Problēma ar jaudu

Lauris9112 Reģ.: 05.10.2014

Labdien, vai kāds zinošs cilvēks var pateikt vai tiešām tā tas var būt - mašīnai (benzīnam) braucot un paātrinoties mašīna rīstas (ir check engine lampiņa) un īsumā sakot raustas. Bet kad mašīna jau ir ieskrējusies raustīšanos jūt, bet ne tik ļoti.

Servisā pieslēdza kompi klāt pateica, ka esot kautkas aizsērējis (parādija pirmo bloku kas iet no gaisa filtra) Bet nu lai es pabraucot nedaudz, atnākšot vaļā, bet ja neatnāk lai braucu atkārtoti.. Tas tā vispār var būt? kā var braukt ar auto kas raustās un cerēt ,ka kautkas atnākšot vaļā?

 
ak Reģ.: 13.01.2003
3 0 Atbildēt

Kas ir pirmais bloks, kurš iet no gaisa filtra? Vai gaisa masas mērītājs?

Lauris9112 Reģ.: 05.10.2014
0 0 Atbildēt

vot nav ne jausmas. tapēc uz servisu dzinu. labi. mazbūtiski (iet truba no gaisa filtra uz motoru un pirmais metāliskais kvadrāts ), bet vai tā vispār ir opcija, ka servisā pasaka - nu brauc. pats salabosies. Problēma parādijās pēkšņi uzspiežot uz 3 000 apgriezieniem slīpumā braucot uz D-tilta, bet trešo dienu vizinoties gan gāzējot gan braucot mierīgi nekas nepazūd.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ja esi bagāts, tad maini uzreiz nost. Ja nē, tad spied tālu aiz 3000 apgr. un mēģini iztīrīt. Ja tas nelīdz, tad jauc arā un tīri ar tīrītāju, BET nemēģini tīrīt mehāniski beržot, kasot, skrāpējot.

Lauris9112 Reģ.: 05.10.2014
0 0 Atbildēt

Kas tas vispār ir? tāda problēma ir reāla? Sitiens pa kabatu labs? ok pamēģinās šodien aiz 3 000 paspiest.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt
DidzisKalnietis Reģ.: 20.03.2014
4 1 Atbildēt

Šis vairāk izklausās pēc aizsērējuša degvielas filtra, vai uz beigām ejoša degvielas sūkņa. Var būt arī netīra degvielas sistēma - kondensāts bākā, kas nonāca sistēmā, varbūt drusku piesala, kad bija mīnusos. Protams, var būt netīrs vai bojāts gaisa mērītājs, degvielas spiediena regulators, pat kāds no temperatūras devējiem vai pārplīsusi vakuuma trubiņa, kā arī vēl kādas 12 vainas...

Neesmu dzirdējis, ka gaisa mērītāji paši iztīrītos. Parasti tā nenotiek.

No servisa puses tā nav normāla attieksme - tas izklausās pēc "pārrijušās" autodarbnīcas... Es tā nekad nedaru.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kas tās par muļķībām? Aizsērējis gaisa masas mērītājs, kuru varot iztīrīt ar gāzēšanu? Stieples gaisa masas mērītāju tīra uz to pūšot karbuļu tīrāmo, filmas arī.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nepretendēju uz savu taisnību, bet manam pirmajam auto Opel kadett Gsi bija gandrīz identiskas ķibeles - ik pa brīdim auto raustījās un pēc izraustīšanās pat "šāva" Biju nočakarējies ne pa jokam - pārbaudīju filtrus, sveces, injector sistēmu utt. Līdz vienu dienu aizdzinu auto pie viena "sētas meistara", kurš par 5ls (!!!) auto notīrīja kaut kādus kontaktus iešprices sistēmai un... auto aizlidoja!!

Cilvēks nosmēja, ka savu naudu godīgi nopelnījis

Ja nu līdzēs mana pieredze.

Lauris9112 Reģ.: 05.10.2014
1 0 Atbildēt

Paldies, nu šis mani kautkā pamudina aizmaukt uz kādu citu servisu, arī samaksāt tos 10 EUR, lai šie savu diagnostiku uztaisa un pasaka ,ko viņi var pateikt. varbūt ar kautkas smieklīgs izmaksās. Jo nu, tur naudu atstāju - kasti kur problēma parādija, taisīt nesteidzās ,jo es varot nedaudz pabraukt un varbūt pazudīs. bet nu tā vairs nav braukšana ,ja ar auto nevar braukt kā grib.

Lauris9112 Reģ.: 05.10.2014
1 0 Atbildēt

UPDATE UN REZULTĀTS = Mašīnai bija nobeigusies indukcijas spole. nomainija.. tiku pie kvīts 80 EUR vērtībā. lampiņa nedeg, un ripo labi.

DidzisKalnietis Reģ.: 20.03.2014
0 0 Atbildēt

Cik viss izrādījās vienkārši...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti