Škoda Kodiaq 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

GadaAuto Reģ.: 20.09.2014

Jaunā Škoda Kodiaq 2016, kāda pieredze?

 
1 2 3
Trampedah Reģ.: 01.12.2016
4 0 Atbildēt

Tā būs mana nākamā ,,Škoda'', ja nebūšu apsēdies ,,Superb'' dīvānā. Varbūt pat mana otra mašīnīte. Pašlaik braucu ar savu vienīgo Oktāviju.

Trampedah Reģ.: 01.12.2016
7 0 Atbildēt

Publiski pasludinu sevi par škodistu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 5 Atbildēt

Ļoti priecājos, ka Rīgā aizvien vairāk redz lieliskos Škoda-Kodiaq. Tas ir daudz labāk, nekā pirkt palietotus, nodzītus Volvo-XC90 vai XC-60 !!!

650 Reģ.: 25.01.2017
7 10 Atbildēt

Tas kodiaks ir meesls gan no cenas, gan ārējā izskata, gan no nožēlojamā salona puses. Konzervbundža uz šķībiem riteņiem. Tā ka tev vēl ilgi nāksies samierināties ar to, ko tu realitātē redzi. Nedomāju ka te kāds normāls lietotājs vairs klausās tevis piekoptajā suudademagoģijā. Tā ka labāk vien iekundējies tuvāk pie carguru, varbūt tie kādu kaulu atmetīs par neviltoto centību.

Laaciz Reģ.: 01.04.2016
3 2 Atbildēt

A kas vispār Tavā izpratnē ir labs? Lasu Tavus komentārus liekas, ka viss Tev ir sūdvāgens, lai kas tas būtu.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 6 Atbildēt

Labs ir tas, kas nebija auto-19 izstādē.Dajebkas, kas tur nebija, ir labāks par to, kas tur bija.Ok?

Ja cilvēks gadiem ilgi piekopj demagoģiju un publiski sludina fufeli, pats braukdams ar to, ko nu var no sevis izspiest, tad nu kādam būtu jāsaņemās vismaz savureiz kādu "citādu" taisnību pretim pateikt.

Es taču Tev nejautāju, ar ko TU brauc, cik tas maksā un kāpēc un ar kādu nolūku esi šajā pasaulē ieradies.Es Tev neprasu atskaiti vai taisnošanos par Tavu lēmumu, kā Tu vēlies tērēt savu naudu.Es nefotografēju tavu auto un nelieku masu medijā kā izsmieklu par tavu izvēli.Man ir pofig, es nelienu Tavā personiskajā telpā un kabatā.Katram lai ir sava misija, bet līdz bŗidim, kamēr nesāc citu intereses acīmredami aizskart.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
6 2 Atbildēt

Kodiak nebūtu ne vainas, ja vien tam auto būtu: elektroniskais panelis (ne arhaiskās bultiņas ar neglītiem ciparu fontiem), ādas salons, pilnie LED lukturi, mazliet citāds dizains vizuāli. Pieļauju, ka kaut kas no manis pieminētā aprīkojuma pat ir pieejams, katrā ziņā esmu sēdējis tādā, nu... Plikākā Kodiak

msh Reģ.: 16.04.2007
4 0 Atbildēt

Sasmējos par "arhaiskajām bultiņām". Arhaisks jau kā reiz ir tas ciparu panelis - tā ir atgriešanās astoņdesmitajos gados, tikai ja astoņdesmito gadu ciparu paneļi bija uztaisīti īpatnēji, jo tā bija dārga ekstra, un tiem bija jāatšķiras no parastajiem - tad šodienas ciparu paneļi ir vienkārši ražošanas ekonomija, un tāpēc noklusējuma skats ir normālā paneļa parodija; ironiski ka tu gribi lētāku un prastāku paneli.

Ak jā - cik to ciparu paneli ir forši saskatīt ja no aizmugures spīd rietoša vai austoša saule?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Daļēji piekritīšu, 86.gada Kadett Gsi arī spidometrs bija elektronisks Tomēr biju domājis mūsdienu datorversiju, ar visu animāciju utt. - ļoti glīti

msh Reģ.: 16.04.2007
4 1 Atbildēt

To ka smuki uztaisīts, piekrītu - bet reāli tas ir tikai kārtējais mašīnu palētinājums ar samazinātu praktiskumu. Ja tu gadījumā nesaproti kāpēc es saku "palētinājums" - iztēlojies pieklājīga ražotāja planšeti apmēram tik lielu, kā tas spidometrs - nu lūk, tu aptuveni vari iedomāties cik tas spidometrs maksā ražotājam. Kamēr normālajam spidometram vajag tur visādas kustīgas bultas, sarežģītas ciparnīcas ar apgaismojumu utt - un reāli tur apakšā vienalga ir elektronisks vadības bloks.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Rekā, Kodiak RS ir gan pilnībā elektro panelis Sorry, nezināju.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
4 0 Atbildēt

Tās ar cirvi tēstās formas galīgi neuzrunā..

iAuto Reģ.: 17.07.2001
6 0 Atbildēt

Piekrītu, turklāt domāju, ka visu jauno Škoda auto dizains ātri novecos! Simpatizē tikai Superb.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 1 Atbildēt

Vakar redzēju tādu izteikti glītu Kodiak, baltā pērle ar melnu stikla jumtu, milzīgiem diskiem utt. Neteiktu, ka nav glīts auto

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 1 Atbildēt

Tur ar proporcijām kautkas nav riktīgi. Daļa aiz pakaļējām durvīm ir pieskrūvēta no Octavia vai vēl kā mazāka. Optika ir izcili neglīta. Stilīgums ar milzīgu kompromisu (VAG roka droši vien) pilnīgi vienmēr dod sliktu rezultātu (piem. saplēstas darba bikses izskatās slikti atšķirībā no plēstām Moschino džinsenēm). Vāciešiem glīti tikai tanki padodas

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

domaju, ka Kodiak tomēr ir domāts tādai auditorijai ,kur izskats nav piemērots, tas vairāk domāts kā darba zirgs, kur galvenais funkcionilitāte un izmaksas, Tapēc jau arī ir superbs,ja vari atļauties tad pērc to, tas tiešām slikti neizskatās un ir daudz konfortablāks.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Viņi abi ir vienā cenā!

Ezits Reģ.: 25.03.2019
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Kodiak nebūtu ne vainas, ja vien tam auto būtu: elektroniskais panelis (ne arhaiskās bultiņas ar neglītiem ciparu fontiem), ādas salons, pilnie LED lukturi, mazliet citāds dizains vizuāli. Pieļauju, ka kaut kas no manis pieminētā aprīkojuma pat ir pieejams, katrā ziņā esmu sēdējis tādā, nu... Plikākā Kodiak

No apraksta - tātad jāmaina pilnīgi viss šajā auto

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tik traki tomēr nav, varbūt jāprecizē - kā izskatās un kā aprīkots KODIAK RS - jau ir

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Kodiak bija interesants ar tām cenām, pie kurām VW koncerns paziņoja, ka tās grauj tirgu pārējiem un piespieda Škodu cenas paaugstināt. Rezultātā Kodiak šobrīd maksā tikpat vai vairāk, kā citas līdzvērtīgas izvēles.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti