VWfans un Volvo XC90

GB12 Reģ.: 29.03.2011

Atcerieties, savā laikā bija tāds raidījums "BB Brokastis" un tur bija tāda rubrika - Melnā humora top daudz" ar ideju - ir tēma un jāizdomā smieklīgas atbildes... tā kā tauta šeit apgrozās visnotaļ asprātīga, tad ienāca prātā, ka līdzīgi varētu izvērst iauto sabiedrībā aktuālu... nu, par problēmu es to nesauktu, drīzāk - tēmu "VWfans un Volvo XC90". Šo attīstīt mani iedvesmoja VWfana pastāvīgi izteiktā sāpe uz minēto zviedru koncerna izstrādājumu, kā arī forumā izskanējusi tēze, ka lielākais sods minētajam varonim varētu būt nedēļa pie XC90 stūres...

Cera, ka galvenajam varonim piemīt laba humora izjūta un viņš sapratīs, ka tēmas mērķis nav kaut kā pazemot, personīgi aizvainot un tamlīdzīgi... ja nu VWfans tomēr jutīsies pazemots, personīgi aizskarts u.tml., droši var to uzrakstīt šeit un es palūgšu iauto tēvu šo visu izdzēst ārā.

 
1 2 3 4 5 6 ..10
VWfans Reģ.: 21.02.2004
16 0 Atbildēt

Sveiki!

Nekādas apvainošanās no manas puses nav, taču mans viedoklis paliek nemainīgs - neuzskatu pavecu 2004.-2008.gada Volvo-XC90 par labu izvēli. Tā vietā domāju, ka labāk pirkt nedaudz mazāku un svaigāku auto, piemēram, 2008.-2011.gada Honda CR-V.

Šodien braucu maršrutā Jelgava-Iecava-Baldone-Tome-Lielvārde-Tome-Daugmale-Rīgas apvedceļš-Jelgava, un atkal redzēju uzkrītoši daudz Volvo-XC90. Piemēram, Vārpu ciematā netālu no Baldones, Lielvārdē pie kafejnīcas ,,Panna,, , Daugmalē pie Statoila...

Konuss Reģ.: 10.02.2015
9 5 Atbildēt

XC90 ar baudāmu 1.0l trīscilindru motoru

VWfans Reģ.: 21.02.2004
12 2 Atbildēt

Šitai Hondai uzlikt gāzi un baudīt šo auto ilgi, ilgi !!!

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/honda/cr-v/ammbj.html

VWfans Reģ.: 21.02.2004
10 2 Atbildēt

Woow, neapskatījos ātrumā, ka gāze tai Hondai jau ir! Super!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
17 0 Atbildēt

Cik gan maz cilvēkam vajag īstai, patiesai un neviltotai laimei... ieraudzīt ss-ā hondu ar gāzi!!!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
15 0 Atbildēt

Iznīcinošākais lāsts VWfanam - kaut tavi bērni XC90 nopirktu...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
14 0 Atbildēt

Nē, vispār - kaut tu par XC90fanu paliktu...

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
13 0 Atbildēt

Tā jau ir, pie katras izdevības fans piesauc to nelaimīgo XC90. Pieļauju domu, ka tāds pajaunāks XC90 varētu būt fana sapnis.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
11 0 Atbildēt

ir ir tāda lieta, vietējie metušies masveidā uz volvo iegādāšanos. sapirkušies visi pazīstamie un nepazīstamie dažādu pasugu lietotus volvo un nu brauc. tas nekas, ka vairums no tiem auto plačos ir teicami nomazgāti un ievaskoti un odometri smagi attīti atpakaļ, pārsvarā no 500 tūkst. km un vairāk uz 150-250 tūkst. km nobraukumu

mums te vietējā pilsētelē puse braucamie ir volvo ))

VWfans Reģ.: 21.02.2004
8 1 Atbildēt

Visumā es Volvo zīmolu cienu - lūdzu, pērciet V70, V50, S80, S60 !!! Tomēr šinī kompānijā ir melnā avs - neglītā, lempīgā, dārgā gove XC90 !!! Un tikai XC90 ir tas modelis, par kuru es smīnu un vīpsnāju...

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
10 0 Atbildēt

Paga, paga fan. Bet ko pirkt? Ja cilvēks grib lielu " džipu" maz paliek alternatīvu.

Amerikāņus ( suburban, escalade, lincoln navigator, grand cherokee) ir dārgi un liels patēriņš. Kas paliek - landkruisers, pajero, patfinders un xc90.

Kurš no šiem ir pats lētākais cenā un ekspluatācijā? Patfinders un xc90.

Bet patfinders pārāk kvadrātisks gan salons gan ārpuse. Un plastmasa sūdīgāka.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
7 0 Atbildēt

Es nesauktu XC90 par lielu džipu. Par džipu varbūt, bet tikai ne par LIELU. Pēc sajūtām salonā, tāds pacelts s80/v70. Vietas vairāk nav, ja nu tik galvai.

Ja salīdzina:

www.whatcar.lv/auto-testi/volvo/s80-sedans/2-4d-6mt-momentum/tehniskie-dati/4354/

un

www.whatcar.lv/auto-testi/volvo/xc90/32-at-awd-summum/tehniskie-dati/24981/

tad XC90 ir īsāks un tam ir mazāks minimālais bagāžas nodalījuma tilpums, kas ir savrīgi, ja brauc 4 cilvēki.

msh Reģ.: 16.04.2007
3 0 Atbildēt

Ja cilvēkam vajag lielu džipu, tad XC90 nav variants, jo tas nav džips, līdz ar to tur vienalga paliek pajērs, LC, patrolis un vēl kaut kas. Par kvadrātiskumu gan sasmējos - kāda tad diez ir mašīna, kas izveidota, uztaisot augstu S80 hečbeku, un tad to ietriecot betona sienā, tādējādi iegūstot galējo dizainu - tā nav kvadrātiska? Nu jaunais XC90 mazāk, bet vecajam modelim šitas ir baigi uzkrītoši...

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
4 0 Atbildēt

Ja Tev būtu augums tuvu ap 1.95m, tad Tu runātu savādāk. Katram cilvēkam ir sava auto izjūta. Un lielā merā to nosaka augums. Piem., kad iesēžos Honda CRV jūtos tajā nedaudz kā Gulivers. Tas pats Fabia un citos auto, kas ir tendēti uz kompaktumu.

msh Reģ.: 16.04.2007
3 1 Atbildēt

Es trešdien sapratu kāpēc tu visu laiku piemini savu augumu par labu lielas kastes izvēlei - man sanāca izveikt liepājas braucienu ar golfu kam izņemts starteris, lasīt, mašīna vienu reizi tika iedarbināta uzvelkot, vienu noripinot no rampas un trīs uzstumjot - tev, acīmredzot, ir vai nu slikti lietošanas paradumi kas beidzas ar sausu aķi, vai trāpās nopisteņi kurus nedrīkst remontēt, un tāpēc bieži jāstumj - to es tagad tiešām atzīstu - mazā mašīnā tai ripojot 1,95 garam ir grūti ielekt... Bet tevis nosauktais ir pieradums - pieradums pie bezjēdzīgi liela gaisa pārvadātāja. Tā pati fabija ir precīzi aprēķināta lai priekšā varētu ērti iekārtoties divi 1,95 gari cilvēki, un aizmugurē vēl diviem īsiem cilvēkiem kaut kāda vieta paliktu - tikmēr tāds XC90 ir paredzēts priekš repera ar sombrero galvā, iekāpj un tad sāk vicināties, un līkumos ripinās pa salonu apkārt, un par to jālej normāls papildus degvielas daudzums bākā - lai lieku gaisu pārvadātu. Ja mašīnai ir jābūt lielai, tad vismaz tā, lai no tā izmēra būtu jēga - VW LT ir augsti griesti, un tik augsti, ka tur var vadītājs piecelties kājās, izlīst starp priekšas ķebļiem un aiziet uz aizmuguri - XC90 tā var?

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
5 1 Atbildēt

Bet es vēl nēesmu sapratis kur rodās tādi žultaini cilvēki, kā Tu msh.

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
6 0 Atbildēt

Hruščova laikos projektēja dzīvokļus lai būtu "ērti". Aprēķināja cik m2 vajadzēja vienam cilvēkam, virtuves projektēja lai viss būtu rokas stiepiena attālumā. Bija ērti? Bet ja var atļauties lielāku, kāpēc nē?

msh Reģ.: 16.04.2007
3 2 Atbildēt

Ir tās divas mazās atšķirības - pirmkārt, mašīnā ir jāsēž, nevis jāgorās, jādīdās, jālēkā - es reāli varu iedomāties divas situācijas, kur kāds SUV man būtu ērtāks par manu golfu - es iekāpjot nobraucu ar plecu pret durvju ailes augšu - bet var iztikt, un kad uzlikšu stingrākas un augstākas pederes, šitas joks noteikti samazināsies vai pazudīs, un, piektdien dragājot uz dižo pilsētu, man vienu reizi bija problēma braucot novilkt jaku, kura sava auduma, izmēra un svara dēļ negribēja vilkties nost pati, un dabūju prasīt blakus sēdētājam lai bik pastūrē manā vietā, kamēr es tieku galā - lielāka vieta, pa kuru vicināties droši vien būtu nedaudz palīdzējusi. Otrkārt, virtuve, kura ir 12 kvadrāti nevis 4 kvadrāti [nu tas par to tavu salīdzinājumu] aizņem ļoti minimāli vairāk vietas, ņemot vērā mājas izmēru, un tikai palielina mākslīgu izdevumu - zemes nodokli. Tikmēr SUVa papildus izmērs, kurš lielākoties ir bezjēdzīgs palielinājums, palielina degvielas patēriņu - ja divi XC90 braucēji izlaistu čuras no galvas un pārkāptu uz golfiem, pa agrāk divu XC90 norīto degvielu varētu braukt vēl trešais golfs.

Ir ļoti ironiski ka mūsdienās visās malās runā par pseido ekoloģiju, bet tajā pašā laikā jaunākā mode ir mikro-pseido-džipi. Lūdzu, ja vajag ekoloģiju - visām bezjēdzīgi lielajām mašīnām salikt to pirkšanu un lietošanu nestimulējošus nodoklīšus - teiksim, teiksim, uz golfveidīgā bāzētajam pseidodžipam 1k ceļa nodoklīti, XC90 2k, X6 3k, sastādīt sarakstu ar īstiem džipiem, kurus varētu lietot bez šāda nodoklīša firmas, kuru darbības nozare prasa braukt pa bezceļiem vai indivīdi, kuriem īpašums vai darba vieta atrodas dziļā dirsā [to pārbaudot]. Savādāk ir ļoti ironiski - kam ir nedaudz vairāk naudas, var braukt ar kaut ko stipri lielāku, un kam ir vēl nedaudz vairāk naudas, var braukt ar kaut ko kā senos laikos, kad pseido ekoloģija vēl likumus nediktēja - un tikai nabagus skar tā pseido ekoloģija, gan sitot pa kabatu, gan diktējot sūdīgas, visādus mikroskopiskus nemotorus utt - to pat starp rindām var izlasīt ziņās - reku piemēram pirms dažām dienām izlasīju to ziņu par jaunu V12 merša modeli - a kāpēc tur nav V6 turbo?

feciic Reģ.: 09.05.2008
2 0 Atbildēt

nepiekritīšu ka liela mašīna nozīmē daudz vietas vadītājam, man ar 2.10m xc90 statne bungoja pa plecu, galva griestos un arī kājām tā soso. 6 un 7 golfā ir krietni ērtāk

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Nu tas ir galvenais iemesls kāpēc es skatos uz lielo mašīnu slavinātājiem kā uz dirsējiem - to sauc par placebo efektu. Man parastā situācija ir pāris audī forumos, kur C sērijas piekritēji sāk slavināt C sēriju - "B sērija tik maza un neērta, C sērija tik lieeela un plaaaša..." - tad es parasti paņemu un sasitu lupatās šitos argumentus ar konkrētiem cipariem - reāli kaut kāds ahūni plašākais C4 ir lielāks par B4 4 cm starp katras puses ķebļa sliedēm, un, droši vien, tas arī ir viss - abi priekšējie ķebļi atrodas pāris trīs centimetrus tālāk viens no otra, priekšā sēdošie sēž uz tieši tādiem pašiem ķebļiem kā B sērijā, nu varbūt vēl jumts ir pāris centimetrus augstāks, bet reālie ieguvēji ir tie, kas sēž aizmugurē, jo viņiem ķeblis ir tos centimetrus platāks palicis, un vēl kādi desmit centimetri kājām pienākuši klāt - bet ne jau vadītājam kaut kas ir jūtami mainījies...

Runājot par placebo efektu, atceros to sajūtu 7 gadus atpakaļ, kad skatoties uz A90q, tā mašīna likās lielāka, jo pieci katli un kvatra, un man sev bija jāatgādina ka tā virsbūve ir identiska kā A80, ja neskaita pāris grīdas gabalus...

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
0 0 Atbildēt

Liels automabīlis dod pilnīgi citas sajūtas braucot garos gabalus. To nevar noliegt. Katram savs. Un kā GB12 rakstīja.. daži ir priecīgi arī par sviedru smaržu.

Automašīnu katrs piemēra sev kā uzvalku. Es par to runāju un par sajūtām. Man XC90 ir kā uzmērīts. XC60 nedaudz kā par mazu. Iesēžoties Ford S-Max vispār liekas, kā kosmosa kuģi. Daudz vairāk vietas kā jebkurā Volvo.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nevajag ne garus gabalus, pietiek ar pirmo apli vai asāku līkumu lai būtu "ūūūū āāāāā"...

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
2 0 Atbildēt

Gudrākais paklusēs

Abavnieks Reģ.: 05.09.2016
14 1 Atbildēt

Latvijā auto ir sava veida statusa rādītājs. Daudziem šķiet, ka jo lielāks un "prestīžāks" ir tavs auto, jo svarīgāks tu pats esi. Lielākā daļa braucēju nopirkt jaunu, tiešām labu auto nevar atļauties. Tad nu savu mazvērtības kompleksu atliek slēpt zem krietni nolietotu tā saucamo "premium" klases auto maskas. Nu, no tādiem vislētākie ir Volvo un modelis XC90 ir visuzkrītošākais.

Pilna valsts ar tādiem MB, BMW un Audi lūžņiem, nav ko tikai Volvo aprunāt.

"Nabadzības dēļ jau neiesim lepnumu zaudēt"!

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
10 0 Atbildēt

Jā, fans neko neraksta par poršikiem ar gāzes baloniem, vai x5. Pēdējo ir vēl vairāk kā xc90.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
6 0 Atbildēt

Par xc90 taču tiešām Cayenne un X5,X6 ir murgu murgi. XC90 ar visu nogriezto odometru ripo un ripos vēl ilgi.VWfans ir neobjektīvs, var piedot, nav jau pirmā reize.

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
4 3 Atbildēt

Kārtējais VW fana stila pļūtītājs. Nu nepiedāvā man lūdzu savas 42 izmēra botas, ja man ir 45 izmērs Tavā mazauto man ar augumu tuvu 2.00m ir gluži vienkārši par šauru, tāpēc mīlu XC90. Drīzāk Tev, kā kārtējam raudulim ir milzīgi kompleksi un sāpē.

msh Reģ.: 16.04.2007
3 1 Atbildēt

Nu bet tad nevalkā 20 cm biezu pufaiku un sombrero galvā, ja mazauto ir par mazu... Pie stūres vispār ir jāsēž un jābrauc, nevis jādīdās. Un atkal tu citiem lipini klāt savus kompleksus...

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
0 0 Atbildēt

Lielākus murgojumus par taviem es sen nēesmu lasījis

Es jau saprotu, ka tu esi man ,,lielais draugs,, , kurš tā vien gaida, lai katram manam komentāram pievienotu savu verbālo pļūtījumu

msh Reģ.: 16.04.2007
3 0 Atbildēt

Tas tāpēc ka tu visu laiku murgo, un kādam to tavu sviestu vajag apgāzt, savādāk kāds cilvēks, kurš pats ir sēdoša suņa augumā, un visi pazīstamie tādi paši, vēl padomās ka tiešām, 1,95 garam vajag lielu kasti. Čuras no galvas vajag izlaist, ne XC90 pirkt ;) Nu labi, polo klases mašīna [tā pati fabija] būtu mazliet pašaura - jo tā mašīna reāli ir nedaudz šaurāka par golfa klases mašīnu - ir sanācis sen atpakaļ anglijā uz darbu braukt ar vienu mūsu auguma poli, kam bija trešās paaudzes polo - pleci gandrīz skārās kopā - bet ja ikdienā būtu jābrauc vienītī, arī nekāda problēma - golfa klases mašīnā, protams, šādas problēmas nav.

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
2 0 Atbildēt

Tu droši vari braukt ar Polo. Katram savs

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
2 1 Atbildēt

Ir cilvēki kam patīk sviedru smarža, turklāt, svešu. Patīk braukt un berzēties gar citu cilvēku.

Bet ir, kam patīk vairāk vietas, drošība un komforts.

Padumjos laikos bija pieņemts ģimenei dzīvot vienistabas dzīvokļos. Nunormāli dzīvoja. Visiem vietas pietika. Visi bija priecīgi. Bet ja tev ir iespēja iegādāties ko lielāku, pat ja vecu, nevis jaunu, kur problēma?

Tā drīzāk ir skaudība.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 2 Atbildēt

Bet labāk taču, iekļaujoties tādās pašās izmaksās, pirkt jaunu Ford-Focus universālu par 13 K tagad Ziemassvētku izpārdošanas ietvaros.

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
3 0 Atbildēt

Par sviedru smaržu +1

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
5 0 Atbildēt

mch+golfs = pasaules naba.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
6 2 Atbildēt

Tagad esmu Jelgavā, un pusotras stundas laikā te manīju sešus Volvo-XC90...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
10 1 Atbildēt

Šausmas, vai ne! Nošauties negribējās?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
7 5 Atbildēt

BMW-X5 vismaz ir reāls prestižs, bet Volvo-XC90 tāda nav - ir tikai nevajadzīgi lieli izmēri, degvielas rijība un gan pirkšanas, gan uzturēšanas dārdzība.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
9 0 Atbildēt

Jā, tiem, kas ir vienādos gados un līdz 10000, ir baigais prestižs - uzdienējuši no vienas uz 3 treniņbikšu strīpām... un statuss atļauj nēsāt laķenes, dermantīna jaku, naģeni, dzert optima līnija divlitrīgo...

Scotinsh77 Reģ.: 14.05.2016
1 0 Atbildēt

Seemenes piemirsi...

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
10 0 Atbildēt

Man patika ka teica viens Krievijas pilsonis. Kad viņa Volvo XC90 aizmugurē ietriecās Škoda Fabia, tad sieva sajuta tādu, kā nelielu klaudzienu. It kā auto būtu uzbraucis uz nelīdzenuma. Fabija kā viņš teica ,,v hlam,,. Varbūt VW fans uzdarbojas

GB12 Reģ.: 29.03.2011
10 0 Atbildēt

Tiešām tāda sagadīšanās - XC90 vs Fabia? Tam tavam paziņam bilde nav? Varētu šajā topikā ielikt

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
8 0 Atbildēt

Viņš nav gluži mans paziņa. Tā cilvēka stāstu izlasīju Krievijas Volvo biedru forumā. Bet stāsts ir patiess

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Kā tu zini?

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
1 0 Atbildēt

Jo tādu būtu grūti izdomāt. Seviški par sievu

VWfans Reģ.: 21.02.2004
5 0 Atbildēt

Varbūt bija tā, ka Fabija jau bija gandrīz nobremzējusi un ietriecās Volvo pakaļā ar niecīgu spēku???

GB12 Reģ.: 29.03.2011
6 0 Atbildēt

Tad jau vēl trakāk, fabia ar niecīgu trieciena spēju pārvēršas "v hlam"...

msh Reģ.: 16.04.2007
4 3 Atbildēt

Paskatoties XC90 bildes, nebrīnos. Tas principā ir traģiski ka atbildīgās iestādes pieļauj ražot tik bīstamas mašīnas, bet nu tas ir lobijs, spēcīgs lobijs. Skaidrs ka tajā avārijā ar volgo pakaļas buferi kontaktējās nevis fabijas buferis bet gan reste un lukturi, un tālāk tika saņurcīta tur visa augša, sevišķi, ja vēl tam volgo bija āķis. Vajadzētu ieviest vienkāršu likuma normu lai ar šito cīnīties - vai nu pāris štuku gadā nodoklītis par bīstamas mašīnas ekspluatāciju, vai nosēdini to mašīnu naksuj līdz zemei + kontroli no cepistiem - brauc liela un augsta kaste, apstādina lai pārbaudītu vai nodoklīti ir samaksājis, ja nē, maksā dubultā - protams, ne jau tikai XC90 bet visām lielajām, augstajām kastēm. Bet nu protams tā nenotiks - visi ir vienlīdzīgi, bet daļa ir vienlīdzīgāki par citiem.

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
4 0 Atbildēt

Tev jau nav Fabia. Ko Tu tā uztraucies.

msh Reģ.: 16.04.2007
4 1 Atbildēt

Pie dirsas fabiju - JEBKURAM normāla augstuma sedanam/universālim avārijas gadījumā pret lielu kasti iznākums būtu līdzīgs - arī semakam vai A8.

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
4 0 Atbildēt

Beigu beigās nonākam pie tā, kas ir acīmredzami. Visiem mazauto skauž. Es arī izvēlos lielos auto, jo tie ir drošāki.

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
2 0 Atbildēt

Kas labāk, maksāt " bīstama" auto nodokli un braukt drošā auto, vai pašam braukt bīstamā mašīnītē?

Tad jau lielās fūres bankrotētu nodokļus maksājot.

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
2 0 Atbildēt

Nepiesauc, Bro vēl vienu jaunu nodokli

msh Reģ.: 16.04.2007
2 1 Atbildēt

Paturi prātā ka "bīstamā mašīnīte" ir tāda palikusi tikai tāpēc, ka apkārt ir saradušās mašīnas, pret kurām tā ir nevienlīdzīga. Tātad, kas ir labāk - ka visi brauktu ar hečbekiem, sedaniem, universāļiem, vai tomēr ka visi sakāptu SUVos? Nē nu valdība būtu sajūsmā par pēdējo, ekonomika siltu ka prieks - 20-30 pročus lielāks degvielas patēriņš, stipri dārgākas riepas, detaļas, remonti, iegāde...

Lielās fūres ir lielas, jo tām ir jāved vairāki desmiti tonnu kravas, tas ir vajadzīgs lielums. Tikmēr SUVs 95% gadījumu dara to pašu, ko varētu darīt golfveidīgs hečbeks, vēl vairāk, pat mazāk, jo SUVa braucējam krāns ta īsāks, lasīt, mašīnai vieglāka krava... Es līdz šim esmu pazinis VIENU cilveku, kuram SUVs ir bijis ar reālu nolūku - manam patreizējajam darba devējam agrāk bija tuaregs, iemesls - visādi īpašumi atrodas nekurienes vidū, un regulāri apkārt tika valkāta divasīgā piekabe ar vairāku tonnu nestspēju, golfveidīgs hečbeks to tiešām nespētu, un golfveidīgs pseidodžips arī ne. Tagad gan laikam ticis no tā tuarega vaļā, neesmu prasījis, redzu ka dara visu to pašu ar darba L200. Un principā tā ir aina, kuru es redzu - tie, kam vajadzīgs džips, tie nebrauc ar CUViem vai SUViem, bet ar kaut ko nopietnāku - ford ranger, L200, kaut kādi vecāki kantainie japāņu bobiki...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
7 2 Atbildēt

Kā jau reiz teicu - tipisks komuņaga - visiem jābrauc ar maziem auto, jādzīvo mazos dzīvoklīšos...

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
0 0 Atbildēt

Ar ko atšķiras lielākā daļa no tiem pseidodžipiem? Lielāki riteņi un augstāks klīrenss. Izmērs jau tās pats kā hečbekiem.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Riteņi diez vai ir lielāki, jo ja ir, tad vai nu tiek apdalīti salonā sēdošie, vai arī attālums starp asīm jāpalielina. Kas vēl atšķiras? Jumta augstums. Arī mikropseidodžipu braucēji runā par sēdpozīciju, tātad skaidrs, tur nav 15-20 cm no grīdas ķeblis ar mēreni atlaistu atzveltni kā parastā mašīnā.

Scotinsh77 Reģ.: 14.05.2016
6 1 Atbildēt

msh-nu kaa var shitaadu suudu dziit?!?!

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
1 1 Atbildēt

Ja ir bēdīgi var palasīt šo msh komentāru. Garīgais uzlabojas. Paldies, msh

VWfans Reģ.: 21.02.2004
5 0 Atbildēt

Lūk, šādu auto vajag pirkt paveca Volvo-XC90 vietā:

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/opel/mokka/bncpmi.html

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
9 2 Atbildēt

Pavecs XC90 pārdzīvos visas jaunās Mokka un Insignia.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 1 Atbildēt

Fan, neapvainojies, bet tu raksti kā neglābjams nūģis.

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
2 0 Atbildēt

Konuss rakstīja: XC90 ar baudāmu 1.0l trīscilindru motoru

Tad jau 2.0 neliekas nemaz tik traki maz uz 1.0 fona. Ļoti interesanti kā kalpos Volvo XC90 ar 2.0 motoriem. Domāju jaunās paaudzes XC90

VWfans Reģ.: 21.02.2004
6 0 Atbildēt

Vēl interesantāk, kā kalpos lielais, smagnējais Ford-Mondeo universāls ar 1,0 litra 125 zirgspēku turbomotoru?

www.ford.lv/uploads/files/ford_mondeo_2016_cenu_papildus_akcija_q4_2016_.pdf

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
4 0 Atbildēt

+1 Tev

1.5litri jau liekas par maz

Fordiem nedaudz apnicis tas Trend un Titanium. Kādreiz L, GL un GHIA izklausījās stilīgāk

msh Reģ.: 16.04.2007
6 0 Atbildēt

Kā? Atkarīgs no tā, cik tā miza sver. 125 zs - tātad no tā 1.0 ir izspiesta 2.0 veiktspēja, bet tā kā turbiķis, tad elastīgāks - ja tā miza nesver vairāk par pusotru tonnu, varētu būt tīri ciešami un dinamiskāk nekā tava fabija.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
5 0 Atbildēt

Te par jauno Mondeo ar mazo motoriņu:

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
2 0 Atbildēt

Pilnīgas muļķības par to kad Fabiā priekšā maz vietas,kā teica viens čoms kura augums ir 1.90cm (mans tāds pats) "jūtos kā pasātā".Ja man kāds jautātu kur ērtāk,pežulī 5008 vai fabijā tad viennozīmīgi teiktu ka fabijā.Pežulim plašs salons bet vadītājs ir apdalīts un tas ir novērots jaunākos autiņos.Kad braucu ar kruīzu nav kur likt labo kāju,jābāž starp pedāļiem,fabijā tāda problēma nebija.Mums darbā ir Boxer 2005 un 2008 gada,vecejā prieks braukt,jaunajā sēdi kā uz taburetes ar piesietu dēli pie muguras,galīgi nav padomāts par gara auguma cilvēkiem.Tā pat ir arī reno busiņu.

zhuks Reģ.: 01.12.2005
6 1 Atbildēt

Īstenībā Vwfan-veidīgos var viegli saprast. Nesen veicu ekobraucienu 300km garumā ar fabiju vwfana braukšanas stilā- sanāca pēc bākas metodes 3.52litri uz simta. Tai pat laikā vasarā ar xc90 prātīgā režīmā, bet 7 personas iekš auto, braucām- 90-100km/h robežās, bākas metode uzrādīja 8.5l. Ja diendienā ir jābrauc pa šoseju Jelgava-Rīga un vēl pie tam vienam pašam, tad xc90 ir diezgan neloģisks pirkums.

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
3 1 Atbildēt

XC90 ir kā apdrošināšanas polise. Protams, ekonomiskāk ir neapdrošināt savu dzīvību, bet es dodu priekšroku apdrošināt

msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

Cik reizes tev šāda polise ir atmaksājusies?

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
1 0 Atbildēt

Tas Tev nav jāzina

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ja jau tā, tad atbilde ir skaidra - 0.

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
2 1 Atbildēt

Ja diendienā tu dzenāsi fābiju 90-100 km/h robežās ap 300 km, tad drīz vajadzēs pirkt jaunu fābju, vai tās motoru. Un uzreiz notērēsies tas ietaupījums.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

Nevajag pārspīlēt. Visiem astoņdesmito gadu fofāgeniem bija īsas kārbas, bieži vien četrinieces - nu neko, cilvēki brauca, dažs labs joprojām brauc. Un, protams, tas mazais sīkumiņš ka nevienai normālai privātpersonai nevajag ikdienā rullēt 300 km ilgāku laika periodu.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

msh neizceļas ar precizitāti "Otrkārt, virtuve, kura ir 12 kvadrāti nevis 4 kvadrāti " Hruščovkas virtuve ir 2x2.8m , tātad, 5,6m2 , ne tuvu ne 12 m2

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

A kur tu rauj ka es esmu izdomājis ka hruščovkā ir 12 kvadrātu virtuve? Veseli 5,6? Daudz, kā jau teicu, man likās ka tur ir 4. 12 varētu būt manas muteres dzīvoklī - pēc septiņdesmitajos gados lauku dzīvokļu mājas man vienmēr nākuši smiekli par hruščovkām.

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
2 1 Atbildēt

Man viens paziņa nopirka xc 90. Kādi bija galvenir iemesli?

Viņiem ir vasarnīca vietā, kur vasarā grūti izbraukt. Un dažreiz vajag 7 vietas. Un ne ļoti dārgu ekspluatācijā.

...

Nu, gudrie bērnu auto cienītāji? Ko viņam vajadzēja pirkt? Padžero?

Es jau rakstīju - šajā klasē ir tikai viens auto kuram - cena+ ērtības un kvalitātes attiecība ir vislabākā.

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
2 0 Atbildēt

+1 Bonusā šim auto ir spilgta individualitāte un joprojām tiek uzskatīts par TOP10 visu laiku drošākajiem automobīļiem , kas jebkad ir ražoti. iauto.lv arī bija raksts par šo tēmu.

msh Reģ.: 16.04.2007
6 0 Atbildēt

Kāda tad ir tā individualitāte, spilgti pelēka? Parasta, garlaicīga, liela kaste. Protams, drīksti apgāzt, metot linkus uz viģikiem, kuros redzams ka ar XC90 var izdarīt to pašu ko ar vecām kvatrām vai subāriem - piedalīties dragreisos ar iespaidīgiem laikiem, sirsnīgi frēzēt pa ledu utt.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vajag pirkt šādu Nissan-X-Trail un sestajam, septītajam pasažierim pateikt, lai paši gādā par savu pārvietošanos:

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/nissan/x-trail/bfkpde.html

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
0 0 Atbildēt

Redzi, tā jau ir. Neko citu piedāvāt nevari.

Xtreils labs, bet cilvēki 2+2 un dažas reizes mēnesī opis un ome. Kaut kā pamazs tavs xtreils.

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
0 0 Atbildēt

Turklāt nissan vs volvo...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

Pēc opja un omes tās dažas reizes mēnesī var aizbraukt atsevišķā braucienā.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Sakārtot ceļu līdz vasarnīcai un tajās dažās reizēs uztaisīt vēl vienu braucienu, kā fans teica. Bet ja tas tomēr nav iespējams - septiņvietīgu A6 avant quattro - vismaz C5 vēl komplektējās ar trešo ķebli; no septiņiem purniem divi noteikti tajā ielīstu...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Neveiksmīga Volvo-XC90 piemērs (numurzīmi izdzēsu):

Tehniskā apskate šogad ieta 4 reizes...

Marka, modelis: VOLVO XC90

Reģistrācijas numurs: xxxxxxx

Nākošās apskates datums: 22.06.2017

Nobraukums: 293815

Novērtējums: 1 - Ar pieļaujamiem defektiem

Degvielas veids: Dīzeļdegviela

Motora maksimālā jauda (kW): 120

Motora tilpums (cm3): 2401

Pilna masa (kg): 2735

Pašmasa (kg): 2064

Detalizētais vērtējums:

Kods Novērtējums Trūkumi vai bojājumi

202 1 Neprecīzi noregulēts labais tuvās gaismas lukturis.

618 1 Nenozīmīga eļļas noplūde no motora (transmisijas).

Bremžu vērtējums:

Ass Kreisais Labais Bremžu tips

1 3.80 3.80 D

2 3.90 3.90 D

2 2.60 3.80 S

D - Darba bremzes; S - Stāvbremzes

Nobraukuma vēsture:

Datums Nobraukums

30.05.2016 293815

17.05.2016 293759

13.05.2016 293549

09.03.2016 292474

27.02.2015 276246

28.01.2015 274579

07.01.2014 249693

07.01.2013 214737

22.12.2011 186337

22.12.2011 186331

Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis:

146,56 EUR - uz gadu (pilnā apmērā)

Iepriekšējās apskates dati

Pārbaudes veids: Atkārtota pārbaude

Nākošās apskates datums: 13.06.2016

Nobraukums: 293759

Novērtējums: 2 - Ar mēneša laikā labojamiem defektiem

Kods Novērtējums Trūkumi vai bojājumi

202 1 Neprecīzi noregulēti tuvās gaismas lukturi.

618 2 Palielināta eļļas noplūde no motora (transmisijas).

204 2 Labais priekšējais miglas lukturis nav atbilstoši noregulēts.

204 1 Kreisais priekšējais miglas lukturis nav atbilstoši noregulēts.

423 2 2.tilts. Riteņu bremžu mehānismi nenodrošina kluču (loku) ātru atvirzīšanu.

Ass Kreisais Labais Bremžu tips

1 3.70 3.60 D

2 3.50 3.10 D

2 1.70 2.50 S

D - Darba bremzes; S - Stāvbremzes

Iepriekšējās apskates dati

Pārbaudes veids: Pamatpārbaude

Nākošās apskates datums: 13.06.2016

Nobraukums: 293549

Novērtējums: 2 - Ar mēneša laikā labojamiem defektiem

Vecākās riepas izgatavošanas gads: 2008

Kods Novērtējums Trūkumi vai bojājumi

406 2 Nepietiekama stāvbremzes efektivitāte.

202 1 Neprecīzi noregulēti tuvās gaismas lukturi.

618 1 Nenozīmīga eļļas noplūde no motora (transmisijas).

204 2 Labais priekšējais miglas lukturis nav atbilstoši noregulēts.

204 1 Kreisais priekšējais miglas lukturis nav atbilstoši noregulēts.

Ass Kreisais Labais Bremžu tips

1 3.50 3.20 D

2 3.50 2.90 D

2 0.80 0.90 S

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
5 0 Atbildēt

Es domāju, atradīšu daudz neveiksmīgus fabijas. Tas jau atkarīgs no cilvēka.

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
2 0 Atbildēt

Šis apraksts atgādina man Tavu ievietoto video, kur mednieks nevarēja pat savam Volvo eļļas līmeni pieliet. Volvo jau nav vainīgs, ka saimnieks no pēdējās kapeikas maksā līzingu. Vainas nav nekādas kriminālās. Vienkarši jāsaved viss kārtībā. Bet ja saimnieks pat to izdarīt nevar nu tad sorry...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Lūk, šeit saimnieks ir lecis augstāk par savu pakaļu! Ja būtu pircis lētāko Nissan X-Trail, tad varētu to uzturēt labākā stāvoklī!!!

Guzis Reģ.: 23.08.2006
7 0 Atbildēt

2/3 no tiem "trūkumiem" ir subjektīvas muļķības ko TA veicējs novērtē neobjektīvi un neizmērāmi, kas nekādi neietekmē auto darbu uz ceļa.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Nu palielināta eļļas noplūde no motora ir pavisam drūma lieta...

msh Reģ.: 16.04.2007
3 0 Atbildēt

Un kas tur drūms? Ja es tagad aizbrauktu uz apskati, manam golfam, ļoti iespējams, iedotu tādu - karteris bik satraumēts un slinkums beidzot sakrāsot citu karteri kurš garāžā mētājas... Nē nu var jau būt ka tai mašīnai ko tu pēti ir kādi blīvslēgi beigti, bet tāpat nekas traks.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Bļin, šitas bija domāts kā spama topiks, lai pajokotu par fanu un XC90, a jūs te piedrazojuši ar putām uz knaģiem par visādiem 1.0 mondeo, iks-treiliem, hruščenēm...

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
4 0 Atbildēt

nu bet ja gribās cilvēciņiem to tusiņu, virtuālo vismaz, jo dzīvajā tusiņu neviens vairs nevēlas

feciic Reģ.: 09.05.2008
5 0 Atbildēt

Man liekas vajadzētu samesties un fanam uzsaukt XC90 nomu.

Lai pabraukājas un domājams ka topiku varēs slēgt

msh Reģ.: 16.04.2007
3 0 Atbildēt

Ķipa, mainīs savas domas? Stipri šaubos, neaizmirsti ka viņam savulaik bija VW vento VR6, un no tiem laikiem ir šitas nicks - kā redzi, fans vismaz pēdējos 10 gadus brauc ar kaut ko 2x lēnāku un nemaz nesūdzas...

feciic Reģ.: 09.05.2008
1 0 Atbildēt

Es ne par to ka mainīs domas-es vairak par to ka cilvēks noliek auto kurā pat sedējis nav. Man bija līdzīgi-likās liela neveikla govs un kādā bezsakarā kautkas tāds ir jāpērk, pabraukājos un sapratu ka tas auto ir liela neveikla govs un sev tādu nekad nepirktu vienkārši dēļ nebaudāmas vadāmības bet kā ģimenes auto, kurā salādēt, sievu, bērnus suni un komfortabli braukt pa mūsu līzenajiem ceļiem ideāls. Un ļoti labi saprotu cilvēkus kuri šamajā auto atrod to kas viņiem nepieciešams un tas nekas ka nav ekonomisks un lēti uzturams.

wannabe Reģ.: 06.11.2016
5 0 Atbildēt

XC90 ir jaunais vojādžers? Nebiju pamanījis, bet argumenti abu izvēlei ir vieni un tie paši. Bet nu cilvēki visur vienādi - ASV pilsētās brauc ar milzīgiem pikapiem, jo 1x gadā vajag kaut ko aizvest, LV brauc ar XC90, jo ir "7 vietas". ;)

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
1 0 Atbildēt

Štrunts par lieliem volviķiem - nupat beidzamā laikā parādījušies vēl briesmīgāki zvēri - lielie jeņķu track kāri. Tie nu tiešām, vismaz man, šķiet galīgi garām, jo nevaru iedomāties, kam vajadzīgs autiņš, kurā jūties kā GAZ gruzovikā, bet ar knapi pustonnīgu kravaskasti. Ir gadījies pabraukt ar kaut kādu FORD 2500 vai kā viņu sauca - tiešām atsauca atmiņā jaunībsdienu pabraukāšanos ar gaziku!

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Te esot viens funktieris - jamos varot iepirkt projektu ietvaros par ES naudu kā lauksaimniecības tehhiku laikam. Teiksim, nopērc Dodge Ram kā traktoru. Tā man stāstīja.

Tiesa, šiem ir jāpērk vinjete ceļam, tas vienīgais mīnusiņš, bet nu to jau laikam uz tā fona aizmaksāt var.

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
0 0 Atbildēt

...un man skauž.

Aizvakar Rīgā Silverado redzēju. Stāvvietā bija blakus manam.

Laikam apsiekaloju.

Būtu bagātāks, man tāds būtu. Un vēl dodž čelendžers...

1 2 3 4 5 6 ..10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti