Samsung S7 mobilais telefons, atsauksmes, tests

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kādas atsauksmes par jauno Samsung S7?

 
msh Reģ.: 16.04.2007
3 0 Atbildēt

Eu nu šitas jau sāk palikt par jautri - ar kuru vietni cenšamies konkurēt, boot, notepad?

iAuto Reģ.: 17.07.2001
3 0 Atbildēt

iAuto.lv 15 gadu jubilejā, taču atklājām tehnoloģiju ziņu sadaļu www.iauto.lv/tehnologijas/

Jau 6 mēnešus lietoju Samsung S7. Speciāli neņēmu Edge (tas ar noapaļotajām malām), jo pirms tam tādas bija S6. Tās noapaļotās malas bija tikai dizains, bet skatīties Youtube varēja ar gariem pirkstiem, reāli bija neērti.

Samsung S7 ir tikai 2 plusi pret iepriekšējo modeli:

1) kamera, labāka kvalitāte gan foto, gan video

2) beidzot ir ārējā SD atmiņas karte.

Lielākie mīnusi ir:

1) batereja, man ir grūti izvilkt visu dienu

2) stikla aizmugurējais vāks, katru reizi izdodas to sasist un, ja Samsung S6 Edge tas maksāja ap 52 eur, tad Samsung S7 tas maksā jau 73 eur.

Te viens ieteikums, nedodiet šādus darbus darīt LMT veikalā, jo tad summa ir 150 eur. Viņi tāpat tos sūta uz Mukusalas ielas serviss labot.

msh Reģ.: 16.04.2007
3 0 Atbildēt

Jā, šitas joks mani plakanajiem telefoniem uzjautrina - ka izturība ir nevis kosmiski dārgo eksemplāru ekstra, bet tieši otrādi - dārgais gals ir jēlas olas, aprīkotas ar super puper plīstošiem stikliem, bling bling nolūkos. Izturības ziņā laikam nekā labāka par plastmasu nebūs - bet tā ir tikai lētučiem.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Tagad pāreju uz Huawei P9. Šodien jau pabildēju un bija tiešām labi. Huawei arī ir papildus atmiņas karte, kuras vietā var ielikt otru SIM karti.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Jocīgi - Samsung S7 baterija testos liek visiem iekšā...visilgāk tur...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
3 0 Atbildēt

Samsung telefoni ar testiem sagatavotu testēšanas programmatūras pamanītāju ir aptuveni tas pats, kas VW 2.0 un 2.6 dīzeļi ar testēšanas atpazinējalgoritmu...

Testi un reālā dzīvi ir pilnīgi dažādas lietas...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Varbūt tomēr tas princips, kas ar ražotāja vidējo patēriņu, kas aprēķināts pēc noteiktiem parametriem, un reālo vidējo patēriņu, kas notiek stipri savādākos apstākļos, un tāpēc ar atšķirīgu rezultātu? Man te reku uz galda stāv rockbox'ēts 5G video īpods, rockboxim ir arī battery bench spraudnis - tests notiek kā - tu viņu palaid un tālāk uzliec lai atskaņo, līdz nosprāgst, pēc tam apskatīes, cik ilgi gāja. Bet dabā ar viņu reāli klausoties, tomēr tiek spaidītas pogas, bik vairāk atmiņa izmantota, bet pats galvenais - ekrāna apgaismojums tiek dedzināts = cits rezultāts.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Es tagad lādēju telefonu 2x dienā (6 meneši baterijai), bet ir liela slodze

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti