Pareiza braukšana aplī un pareizs aplis

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kā tad ir pareizi braukt aplī un vai mums ir pareizi uzbūvēti apļi?

 
1 2 3 4 5
Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 1 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Skatos, ka neesi redzējis apļus, kam pirmās 2 joslas ir aizņemtas, kas dod pilnas tiesības izmantot 3. joslu.

Ko lai saka - skumji ar to pieredzi Tev.

Tu jau laikam tāds dienas braucējs esi,ja neesi redzējis,kā Slāvu lokā pa nakti riņķo pa trešo joslu.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Un?

Tevi traucē tas "nelietis", kurš "atļāvies" naktī braukt aplī pa 3. joslu?

Nakts/diena - vispār kāda starpība?

Un kas viņam varētu aizliegt to darīt?

Un kāds pamatojums?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Naktī, protams, ka netraucē.

Arī dienā TAS IR ATĻAUTS. Te ir attieksmes pret citiem jautājums, tas nav glīti (pieklājīgi), ja acīmredzami neļauj iebraukt aplī citiem. Piemēru darba dienās (nejaukt ar patlaban - darba diena diena gandrīz auto ielās).

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
1 0 Atbildēt

Par ko jau arī stāsts - ja aplī ir 3 joslas - tad kāpēc tās būtu jāierobežo izmantot. Kā reizi tie, kuri pamanās aplī iebraukt 2. vai 3. joslā tak atvieglo iebraukšanu aplī, atšķirībā no tiem, kuri principiāli šīberē pa pirmo joslu, kaut vajag 3. nobrauktuvi...

Tāpēc arī nesaprotu tā čaļa cepienu..

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 8 Atbildēt

Nu jūs iebraucāt auzās,vienvirziena ceļā nedrīkst iebraukt 3-jā joslā,bet lokā drīkst pa 3-vālēt.Tad tagad pa Krasteni vālēsim pa 3 un 2,lai atvieglotu izbraukšanu no sānceļiem.Žēl,ka čaļi tālāk pa Rīgu nav bijuši.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 2 Atbildēt

Ko tiem izdzimteņiem vēl Atvieglot- pa krasteni un gar rimi un mahima izbrauktuvēm un (īpaši)gar ieskriešanās joslām jāmauc ir Tikai Pa Labo Malējo- tak lai tie pumpadrasi tur rindā gaida ;D

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
5 0 Atbildēt

Tev tik tiešām ir tik grūti ar galvu?

Patiešām neatšķir vienvirziena ielu no krustojuma, kur satiksme tiek organizēta pa loku?

Droši vien nezini un/vai arī nespēj izprast gadījumus, kad mierīgi uz vienvirziena ceļa drīksti braukt pa trešo joslu...

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Tev tik tiešām ir tik grūti ar galvu?

Patiešām neatšķir vienvirziena ielu no krustojuma, kur satiksme tiek organizēta pa loku?

Droši vien nezini un/vai arī nespēj izprast gadījumus, kad mierīgi uz vienvirziena ceļa drīksti braukt pa trešo joslu...

Viņš noteikti rāvējslēdzējā arī brauc pa labo pusi un nevienu priekšā sev neielaiž, jo tā neparedz noteikumi.

R19 - paņem vienu braukšanas nodarbību pie adekvāta instruktora, lai iemāca ko uz šo dienu nozīmē braukšanas kultūra aplī. ;)

iuziite Reģ.: 04.12.2002
0 0 Atbildēt

Tu jau noskaidroji, ka aplis ir "apļveida krustojums" ? Vai vēljoprojām pie sava?

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Nosaukums neraksturo uzbūvi.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu pastāsti kā tieši "nelietis" naktī (vai arī dienā) kādu traucē braucot pa tukša lokveida krustojuma 3. joslu?

Kā tieši esot 3. joslā var "rāvējslēdzēja principā" vienlaicīgi atrasties LABAJĀ joslā???

Informācijai - braukšanas kultūra aplī ne ar ko neatšķiras no braukšanas kultūras vispār...

iuziite Reģ.: 04.12.2002
1 0 Atbildēt

Nav ne jausmas par ko cepiens

Palaidniex, es pareizi saprotu, ka te ir ļauži, kas grib, lai tukšā aplī mauc pa pirmo joslu, ja jābrauc aplim apkārt?

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 6 Atbildēt

gunbox rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Tev tik tiešām ir tik grūti ar galvu?

Patiešām neatšķir vienvirziena ielu no krustojuma, kur satiksme tiek organizēta pa loku?

Droši vien nezini un/vai arī nespēj izprast gadījumus, kad mierīgi uz vienvirziena ceļa drīksti braukt pa trešo joslu...

Viņš noteikti rāvējslēdzējā arī brauc pa labo pusi un nevienu priekšā sev neielaiž, jo tā neparedz noteikumi.

R19 - paņem vienu braukšanas nodarbību pie adekvāta instruktora, lai iemāca ko uz šo dienu nozīmē braukšanas kultūra aplī. ;)

Jā, braucu pa 1joslu,jo man nepatīk līst pa 2-o un lūgties.lai kāds mani ielaiž 1-jā,es neesmu tas,kam vajag ātrāk par citiem.Par kuru adekvātu instruktoru tu domā,kas te vienam parādīja vidējo pirkstu,braucot 1-ja joslā,vienā ziņā viņš pareizi darīja.

650 Reģ.: 25.01.2017
5 0 Atbildēt

Es domāju, (ja) audzēknis aplī nespēj attīstīt vairāk par 10km/h, tad "instruktoram" vajadzētu ar viņu padarboties mācību laukumā.Nevis sastrēgumstundā uz apļa.To, kā izbraukt apļus un sarežģītus krustojumus, varētu diezgan labi pamācīt uz tukšas ielas agrā svētdienas rītā,brīvdienā,vai vismaz citā tam kaut cik piemērotā laikā.Vai, pašā mācību sākumā četriem audzēkņiem pasēžot instruktora pareizi vadītā auto un paklausoties pārliecinošus komentārus. Šis īstenībā ir Ļooti iedarbīgs līdzeklis.Citādi tiek grauta pati ideja- aplī nu nekādi nav jāmācās šie te paši pirmie braukšanas pamati.Jo tiek apdraudēti daudzi citi braucēji.Protams, "instruktoram" jāsteidzas nav nekad- viņam taču maksā par laiku.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
3 0 Atbildēt

Redz, ja būtu iemācīts pareizi izbraukt apli, tad nevajadzētu lūgties un mierīgi izbrauktu. Jā, tas instruktors bija auns, jo ne viņš, ne arī tu, šodienas eksāmenu ar savu pirmo joslu nenoliktu. Attiecīgi, kursants maksā naudu aunam, par nepareizu skolu. Vispār jau eksaminātors pats liek braukt dziļāk aplī, ja kursantam instruktors ir bijis auns un tur kā reiz ir pirmie izkritušie. Es tikai nemācēšu pateikt, vai vēl joprojām dzen iekšā vai jau uzreiz liek par nepareizu braukšanas kultūru.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

Es pat ar 3.5t merša būdu braucu pa otro joslu, ja zināju, ka vajag tālāk par 1 izbrauktuvi. Vismaz pret smagajiem pārējie izturas iejutīgāk un kārtojoties palaiž. Braucot ar vieglo ne vienmēr tā notika. Tas pats ar ieskriešanās joslām vietās,kur galvenais ir ar divām joslām.

Tādēļ man vēl jo vairāk ir nesaprotama šo 1. Joslas sēņotāju motivācija.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Smago vai autobusu šādā situācijā dresēt vai appīpināt var tikai garīgi nepilnvērtīgi tipi.Tur skaidrs, ka viņš citādi nevar- jo tad būs vispārējs bardaks.Bet fakts ir tāds, ka vismaz beidzamajā laikā ir novērojama krietna uzlabošanās sakarā ar gatavību palaist tos otrās joslas braucējus.Tātad, kaut kas te šajā propagandas kampaņā tomēr derīgs ir.

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 4 Atbildēt

Par to jau tas cepiens ir,ka smagajā vai busā to vieglo grūtāk var ieraudzīt labajā joslā,tad labāk es velkos 1-jā,nekā mani sāk dresēt.Es varu arī kādu ielaist aplī,nav problēmu.

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 4 Atbildēt

Kāpēc tad ar vieglo tā nenotiek,tomēr rausties.Tad,kad kāds vieglais nebūs iejūtīgāks pret tavu busu,tev domas mainīsies,jo taisnība būs viņa pusē.MB 3,5t busiem noteikumi neeksistē.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

Neraustos.

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 3 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Nu pastāsti kā tieši "nelietis" naktī (vai arī dienā) kādu traucē braucot pa tukša lokveida krustojuma 3. joslu?

Kā tieši esot 3. joslā var "rāvējslēdzēja principā" vienlaicīgi atrasties LABAJĀ joslā???

Informācijai - braukšanas kultūra aplī ne ar ko neatšķiras no braukšanas kultūras vispār...

Kam es traucētu,ja brauktu pa Krasteni? Nesen,kad Dievidniekam bija ciet viena nobrauktuve,no loka 2 joslas centās tikt uz tilta,arī tagad pika laikā tas pats,kuri, pēc tavām domām, ir tie pareizie,laikam tie,kas 2-jā,1-jā-tie skaitās riņķotāji.Nesaprotu,ko jūs par tiem apļiem varat cepties,labāk aizbrauciet uz Ventspili un paskatieties ,kādiem jābūt normāliem apļiem

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Lai dara taa: visi sastājas pirmajā un kamēr aplis uzpildās pa perimetru pilns. Tā kā par Rāvējslēdzēju lielākā daļa no viņiem dzirdējuši tikai par to , kas biksēs, tad jau būs ok. Jo nefig steigties, lai izbauda momentu

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 6 Atbildēt

Vai neesi ievērojis,kāpēc 1-ā josla ir garāka par 2-o,tāpēc ka 2-jā ir daudz iekšālīdēju,kuriem vajag ātrāk par citiem,tā tas ir Daugavgrīvas ielā pie Ūdens ielas,Bauskas šos.pie A7,Dienvidu tilta nobrauktuve pie Bauskas ielas utt.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
5 0 Atbildēt

Kāda šķirba - tu skaidri pateici, ka esi 1-joslas fanāts. Iemācīts braukt nepareizi un pat necenties to labot. Tas ir tā pat kā ir BMW īpašnieki un ir bembisti. Ir sievietes un ir blondīnes. Ja bail, ka nepalaidīs, varbūt labāk izvēlēties sabiedrisko? ;)

1-josla ir garāka, tāpēc, ka ir pārāk daudz 1-joslas fanāti. Un tie pat sastrēgumu izstāvēs pirmajā joslā, kaut izbraukt vajag 2 izbrauktuves tālāk. Ja visi izbrauktu pareizi, nemainītu joslas krustojumu vietās un no pirmās jolas divu joslu iebrauktuvē iebrauktu tikai, lai pirmajā izbrauktu, tad visas joslas būtu +/- vienādi pilnas. Varbūt atliek jautājums vai nevajadzētu aplī ātrumu samazināt līdz 30km/h, lai ar 10 gadus stāžu pa pirmo joslu iemācītos pārkārtoties kaut 1x mūžā dziļāk.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Tikko no MūkuApļa- zaļš mācībnieks kkāds Polo vai Lupo, ne dikti ātri, Bet- brauca/riņķoja pa vidējo rindu, visu cieņu šim Skolotājam ;D

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 0 Atbildēt

650 rakstīja: Tikko no MūkuApļa- zaļš mācībnieks kkāds Polo vai Lupo, ne dikti ātri, Bet- brauca/riņķoja pa vidējo rindu, visu cieņu šim Skolotājam ;D

Tu laikam esi apļu fans,visu dienu tikai pa apļiem riņķo,galva vēl nereibst?Tādus sērfotājus pa joslām katru dienu "Degpunktā"rāda.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Nomierinies,draudziņ, tā tak aizrīties var

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti