BMW

Pirmais auto.

AigarsB Reģ.: 19.07.2016

Sveiki.

Beidzot esmu pabeidzis skolas, ticis pie darba un nobriedis sava auto iegādei. Budžets 7 8, max 10k eiro. Ir 4 simpatizējoši varianti. Bmw x3 2005.,6. Gada, VW Tuareg 2005., 6. Gada, Cayenne S 2004., 5. Gada vai Infiniti fx35. Pārsvarā pa pilsētu, bet brīvdienās bieži uz copi mežos. Džipveidīgo, jo esmu 2metrīgs 110kg+ svaru zāles apmeklētājs, sedani riebjas

Kādi argumenti par/pret konkrētajiem auto? Kuram lētāka ekspluatācija, kuram teorētiski mazāk ķibeles, kuram jēdzīgāks remonts?

P.S. X5 nepiedāvāt, nepatīk.

P.S.S. Ar porsche nav plānots pontot meitenēm, vienkārši liekas arī tīri jēdzīgs variants + tā skaņa..

Paldies.

 
1 2 3 4 5 6
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt
AigarsB Reģ.: 19.07.2016
0 0 Atbildēt

Kā ar Lexusiem, škodām, volvo v60 jaunajiem, toyotām? Par vieglajiem runa. Uz ko tur labāk skatīties līdz 10k eiro un daudz maz "krutu"?

AigarsB Reģ.: 19.07.2016
0 0 Atbildēt

Kā ar Lexusiem, škodām, volvo v60 jaunajiem, toyotām? Par vieglajiem runa. Uz ko tur labāk skatīties līdz 10k eiro un daudz maz "krutu"?

AigarsB Reģ.: 19.07.2016
1 0 Atbildēt

Un Mitsubishi lancer? Subaru?

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
1 0 Atbildēt

AigarsB rakstīja: Outback, forester, rav4, cr-v? Viedokļi, atsauksmes, problēmas, izmaksas?

Garam cilvēkam Outback ir pats superīgākais auto. Bet tas kas no 2010 gada.

Nissan Pathfinder brutāls izskats un samērā kvalitatīvs,

Ford S Max sajūta kā plašā kosmosa kuģī. Super sajūta pie stūres,

Bmw X3 ir paziņam. Saka bieži lūzt,

Volvo XC90 .. mašīna laba, bet biežās lukturu un spoguļu zādzības sarūgtina,

Porsche Cayenne ... Ja pelni kādus 2000eur mēnesī, tad Why not.. 4.5litru motoriem raksturīga 7 un 8 cilindra ,,badišanās,, slikti eļļojās, tāpēc šie cilindri izdilst.

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
1 0 Atbildēt

AigarsB rakstīja: Nav runa par copi vai braukšanu dakārā. Jautāju, kas finansiāli izdevīgāk. 7. Gada x3 pat 10k, 9. Gada xc60 par 12k, vai tas pats 4. 5. Gada x3 par 6k un pārējos 6k atvēlēt remontiem? Kurš variants 5 gadu griezumā sanāks izdevīgāks?

BMW ir tipiski dārgs KASKO. Bez KASKO, savukārt, tādu auto labāk nepirkt.

Volvo XC60 KASKO ir aptuveni 2x lētāks kā BMW.

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
1 0 Atbildēt

AigarsB rakstīja: Paldies. Laba atbilde.

Kā Tu zini, ka laba atbilde?

AigarsB Reģ.: 19.07.2016
0 0 Atbildēt

Nissan Murano? Izskats labs, cenas labas, motors, jauda super. Kādas atsauksmes?

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
1 0 Atbildēt

Murano man arī patīk. Bet tā arī nēesmu ticis skaidrībā cik izmaksātu variatora remonts, ja tāds būtu nepieciešams

AigarsB Reģ.: 19.07.2016
0 0 Atbildēt

Šobrīd esmu starp murano, outback un xc60. Jāpavāc vēl info.

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
1 0 Atbildēt

Murčikam tad jau jāliek gāze. 3.5litru benzīna motors ir aizgūts no Nissam sporta auto. Tik neatceros nosaukumu.

Bet visi trīs auto būs labi Tavam augumam.

Visos trijos varēs ar komfortu braukt arī aizmugurējie pasažieri. Sevišķi Outback.

Murano ir ļoti komfortabls.

Iesaku skatīties Eiropas versiju (atpazīsi pēc garās numura zīmes un priekšējo miglas lukturu neesamības)

Eiropas versijai ir labāka variatora kārbas ventilācija. Variatori baidās no pārkaršanas.

Man ar augumu 1.92m XC90 mazliet labāk patika kā XC60. Abos pasēdēju. XC60 drusku, drusku šaurāks pēc sajūtām vadītāja vietā. Kā uzvalks, ka mazliet par mazu (sajūtas). Xc90 der kā uzliets.

Ja pirksi XC90, tad no 2005gada dīzeļiem mazliet mazāks nodoklis kā līdz šim gadam.

XC60, savukārt tāda sajūta, ka labāk saglabājas ādas apdare (salīdzinot ar XC90)

Outback iekšā ļoti liels. Aiz Tevis vēl tik pat garš pasažieris var iesēsties ar komfortu

Murano ir Infiniti FX tēvs. Bet komfortablāks. Infiniti bieži vien ir ar skaistiem R20 diskiem, bet komforts ar tiem ir vājš.

Vispār jebkurš no šiem auto būs labs, ja atradīsi koptu. Un ja atradīsi koptu, tad Tev nevajadzēs tik pat lielu summu viņā vēl ieguldīt.

AigarsB Reģ.: 19.07.2016
0 0 Atbildēt

Fx35 ļoti patīk gan izskats, gan cena, arī uz ielām padaudz. Ir kāda info vēl par infiniti?

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
1 0 Atbildēt

Par Infiniti FX zinu, ka cieta piekare. Salonā esot mazāk vietas, kā Murano. Sevišķi aizmugurējiem. Nezinu kāpēc tā saka, jo autiņi ļoti līdzīgi. Kā ja minēju Infiniti FX ir atvasināts no Murano. Tikai murčiks vairāk amerikāņu komfortu iemieso. Amerikāņi ar cietu piekari nebrauks

Ziņo kas ir būtisks mīnuss... Infiniti būs paliels nodoklis ( ikgadējais Transorta nodoklis).

Sāka, ka vislabākais FX ir ar lielo motoru. Šķiet 4.5litri.

Bet nu nezinu vai ir vērts kādus 400-500eur gadā atdot nodokļos.

Dažus gadus atpakaļ ieviesa progresīvo Transporta līdzekļu nodokli. Liels svars tajā ir motora tilpumam un jaudai.

Tāpēc Cayenne un FX ir padārgi uzturēšanā.

AigarsB Reģ.: 19.07.2016
0 0 Atbildēt

Murano vs xc60. 9.-11. Gada. Cena +- sanāk viena, bet kā ar kvalitāti, problēmām, remontiem, detaļu cenām? Nissan būtu tikpat uzticams kā Volvo?

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
1 0 Atbildēt

Volvo detaļas būs lētākas par pieminēto Forester.

Savukārt, Nissan pat lētākas kā Volvo.

Vienīgais sāpīgais jautājums ir par Nissan variatoru.

Man nav ne jausmas cik varētu maksāt tā remonts.

AigarsB Reģ.: 19.07.2016
0 0 Atbildēt

Цены на ремонт вариаторов Nissan Murano

Диагностика — 1000 руб (в случае ремонта бесплатно)

Замена масла от 1000 руб

Снятие установка 6000-8000 руб

Ремонт вариатора — 10000 руб (работа при кап. ремонте)

AigarsB Reģ.: 19.07.2016
0 0 Atbildēt

Info no šī paša foruma.

Nezinu kaa audi, bet Nissan Murano variators ap 9tk ls maxā, taa ka ekonomeejat uz cenu un dzenat tik no US iekshaa

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
1 0 Atbildēt

Personīgi man tikai pirmās paaudzes Murčiks patīk. Cenas uz remontu pārvēršot eiro ļoti labas šķiet

Vienu brīdi arī sadegos uz tādu. Salasījos forumus. Daudz skatījos krievu raidījumus YouTube. Bet visur saka, ka Eiropas versiju ir labāk pirkt.Tieši dēļ papildus dzesēšanas variatoram. Pašam tādu ierīkot esot padārgi.

Mazliet arī tagad uz Nissan Pathfinder metu acis.

Tikai taisnību par patēriņu nesaprotu. Daži saka ka pa šoseju 6 litri uz 100kmh rāda, bet daži Krievu forumos raksta par vidējo 13litriem uz 100.

Vārdu sakot man tāpat kā Tev visu laiku acis mirgo apkārt, bet beigās atgriežos pie Volvo XC90 un XC60.

XC60 patīkami nokritušies cenā

Murčikam nav manuālā kārba. Par to bēda.

Starpcitu, vari arī Hummer H3 paskatīties. Arī uz to acis metu, bet beigās atdzisu, jo gada transporta nodoklis ap 300EUR. Volvo XC60 un XC90 apmēram 150EUR.

Kaut kas tajā Volvo ir. Un galvenais patēriņš ļoti labs. Paziņa saka, ka iekļaujot pilsētu vedējais 8litri uz 100km. Idāli.

Vienīgais par cik esmu ekoloģijas fans, tad esmu pret kvēpu filtru izgriešanu. Per 100 vai nedaudz vairāk EUR to var izmazgāt. Esot kaut kādas metodes.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Vienam draugam ir H3. Izskatās it kā iespaidīgi (gaumes lieta), bet lietošanā tas auto ir diezgan drausmīgs. Sākot jau ar ārkārtīgi plastmasīgi lēto apdari salonā, beidzot ar ļumīgo gaitu un slikto vadāmību. Nu, un gāze obligāti, jo patēriņš pilsētā ir apm. 20 litri.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Tad jau vēl ļoti ekonomisks. H1 poligona režīmā ir 100/100 jeb litrs uz km.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Litrs dīzeļdegvielas uz kilometru? Ko tad ar to mašīnu tur dara?

Scotinsh77 Reģ.: 14.05.2016
0 0 Atbildēt

Pilniibaa pievienojos par H3. Izskataas tas dampis ok, bet braukshanaa galiigi s..s

Peld pa celju, kaa govs un automaata darbiiba arii zem katras kritikas. Degvielu pateeree shausmiigi, bet jaudas pamaz.

Salona apdare, kaa no 80tajiem.

Sev taadu auto nekad nepirktu.

Vizinaajos 2 nedeeljas.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Štatos ir ļoti iecienītas Murano Platinum komplektācijas, kuras ražo tikai ASV tirgum. No štatiem tās pārsvarā pērk krievi. Mans auto nāca vienā konteinerā ar diviem tādiem. Sev tādu neņemtu. Labāk paņemtu Forestera ASV versiju.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Mana pieredze ar volvo (S80, S60 un XC90) par laimi bija pārāk īsa, lai uzrautos uz dārgiem remontiem. Bet čoms iekrita divreiz - pirmo reizi uz S80 motora maiņu (nolūza vārsts), otro reizi uz kārbas (automāta) maiņu XC90. Abas reizes volvo nonāca šrotā, jo remonts nebija izdevīgs. Otrā gadījumā pat kautko vēl izspieda no apdrošinātājiem. Tagad rūdītais volvo fans jau vairākus gadus brauc ar LC.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

S80 bija pirmās vai otrās paaudzes?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
1 1 Atbildēt

Ar D5.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

D5 nu jau ir trīs paaudzes

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Es jau vispār par S80 modeli prasīju...

AigarsB Reģ.: 19.07.2016
0 0 Atbildēt

Vēl kāds viedoklis par Rav4 vs xc60, Murano? 9.-11. Gada automāts, visticamāk, benzīns/gāze. Kādi pārsvarā niķi toyotām, kādas remontu izmaksas?

AigarsB Reģ.: 19.07.2016
0 0 Atbildēt

Un kā, piemēram, ar audi a4 3.0 quattro? Arī 10. 11. Gada. Būtu vairāk problēmu, nojātāks kā šie?

AnK Reģ.: 06.10.2014
1 0 Atbildēt

RAV4 noteikti salons būs vienkāršāks un plastmasīgāks (lai gan neesmu sēdējis ne XC60, ne Murano), toties auto uzticamības ziņā un remontu izmaksu ziņā būs par galavas tiesu pārāks pārējiem.

Bez tam, kāpēc gribi automātu? Ja nesen esi iemācījies braukt, paņem taču manuālo, lai normāli iemācītos ar mauālo kārbu braukt - lai nākotnē nebūtu problēmas, ja jāpārsēžas manuālajā. Uz automātu pārsēsties jau vienmēr varēsi!

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

AnK

toties auto uzticamības ziņā un remontu izmaksu ziņā būs par galavas tiesu pārāks pārējiem.

.........

Ar D4D nezvai ..

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Turi kontā 2 kEUR jaunam sūknim un brauc bēdu nezinot.

AnK Reģ.: 06.10.2014
0 0 Atbildēt

Viņš jau rakstīja benzīns/gāze, cik zinu, tie Toyotas Valvematic motori iet un iet bez īpašām problēmām - pieredze gan pašam ir tikai 2,5g/76000 km no nullītes, kura laikā nebija nekādas problēmas ar motoru.

Cik apgāzēšana ietekmē gan nezinu, bet tā kā BalticTaxi autoparks lielā mērā sastāv no apgāzētiem Verso, domāju, ka problēmu nebūs. Zinu arī vienu cilvēku, kas brauc ar Rav4 benzīns/gāze, bez īpašam problēmām.

AigarsB Reģ.: 19.07.2016
0 0 Atbildēt

Man tiesības 5 vai 6 gadus ir, braucu vismaz 2 3x ned, pedāļus atšķiru

Automātu, jo besī slēgāt ātrumus pilsētā. 90% man auto pilsētai vajag, 5% lai iebrauktu pa granti uz copi, 5% šoseja.

Toyota galvastiesu pārāka lētuma ziņā?

Kas ar audi?

AigarsB Reģ.: 19.07.2016
0 0 Atbildēt

Kāds ir audi a4 quattro salīdzinot ar šiem? Ja neskaita ka zemāks. Cena tā pati. Kā ar izturību, remontu izmaksām?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt
iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Vai tad nebija vēlmes pēc auto, kur "elkonis neduras blakussēdētājam ribās"? Kur tad nu līdz 4ajam audi esam tikuši...

Izmaksas - augstas, saprotams. Tak jau audi. Nemācēšu salīdzināt ar augstā gala volviķiem, bet kaut kā tie audi nelaimes stāsti apkārt klejo ne viens vien.

AigarsB Reģ.: 19.07.2016
0 0 Atbildēt

Blakussēdētāja ribas pa lielam nav tik svarīgi. Svarīgāk lai nav tā sēdēšana uz zemes.

Tātad joprojām nav ne jausmas ko konkrēti meklēt, jo pašam sajēgas nekādas. Cik cilvēku tik viedokļu. Gribas daudz maz "krutu" mašīnu, kura pašam patīk, un būtu arī ar remontiem sakarīgas izmaksas un pēc iespējas retāk.

Par to pašu volvo lasu daudz sliktu, toyotas jaunās arī nekas labs, nissani pa dzīvi sūdi. Daudz laba par crv lasīts, bet vizuāli liekas mēsls. Nav ne jausmas ko meklēt.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Nu tad iesaku mazliet apsēsties, padomāt un izprast, ko tad vajag. Vēl nesen elkoņi bija svarīgi (1. lapa).

Ja autiņu gribi uztvert kā pārvietošanās līdzekli, tad par tiem 12k var atrast ne pārāk nojātu tautas klases autiņu, kas noteikti nebūs mazāks par audi a4. Uz priekšu brauksi, copēt tiksi, arī remonti būs ceļami.

Ja vēlies augsto galu, jo TĀ VAJAG un ego neļauj savādāk, tad rēķinies arī ar izdevumiem.

Un tā sēdēšana uz zemes ir jau vienkārši smieklīga. Pirmkārt, attiecībā uz to audi - sēdēsi tikpat augstu, kā jebkurā līdzīga paskata opelī, fordā vai zaporožecā. Otrkārt, kāpēc tas pašmērķis ir sēdēt augstāk? Divmetrīgs cilvēks tiešām neredz pāri stūrei?

AigarsB Reģ.: 19.07.2016
0 0 Atbildēt

Ko no tautas klases iesaki šādā situācijā?

Nav runa par ego, vismaz ne tik būtiski. Varu braukt arī ar opeli, ja smuks, zem 8sek līdz 100 un klīrenss virs 12, 15cm.

Ceļu redzu arī sēlikā, vienkārši patīk sēdēt kā cilvēkam, nevis gulēt uz asfalta.

AigarsB Reģ.: 19.07.2016
0 0 Atbildēt

Tautas klase būtu rav4, augstāka xc60, un audi, x3 utt jau būtu nevajadzīgs premium?

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
1 0 Atbildēt

RAV4 ir paskaļš. Un paciets.

Pērc Volvo XC60 vai XC90 un miers

AigarsB Reģ.: 19.07.2016
0 0 Atbildēt

Par xc90 esmu salasījies vairāk slikta kā par jebkuriem citiem auto kopā ņemot. Liels lempīgs lūznis. Neredzu iemeslu kāpēc xc60 varētu būt labāks. Tikai tas ka vizuāli konfekte.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Tautas klase - opelis, fords, škoda u.t.t. Domāju, Tu to ļoti labi saproti. Ko pirkt - kā labpatīk. Domāju, uz to Tev arī jāskatās, jo ja ir satraukumi par augstāka gala autiņu lielajām izmaksām, tad varbūt uz tiem skatīties nevajag? Pērc to, ko vari atļauties. Ja ļoti satraucies - acīmredzot, to pavilkt nevari.

"Ceļu redzu arī sēlikā, vienkārši patīk sēdēt kā cilvēkam, nevis gulēt uz asfalta" - nezinu, ar kādiem braucošu zārku esi pārvietojies līdz šim, ja par citiem auto ir radies iespaids kā par gulēšanu uz asfalta, bet tas pat neskan smieklīgi.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Gulēšana uz asfalta ir pārspīlējums, bet kopš ikdienā pārvietojos ar džipu, sievas S80 rada izjūtas, kas varētu būt līdzīgi raksturojamas. Agrāk kaut ko tādu sanāca izjust aizbraucot uz kalniem ar busu un pēc tam iekāpjot atpakaļ savā zemajā auto. Sākotnēji gan stāvā sēdpozīcija amerikāņu dīvānā likās ļoti jocīga, bet tagad īsti ērti neliekas pat Volvo beņķi, kurus agrāk uzskatīju par vieniem no ērtākajiem.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pabrauc ar sēdinātu vai vienkārši zemu mašīnu, tad sapratīsi, ko ar šādiem vārdiem var raksturot.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Paga, es te kaut ko nesapratu... tu te diezgan negatīvi izsakies par Volvo dīzeļiem, bet sievai dod ar tādu braukt? Tač bija tas sievas auto ar kurināmo, vai ne?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
1 0 Atbildēt

Volvo vispār ir paredzēti maigai pēcpuses pārvietošanai no punkta A līdz punktam B. Aktīvākai (agresīvākai) braukšanai viņi neder, jo piekare (orģinālā) ir pārāk mīksta un stūre neatsaucīga. Volvo kautkur atgādina amerikāņu auto, kuros jūties kā laivā, šūpojoties mūsu ceļos. Ja no zviedriem, tad labāk SAAB, bet ar tiem tagad ir kā ir.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pēdējais sakarīgais SAAB, manuprāt, bija tāds kā mans nupat pārdotais - pirmās paaudzes pirmo reizi feisliftētais 9-5, kuru beidza ražot 2005.gadā... pēc tam jau sākās agonija, tika pamatīgi taupīts uz apdares materiāliem, kas nākamos modeļus jau padarīja nepievilcīgus. Es te vēl ar vienu aci skatos uz 2.paaudzes 9-5, ko sāka 2010.gadā ražot... bet tomēr baigi raustos, jo, ja šitais Aero man aizgāja nedēļu pēc sludinājuma ievietošanas, tad 2.paaudzes modeli pārdot būs nereāli. Tāpēc šobrīd tomēr vairāk sliecos uz Volvo pusi.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Man kautkad bija '98 gada 9-5 2.0T. Braukšana ar viņu bija "baudāmāka" kā ar volvo S60 '01 D5. Sābs bija vadāmāks, ergonomiskāks un arī ekpluatācijā lētāks, neskatoties uz lielāko degvielas patēriņu. Jā, volvo bija dinamiskāks, bet tā mīkstā piekare un nejūtīgā stūre šo dinamiku padarīja bīstamu. Ar pedāli grīdā pirmajos robos priekša "cēlās gaisā" un reizēm uz sliktāka ceļa meta ārā no risēm. Ar vēlāko S80 bija nedaudz labāk, bet tikai uz garākās bāzes un masas rēķina. Bet ar S80 bija citas bēdas.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ja vajag auto ar stabilām zem 8 sek līdz 100 km/h un augstu sēdēšanu, tad jau tikai BMW X5 ar 4.4. Ja naudas vairāk, tad kautko no G-klases. Par japāņiem aizmirsti, tur pat neviens jauns sedans zem 8-ņām nepalīdīs, kur nu vēl lietots.

AigarsB Reģ.: 19.07.2016
0 0 Atbildēt

Tātad joprojām esmu nekur.

Rav4, xc60, murano, outback, a4 4x4, crv. Pārāk daudz variantu.

Vizuāli protams xc60 vai murano, bet vai praktiski..

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu, jopcik, paņem un izbrauc ar visiem, saproti, kas labāk patīk un sāc meklēt jēdzīgu eksemplāru... ņemies kā jauna meita ar "stundu stāvu domādama, kam lai sēžu kamanās..."

Par Rav4 - šobrīd viens no zagto auto TOP augšgala. Tev to vajag?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt
Nortel Reģ.: 16.03.2007
1 0 Atbildēt

Ja nu budžets izaug vēl:

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/mercedes/g400/djcpc.html

Par nobraukumu vari neuztraukties, nobrauks vēl tikpat.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tas gelandevāgens ir riktīgi smuks

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

GB12

Rads pirms gadiem 3-4 . Iegādājās jaunu sharan un mēģināja pārdot "veco "saab aero nesanāca ( vai negribēja ) . Pagāja tie gadi ar saab vēl brauc , bet adeva dīlerim sharan . Pašam sharan neizdevās pārdot , nebij gribētāji . Nu tagad laimīgs ar savu nu jau cik tur gadīgo saab .

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tad acīmredzot sūdīgs viņam tas aero... vai nu vizuāli, vai tehniski. Jo pēc labiem airiem pieprasījums ir. Ne tikai es vienīgais, bet no SAAB foruma vēl 3 pēdējā pusgada laikā ir labus Aero pārdevuši. Un tikai viens no viņiem kādu gadu tirgoja. Pārējiem aizgāja ātri. Man pēc sludinājuma ielikšanas pirmajā dienā jau 3 cilvēki bija skatīties, trešais nopirka.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Es jau minēju ...varbūt NEgribēja pārdot

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Es arī ne visai gribēju. Arī no sievas nācās noklausīties šo to.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Nortel

Turi kontā 2 kEUR jaunam sūknim un brauc bēdu nezinot.

..............

Laikam tā arī vajadzēja darīt . Nevis ņemt citu . paņemu avensi .

AigarsB Reģ.: 19.07.2016
0 0 Atbildēt

A4 allroad nenormāli dārgas izmaksas, volvo ļumīgs un mēsls pa dzīvi, toyota pašam ne pārāk un zogot. Paliek murano, bet nissani neesot nekas labs. Pa lielam šobrīd tad ar manām iespējām jāskatās uz 6. 8. Gada murano un pārējā nauda jātaupa remontiem.

Pareizas domas?

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
1 0 Atbildēt

Pag, pag. Viena no drošākajām mašīnām ir mēsls? Drošāk kā XC90 ir tikai tankā vai mājās. Protams, tas nav domāts tiem, kas vēlās jaunībā sportu un iztrakoties

Neuztvert to, kā nosodījumu, bet padomu... Tava problēma šobrīd ir tā, ka Tev nav sapņu mašīnas

Jeb ja ir, tad pērc to un neklausījās nevienu. Pat ja tas būtu Cadillac Escalade vai Hummer. Vai Cayenne

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Bet cilvēks jau nesaprot ko pats grib. Nevienā auto nav iesēdies, bet prasa kuru pirkt. SS-ā ir tikai 3 Murano atbilstoši budžetam, tos var apskatīt dienas laikā un izdarīt secinājumus. Nē, cilvēks grib uzlekt uz grābekļa...

Man čoms pāris mēnešus meklēja konkrētu auto modeli Latvijā, izbraukāja visus ss-ā pieejamos ap 50 gab. Nevienu nenopirka. Paņēma OBD lasītāju un krāsas biezuma mērītāju, aizlidoja uz Vāciju un otrajā dienā atrada vēlamo.

AigarsB Reģ.: 19.07.2016
0 0 Atbildēt

Nav baigās iespējas braukt pie katra auto ko ieraugu, dzīvoju 200km no rīgas un šobrīd tikai vēl meklēju, ko vispār skatīties.

Atsaucīgi foruma biedri, zinoši. Izmantoju iespēju, jo pays no auto neko nesajēdzu. Ir tikai - smuks/nesmuks, 100/200/300hp un viss. Nav ne jausmas, kas kuram jāskatās vēl.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

A kur problēma aizbraukt uz Rīgu brīvdienā, kaut vai ar autobusu, pastaigāt pa Rumbulas plačiem novērtēt vizuāli kas ir kas, izbraukt ar to, kas patīk un tad domāt tālāk. Es nevienu auto neesmu pircis pēc atsauksmēm vai forumiem internetā. Apskatīju, izbraucu, novērtēju un nopirku vai nenopirku. Ja galīgi neko nesaproti, ir cilvēki, kuri var palīdzēt, piemēram:

destacar.de/

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
1 0 Atbildēt

Bet nu Tu malacis, ka nēesi ieciklējies uz to, ka Audi un VW labākās automašīnas uz planētas. Kā ieciklējas daudzi 200km no Rīgas

AigarsB Reģ.: 19.07.2016
0 0 Atbildēt

Ar volvo biju domājis xc60, 90 liekas nenormāli pretīga liela govs. Līdzīgi kā veciem x5. Nesaprotu kā cilvēkiem kas tāds var patikt.

Par volvo salasījos daudz sliktu, ka bieži lūzt un lūzt dārgi. Kā audi 1 2 3k remonti ir ikdiena.

AigarsB Reģ.: 19.07.2016
1 0 Atbildēt

Es gan naivi ceru, ka 2010. Gada mašīna nedzīvotu 24/7 servisos.

Pagrūti izlemt-ņemt 10 11. Gada mašīnu pa visu naudu un cerēt ka nelūzīs tāda, ņemt uz vairākiem gadiem, vai tomēr kādu 5 6 7. Gada murano vai tamlīdzīgu, remontēt un iztikt ar to kas ir.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Liela govs ir Chevrolet Suburban. Tāpēc arī noliec dzīvē blakus XC 60/90 un salīdzini. Man kādreiz volvo S60 ārēji likās tik pat liels kā S80, bet iekšā viņā vietas bija mazāk kā sestajā golfā. Tāpēc ātri šķīros no viņa un paņēmu S80, kurš arī nebija no lielajiem un nekādu prieku nesagādāja. Jau kādu laiku viens no kritērijiem ikdienas auto izvēlē man ir iespēja auto bagažniekā ielikt četras ziemas riepas. Ja to var izdarīt, tad auto ir "liels".

p.s. ja auto ārēji ir mazs, tad iekšā viņš ir vēl mazāks. Tam XC60 vai X3 salonā vietas ir mazāk kā sestajam golfam, par bagažnieku nemaz nerunājot, mazajiem "apvidniekiem" tā praktiski nav.

p.p.s. auto nepērk visai dzīvei - pabrauci, nepatika, sāka lūzt - pārdod un ņem nākamo. Bez tam ar tavu budžetu sanāk tīri pieklājīga pirmā iemaksa pilnīgi jaunam vai mzlietotam auto.

AigarsB Reģ.: 19.07.2016
0 0 Atbildēt

Un ko no jauniem vai mazlietotiem iesaki manā situācijā? Lielu, bet ne milzīgu. Krutu, bet ne premium. Ar daudz maz jēdzīgu motoru (200,250hp).

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

"Lielu, bet ne milzīgu. Krutu, bet ne premium"... labs

AigarsB Reģ.: 19.07.2016
0 0 Atbildēt

Nuja. X3, xc60, murano.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

X3 ir kruts?

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Vakar oktāvijā (gan parastajā, ne RS) bez sevišķas piedomāšanas ielādēju 4 riepas. Tur vēl bija 3gadīga bērna velosipēds, sīki krāmi, bērnu rati (tiesa, kulba gan salonā, lai gan bagāžniekā teorētiski iespiest varēja), 2 bērnu krēsli un 2 braucēji. Ja piedomātu, gan varētu vēl ko optimizēt

RS versijas divlitrīgo TSI (~200 ZS) var nočipot uz kādiem 250 zirgiem, bet... ne tas auto skaitās kruts, ne premium... Sevišķi pēc tam, kad apskatīti XC90, 3litrīgi Audi un līdzīgi.

Man gan tādas eksistenciālas problēmas atkrīt. Guļu uz asfalta, braucu un nesūdzos

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
1 0 Atbildēt

Nu riepas ir dažādu izmēru. Cīsiņus 195/65R15 visur var ielikt.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Ieliktu arī lielākas, vien tad droši vien kaut kas no pārējā inventāra būtu prātīgāk jānovieto.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Varbūt ir vērts aizšaut līdz Krievijai auto meklējumos:

www.youtube.com/watch?v=YICytoj8VSU

Izskatās ka bizness ne pa jokam. Auto 2x lētāki. Jāsāk uzmanīties, lai Vācijā nenopirktu no Krievijas ievestu auto.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti