Ziemas riepu vizuāls vērtējums.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009

Divas riepas ar vienādiem rādījumiem-degvielas ekonomija,trokšņa līmenis un bremzēšana uz slapja seguma.Apskatamies attēlus un izvēlamies kurai riepai Jūs dotu priekšroku.

1.

cdn2.evo.co.uk/sites/evo/files/styles/gallery_adv/public/images/dir_1163/car_photo_581629.jpg?itok=s2w3KnPr

2.

ugavtosnab.ru/wa-data/public/shop/products/01/02/201/images/208/208.750.jpg

 
aqva Reģ.: 22.07.2016
7 0 Atbildēt

Ne jau tikai zīmējums ir svarīgs, lielu lomu spēlē arī gumijas sastāvs. Ieteiktu sameklēt un izlasīt salīdzinošos ziemas riepu testus konkrētajām riepām.

Tādus var atrast piemēram:

www.pkp.lv/lv/jaunumi/riepu-testi/ziemas-riepu-testi/

riepasundiski.lv/lv/riepu-testi

www.laneks.lv/lv/tests/winter/

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
9 5 Atbildēt

Vajadzētu vēl nodot laborarorijai veikt gumijas ķīmiskās analīzes un ievietot aerodinamiskajā tunelī. Vēl obligāti vajag nosvērt ( vieglākas labākas), un izpētīt riepu nospiedumus uz sniega, tad to nofotografēt un salīdzināt ar policijas ( interpola) datu bāzi, lai nav, tā, ka ar tavām riepām manjaki braukā.

Kā arī, pārbaudīt lai raksts nav nepiedienīgs, jo iespējams, raksts līdzīgs kādam nepiediebīgam vārdam.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 5 Atbildēt

Ziniet,man dziļi pie dirsas tie testi,es tikai palūdzu izvēlēties vienu no diviem variantiem un VISS.Ja kādam tas neinteresē tad lūgums neatstāt nekādus komentārus.

PALDIES PAR SAPRATNI!

imzz Reģ.: 27.02.2015
2 0 Atbildēt

Pirmā vairāk izskatās pēc vissezonas, otrā , neapšaubāmi īstā ziemas riepa. Ja gribētu pavasarī neņemt nost ,izvēlētos pirmo.

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
1 0 Atbildēt

Priekš ziemas 2.variants.

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
1 0 Atbildēt

Otrs variants.

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Otrais variants , kantes asākas.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
3 1 Atbildēt

Vizuāls novērtējums te ir pilnīgi bezjēdzīgs un balstīts uz runātāju subjektīvu uzskatu kam būtu jābūt pareizi. Kā jau aqva teica - tikai testu rezultāti palīdzēs izdarīt izvēli.

RoboSapiens Reģ.: 17.10.2016
0 0 Atbildēt

ezis71 rakstīja: Ziniet,man dziļi pie dirsas tie testi,es tikai palūdzu izvēlēties vienu no diviem variantiem un VISS.Ja kādam tas neinteresē tad lūgums neatstāt nekādus komentārus.

PALDIES PAR SAPRATNI!

Pirmais zīmējums - uz aci = vairāk ledum, tai pat laikā, no sniega tīrīsies labāk par otro. Lamiļu pāragra "beigšanās" tieši pirms sānu kantīm norāda uz labāku turēšanos tieši uz ledus. Iespējams, arī labāk derēs slapjam par otro variantu. Izskatās cietāks sastāvs par otro - tātad, ne tik sniegains.

Otrais zīmējums - universālāks, lamiles labāk strādās sānu slodzēs, attīrīsies nedaudz sliktāk par pirmo, bet lielie griezumi ir diezgan (pietiekoši) lieli.

Secinājumi: Pirmais variants - viduseiropas ziemai. Otrais variants aukstākam/sniegainākam laikam.

Es labāk ņemtu otro. Vairāk tieši dēļ lamilēm/to neesamību sānu galos.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
1 0 Atbildēt

Es ņemtu 1. variantu ka reālas ziemas riepas, 2. variants - var jau būt, ka tās kantes ir asas, tātad gumija cieta, bet tās noteikti būs skaļākas un slīdēs uz ledus. Pasen iepirku kaut kādas krievu ražojuma riepas ar ļoti cietu gumiju un līdzīgu, nedaudz robustāku, zīmējumu - vispār sniegā ar ledu apakšā bija ideālas, bet uz asfalta - traktors, pie tam dila kā uz rīves. Pavasarī pat pēc gumijas smirdēja.

DidzisKalnietis Reģ.: 20.03.2014
1 0 Atbildēt

2. variants būtu piemērotāks mūsu nepastāvīgai ziemai un netīrītajiem, piebrauktajiem ceļiem.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 0 Atbildēt

Un kāds būtu WVfana viedoklis?

opelis Reģ.: 03.10.2005
3 0 Atbildēt

WVfans ieteiktu ņemt Fabiju ar visām riepām un baudīt to.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Es pirms šīs ziemas nopirku jaunas Pirelli Snow Control Series 3 riepas un pagaidām ar tām esmu apmierināts.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Es ņemtu 1. variantu ka reālas ziemas riepas, 2. variants - var jau būt, ka tās kantes ir asas, tātad gumija cieta, bet tās noteikti būs skaļākas un slīdēs uz ledus. Pasen iepirku kaut kādas krievu ražojuma riepas ar ļoti cietu gumiju un līdzīgu, nedaudz robustāku, zīmējumu - vispār sniegā ar ledu apakšā bija ideālas, bet uz asfalta - traktors, pie tam dila kā uz rīves. Pavasarī pat pēc gumijas smirdēja.

Otrās ir mīkstākas par pirmām.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Jā, tev taisnība, sajaucu, 2. variants ir reālas ziemas riepas, 1. variants vairāk vissezonas.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
4 0 Atbildēt

ezis71 rakstīja: Ziniet,man dziļi pie dirsas tie testi,es tikai palūdzu izvēlēties vienu no diviem variantiem un VISS.Ja kādam tas neinteresē tad lūgums neatstāt nekādus komentārus.

PALDIES PAR SAPRATNI!

re kur ir tipisks Trampa vēlētājs.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
2 0 Atbildēt

ezis71 rakstīja: Ziniet,man dziļi pie dirsas tie testi,es tikai palūdzu izvēlēties vienu no diviem variantiem un VISS.Ja kādam tas neinteresē tad lūgums neatstāt nekādus komentārus.

PALDIES PAR SAPRATNI!

re kur ir tipisks Trampa vēlētājs.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Te mums viens video par riepu nomaiņu

aqva Reģ.: 22.07.2016
0 0 Atbildēt

Kas svarīgāk - ziemas riepu protektora dizains vai gumijas sastāvs?

www.tvnet.lv/auto/par_un_ap/634024-kas_svarigak_ziemas_riepu_protektora_dizains_vai_gumijas_sastavs

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 2 Atbildēt

Protektors.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es pirms šīs ziemas nopirku jaunas Pirelli Snow Control Series 3 riepas un pagaidām ar tām esmu apmierināts.

Piedod bet Fabijai viņas nav piemērotas.

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
0 0 Atbildēt

Vai kāds var izskaidrot iemeslu, kāpēc daudzi paliek agresīvi, kad saku, ka ziemas riepas vajadzētu uzlikt auto no 1.novembra , nevis 1.decembra Nav runa par šī foruma dalībniekiem ,bet kopumā.

Un otrs jautājums. Kā varēja izveidot foruma tēmu?

arba Reģ.: 16.12.2002
3 0 Atbildēt

Ziemas riepas ir jāliek, kad ārā ir atbilstoši laika apstākļi, nevis no 1 . novembra !!!

Un jādrāž tie braucēji, kas brauc ar laikam neatbilstošām riepām neatkarīgi no datuma !!!

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
0 0 Atbildēt

Tam es piekrītu.

Bet to saproti Tu un es. Daļa pelēkās masas pārstāvju to nesaprot, tāpēc mums abiem drošāk būtu oficiālais datums 1.novemris.

Joprojām nesaprotu kāpēc tas tik daudziem izraisa agresiju...

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 0 Atbildēt

Tāpēc ka viņi ir feniņpisēji,baidās kad ziemenes nodils ātrāk.

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
1 0 Atbildēt

Izskatās ka tā :-)

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Visu varētu atrisināt vienkāršāk - obligāti kā tagad, bet no 1. oktobra (?) līdz 1. aprīlim (?) situācijās, kad ir nepiemēroti apstākļi, bez ziemenēm braukt aizliegts.

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
0 0 Atbildēt

Tas būtu labs risinājums

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Manī tas arī izraisa agresiju !!!

Man ir divi auto, viens tikai vasarai !!

Un tagad pieņems likumu, ka no 1. oktobra obligāti ziemas riepas ! Un kā man ar vasaras auto aizbraukt pretī rudenim, ja ir skaista silta vasaras diena ???

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

aqva rakstīja: Kas svarīgāk - ziemas riepu protektora dizains vai gumijas sastāvs?

www.tvnet.lv/auto/par_un_ap/634024-kas_svarigak_ziemas_riepu_protektora_dizains_vai_gumijas_sastavs

Nelasīšu tavu linku bet pastāstīšu ko stāstīja Normunds Avotiņš.Viens no lielajiem riepu ražotājiem uztaisīja eksperimentu,uztaisīja ziemas riepu ar vasaras riepas gumijas sastāvu un otrādi.Kā tu domā,kura no riepām uzvarēja?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Tur par to arī ir teikts, tikai, ka nevis viens, bet vairāki tā darot un visiem rezultāti vienādi.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti