Donalds Tramps

opelis Reģ.: 03.10.2005

Viss nets pilns ar Trampu, tikai iauto nekā...

 
opelis Reģ.: 03.10.2005
10 0 Atbildēt

Visi esot šokā...mūsu vadoņi mierina tautu...utt. Man liekas - izmaiņas pasaulē būs, jautājums tikai - kādas?

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
10 0 Atbildēt

Es tieši gribēju uzsākt diskusiju par šo aktuālo tēmu. Tā, jau vismaz nedēļu nevienam nedot mieru. Skaidrs, ka cilvēki ir šokā, jo viņš tik daudz ir sarunājis. Viņu var salīdzināt ar lielvalsts politiķi Žirinovski. Neviens nezin, kā tas viss vēl izvērsīsies. Tas ir, kā mērkaķim iedot granātu.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
13 0 Atbildēt

ar ko viņš atšķiras no Buša vecākā? Vai pēc viņa prezidentūras pasaule sabruka?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
19 0 Atbildēt

Domāju, ka lielākā daļa no viņa iepriekšējās retorikas tāda pirmsvēlēšanu di...na vien bija. Jau tagad čalis jūtami slēdz atpakaļgaitu. Nu, neuzcels nekādu sieni viņš. Bet kopumā... domāju, garlaicīgi nebūs.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
7 0 Atbildēt

Portālos būs vairāk virsrakstu no sērijas Tramps paziņoja to un paziņoja šito....

Īstermiņā viņš to lielo kuģi nepagriezīs citā virzienā. Ilgtermiņā, protams, piekoriģēs maršrutu pa savam...

Laikam jau kara draudi ir mazāki īstermiņā, nekā ja būtu pretējs rezultāts... ilgtermiņā redzēsim...

Labā ziņa ir tā, ka NATO nav tikai ASV, bet ari citas valstis...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
4 0 Atbildēt

Visus pēdējā laika lielos kariņus ir sākuši republikāņi .

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Atbilde uz pirmo postu - BET VAI TO VAJAG? Pietiek jau ar to visu internetu!

Vernons Reģ.: 18.02.2014
4 2 Atbildēt

Bēgļu plūsmu radīja amīši. 2011. gadā izpostīja Lībiju. Nogalināja tās vadoni Muamaru Kaddafi, kurš bija radījis kaut ko nebijušu uz šīs planētas. Piemēram "Dižo upi" tuksnesī. en.wikipedia.org/wiki/Great_Man-Made_River

Un ko izpostīs Tramps?

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Jā, protams, visur vainīgi mistiskie amīši. Lībiju sajāja Sarkozī, kurš no Kadafi bija aizņēmies naudu. Ir varianti - atdot parādu vai nomočīt savu kreditoru. Mazais kverplis izvēlējās otro variantu, sajāja Lībiju un padarīja dzīvi interesantu visai Rietumeiropai.

ro Reģ.: 14.06.2002
4 0 Atbildēt

Par Lībiju un austrumiem tur skaidrs..visam pamatā ir melnais zelts tāteikt..nebūtu ASV ar saviem sabiedrotajiem kustinājuši to lapseņu pūzni, iespējams nebūtu mēs dabūjuši pretī tādu Islama valsti..enīvei situācija pasaule kļūst arvien interesantāka..Brexit, Tramps..what,s next? Tāteikt ar steigu mūsu 100 "gudrām galvām" vajag štukot kā tos NATO prasītos 2% izpildīt..

GB12 Reģ.: 29.03.2011
12 0 Atbildēt

What's next? Vismaz mums - latviešiem next būs Saskaņas pārliecinoša uzvara nākamajās vēlēšanās un galvenā teikšana ne tikai Rīgā, bet visā Latvijā... ar visām no tā izrietošajām sekām, kuras gan jau ka paši varat iedomāties...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
7 0 Atbildēt

Pa lielam nekas nemainīsies. Tramps ir tāda pati marionete sponsoru rokās kā visi iepriekšējie prezidenti. Tādas valsts likteni nevar un nekad neizlems viens cilvēks vienpersonīgi. Ņemot vērā Trampa miljardos mērāmos parādus, viņam 100%-tīgi nāksies dejot ne pēc savas stabules. Pretējā gadījumā tiesas viņu izģērbs.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Baigi neesmu iedziļinājies, bet vai tad šams nelielījās, ka savu kampaņu finansēja 100% pats?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
2 0 Atbildēt

viņš bija lielākais privātais ziedotājs. 12M USD. vēl daži desmiti M caur kompānijām.

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
3 0 Atbildēt

Izmaiņas jau ir. ASV biržā dienā tika zaudēts 1 triljons USD.

Labā ziņa.. naftas cena šodien krīt :-)

rolis Reģ.: 31.08.2001
1 0 Atbildēt

Varbūt viņš mums piespiedīs mīlēt US car!

opelis Reģ.: 03.10.2005
2 0 Atbildēt

Un labi, ka man nav peso makā, tas arī jūtami nokrities esot. Zelts toties dārgāks palika, bet tā man tikai nedaudz vairāk kā peso.

imzz Reģ.: 27.02.2015
4 1 Atbildēt

Nu ko , visi par politiku, neviens par auto, bet Tramps ir liels auto cienītājs. Mocīc ar viņam ir ;) Sākumam 5 viņa iecienītākie auto:

1. 2003 Mercedes-Benz SLR McLaren

2. ’50s Rolls-Royce Silver Cloud

3. Rolls Royce Phantom

4. 1997 Lamborghini Diablo VT

5. 2011 Chevrolet Camaro Indianapolis 500 Pace Car

(’50s Rolls-Royce Silver Cloud -- tas, manuprāt, ir tāds pats , kas filmās par Fantomasu bija Fantomasa auto. Jaunākajai paaudzei, tas, saprotams, neko neizsaka )

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Es tā dažreiz iedomājos - ar ko es brauktu, ja būtu tik bagāts kā viņš... nu, ķipa, ar tādu auto, kādu gribas un finanses nav šķērslis...

iAuto Reģ.: 17.07.2001
7 0 Atbildēt

Un? VWfans arī varētu uz šo retorisko jautājumu atbildēt

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
12 0 Atbildēt

Nu tur ir viss skaidrs. VW fans noklātu Fabia ar 24karātu zeltu un salonu rotatu dimanti. Varbūt Dusteru apzeltītu.

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
9 0 Atbildēt

Vai arī Volvo XC90.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
7 0 Atbildēt

GB12 Reģ.: 29.03.2011
11 0 Atbildēt

VW Fans droši vien izpirktu visus uz planētas Zeme esošos pirmās paaudzes XC90 un nodedzinātu tos...

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
3 0 Atbildēt

Vai vismaz no ss.lv. Tieši iedomājos par to, ko uzrakstīji. Laikam visi Volvo mīļi domā līdzīgi

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

iauto, būtu jādomā. Pirmie, kas uz sitiena ienāca prātā - kāda no pirmajām kabrio-korvetēm, Bugatti Veyron un tas arābu 6x6 mersis... bet, nu jā, būtu jānotestē...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
6 0 Atbildēt

Iespējams, ka brauktu ar Porsche-Macan Diesel.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
5 0 Atbildēt

... vai arī izvēlētos Mercedes-Benz GLS, Jaguar F-Pace vai Maserati-Levante.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
6 0 Atbildēt

Grūti iedomāties domāšanu pie tādiem finansu resursiem. Gan jau Audi R8 ieslīdētu garāžā par 190 000 eur

Nortel Reģ.: 16.03.2007
5 0 Atbildēt

Manā garažā pie tādiem resursiem ieslīdētu kautkas no G63, S63 vai cits "pieticīgs" MB. Tā ir autobūves virsotne.

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
7 1 Atbildēt

Nē. Autobūves virsotne ir BMW

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
2 8 Atbildēt
GB12 Reģ.: 29.03.2011
12 0 Atbildēt

man atkal būtu interesanti uzzināt, ar ko msh brauktu... droši vien paņemtu savu garāžas eksponātu oooo deviņdesmit kū, ieliktu tajā kādu pentaturbo motoru, pārtaisītu uz septiņpakāpju manuāli, ieliktu 4 zonu klimu, paneli no RS4 utt.

msh Reģ.: 16.04.2007
3 0 Atbildēt

Turbo nē, 4.2 - pārējais, iespējams...

imzz Reģ.: 27.02.2015
2 0 Atbildēt

Papildinājums Trampa auto kolekcijai:

6. Cadillac Escalade ( varētu latviskot "Es Kā Lāde", tāds viņš arī izskatās )

7. Tesla ( 2-vietīga,modelis nav norādīts )

8. Maybach (3D skaņa ar 24 skaļruņiem )

9. Mercedes-Benz S600

10.Ferrrari

11.Cadillac Allante kabriolets (4,1 l V8)

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
11 1 Atbildēt

Trampa uzvarai ir viens liels pluss. Putins jūtās uzvarētājs arī bez kara.

imzz Reģ.: 27.02.2015
8 0 Atbildēt

To vēl redzēsim. Kad beidzas medusmēnesis, viss kas var notikt.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
4 0 Atbildēt

Putins jūtās apdalīts. Līdz šim visi viņu uzskatīja par neprognozējamu, līdz ar to baidījās braukt augumā. Tagad parādījies vēl viens tāds pats.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Bet kāpēc Tesla Model S neviens negrib ? Baidāties sadegt litija jonu akumulatoru liesmās

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
7 0 Atbildēt

Tie, kas mērās ar šitām lietām, ir tādi, nu kā to maigāk pasaka, konservatīvi ļautiņi. Viņu vidē tādu Teslu lāgā nesapratīs. Būs daudz un ilgi jāskaidro, kāpēc tur nav neviena cilindra zem motora pārsega un kas tas tāds kilovats ir. Beigās lielākā daļa tāpat nesapratīs un tur ar savu Teslu būsi, labākajā gadījumā, dīvainis.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Par ASV automīļiem un moto klubu publiku Freidam būtu daudz ko stāstīt. Tur ir pilns ar vannabe mačo, kuriem gribas lai viņu tērauda kumeļš vibrē un ieskrienas un drrrrrrrrr un tad ir laime pilnībā. Elektroauto tikai ieskrienas, bet nav tā drrrrrr. Ir iiiiiii, kas automoto čaļu izpratnē piederas Sci-Fi publikai, kurus autoveči klusībā uzskata par gejiem.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
5 0 Atbildēt

Te paņēmu no irir foruma dalībnieces beta . Bet piekrītu viņas teiktajam pilnībā

...Es neteikšu, ka esmu stāvā sajūsmā par Trampu. Kā būs, redzēsim. Sekojot viņa runām, redzēju, ka ļoti daudz kas publiskajā telpā tika sagrozīts, izmelots, nepamatoti apņirgts. Viņam uzspļaut politkorektumam un mani tas fascinē, jo es arī tāda esmu.

Varbūt beidzot tiks piegriezts skābeklis visas pasaules diedelniekiem, kas tup uz pabalstiem, gejiem, kas vaimanā, ka viņus neviens nemīl un nēģeriem, kas grib netraucēti apšaut tos, kas viņiem neiepatīkas.

Aizliegums lietas saukt īstajos vārdos grauž cilvēku no iekšienes. Lai nesagrauztu, šis loks kaut kad jāpārrauj. Ja Tramps neizdarīs neko citu, tad vismaz iespēja atklāti runāt par pagrīdē nodzītām problēmām, būs liels sasniegums.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
7 0 Atbildēt

Iespēja piegriezt skābekli kādam jau sen ir zaudēta. Vienīgie, kam kautko piegriezīs vai atgriezīs ir pēdējie tradicionāli orientētie, kristīgie baltie.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
5 0 Atbildēt

Patika liberālistisko un politkorekto mediju statistika, kur detalizēti analizēts cik baltādaino un cik "melnādaino" balsojuši par Trampu tai pat laikā ir sašutuši, ka Tramps esot rasistisks .

GB12 Reģ.: 29.03.2011
7 0 Atbildēt

... tas pats par sievietēm

imzz Reģ.: 27.02.2015
2 0 Atbildēt

Nu, Amerika vēl nav tā vieta, kur nebūtu vārda brīvība. Cita lieta, ka tie uzskati, kas nebūs "mainstrīma", tiks "pārkliegti".

Bet ASV neliek cietumā par holokausta noliegšanu. Kur ir cenzūra un pašcenzūra, tā ir Rietumeiropa. Kaut kādā angļu Guardian, ja ierakstīsiet nopietnu komentāru par to kāpēc islāms apdraud cilvēces progresu, to pēc īsa brīža nodzēsīs.

Bet no ASV varat palasīt kaut vai "balto supremacistu un antisemītu" lapu www.davidduke.com, tā pastāv gadiem un to neviens nav aizliedzis.

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Es tā dažreiz iedomājos - ar ko es brauktu, ja būtu tik bagāts kā viņš... nu, ķipa, ar tādu auto, kādu gribas un finanses nav šķērslis...

Man ar vienu auto nepietiktu...

Bet būtu obligāti - Cadillac fleetwood 1964 gada. Autobūves šedevrs.

Dodge challenger hellcat

cadillac Escalade

Vienu Teslu arī iegādātos...

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
0 0 Atbildēt

DeAngelo rakstīja: Izmaiņas jau ir. ASV biržā dienā tika zaudēts 1 triljons USD.

Labā ziņa.. naftas cena šodien krīt :-)

Tāpēc, ka notika straujš lēciens. Naktī, kad sāka skaitīt balsis un atklājās,ka tramps izvirzās vadībā, dolārs nokrita ļoti zemu, bet tad, tikpat ātri pacēlās atpakaļ uz iepriekšējo stāvokli un līdz pat šodienai cēlās uz augšu.

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
1 0 Atbildēt

opelis rakstīja: Visi esot šokā...mūsu vadoņi mierina tautu...utt. Man liekas - izmaiņas pasaulē būs, jautājums tikai - kādas?

Vanga pareģoja, ka asv būs melns prezidents...un tas būs pēdējais ASV prezidents...

Atliek mierināt ar domu, ka Obamčiks ir brūns... jo ir reāli melni cilvēki.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti