Pēdējā laikā tiek zagti BMW 5.sērijas modeļi.

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015

Sveiki, iAuto.lv foruma dalībnieki! Tikko facebook pamanīju, ka pēdējās nedēļās ir nozagtas vairākas BMW 5.sērijas automašīnas. Iespējams, ka darbojas kāda organizēta autozagļu banda. Ja jūsu īašumā ir šāds auto, esiet uzmanīgi!

 
1 2
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 1 Atbildēt
ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
1 0 Atbildēt

Vakar 15.01.2017 tika nozagts vēl viens 5.sērijas BMW ar virsbūves indeksu E60, melnā krāsā. Ir izskanējusi informācija, policijai ir zināms, ka šis pasūtijums nāk no Kazakstānas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Pēdējā laikā ievērojami ir pieaudzis japāņu un korejiešu mašīnu (līdz apm. 5-6 g.v.) ar inteliģentajām atslēgām zādzību skaits. Ja pirms gadiem 3 zaga tikai Hondas un Toyotas, tad šobrīd jau tiek zagti arī Subaru, Nissani, Hyundai, KIA. Sorīt jau otro rītu pēc kārtas mostos ar klienta zvanu, ka ir nozagts auto - abos gados 2015.gada japāņi ar keyless-go.

Kaut arī apdrošinātāji šobrīd vēl taustās (kaut gan, piemēram, If, šiem auto jau prasa obligāti uzstādīt papildus imobilaizerus, citi palielina zādzības pašriskus), silti iesaku šo auto īpašniekiem nopietni padomāt par kādu papildus drošības pasākumu. Iespējams, ka drīzumā to nāksies darīt obligāti, ja vēlēsieties kaut cik normālus KASKO nosacījumus.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Tas sāk kļūt baigi netīkami.

Viss novedīs pie elementāras Kasko polises stipri lielākas dāzrdzības.

Jo, cik tad paliek to auto ražotāju, kuru modeļus nezog vispār?...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 1 Atbildēt

Vēl aktuālāks jautājums - cik ilgi tos nezags vispār... kurš pirms, teiksim, diviem gadiem varēja iedomāties, ka 2017.gadā sāks zagt KIA Sportage?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nedomāju, ka dēļ šī KASKO polises paliks stipri dārgākas, ja nu par kādiem 5-10%. Drīzāk, kā jau minēju, visām mašīnām ar Keyless-go var tikt prasīti papildus imobilaizeri, vai arī zādzības pašrisks pieaugs līdz kādiem 20-25% (kā deviņdesmitajos).

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Pagājušajā naktī klientam nozaga mašīnu. Atrada kaut kādus dažsimt metrus no notikuma vietas - bija nostrādājis imobilaizers... kuru viņš bija uzlicis aizvakar...

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Dēļ "foršās" keyless-go sistēmas, KURAS MAN NAV, neviens normāls apdrošinātājs vairs nepiedāvā kasko bez pašriska zādzībām

p.s. man nav BMW, man ir VW

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Folkšus zog arī bez Keylesa. Un nav jau tā, ka nepiedāvā - uzliec imobilaizeru un gandrīz visi dos tev nulli zādzībai.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
3 0 Atbildēt

Ar to imobilaizera uzlikšanu ir divas problēmas:

1) par uzlikšanu ir jāmaksā;

2) pēc tam ar to imobilaizeru ir lieka čakarēšanās.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu, ja negribi pats pat drošību parūpēties, kāpēc lai apdrošinātājs tev dotu labus nosacījumus?

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
1 0 Atbildēt

Par drošību ir jārūpējās, bet negribās aiziet galējībās. Pērkot mašīnu tieši izvēlējios bez keyless go, lai mazinātu nozagšanas risku. Lai arī Tu apgalvo ka zog arī bez keyless go, man tomēr liekās, ka 95% no nozagtajiem būs tieši ar keyless go un domāju, ka apdrošinātāji pamatojoties uz negatīvo statistiku pašrisku piemēro visiem.

Vai Tev ir piejema detalizēta statistika par nozagtajiem ar un bez keyless go?

P.S. Piemēram 2016.g. jauni nozagti VW nebija vairāk par 3 gab. www.iauto.lv/zinas/latvija/23865-sogad-biezak-zagtais-automasinas-modelis-toyota-rav4

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Lai mazinātu nozagšanas risku, nevajag pirkt VW. Kaut gan, nu jau vairs neko nevar saprast. Kurš pirms gada būtu iedomājies, ka riska grupā būs Škoda Kodiaq? Vai KIA Sportage?

Statistikas nav, ir ikdienas pieredze - zinu pilnīgi droši, ka vismaz 2 no 11 šogad nozagtajiem Nissan X-Trail bija ar parasto atslēgu (viens no tiem bija mana klienta), tāpat, kā stāstīja viens apdrošinātājs, apmēram ceturtā daļa no Subaru aizejot bez Keylesiem.

Par VW - oktobrī 1 B8 Passat, augustā 1, jūlijā 3 folkši (2015.-2017.gada, modeļus konkrēti gan nezinu), jūnjā 1 Tiguan, maijā 1 B8 pasāts un 3 Tiguani... tas viss tikai pēdējā pusgada laikā...

Un vēl - tā kā visām šīm riska Keyless mašīnām tagad tiek prasīti imobilaizeri un vairs nav tik vienkārši aizdzīt to auto, vismaz šķiet, ka drīzumā varētu pieaugt tieši ne-Keyless mašīnu zādzību skaits.

torkjis Reģ.: 05.10.2013
0 0 Atbildēt

Apdrošinātāji Hondai prasīja uzlikt OBD bloķētāju.

Pie nosacījuma, ja drošini 3 gadus, tad šis bloķētājs tiek uzlikt bez maksas.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 5 Atbildēt

Pērk tautas auto un tad brīnās, kāpēc zog. To var aizdzīt un tad pa visu pilsētu riņķot 10 reizes un neviens pat uzmanību nepievērsīs. Idiņi.

Nopirki komunistisku auto, tad, vismaz sakrāso kaut kā, vai aerogrāfiju uzliec. Neviens nezags.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 4 Atbildēt

Ne tikai palielinās iespējamība, ka auto nenozags, bet arī pats vairs nejutīsies šādi:

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
9 0 Atbildēt

Priekš manis auto ir pārvietošanās līdzeklis nevis atšķirības pazīme.

P.s. Sakrāsot savus auto patīk Praidistiem, jo ļoti gribas izcelties.

EsAicis Reģ.: 12.01.2016
3 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja: Ar to imobilaizera uzlikšanu ir divas problēmas:

1) par uzlikšanu ir jāmaksā;

2) pēc tam ar to imobilaizeru ir lieka čakarēšanās.

Stāsts no savas pieredzes - Qashqai 1.2, benzīns, manuālā, inteleģentā atslēga, jaunu pirktu 2014. gada novembra beigās.

Novembra beigās man beidzas OCTA, KASKO, sāku interesēties pie sava apdrošināšanas menedžere par polisēm, šis saka ok, visu var sakārtot, bet ja gribi 0% pašrisku, jāliek imobilaizers, jo inteleģentā atslēga, es škrobīgs, tjipa 200EUR neplānoti izdevumi, pie sevis domāju, kam tādu Qashqai vajag, nav tak lux prece, 21.11.2017. autorizētais dīleris uzstādīja imobilaizeru, izlasot instrukciju par imobilaizeru viss tur tikai par pīkstēšanu, pīkst tad un tad, ja tā pīksts tad tas utt pīkst, nodomāju, kam man visu šo vajag...24.11.2017. plkst 02.00 (tieši) pamodos, apmeklēju WC, piegāju pie loga paskatīties vai nav pašvaldībnieku uzlikuši plāksteri (23.11.2017. visiem pagalmā novietotajiem auto par 3 m neievērošanu bija sadrukāti. P.S. man paveicās, laicīgi šos pamanīju un pārdzinu auto) un skatos NAV mans auto....stāvu kādu minūti un blenžu uz to vietu, kur biju nolicis auto un tiešām nav...sazvanīju policiju, visu izstāstīju, kamēr runāju ar policiju pa telefonu, skatos viena policijas ekipāža piebrauc pie mājām, prasu šiem vai tik ātri jau pie manīm atbraukuši, šie - nē vēl nav nodevuši rīkojumu. Nākamājā mirklī pie durvīm bungā policists, šis jautā vai man piederot Qashqai, saku, ka jā, viņš - atradām jūsu auto uz ceļa aptuveni 1,5 km tālumā....tālāk garas stundas policijas busiņā, n-to protokolu parakstīšana utt., puspiecos viss izdarīts, smakas noņemtas, pirkstu nospiedumi pārbaudīti, mans dns paņemts, auto nodod man atpakaļ, piedarbināt nevaru, saka, ka nepareizs atslēgas kods + aķītis nosēdināts, saucu autoevakuatoru, sešos no rīta jau esmu pie dīlera atgādājis auto, kaut kāda ieraduma pēc mēģinu piedarbināt auto, un šis mēģina arī saslēgties, ja nebūtu aķītis nosēdināts, iedarbinātu....

Tāds lūk mans stāsts par tēmu - AI, KĀPĒC MAN VAJAG IMOBILAIZERU!

Jautājumi zinošiem:

1. Kāpēc draugi tika tik tālu, jo pēc instrukcijas ilgāk par 15 sek. nevarēja pabraukt, tad dzinējam bija jānoslāpst.

2. Kāpēc pie dīlera servisa jau varēja mašīnu iedarbināt, bet pamešanas vietā, ziņoja, ka atsllēgas kods ir nepareizs?

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Zinu kādas ir sajūtas kad nozog auto (un nav kasko) un personīgi esmu izbaidījis regulāru čakarēšanos ar imobilaizeru (skybreak). Tāpēc labrātāk, ja ir iespējams, izvēlos kasko bez imobilaizeriem.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Acīmredzot, konkrētā imobilaizera specifika... piedarbināt vari, pabraukt īsu brīdi vari (tiesa gam, tas 1.5 km izklausās biš pārspīlēti, ja nu vienīgi zaglis nav baigi maucis, jo vidēji jāapstājās būtu pēc apm. 15-30 sekundēm), tad auto bēl noslāpis varbūt paripo... ir imobilaizeri, ar kuriem bez čipa pat durvis nevari attaisīt, bet, nu, tādi nemaksās 200 euro...

Kam tādu Qashqai vajag? Leišu detaļu uzpircējiem Zini, cik tavam kaškajam viens bi-led priekšējais lukturis maksā? Paskaties statistiku - bez Tavējās šogad 6 mašīnas laikam...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

GB12, kur tādu statistiku var redzēt? Interesē jaunais Honda-Jazz un 2013.gada Fabija.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pa modeļiem un izlaiduma gadiem - Iekšlietu ministrijas informācijas centra mājas lapā.

EsAicis Reģ.: 12.01.2016
0 0 Atbildēt

Manējais vēl ir manējais

Policija ar teica, ka ticamākais būtu gājis uz leišiem...tai dienā vēl arī pilnu 95to pielēju

Tiko google maps izmērīju aptuveno attālumu, mani tas pārsteidza 2,8 km

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Būs kāds stāvējis ar uztvērēju un raidītāju tev pie durvīm.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Būs kāds stāvējis ar uztvērēju un raidītāju tev pie durvīm.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti