Kurā DUS jūs pildat degvielu?

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015

Sveiki, iAuto.lv lasītāji! Kurā DUS veicat degvielas uzpildi ? Kādēļ izvēlaties tieši šo DUS? Paldies!

 
1 2 3 4 5 6
msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Vakar gandrīz sausu bāku piegāzu ar staķika astoto. Cēliena uzlabojums jūtams - vienīgi interesanti ka vidējais patēriņš tai bākai bija 7,4, kas būtu normāls patēriņš - jūrmalas brauciena 7,4 nebija normāls cipars.

che Reģ.: 09.05.2013
0 1 Atbildēt

Opim atņeemi pensijuju?

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
8 0 Atbildēt

Sveiki, Che! Jūs šeit esat, jau no 2013.gada un esat uzrakstījis tikai 9 komentārus un tā vietā, lai uzrakstītu patiešām interesantu komentāru, kurš sniegtu kādu noderīgu infrmāciju, Jūs uzrakstat pilnīgi lieku komentāru.

Esmu par adekvātu , kompetentu un saturīgu diskusiju. Paldies!

che Reģ.: 09.05.2013
0 0 Atbildēt

Pensiju

Konuss Reģ.: 10.02.2015
6 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: opelis

r gan cita lieta vēl: kolēģis darba auto arī brauc Nestes benzīnu un tad uz diviem mēnešiem piespiedu kārtā pildījās statoilā (nestes nebija objekta tuvumā). Secinājums: nestes benža tērējās vairāk, nepilnu litru uz simtiņu.

...

Litrs daudz . Bet cik noprotu kolēģim pamainījās maršuts un visticamāk tur vaina

Nedēļas nogalē no Rīgas līdz Liepājai aizbraucu ar Neste degvielu, atpakaļ ar Statoil - abos gadījumos 95. Secinājums tāds, ka nekādas starpības patēriņā un motora darbībā nejūt. Ā, un Liepājā degviela vidēji par kādiem 2-3 centiem dārgāka, nekā Rīgā.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Ja tev ir motors, kam pietiek ar piekto, tad visdrīzāk arī nekur izmaiņas nesajutīsi - paši zinām veco labo stāstu ka viss nāk no vienas cisternas, kam katra DUS pievieno savas piedevas. Manā gadījumā man pāris reizes ir sanācis uzrauties ar to, ka ielejot bākā astoto, tam nav gaidītais oktānskaitlis - dažus gadus atpakaļ šitā uzrāvos uz lukoilu [viens paziņa stāstīja par kaut kādu gadījumu, kad vispār nepareizā degviela no pistoles iztecējusi, neatceros, dīzelis no benzīna pistoles, vai otrādi], tagad uz izslavēto nesti...

Motoriem, kam pietiek ar piekto - abiem paštaisītajiem traktoriņiem, zāles pļāvējam un motorzāģim, to ņemu kas trāpās pa rokai - staķiks vai lukoils, starpības tiešām nav nekādas.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
5 0 Atbildēt

Šādi patēriņus salīdzināt nevar, ja brauc pretējos virzienos. Daudz ko ietekmē vēja virziens, un ietekme var būt diezgan nozīmīga. Ja ir, piemēram, rietumu vējš, tad ceļā uz Liepāju patēriņš būs lielāks nekā atpakaļceļā.

opelis Reģ.: 03.10.2005
4 0 Atbildēt

Piekrītu. Gadījās pirms vairākiem gadiem braukt ar FORD Transit busu no Freiburgas DE pa vējam novembra vējainajā laikā (DE laikam tā pat vētra skaitījās, vismaz tā pa radio stāstīja). Tas vējš tā pūta pakaļā, ka visu laiku jāpiebremzē bija. Patēriņš - ierasto 10 litru vietā - pieci ar kapeikām, ja pareizi atceros. Pieļauju, ka pretējā virzienā braucot, patēriņš proporcionāli pieaugtu.

Konuss Reģ.: 10.02.2015
3 0 Atbildēt

Protams, nav jau nekādi laboratoriskie apstākļi. Arī divreiz braucot vienā virzienā, protams, nevarēs mats matā salīdzināt. Laika apstākļi bija līdzīgi - lēns DA, D vējš 2-3 m/s, kas īpaši palīdzētu vai traucētu.

opelis Reģ.: 03.10.2005
2 0 Atbildēt

Kolēģim bija iespēja patēriņu monitorēt, kā minimums, mēneša griezumā. Mēneša beigās grāmatvedībā iesniedz maršuta lapu un degvielas čekus un tad ir vienkārši jāizdara matemātiska darbība - degvielas litri jāizdala uz nobrauktajiem kilometriem. Mēneša nobraukums aptuveni 3000km, kas ir "nedaudz" vairāk kā no Rīgas līdz Liepājai.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Šādi patēriņus salīdzināt nevar, ja brauc pretējos virzienos. Daudz ko ietekmē vēja virziens, un ietekme var būt diezgan nozīmīga. Ja ir, piemēram, rietumu vējš, tad ceļā uz Liepāju patēriņš būs lielāks nekā atpakaļceļā.

Taisnība. Savulaik ar savu audī braukājot, vējainā dienā novēroju viena un tā paša ceļa pretējos virzienos vidējā patēriņa atšķirību par puslitru.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

Benzīna un dīzeļdegvielas cenas atkal kāpj... Tagad Rīgā dārgākajās vietās Nestei benzīns 1,107 EUR/l, bet dīzelis 1,007 EUR/l.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Sen nav aiztikta konkrētā tēma. Bet derētu gan. Skatos, precīzi pirms 2 gadiem VWfans te raksta, ka dīzeļdegvielas cenas atkal kāpj, jau 1,107 eur un 1,007 eur attiecīgi Ko lai saka, ja tagad Neste 1,345 eur un 1,275 eur dīzelim Protams, braucam un brauksim joprojām, bet par ekonomiskāku auto, domājams, aizvien vairāk ļaužu aizdomājas.

Damn Reģ.: 07.12.2003
0 0 Atbildēt

Vidējais patēriņš 8-10 (kā brauc), neredzu jēgu mainīt auto. Pirkt kaut kādu nīkuli, lai mēnesī ietaupītu 100 eur (labākajā gadījumā, bet reāli vēl mazāk) uz degvielu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 1 Atbildēt

Kā to ņem, manā skatījumā 100 eur/mēn. ir būtiska summa, lai sāktu domāt par ekonomiskāka auto esamību. Pats gan esmu sliktais piemērs, tagad ģimenes auto diezgan ēdelīgs dīzelis, godīgi - ja ne viss pārējais tam auto patīkams, tad par patēriņu to teikt nevarētu.

Damn Reģ.: 07.12.2003
1 0 Atbildēt

Varbūt ja brauktu vairāk, tad ar tā domātu (domāšu), Pagaidām sanāk zem 10k km gadā.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Starp citu, Tallinā pag.nedēļā - dīzelis = benzīns cenas ziņā, maksāja tie 1,439 eur

aigi Reģ.: 01.08.2005
2 0 Atbildēt

Un kur ir tie bļāvēji, ka EE degviela ir lētāka?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Es par to pašu.. šogad 3 reizes esmu bijis Tallinā, nevienu brīdi degviela EE nav bijusi lētāka. Tas pats ar LT - kaut kādos mazos pufaikciema benzīntaņķeļos jā, bet Statoil, Neste u.tml. cenas plus mīnus tādas pašas, kā pie mums. Nu, varbūt pāris centi, bet tam nav vērts pievērst uzmanību.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tā ir. Katru reizi, esot Igaunijā, mati ceļas stāvus no viņu anormālajām degvielas cenām. Pēdējā laikā - ak vai

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
1 0 Atbildēt

Bet ja pareizi atceros EE un LT ceļa nodoklis ir iekļauts degvielas cenā, tāpēc tās pēc būtības nav salīdzināmas.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt
aigi Reģ.: 01.08.2005
3 0 Atbildēt

Nekas nav mainījies 100% Neste, ar Nestes karti + Goda Ģimenes karti, 95tais pēdējā reizē pa 1.265EUR/l (0.04EUR/l kopējā atlaide) + RIMI nauda.

WinWinWin

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

BTW, man sanāca dabūt labu atlaižu karti Viršos, tagad pildos pārsvarā tur... problēmas ar dīzeli bijušas nav, pie tam, Viršos ir pati garšīgākā kafija no visiem tankiem... manuprāt.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Padalīsies, kādas atlaides viņu lojālajiem klientiem? Par veikalu - absolūti malači, liek pretī konkurentam tikai tā Bet, stipri lētāk gan.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Solīju neizpaust, sorī. Bet lojāliem LIELIEM klientiem - labas atlaides.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Es labprāt pildītos Viršos, taču Jūrmalas virzienā mana izvēle Neste

Freijers Reģ.: 06.09.2018
0 0 Atbildēt

Leju kur lētāk, 25 gadīgs 2.5tdi sagremo visu , īpašas kpl atšķrības neesmu manījis, bet cenas gan mierīgi LV variē pa 10-12 centiem litrā, kas uz ~80l bāku ir ~8 eiro, kas, ja nobrauc pāris šādas bākas mēnesī beigās nav maz.

Tagad praktiski visiem ir kādas atlaižu programmas. Tā kā braucot reizēm der iemest aci tablo pie DUSiem

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Benzīns - virši vai staķiks, gāze - virši, staķiks vai viada. Ar gāzi ir interesanti - vasaras sākumā šiem gāze bija dažus centus lētāka kā citiem, bet arī jūtami sūdīgāka - tolaik man vēl motors minimāli gaitā mēdza uz gāzes raustīties, ar viadas gāzi tas notika 3x stiprāk, tāpēc tur vairs nelējos - vasaras beigās pienāca reize kad biju spiests ielieties viadā, raustīšanās gļuks gan arī sen pazudis, paņēmu līdzi porķiku lai paskatīties kas tai sūdīgajai gāzei atšķirsies - atklāju ka cena pieaugusi un nekas neatšķīrās, laikam samainījuši gāzes piegādātāju

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Savu Multivan gandrīz vienmēr pildu tikai Nestē ar ProDiesel.

Jazzu - CircleK vai Nestē

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Es savā laikā arī vienu brīdi Prodiesel pildīju... toreizējam Qashqai 1.6 dCi... bet atšķirības nejutu, līdz ar to, domāju, ka tas ir lohatrons.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Vai, Tev gan tā nevajadzēja teikt, vismaz noteikti ne šajā forumā, kur valda uzskats, ka PRO DIESEL - UBER ALLES.

Es arī īsti neredzu jēgu tādu liet, jo maksā ievērojami vairāk un par to krietnumu nekādu neatkarīgo pētījumu, manuprāt, nav bijis, vien tas, ko ražotājs stāsta un neesmu redzējis ražotāju, kas savu preci neslavētu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Varbūt tas tikai man tā liekas Circle - K uzsauca pa identisku cenu kruto dīzeli, 1x ielēju - man liekas, ka auto nedaudz ekonomiskāks (vairāk nobraukti KM ar vienu uzpildi). Tas gan mani visticamāk nemotivēs turpmāk pildīt to dārgāko dīzeli.

iciks Reģ.: 29.05.2013
4 0 Atbildēt

Negribu Tevi apbēdināt, bet 1 reizes statistika nav diži ticama. Pats regulāri braucu garākus gabalus it kā līdzīgos apstākļos, bet vidējais patēriņš tāpat atšķiras un ir diezgan daudz apstākļu, kas to var ietekmēt - kaut vai tas pats vējš.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Tad tev tur kaut kas cits mainās. Man ir regulāri vieni un tie paši maršruti - vidējais patēriņš man svārstās dažu simtu gramu robežās pret citiem tādiem pašiem braucieniem/lējieniem.

ledzep Reģ.: 16.03.2017
0 0 Atbildēt

Varbūt kāds var pakomentēt. Cik es esmu sapratis, visi benzīntanki iepērk degvielu no Mažeiķiem, izņemot Neste, kuri ved no Somijas, jo viņiem pašiem pieder naftas pārstrādes rūpnīcas. Tāpēc šiem uzticos vairāk, varbūt tik psiholoģiski. Par tām mistiskajām piedevām, ko daži te slavē, var tikai pasmieties.

Ja runājam par gāzi, tad cik saprotu Latvijā ir divi lielie piegādātāji- Latvijas propāna gāze un lietuviešu Saurida. Statoils ņem no LPG, Virši arī.

Gāzi pildu LPG, patriotisku noskaņu dēļ. Ja runājam par kvalitāti, Latvijā neesmu novērojis baigās atšķirības, bet Lietuvā ir bijušas situācijas, kad ielejot kaut kādu lēto gāzi, patēriņš sanāk lielāks.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Gāzi varbūt ņem no viena, bet odorificē gan dažādi. Pēc smakas vismirdīgākais ir Statoil, tad Virši, Shell, LPG, Kool.

Konuss Reģ.: 10.02.2015
0 0 Atbildēt

No Somijas vēl ved Totāls - tas, kas pie Sēnītes. Un parasti viņiem tas cipars ir par pāris centiem lētāks nekā citur.

Pēdējā laikā galvenokārt pildos Nestē, bet pa ceļam sanāk arī Virši un Kool, kur ar atlaižu kartēm sanāk drusku lētāk. Bet visbiežāk tomēr lētākie Neste tanki (Dzirnavu, Katoļu, Senču) ir pa ceļam.

Btw, kāds zin, vai Kool arī ņem no Mažeiķiem, vai ved no Somijas vai citurienes?

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
4 0 Atbildēt

Ilgstoši pildos tikai Nestē un leju Pro Diesel. Kāpēc? Jo man tā vienkārši patīk.

torkjis Reģ.: 05.10.2013
0 0 Atbildēt

Katru dienu braucu identisku maršrutu turp un atpakaļ. Tikai pilsētas režīmā.

Tā kā pa ceļam sanāk gan Circle, gan Neste, tad esmu veicis patēriņa mērījumus ar abu DUS degvielām (98.)

2 nedēļu griezumā vidējais patēriņš ar Nestes 98. sanāk 9,7, Circle - 10,6.

Šķiet, ka ar Nestes benzīnu cēliens labāks, bet tās varbūt iedomas.

P.S Reiz Circlē nez kāpēc ielēju 95to. Zem 11,2 nevarēju dabūt pat pūloties braukt ekonomiski.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ar benzīnu, kuru mazāk patērē, būtu jāiet labāk. Bet nu tas labi ka kādam nestes astotais ir bijis labāks par staķika astoto - man savulaik iznāca otrādi, un piedevām garā gabalā, kura vidējais ir prognozējams.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Nejauši uzgāju interesantu kanālu.

Cilvēks pats, slepus, sūknē naftu:

Tad pats taisa benzīnu

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ieteikums citiem, gan Circle-K, gan Neste mājaslapās atzīmētas DUS, kur tajā dienā ir lētākā cena (Rīgā). Man nesagādā grūtību izbraukt ~15 min. līdz konkrētajam DUS

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Speciāla braukšana uz citu vietu, kas nav pa ceļam, neiztērē degvielā vicu potenciālo ietaupījumu?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Jābūt netālu.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

15 min - tas ir netālu?

Piekrītu Kolumbam un īsti neizprotu šo kapeikpišanu. Tas neattiecas uz Kasiņu vien, tādu cilvēku ir daudz. Brauc it kā ar ne visai lētiem auto, bet pusotrs eur pazudinās. Tajā pašā laikā tiek apgalvots "es jau riepas vai eļļu varētu pats mainīt, bet nemainu, jo to stundu labāk pavadu ar bērniem", ko varētu papildināt "...vai arī braucot pēc lētās degvielas".

Un cik vēl tajā braukšanas laikā nokurina no tā ietaupījuma?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

6 km - man tas liekas teju blakus. Šodien tā izdarīju

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

bet Tev tak darba auto! pani degvielu neapmaksā, ka jāutojas?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Apmaksā. Vai tādēļ tērēties lieki? Kāpēc?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Vēl tas tāds principa jautājums arī. Neesot tuvumā “lētajām DUS”, parastajā ieliešu max 20 eur. Ar domu, ka pilnu bāku tikai par lēto cenu liešu. Esmu tā pieradis, kopš sākts dzīvot Ziepniekkalnā. Es to lokāciju izbaudu

braucu Reģ.: 27.08.2018
0 0 Atbildēt

Klau, kas ir tie jaunie Viada tanki? Kaut kādi rebrandoti krievi, bet kuri?

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Lukoil

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Man tā garām ejot pa ausu galam dzirdētais - bija Viada, rebrendingoja uz Viada Baltic, piepirka klāt Lukoil.

ledzep Reģ.: 16.03.2017
0 0 Atbildēt

Situācija līdzīga kā ar Statoil. Viņi pārdeva lielu daļu no sava mazumtirzniecības tīkla, kas nebija īpaši ienesīgs. Statoil gadījumā gan tā bija pilnīga atteikšanās no mazumtirniecības, lai koncentrētos uz pamatbiznesa virzieniem.

osscar Reģ.: 27.08.2002
1 0 Atbildēt

tikai neste, cirkulis un lukoil...lukoil mazāk - jo daudzos nav 98 e , kā jau minēju kādu laiku atpakaļ...kreisajos kaktu kantoros neleju.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

bet lukoils tas nav kreisais kaktu kantoris?

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Pēdējā laikā tikai Virši, blakus darbam ir automāts, kur iebāžot Impulss karti ir 0.05Eur atlaide. Problēmas nav bijušas.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti