Kuru jaunāko televizoru pirkt? Samsung, Sony vai LG? Testi un atsauksmes

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Daudz dažādu TV ir piedāvājumā, no plakana līdz ieliektam, lētāki un dārgāki, kādu TV pirkt? Atsauksmes un ieteikumi

 
1 2
iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 1 Atbildēt

Šobrīd aktīvi izskatu TV piedāvājumus. Ekrāna izmērs ap 50 collām, man 55 collas jau ir par lielu. Vasarā testēju jaunākos 4K SUHD televizorus gan no Sony, gan no Samsung.

Jāsaka, ka parastā signāla bilde bija labāka Samsungam, bet Sony ļoti patika, ka var uzlikt Android Aplikācijas. Kas interesanti, Samsung TV bija labāk nostrādāti, Sony bija lētākas plastmasas aizmugurē.

Šobrīd esmu noskatījis šo TV, ir kādi viedokļi, atsauksmes vai ieteikumi?

iAuto Reģ.: 17.07.2001
4 2 Atbildēt

Man šis Samsung patika labāk

šo Sony TV (salīdzinot parastā Lattelecom TV kvalitāti), bet 4K kvalitāte bija labāka Sony

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
4 1 Atbildēt

Vai tad samsungam nevar androīd aplikācijas ?

Man arī padomā mainīt TV .

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Tur tas hīts, ka Samsung pats nevari uzlikt, bet Sony var iet iekšā Google Play veikalā un izvēlēties.

Samsungam vairākas App jau ir uzliktas, piemēram, YouTube

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

brauzēšana tur ir reti tizla .

atkārtošos ,tikai ~30eur un būs uz televizora viss ko sirc vēlās via google brauzeris waj atbalstosie app piem. spoķifajs

www.google.lv/search?q=chromecast+3&newwindow=1&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjuqtydzYLQAhUFfiwKHWPaBa4Q_AUICCgB&biw=1242&bih=580#imgrc=RTbG-1jIvPNm9M%3A

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
1 0 Atbildēt

Sony nevar ņemt , pakaļā lēta plastmasa un riebīgi labāka defaultā skaņa . Pārējais - pikčera endžīns utt. pie kājas . Visu izsaka pakaļas vāks .

P.S. BAudāmo samsungu var mēgināt saslēgt ķēdē ar paļisosu , mikreni un vešeni jo tie arī ir samsungi

P.S.S. visi tie droīdi un webvieveri ir nērti xlami . pietiek ar Googlecast pe ~30eur

P.S.S.S, Man ļoti baudāms likāš B&O .

iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 1 Atbildēt

B&O ir HighTech un attiecīgi maksā

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 2 Atbildēt

Jap, bet viss kas ir zem viņa ir nebaudāms ,it īpaši zamazgusunds

P.S. Man topā , jo nau pa kabatai B&O , ir 3 zortes - SONY , Philips un LG -ar tiem esmu gana apmierināts, 4ais ir Panasonic -nu+/- paciešams . Bija arī zamazguzungs (32'LCD ) nu ne bilde ne skaņa -pilnīga ateja , paldies dievam leišu cūkas nozaga .

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
1 1 Atbildēt

Man vienmēr likās otrādāk.

Nav neviena samsunga, kurš kaut reizi nebija remontā. Tas ir ar visām viņu precēm.

Bet tas tā, mani novērojujlmi

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
1 0 Atbildēt

mans zamzungs netika remontēts , jo nozaga

msh Reģ.: 16.04.2007
2 1 Atbildēt

Tak kāda starpība, kura ražotāja?

Pirms pāris gadiem vajadzēja vecvecākiem nopirkt teliķi. Viņiem bija budžets un viņi zināja kādu izmēru viņi grib - es tikmēr skatījos lai būtu full HD un nebūtu vājdatora funkcija aka šmārts [lasīt, izmet naudu par vipendronu, kas pēc pāris trīs gadiem visdrīzak vairs nedarbosies] - ieejot rd electronics, viens modelis, kas visām šīm prasībām atbilst, atradās, filipsis, citi vai nu bija dārgāki, vai šmārts, vai tikai HD ready, vai divi vai trīs no šitiem kopā.

Un kāda jēga vispār ir no 4k? Vai tad vismaz ir pieejamas filmas tādā izšķirtspējā?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 1 Atbildēt

Liela starpība. Pērkot Philips tas visticamāk drīz pēc garantijas beigām būs jāmaina, jo izbeigsies.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
4 0 Atbildēt

Man gandrīz jebkas, kas ir bijis no Philips ir salūzis, pagaidām vēl pastūzis tur. Savā laikā pat DVD atskaņotājs salūza. Nu kā tas ir iespējams?

RoboSapiens Reģ.: 17.10.2016
0 0 Atbildēt

THNKS par uzmundrinošiem vārdiem - 2013-ajā decembrī bija Philips iepirkumu laiks ģimenē. Gan TV (šmart bez upgrādes iespējām ir pilnīgs sū..., visas apps ir ar vecām nestrādājošām versijām), gan boomBox, gan radio. Pagarinātā garantija beidzas šamajos x-masos.... Bet ziniet - viss strādā!!

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 1 Atbildēt

"Un kāda jēga vispār ir no 4k? Vai tad vismaz ir pieejamas filmas tādā izšķirtspējā?" Nu, no zilo staru diskiem. Vēl noteikti labi var aplūkot fotogrāfijas un spēlēt videospēles.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
1 0 Atbildēt

kādreiz jau būs

kad par milzu naudu ( ~ls2,5k) pirku HD redy plazmu , no HD ar vēl nebij ne smakas , bet patika/max.derēja izmēri un skaņa . Par to naudu tā bija kvalitatīva manta , darbojas joprojām , remonti nav bijuši , pat pulc ir dzimtā!!?? un HD rulzz ikdienā , bet diemžēl tikai viena ligzda

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
2 0 Atbildēt

Cik bieži cilvēki izmanto 3d funkciju?

Damn Reģ.: 07.12.2003
0 0 Atbildēt

"Augstā plaukta" TV nemaz nav pieejami bez 4K

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Manam 55 " samsungam ir 3D. Izmantoju 2 x pirmajā nedēļā. Turpmakajos 3 gados ne reizi. Kad pirku 65 ", tad apzināti ņēmu bez 3D.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

Ar to 3D tā ir gandrīz visiem . Cik noprotu jau neražo TV ar 3D , vai tūlīt beigs .

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 3 Atbildēt

Es līdzīgā izvēlē, tik uz 32 collām paņēmu LG. Tam bija labāka izšķirtspēja, līdz ar to smukāka bilde.

50 collas, tas ir vismaz 6m no TV jāsēž.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 1 Atbildēt

Ja skatās virszemes TV, tad 4K nav vajadzīgs, bildes kvalitāte būs tikai sliktāk.

Ieliektie ekrāni ir reklāmas triks, efekts ir minimāls un nav tā vērts, tad tam jābūt vismaz 55".

QDot un HDR gan ja var atļauties ir gan noderīga īpašība.

Ja pirktu SmartTV, kas nekļūst par DumbTV pēc neilga laika(kā LG un Samsungi) tad jāņem tādu, kam ir AndroidTV OS, tas vismaz nepaliks bez aplikācijām. Philps neiesaku ņemt, Sony var, bet jāskatās pēc modeļa.

Katrā ziņā + ir ja ekrāna malas ir plānas, kā tas ir Samsūdiem un Sony, tad vizuāli ekrāns būs lielāks. + nav vērts ņemt ekrānu mazāku par 50", mazāki ātri kļūs par mazu.

Un atvaino, kas ir lēta un kas dārga plastmasa? Kas tev jāglauda tas TV?

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
2 0 Atbildēt

Vislabākie ir tie kurus joprojām ražo japānā.

Bet no piminētajiem ģimenē parasti pērkam LG. LG ir viens no vadošajiem displeju ražotājiem. Arī viedtālruņus izvēlos tieši LG. Un laba kvalitates/cenas attiecība

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
1 0 Atbildēt

Savulaik pirku televīzorus Panasonic, kurus ražoja Japānā. Bija nenolietojami. Ekrāni ,,neizdega,,. Kalpoja perfekti.

Fotoaparāts Panasonic Made in Japan kalpo jau 10gadus. Tikai bača kļuvusi vājāka.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 4 Atbildēt

Jā, es savulaik, sešus gadus atpakaļ, pēc šitādas loģikas atļāvos nopirkt lietotu 2002. gada izlaiduma 17" LG Flatron moni - šobrīd šitento rakstot, tajā skatos - vienīgi augšējajā malā viena krāsa bik sagurusi, no nemainīgas bildes ieņem tādu ēnu, kas pazūd pēc izslēgšanas.

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
1 0 Atbildēt

Man ir pieredze tikai ar Sony. Labs, kalpo jau 9 gadu un bez remontiem. Protams tam nav nekā vieda, nekādu 3D vai 4K.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 0 Atbildēt

Jaunais TV ir mājās, piereģistrējos Netflix un premium pakā noskatījos filmu - kaifs

Youtube video kvalitāte baigi labā, bet nu parasto TV likās, ka rāda švakāk kā vecais TV....

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
0 0 Atbildēt

Lai labi kalpo.

Ja nav noslēpums kurā vakstī Samsung salikts?

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
0 0 Atbildēt

Valstī... sorry

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Jā apskatīšos, bet mazais padoms no iAuto foruma. Pa labi no "Pogas atbildēt" ir bultiņa, tur uzspiežot jauniem ziņojumiem parādās iespēja LABOT un DZĒST

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
1 0 Atbildēt

Paldies 1x jau tikko izmantoju. Ņemšu vērā.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

HDR strādā tikai pie atbilstoša satura. Tam arī jābūt ar HDR atbalstu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Netflix atbalsta HDR, to tur tad var dažām filmām arī notestēt.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
3 1 Atbildēt

Vienkārši kaifs bija vakar skatīties filmu

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
4 1 Atbildēt

iAuto rakstīja: Man gandrīz jebkas, kas ir bijis no Philips ir salūzis, pagaidām vēl pastūzis tur. Savā laikā pat DVD atskaņotājs salūza. Nu kā tas ir iespējams?

Philips pat tējkannu neprot uzražot, lai tā pēc gada lietošanas netecētu vai nebūtu citu gļuku, kur nu vēl TV!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 2 Atbildēt

Man viens pazīstams ļoti turīgs pāris, dzīvo citā kontinentā, bet vasarā uz dažām nedēļām atbrauc uz Rīgu. Rīgas dzīvokī vajadzēja TV, sieva izdomāja iepriecināt vīru un aizbrauca uz Elkoru, nopirka dārgāko no širpotreba, Sony, ja nemaldos. Vīrs ieradās mājās, ieraudzīja un lika samainīt pret Samsung, jo neviens cits neražojot tik labus TV.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
1 1 Atbildēt

Tipa samsungs nav tāds pats širpitrebs... nesmīdini!

Visi TV ar cenu dažsimts € par 40"-42" un to pašu sēriju prāvākie collās modeļi ir +/- vienāds širpotrebs.

Viss maksā tieši tik cik maksā.

Ko dara ar TV LG? Uzražo jaunu lielāku/labāku/liektāku matricu ekrānam, uztaisa savu TV un tad to matricu saražo Samsung/Sony/Philips un citiem ražotājiem, kuri nu sacenšas savā starpā par smukāko kastīti un labāko bildi (labāku kā pat pašam LG attiecīgās klases aparātam). LG labi - var saraźot ekrānus un nav jājūk prātā par pārējo un pārējiem labi - nav katram pašam jāizstrādā un jāražo ekrāna matricas.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Širpotrebs ir, bet esot labāks nekā pārējie.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
3 0 Atbildēt

Tīri zināšanai agrāk LED ekrānus ražoja tikai Samsung un LG. Tas pats Sony pirka no šiem uzņēmumiem un lika virsū savus procesorus, lai apstrādātu signālu utt.

Tagad dzirdēju, ka ražo vēl citas kompānijas un Sony no augstāk minētajiem vairs nepērk LED ekrānus

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
1 0 Atbildēt

Viena,tante teica vai ir kāda konkrētaka info?

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Par to, ka agrāk bija 2 LED ražotāji zinu, bet par Sony priekš manis bija jaunums no pārdevēja stāstītā

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Tīri zināšanai agrāk LED ekrānus ražoja tikai Samsung un LG.

....

Bet kā ar sharp ?

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
0 0 Atbildēt

Ja Sharp joprojām ražo japānā, tad jābūt labam. Nesen tas bija palicis viens no nedaudzajiem TV, kurš tur ražots.

Lai gan tad, kad pirku audio sistēmu, Sharp bija ievērojami vājāks pat par Aiwa.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Savā laikā bija taču polulāri, "krutākie" multicentri Sharp un Aiwa. Tagad gan par tiem nav dzirdēts.

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
0 0 Atbildēt

Man tāds AIWA vēl ir

Pareizāk divi. Neko stilīgāku nēesmu vairs redzējis. Interesanti, ka jaunākajam no abiem aizmugurē ir rakstīts Sony corporation. Zināmu iemeslu dēļ. Mīlu abus centrus joprojām, kaut vecākajam jau 20gadi

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Jo sonis nopirka aiwu un centās no tā kaut ko izveidot, bet beigās nesanāca, un tad aizklapēja to bodīti ciet.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Ā, starp citu svarīgs ieteikums nekavējoties rūterī nobloķēt, lai Samsung TV nevar uzlikt atjaunojumus, jo ar katru atjaunināšanos ir vai nu jauni gļuki vai kāda funkcija zūd un atpakaļ vecākas versijas neuzlikt. Atslēdzot atjaunošanos ir arī cerība, ka nākotnē varēs norūtot TV(www.samygo.tv) un lietot pēc saviem ieskatiem.

saf Reģ.: 20.07.2006
1 0 Atbildēt

Joprojām sēžu pie Pioneer plazmas, jo neviens LCD joprojām nav spējis panākt bildes kvalitāti. Nākošā tehnoloģija kas to spēj ir OLED. Bet pagaidām tikai LG grozās pa šo lauciņu, un nu jau Panasonic arī pieķēries OLED, bet izmantojot LG paneļus. Pēdējie modeļi, pēc testiem, nu jau ir apdzinuši plazmas attēla kvalitāti (nav runa par lētajiem plazmas paneļiem), tagad tik jāgaida, lai cenas kļūst draudzīgākas.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Plazminieku jau arī pa dārgo pirku, 5000 lati? Vai ir kāds pxl izdedzis, %? Un kā ir ar labo augšējo stūri, vai ir kāds TV logo iesauļojies?

Jā, LG oled ir spēcīgi, fantastiska bilde, bet tiem arī mēdzot izdegt led un tad vairs nav tik forši.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Izdegušus pikseļus nemana, un logo arī nav iededzis. Iedegšanas problēma bija tikai pirmo paaudžu plazmām. Savējo pirku 2008 gadā, ja pareizi atceros, bija ap 1900Ls.

Es jau tāpēc saku, jāgaida kad tehnoloģija būs kārtīgi attīstīta, tad arī varēs domāt par iegādi.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

Tu jau esi atpalicis. Quantum DOT (kvantu punktu) ekrāni jau sit pušu LED un plazmu. Bez kvantu punktiem HDR video režīms būtu diezgan bezjēdzīgs. Tā kā laikam neesi redzējis jaunākās paaudzes ekrānu blakus savam plazmas gludeklim.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Tas pats LCD vien ir, tikai backlight "diodes" mazākas uzcepuši.

Veikalos redzamos "sasniegumus" esmu redzējis, kamēr griežas ultra krutie demo klipi, tikmēr labi, kā palaiž kaut ko no realitātes, tā pleķainas plastmasas sejas... par SD kontenta atskaņošanu labāk nerunāt vispār...

Nē, nu protams LCD ir stipri labāki kļuvuši, kopš 2008 gada... un to samsunga kvantumu dabā neesmu redzējis, varbūt ka nu jau būs gana labs, bet oled esmu redzējis un redzu ka tehnoloģija iet pareizā virzienā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Mjā SD kontents uz 4K slikti "skeilojas", tur nu tiešām vecs TV ar nieka 720p izķirtspēju izskatīsies labāk. Tā varētu būt arī algoritma problēma, jo uz LG bilde izskatā labāk par Samsūdu.

Damn Reģ.: 07.12.2003
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Ā, starp citu svarīgs ieteikums nekavējoties rūterī nobloķēt, lai Samsung TV nevar uzlikt atjaunojumus, jo ar katru atjaunināšanos ir vai nu jauni gļuki vai kāda funkcija zūd un atpakaļ vecākas versijas neuzlikt. Atslēdzot atjaunošanos ir arī cerība, ka nākotnē varēs norūtot TV(www.samygo.tv) un lietot pēc saviem ieskatiem.

Jau vairāk kā gadu tiek lietots Samsung TV ar atļautu update. Pilnīgi nekādi gļuki nav novēroti.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Damn rakstīja:

Kanibaals rakstīja: Ā, starp citu svarīgs ieteikums nekavējoties rūterī nobloķēt, lai Samsung TV nevar uzlikt atjaunojumus, jo ar katru atjaunināšanos ir vai nu jauni gļuki vai kāda funkcija zūd un atpakaļ vecākas versijas neuzlikt. Atslēdzot atjaunošanos ir arī cerība, ka nākotnē varēs norūtot TV(www.samygo.tv) un lietot pēc saviem ieskatiem.

Jau vairāk kā gadu tiek lietots Samsung TV ar atļautu update. Pilnīgi nekādi gļuki nav novēroti.

Tu jau nelieto pat 10% tā televizora iespēju. Man jau pietika, ka pēc update pazuda HTML5 video iespēja un tiklīdz saņēmu atjaunojumu, kas gļuku izlaboja tā atslēdzu rūterī, lai nekad vairs neatjaunojas. Pie tam update ir bez izmaiņu saraksta, pat Samsung LV pārstāvji nespēj atbildēt, kas tur tiek mainīts un kad tiks izlabots. Tā arī latviešu tulkojums cik greizs bija tik arī palika visos atjauninājumos, piemēram iespraužot ethernet kabeli rāda, ka kabelis nav pievienots, lai gan angliski paziņojums ir tieši pretēji.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Kanibaals rakstīja:

Damn rakstīja:

Kanibaals rakstīja: Ā, starp citu svarīgs ieteikums nekavējoties rūterī nobloķēt, lai Samsung TV nevar uzlikt atjaunojumus, jo ar katru atjaunināšanos ir vai nu jauni gļuki vai kāda funkcija zūd un atpakaļ vecākas versijas neuzlikt. Atslēdzot atjaunošanos ir arī cerība, ka nākotnē varēs norūtot TV(www.samygo.tv) un lietot pēc saviem ieskatiem.

Jau vairāk kā gadu tiek lietots Samsung TV ar atļautu update. Pilnīgi nekādi gļuki nav novēroti.

Tu jau nelieto pat 10% tā televizora iespēju. Man jau pietika, ka pēc update pazuda HTML5 video iespēja un tiklīdz saņēmu atjaunojumu, kas gļuku izlaboja tā atslēdzu rūterī, lai nekad vairs neatjaunojas. Pie tam update ir bez izmaiņu saraksta, pat Samsung LV pārstāvji nespēj atbildēt, kas tur tiek mainīts un kad tiks izlabots. Tā arī latviešu tulkojums cik greizs bija tik arī palika visos atjauninājumos, piemēram iespraužot ethernet kabeli rāda, ka kabelis nav pievienots, lai gan angliski paziņojums ir tieši pretēji.

Nu un priekš kam tas viss ir vajadzīgs? Televizors - tā ir tupa kaste ar funkciju uztvert virszemes televīziju un parādīt pie ieejas pieslēgta avota bildi un skaņu. Pārējais - tas ir dators, televizorā tam nav jāatrodas - nebūs arī jājājas kā tev.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

tupa kaste tagad maksā dārgāk, kā gudrā TV kaste. Un ir pastulbi, ja ir gudrs TV, bet tups skatītājs, kas tam sprauž klāt dekoderi un tad mokās ar divām pultīm. Pie tam neciešu, ka kadru skaita nesakritību dēļ bilde no ārējiem avotiem bieži izskatās sliktāk, jo kadri "jāpiedomā" klāt.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti