Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Manuprāt būtu lietderīgi forumā izveidot atsevišķu adaļu par elekto /hibrīd auto .

Nu jau arvien biežāk ši tēma tiek aizskarta .

Pats pagaidām piederu pie skeptiķiem . Saskatu pseido zaļo ,pseido zinatnieku , sociālistu , CO2 "biznesmeņu " u tt lobiju .Būtu pēc gadiem intresanti paskatīties ko pats teicis .

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..21
boliks Reģ.: 22.03.2004
2 0 Atbildēt

Sākot ar kādu 2005 gadu vairs nevar ticēt nevienam ražotāja dotajiem datiem par degvielas patēriņu.

Nav nekādas reklāmas, pirmo savu priusu izvēlējos dēļ patēriņa. Bija izvēle vai 2.0 avensi vai Priusu abi Toyota ražojumi abas uzticamas mašīnas. Avensim automātam vidējais 11 stabili, Priusam 5 stabili, dīzeļi toreiz nebija aktuāli.

Uztaisiet forumā aptauju izmaksām Volvo īpašniekiem ar "izcilo" 1.6 dīzeļa motoru.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 0 Atbildēt

Volvo 1,6 dīzelis ir PSA grupas motors.

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Tieši tā.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Kādas izmaksas tevi interesē?

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Tāpēc ka no tā piektā gada laikam sāk visās malās bāzt kaut kādus mistiskus "vidējos" ciparus, kamēr cilvēkiem braukšanas paradumi un apstākļi atšķiras, bet viņi joprojām sapņo dabūt ražotāja norādītu, kaut kādā mākslīgā testu ciklā dabūtu "vidējo" patēriņu.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 0 Atbildēt

Es jau te pierādīju, ka hibrīds nesanāk lētāks. Biežāk pat dārgāks, tāpēc varat teikt ko gribat, bet hibrīdu ( to sūdu, kuri elektrību izmanto tikai lai ieskrietos) pircēji tos pērk tikai divu iemeslu dēļ:

1) nemāk vai negrib rēķināt, bet kā pakalpiņi uzķeras uz mārketinga trika;

VAI /un

2) grib izrādīties pret citiem.

viss. Visi pārējie pērk vai nu normālus hibrīdus, vai auto bez elektrodzinēja.

Kā redzat, es pat nepieminēju punktu - ka cilvēks grib rūpēties par vidi. Jo tas ir pie otrā punkta.

Ja cilvēks grib rūpēties par vidi, tad viņš nemēslo atkritumus, nelieto ādas apģērbus, apavus, autosalonus, nelieto kosmētiku, utt.

Bet tā neviens nedara. Tāpēc tā rūpe par vidi ir vienkārši - izrādīšanās pret pārējiem.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Man ir vieni paziņas - krišnaīti.

Viņi nelieto pārtikā gaļu, olas, zivis. Viņi neēd tos produktus, kuru sastāvā ir kas no dzīvnieku produktiem. Reiz es viņu bērnam iedevu jogurtu, bet izpētot sastāvu, viņi konstatēja, ka sastāvs it kā atbilst, BET tajā ir krāsviela, kura iegūta no sasmalcinātiem kukaiņiem, tāpēc atteicās. Cilvēki negrib, ka viņu dēļ mirtu kāds dzīvnieks.

It kā viss pareizi, ja nebūtu maza sīkuma.

Automašīnas, ar kuru viņi pārvietojas, salona radīšanai cieta kā minimums 3 govis.

mūsdienās par vidi rūpēties ir ļoti dārgi un grūti.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

... un ļoti protestē pret vistu audzētavām, solās neēst gaļu, bet vakarā savam kaķim ver vaļā cāļa aknu konservu bundžu...

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Tie krišnaīdi suni baroja ar veģetāro barību.

Damn Reģ.: 07.12.2003
3 0 Atbildēt

Cietsirdīga izturēšanās pret dzīvnieku

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Ja gribam saudzēt vidi, tad navar būt ne runas par auto. Pagaidām par viena vai otra auto izdevīgumu nevaram spriest tikai pēc kāda komentāriem. Nav mums faktu, piemēram, reālās transportlīdzekļa uzturēšanas izmaksas ar degvielu, apkopēm, remonta izmaksām utt. piemēram auto ar noskrējienu līdz 500 t.km tas būtu tāds pamatīgs pētījums. Šobrīd ir viena tante teica.

imzz Reģ.: 27.02.2015
4 0 Atbildēt

Nekāda vides saudzēšana neiznāks, kamēr aziāti, āfrikāņi un Tuvo Austrumu iedzīvotāji taisīs pa 5 bērniem ģimenē. Tas Pasaules mērogā, kur, starp citu, aplēstais optimālais iedzīvotāju skaits ir 2 miljardi maksimums. Savukārt Latvijā "vides saudzēšanu" lieliski ilustrēja Slokas atkritumu ugunsgrēks.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Kāpēc elektromobīļiem virsbūvi neražo no materiāla, kāds ir saules baterejās? Saprotu, ka braukšanai jaudas nepietiktu. Bet uzlādei, kamēr auto stāv?

Varbūt dārgi sanāktu?

Tā jau būtu labi. Auto stāv un lādējas. Arī braucot, mazāk tērētos akumulatori.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Jau taisa! Neatceros, kuram ražotajam tas bija kā papildopcija, bet ir! Auto stāvot, tiek uzlādēta baterija no saules (stikla jumts - saules baterija).

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Jau taisa! Neatceros, kuram ražotajam tas bija kā papildopcija, bet ir! Auto stāvot, tiek uzlādēta baterija no saules (stikla jumts - saules baterija).

Ta saules baterija gan jau visiem pieejama . Leafam bāze nav , par papildus lūdzu

DJ40 Reģ.: 23.11.2016
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Jau taisa! Neatceros, kuram ražotajam tas bija kā papildopcija, bet ir! Auto stāvot, tiek uzlādēta baterija no saules (stikla jumts - saules baterija).

Kādreiz A6 nāca (nezinu precīzi nosaukumu) ķipa solārā lūka, kas lādēja aķīti stāvot.

flizetajs Reģ.: 12.07.2004
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Jau taisa! Neatceros, kuram ražotajam tas bija kā papildopcija, bet ir! Auto stāvot, tiek uzlādēta baterija no saules (stikla jumts - saules baterija).

Ta saules baterija gan jau visiem pieejama . Leafam bāze nav , par papildus lūdzu

Viņam lādējas 12v skābes baterija priekš gaismām un ierīcēm, kamēr izmanto

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 0 Atbildēt

www.tvnet.lv/financenet/nozares/676842-elektromobili_latvija_teju_bez_lietojuma_jastav_dika

"Esam arī izveidojuši divus papildu uzlādes punktus, jo tā kapacitāte nav tāda, kā sākotnēji tika solīts. Īpaši ziemas periodā baterijas jauda krītas pat uz pusi", atzīst Ansonskis. Ar vienu uzlādes reizi tika solīta iespēja nobraukt 150 kilometru, taču realitātē ziemā tie ir tikai 80 kilometri.

Nu re, praktisks piemērs.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Interesanti, ka TESLA laikam vienīgais prot īstas baterijas izmantot? Ja reiz pilns nets ar reālu lietotāju pieredzi sūrajā Norvēģijas ziemā, kur tik un tā 400+km tas elektroauto nobrauc arī salā

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Interesanti, ka TESLA laikam vienīgais prot īstas baterijas izmantot? Ja reiz pilns nets ar reālu lietotāju pieredzi sūrajā Norvēģijas ziemā, kur tik un tā 400+km tas elektroauto nobrauc arī salā

Par šo es arī esmu iedomājies. Tiešām viņiem kaut kas revolucionāri jauns vai pirmie atrada kādu "fišku", ko patentēja, lai citiem netiek?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
3 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Interesanti, ka TESLA laikam vienīgais prot īstas baterijas izmantot? Ja reiz pilns nets ar reālu lietotāju pieredzi sūrajā Norvēģijas ziemā, kur tik un tā 400+km tas elektroauto nobrauc arī salā

Tesla tērē baterejas ziemā pat stāvot. Tāpēc uz nakti to labāk pieslēgt pie elektrības. Vasarā, vai braucot batereju bloki dzesējas ar tosolu ( tāpēc tie mazie radiatori priekšā), lai nepārkarst, bet ziemā tiek sildīti. Pat pie lieliem mīnusiem ārā tai salons un baterejas turas uz 0 grādiem. Es redzēju video, kur ziemā batereja nosēdās tā stāvot ārā tik tālu, ka pat nevarēja durvis atvērt. ( lai durvis atvērtu, tām izlien rokturis)

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

DJ40 rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Jau taisa! Neatceros, kuram ražotajam tas bija kā papildopcija, bet ir! Auto stāvot, tiek uzlādēta baterija no saules (stikla jumts - saules baterija).

Kādreiz A6 nāca (nezinu precīzi nosaukumu) ķipa solārā lūka, kas lādēja aķīti stāvot.

Man agrāk A8 tāda bija. Tā ideja vēl bija, ka varēji atstāt auto saulē, bet salonā kondiška nodrošināja uzstādīto temperatūru, kaut auto ir izslēgts un ķipa lādējas aķis no solārās lūkas.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

kashins79

Here is the hull drawing… note the keel swings up to hide entirely in the hull…

....

Tu domā ,ka uz teslu nestrādā apmaksāti komentu rakstītāji . No cilvēkiem daudz dzirdēts par Masku , par viņa nekrietno dabu .

Mēs dzīvojam feiku ziņu laikmetā .Kaut vai lielie milži CCN . Mūsu pašu ir. delfi, tvnet, apolo , ne dienu bez feika par Trampu , un pozitīvisms par imigrantiem . Par sīkajiem vesti pat nerunāju ,kā arī par oficiāliem rus .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

kashins79

Iekopējās kas cits vajadzēja Tavu tekstu

Interesanti, ka TESLA laikam vienīgais prot īstas baterijas izmantot? Ja reiz pilns nets ar reālu lietotāju pieredzi sūrajā Norvēģijas ziemā, kur tik un tā 400+km tas elektroauto nobrauc arī salā

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Man viens paziņa stāstīja sava čoma Norvēģijas pieredzi ar TESLA superauto, tie 400km ir absolūta patiesība arī viņu skarbajā ziemā Tur gan nav fake ziņu.

Ak jā, viņam trīcēja kājas pēc testa izbrauciena ar to auto

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
1 0 Atbildēt

Šādi teksti "Man viens paziņa stāstīja sava čoma pieredzi" man atsuac atmiņā stāstus par Godmani : jauns.lv/raksts/zinas/216172-godmanim-esot-villas-11-valstis-un-vel-piecas-cukurfabrikas

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Cilvēks trenē Norvēģijas jaunatni. Uz kāda pamata man viņa stāstītajam neticēt? Mans labs čoms.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

kosinsh79

Neticu ,ka Norvēģijā nav feik ziņu , nu te domāju oiciālo . Noteit sočiķi , ļevaki ,antifašisti raksta kas ienāk prātā .Pārējie raustās lai tik nepiekarina fašista birku Un klimanta histēriķi kā reiz ir šajā cienīmajā kompānijā . Ja apšbi teslu esi fašists, rasists ,seksists u t t

Par 400 km protams ka ticu . Tikai uz kā rēķina . Lielāka baterija , atsevišķi apsildes ellementi ar FOSILO degvielu , dārgas ( superdārgas riepas )

Baterijai ir stingri noteikts t koridors . Ziemā laikam 25 vasara ne vairāk 40 ..nu es precīzi nezinu . Un saprotams tiek tērēta enerģija lai to nodrošinātu . Diez vai viņi pieskaita pie enerģijas patērīņa to enerģiju kuru izmanto stāvot un sildot /vēsinot bateriju .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Man būtu intresanti parunāt ar kādu Tartu taxistu ,tur jau vairākus gadus leafi . Jelgavas pašvaldības policijā ir UP . Speciāli pavēroju Jelgavas policijas UP , vismaz man šķita uzkrītoši tas ,ka vasarā brauc ar nolaistiem logiem

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Taksista viedoklis būs gana reāls.

Jau reiz ar Tesla taksisti runājos Amsterdamā, viņa sacījās, ka "bauda strādāt ar TESLA" Un, ka tie 400km + ir pilnīgi reāla ikdiena taxi parkā, visos gadalaikos utt.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Par Tartu nezinu, bet Tallinas taksistiem viņu elektromobiļos ir DĪZEĻA KRĀSNIS. Ziemā kūpēja it visi, cik manīju. Prasīju estiņam, vai tā pie viņiem pieņemts. Viņš pasmīnēja un teica, ka tā nu esot gan. Tā ka kombinācija, protams, varena.

Tā jau noteikti var nobraukt ievērojami vairāk, nekā tad, ja dabūtu uzturēt siltumu no lielā aķa.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

No ukraiņu forumiem dzirdētais . Kā lietotu leafu īpašnieks stāsta cik labu auto nopircis jo bateris kapacitāte 90 % ( un vēl visāti dzīvildzes rādījumi ) nu no sērijas kā jauna . Bet kā jau inženieris raidījumā LR1 teica , jau 80% ir beigta un beigās tie ietipības procenti krīt strauji . Ko arī mēs redzam pēc saviem mob un citām mājas ierīcēm ( el zobu sukas , matu trimeri šie man baigi staruji čau )

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ja ar baterijas kapacitāti (km) ir identiski, kā ar ražotāju norādīto patēriņu degvielai, tad gan

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

kashinsh79

Taksista viedoklis būs gana reāls.

Jau reiz ar Tesla taksisti runājos Amsterdamā, viņa sacījās, ka "bauda strādāt ar TESLA"

.......

Šim Tevis teiktajam piekrītu , bet iespējasm nav pateikts vis. Vai viņš strādā ar savu auto ,vai īpašnieka ,kādas īpašniekam ir atlaides ,gan no ražotāja gan no pašvaldības , valdības .

Intresanti ,cik caurmērā km taksis nobrauc dn. Parasti jau takši brauc cauru dienakti . Vai tas taksis lādējas tikai ātrajā uzlādes režīmā ( gan jau , jo citādi pusi/trešdaļu darbadienas zaudē ). Ar ātro uzlādi parasti jau ātri panāk baterijas galu . Ir noturīgs viedoklis . Ja jau taksim izmanto auto tad ir izturīgs . Domā uz šo nespēlē kaut vai ražotājs visādi veicina lai par taksi izmantotu . Piemērma tiek lobēts lai jebkuru citu (arī hibridu ) transportu izmestu no pilsētas . Gāzes darbināmos arī pasludina par ne eco ,

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Pirms dažiem gadiem bia pilns inets ,forumi ar rakstiņiem par bio degvielas efektivitāti ,ekoloģiskumu . Arī visādi zinātnieki ,dabas žurnālos savu laimīgo dzīvi ar pilnīgi 100 bio degvielu aprakstīja "vienkārš" fermers ,skolotājs . Arī Jelgavas rajonā viens ražotās stāstija kaa pats izmanto 100 bio un laukus apstrādā traktori kuru bākās bijo , nu īsts enerģijas nezūdamības ritenis .

Kur tagad biodegvielas fanāti ?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

kashinsh79

Domā tam tesla taksim nav audio video . Un zinot progresīvistu vārda brīvību domāju taxistam ir vadlīnijas ko runāt un ko nē .

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DJ40 rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Jau taisa! Neatceros, kuram ražotajam tas bija kā papildopcija, bet ir! Auto stāvot, tiek uzlādēta baterija no saules (stikla jumts - saules baterija).

Kādreiz A6 nāca (nezinu precīzi nosaukumu) ķipa solārā lūka, kas lādēja aķīti stāvot.

Pirmais audī modelis kam tāda nāca bija Audi Coupe. Ļoti reti gan kāds ieķeksēja to krustiņu pie aprīkojuma.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

www.delfi.lv/auto/zinas/general-motors-bijusais-vaditajs-tesla-nenodzivos-lidz-2019-gadam.d?id=49471227

Vai piekrītāt ?

Es kopumā jā , par precīziem termiņiem gan nezinu . Bet cik var noprast ja nebūs dotācijas tad ... un Trump šajā jautājumā izskatās apņēmīgs . Un cik tad ilgi Norvēģi dotēs to elektro . Nu jau bezmaksas stāvietas pārbāztas , sabiedriskajā joslā vairs nevar brauk ja auto sēdi viens .

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Ilons Masks spēlējas ar uguni visos savos projektos.

Viņš, kā cilvēks nav glups. Iet visu laiku "all in", tic saviem projektiem. Es viņu atzītu par vienu no ietekmīgākajiem cilvēkiem uz Zemes, šajā gadsimtā.

Jo tas, ka visas autokompānijas tagad apdirsušās metās šajās "sacīkstēs" jau ir ko vērts. Tas pats space x. Privāta kompānija lido kosmosā un izkonkurēja ne vien NASA, bet pat visu Roskosmoss.

Par Teslu grūti spriest. Kredītu daudz, bet tajā pašā laikā apgrozījums pieaug. Dotācijas Tramps var piegriezt, bet neticu, ka tā izdarīs. Jo tagad , pirmam kārtām notiek sacīkste ar Ķīnu. Kurš kļūs līderis LI-on batereju tirgū un elektro kāros. Neticu, ka Tramps atļaus Ķīnai uzvarēt bez cīņas.

Galvenais, ka lai nenotiek kā ar krievu "marusju". Tur arī bija daudz plānu, lieli projekti, kamēr saprata, ka plānu ir pārāk daudz un ir iesākts pārāk daudz viss kas vienlaicīgi.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

GM un Ford arī saņem milzu dotācijas. Lielākas kā Tesla.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Tā ir. Vai nu ņemt dotācijas, vai būvēt vienādus klonus ar dažādiem nosaukumiem, un lielu cenu, kā to dara VAG grupa.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Esmu Kijevā patlaban, godīgi sakot, mani izbrīna, ka CP auto te ir... Toyota Prius

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Sanāk kad Tu ar Youtubi uz jūs.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Interesants model 3 apskats.

Tā jau kruti sataisīts, bet pārāk maz podziņu. Man liekas. ka pie tā visa jāpierod.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Pīlei un vabolei arī bija pliks spidometrs un pāris slēdži - jo tā lētāk - te iemesls tas pats. Tā nu ir tā starpība - kapitālisti uztaisa pliku tarantasu, kur visa cena aiziet tajā, ka mašīna vispār kustas uz priekšu, tikmēr komunistiem jātaisa kaut kas, kas ne tikai izskatās pēc mašīnas, bet arī rada mašīnas sajūtas, bet tas maksā - un cenas ziņā jākonkurē ar kapitālistu elektro-pīli - un tā nu mēs brīnāmies ka eiropas un japāņu elektromobīļiem nobraucamais attālums ir zemāks.

Ak jā, es tā jūtu ka tev tevis izmisīgi nopeltā vates zeme laikam tomēr patīk, savādāk nebūtu licis viģika, kura oriģinālvalda ir angliska, krievisko versiju

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..21
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti