VWfans un Volvo XC90

GB12 Reģ.: 29.03.2011

Atcerieties, savā laikā bija tāds raidījums "BB Brokastis" un tur bija tāda rubrika - Melnā humora top daudz" ar ideju - ir tēma un jāizdomā smieklīgas atbildes... tā kā tauta šeit apgrozās visnotaļ asprātīga, tad ienāca prātā, ka līdzīgi varētu izvērst iauto sabiedrībā aktuālu... nu, par problēmu es to nesauktu, drīzāk - tēmu "VWfans un Volvo XC90". Šo attīstīt mani iedvesmoja VWfana pastāvīgi izteiktā sāpe uz minēto zviedru koncerna izstrādājumu, kā arī forumā izskanējusi tēze, ka lielākais sods minētajam varonim varētu būt nedēļa pie XC90 stūres...

Cera, ka galvenajam varonim piemīt laba humora izjūta un viņš sapratīs, ka tēmas mērķis nav kaut kā pazemot, personīgi aizvainot un tamlīdzīgi... ja nu VWfans tomēr jutīsies pazemots, personīgi aizskarts u.tml., droši var to uzrakstīt šeit un es palūgšu iauto tēvu šo visu izdzēst ārā.

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10
VWfans Reģ.: 21.02.2004
16 1 Atbildēt

Tagad stāvvietā piebrauca blakus, šķiet, drusku jaunāks XC-90. Skatos, ka tam transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis mazāks nekā tam citam XC90 un ir 158 EUR. Atšķirība, šķiet, saistīta ar to, ka līdz 2005.gadam ražotajiem auto to nodokli aprēķina citādi.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
11 0 Atbildēt

Šitam laikam problēmu buķete pirms tuvojošās tehniskās apskates, ja jau tik lēti piedāvā...

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/volvo/xc90/bhchnf.html

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Bet paskat tik ko šeit vēl lētāk piedāvā- kas to būtu domājis, ka šitā vispār var buuut...es tavā vietā izmantotu iespēju un iemainītu 2:1 ;D

www.auto24.ee/used/2540198

iciks Reģ.: 29.05.2013
3 7 Atbildēt

Ak, Fan, ja Tu visu šo laiku, ko notrallini volvo [kuru Tev nevajag] pētīšanai, veltītu ģimenei...

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
4 1 Atbildēt

Interesanti,kuri bija tie kas tavam komentāram ielika dizlaiku, iespējams arī nav pilns rublis.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Šitas arī mani fascinee- lūk viņi "nepiekrīt", bet savu viedokli izteikt arī nevar.Vakar viņam prasu, lai iedo izmeerus kur viņš teica ka jazzā tikpat vietas kā a6- bet to vinš "nedzirdēja".Es vispār vakar pa dienu kameer te savu viedokli pljuutiju, lidz ceļiem pa ūdeni bradājot, laikam esu kādu radiāciju saķēris

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Radiācija ir veselīga.

Baltkrievijā ir radona sanatorija. Tajā ir radona vannas ( radons - radioaktīvs). Tās vannas ir profilakse pret vēzi.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

Es domāju, ka viņš to par sauli saka.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
4 2 Atbildēt

Jazz tehniskie dati:

bagāžas nodalījuma tilpums (līdz logiem) - 354 l

max (bez aizmugurējā sēdekļa, līdz logam) - 884 l

max bagāžas nodalījuma tilpums (ar nolaistu aizmugures sēdekli) - 1314 l

Vai vari nosaukt vēl kādu šīs klases auto, kam ir līdzvērtīgs risinājums Magic Seats, kāds ir Jazz?

youtu.be/mtyEyV58DBM

Te vēl mazliet par aizmugurējiem krēsliem:

www.honda.co.nz/cars/jazz/view/magic/

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Neviens nestrīdas par "lielāko SAVĀ klasē". Strīds ir par to, kuram lietotājam kādas ērtības ir svarīgākas.Vēl jau "objektīvam" vērtējumam derētu arī salona platums elkoņu rajonā, garums kāju vietās un vispārcilvēciskās ērtības 4 okupantu iekāpšanas gadījumā- ar visu dzīves un bagāžas telpas atlikumu uttt..Tas, ka "loading height" te ir krietni 1,20m- tas ir ok,domājams, ja attaisītu lūku vai ja visu jumtu, tad šeit visa kā būtu vēl vairāk- praktiski lidz bezgalībai.Jautājums ir uz ko spiest- vai sēdētāja ērtībai un drošībai nozagt tilpumu un uztaisīt 30cm biezas atzveltnes vai vnk tur pielikt ar voiloku apvilktu plānu dēli.Vai uztaisīt aizmugures vāku bezmaz 30cm biezu kā universāla Inzignijai un derīgā bagāžas tilpuma vietā aizmugurē vēl iebāzt pilnai laimei un drošībai 2gab pilna izmēra papildlukturus. Ja jau tik skurpulozi un teorētiski- tad taču tukšai konzervu bundžai ir vislielākais iekšējais tilpums.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
7 0 Atbildēt

Par drošību nav jābēdā - tāpat kā Audi A6 arī Honda Jazz ir saņēmusi 5 zvaigznes Euro NCAP testā.

Bet vispār nav pareizi salīdzināt divus dažādas klases auto.

Manā Zafirā arī ir daudz vairāk vietas nekā Jazz, lai arī cena 3 gadīgai Zafirai bija līdzīga jauna Jazz cenai.

Patēriņa ziņā arī izmaksas līdzīgas. Bet braukšanas mērķis ar katru auto ir atsķirīgs.

Uz Vāciju es šodien ar Jazz nebrauktu, jo pastāv izvēle, vai braukt ar CR-V vai Zafira.

Bet esmu savulaik ar Citroen C3 vairākkārt uz Vāciju, Ungāriju, Austriju un Čehiju braucis. Nekāda vaina. Ja vēl būtu bijis kondicionieris un kruīzkontrole, vispār pa pirmo būtu!

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Nu tas tak skaidrs- ja viens/divi brauc tad tas ir ok.Viens pa ceļam 2x kkur kkādā pažobelē stājas gulēt, cits ekonomē naudu un atvaļinājuma laiku un brauc vienā rāvienā un vēl cits nevēlas skrūvēt kasti uz jumta un,tur uz vietas aizbraucis, varbūt grib atcerēties un atlocīt arī tos 2 papildu sēdekļus. Lai iekāpj pilns ar kkādiem sīkajiem razbainiekiem un vel kko iebāzt bagāžā varētu uttt. Man nepatīk tas xc90 nedz kā viņš brauc ne kā izskatās, tas nav Mans, bet es nenoliedzu ja kādam varbūt tieši tas ir svarīgi.

IViesis Reģ.: 22.06.2017
8 0 Atbildēt

Sveiki visi.....

Pēc teju 2 gadu pārtraukuma esmu atgriezies iauto. Bija visadas probzas ....darba maiņa, b-darbs, veseliba, utt. .Pašlaik gan viss it kā normalizējas.

Priecājos, ka iauto aktīvi darbojas un viss notiek.Tā kā pats jau 2,5 gadus esmu volvoxc90 braucējs, foruma izpēti sāku ar šo rakstu. Redzu ...viss ka parasti - viedokļu daudz un atsķirīgi. Vienam patīk māte, otram meita, trešam tikai kleita....Tā nu ir brīvā Latvijā.

Man pašam auto lietās šogad svarīgs notikums maijā bija....40 gadi pie auto stūres. un jāsaka - itin veiksmigi . Bez avārijām, soda punktiem, u.c. iespējamām nepatikšanam, . Varbūt, tikai daži sīki sodiņi. Cerēsim ,ka arī turpmāk viss būs tikpat veiksmīgi. Atceros, pirms 10 gadiem forumā ieliku savu rakstu....30 gadi pie auto stūres..ļaiks skrien ātri- toreiz biju lepns par savu 2006 gada Sonatu gls, otrs auto bija Mondeo 2,0. Pašlaik jau teju 2,5 gadus braucu ar 2005. gada xc90 T6. Auto no šveices. Līdz šim par auto esmu apmierinats. Patīk izskats, komforts, gaitas īpašības. Gan vasarā, gan ziemā. Varēja būt mīkstāka piekare. Dzinējs ideals, eļļu neēd ne grama. Pārejais arī bez problēmam, TA visas pa nullēm. Apkalpojos pie dilera, tur visas apkopes labā līmenī. Godigi sakot, tik labs auto līdz sim man nav bijis. Kad paskatos uz 10 - gadīgajiem glaunajiem aprūsējušajiem meršiem, bembjiem un VW - tad mans bez rūsas punkta esošais volvo liekas ka nupat no auto salona izbraucis. Nu, degvielas pateriņs ? Priekš tadas klases un jaudas auto pilnībā atbilstoss un sakarīgs. Ja kadam kaut kas nepatīk - lai brauc ar Fiat 500. Man iebildumu nav. Nav jau obligāti vienmer un visur jaspiez gāzes pedalis grida un jaatver abas turbinas. Normali braucot arī degvielas pateriņs ir sakarigs.

Labi, sodienai pietiks ....tagad jau iauto lapās parādišos biežāk.

Agrāk Ikdienas Viesis.....tagad IViesis

Lai visiem priecīgi Ligo svetki ! Tikai bez šmigas pie stūres

IViesis Reģ.: 22.06.2017
11 0 Atbildēt

Sveiki visi.....

Pēc teju 2 gadu pārtraukuma esmu atgriezies iauto. Bija visadas probzas ....darba maiņa, b-darbs, veseliba, utt. .Pašlaik gan viss it kā normalizējas.

Priecājos, ka iauto aktīvi darbojas un viss notiek.Tā kā pats jau 2,5 gadus esmu volvoxc90 braucējs, foruma izpēti sāku ar šo rakstu. Redzu ...viss ka parasti - viedokļu daudz un atsķirīgi. Vienam patīk māte, otram meita, trešam tikai kleita....Tā nu ir brīvā Latvijā.

Man pašam auto lietās šogad svarīgs notikums maijā bija....40 gadi pie auto stūres. un jāsaka - itin veiksmigi . Bez avārijām, soda punktiem, u.c. iespējamām nepatikšanam, . Varbūt, tikai daži sīki sodiņi. Cerēsim ,ka arī turpmāk viss būs tikpat veiksmīgi. Atceros, pirms 10 gadiem forumā ieliku savu rakstu....30 gadi pie auto stūres..ļaiks skrien ātri- toreiz biju lepns par savu 2006 gada Sonatu gls, otrs auto bija Mondeo 2,0. Pašlaik jau teju 2,5 gadus braucu ar 2005. gada xc90 T6. Auto no šveices. Līdz šim par auto esmu apmierinats. Patīk izskats, komforts, gaitas īpašības. Gan vasarā, gan ziemā. Varēja būt mīkstāka piekare. Dzinējs ideals, eļļu neēd ne grama. Pārejais arī bez problēmam, TA visas pa nullēm. Apkalpojos pie dilera, tur visas apkopes labā līmenī. Godigi sakot, tik labs auto līdz sim man nav bijis. Kad paskatos uz 10 - gadīgajiem glaunajiem aprūsējušajiem meršiem, bembjiem un VW - tad mans bez rūsas punkta esošais volvo liekas ka nupat no auto salona izbraucis. Nu, degvielas pateriņs ? Priekš tadas klases un jaudas auto pilnībā atbilstoss un sakarīgs. Ja kadam kaut kas nepatīk - lai brauc ar Fiat 500. Man iebildumu nav. Nav jau obligāti vienmer un visur jaspiez gāzes pedalis grida un jaatver abas turbinas. Normali braucot arī degvielas pateriņs ir sakarigs.

Labi, sodienai pietiks ....tagad jau iauto lapās parādišos biežāk.

Agrāk Ikdienas Viesis.....tagad IViesis

Lai visiem priecīgi Ligo svetki ! Tikai bez šmigas pie stūres

650 Reģ.: 25.01.2017
6 1 Atbildēt

Kas tur īsti ir ar to T6- vai pa šoseju var daudzmaz ekonomiski pabraukt? Eļļu viņš spaiņiem dzer vai vēl ko sliktu dara? Diez pie cik kkm viņš izjūk? (c)-Fans sacīja, ka turbīna vienmēr esot drīz jāmaina uttt

IViesis Reģ.: 22.06.2017
10 0 Atbildēt

ne ar ko tml līdz šim neesmu saskāries. Cik ellu pie apkopes ieleju...tik arī pēc 15 000km arī izleju. Bez papildus pieliešanas. Realais nobraukums 212 000km. Attālumu Rīga - Alūksne - Rīga paveicu 30 euro degvielai. Arī ar turbinām problemu nav bijis....visss strādā.

parasti jau problēmas rodas tiem auto, kuriem tiek ignorētas jebkādas apkopes. Un tādu auto paliek arvien vairāk.

IViesis Reģ.: 22.06.2017
10 0 Atbildēt

ne ar ko tml līdz šim neesmu saskāries. Cik ellu pie apkopes ieleju...tik arī pēc 15 000km arī izleju. Bez papildus pieliešanas. Realais nobraukums 212 000km. Attālumu Rīga - Alūksne - Rīga paveicu 30 euro degvielai. Arī ar turbinām problemu nav bijis....visss strādā.

parasti jau problēmas rodas tiem auto, kuriem tiek ignorētas jebkādas apkopes. Un tādu auto paliek arvien vairāk.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
9 0 Atbildēt

->ikdienas Viesis

vajag pieteikties pie iAuto redaktora lai atdod īsto (veco) reģistrācijas datumu portālā un pareizo līmeni, ar visiem litriem

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
9 0 Atbildēt

IViesis

Priecājos, ka iauto aktīvi darbojas un viss notiek.Tā kā pats jau 2,5 gadus esmu volvoxc90 braucējs

............

Ar atgriešanos .

Cik ir Tavs nobraukums šajā laikā ?

IViesis Reģ.: 22.06.2017
7 0 Atbildēt

Tā kā izmantoju divus auto (otrs ir vecā 2004 gada Sonata 2.0),par kuru esmu jau daudz rakstījis. Pēdejo 2 gadu laikā ar volvo xc 90 esmu nobraucis teju 30 000km, ar sonatu ap 20 000km. Vecā 2004.gada sonata šodien autoceļos jau ir reti sastopams auto To modeli jau ražoja tikai 3 gadus - anglieši toreiz sacēla traci, ka pārāk lidzīgs jaguaram....Manējā ir izcili labi saglabāta - faktiski bez rūsas...ar oriģinalo nobraukumu tikai 120 000km. Visas TA ari uz pirmo reizi. Pašreizējās cenu politikas dēļ nav vērts pārdot...jābrauc kamēr ripo.

vieplis Reģ.: 09.02.2006
2 0 Atbildēt

Ko jūs domājat ar "cenu politiku"? Cenas veidojam mēs (es, jūs, jebkurš); cenu pamatā ir pieprasījums (visu gribam lēti) + priekšstati un aizspriedumi par markām. Šķiet, ka te nav nekāda uzpircēju karteļa ar 100% tirgus kontroli, kurš, ļauni smiedams, aizliedz privātu pārdošanu un uzspiež lētu uzpirkšanas "cenu politiku".

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Jā SsangYong arī neviens nepērk, ja vien nepacenšas ar sludinājuma izskaistināšanu - www.delfi.lv/auto/zinas/naciju-sajusmina-letina-auto-pardosanas-sludinajuma-teksts.d?id=45455332

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Nu, man Getzs aizgāja nedēļas laikā... un nebija no tiem lētākajiem.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
7 0 Atbildēt

Jā, Sonātēm cenas ir zemas... Skumji...

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/hyundai/sonata/aopem.html

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

normāla cena, tas pats GETZ vien jau tas ir.

opelis Reģ.: 03.10.2005
2 0 Atbildēt

Aha, analogi kā Volvo 440 ir tas pats S80 vai A klases mersītis tas pats kas C klase....

IViesis Reģ.: 22.06.2017
2 0 Atbildēt

ķaut kādi pa stulbi salīdzinājumi. Manuprāt, katrs auto ir izstrādājums , ar saviem plusiem un minusiem. individuals

Un klases arī nevajag jaukt. Un šajā lapā vispār būtu vēlams vai nu apriet vai slavēt xc90 modeli.

Biju šajās dienās jauno xc 60 apskatīt...sajusmā nebiju. Tā reste tāda pataloģiski uzbāzīga, lampas kā aziatu ačteles...Atkal līdz "ausīm" piedzīts ar kompju lietām...kas par daudz - tas par skādi. Tā agrāk teica latvieši. Man savējais auto patīk labāk, kaut arī vairāk kā 10 gadus vecs.

IViesis Reģ.: 22.06.2017
1 0 Atbildēt

ķaut kādi pa stulbi salīdzinājumi. Manuprāt, katrs auto ir izstrādājums , ar saviem plusiem un minusiem. individuals

Un klases arī nevajag jaukt. Un šajā lapā vispār būtu vēlams vai nu apriet vai slavēt xc90 modeli.

Biju šajās dienās jauno xc 60 apskatīt...sajusmā nebiju. Tā reste tāda pataloģiski uzbāzīga, lampas kā aziatu ačteles...Atkal līdz "ausīm" piedzīts ar kompju lietām...kas par daudz - tas par skādi. Tā agrāk teica latvieši. Man savējais auto patīk labāk, kaut arī vairāk kā 10 gadus vecs.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Galvenais xc60 mīnuss, lidzīgi kā bmw x3,x1 - ir tas, ka tas ir mazs xc90,

Ja tas ( xc60) izskatītos savādāk, tad neko. Bet tas ir MAZS xc90. XC90 nabagiem.

Vai tad grūti bija uztaisīt savādāku? Kaut ko pamainīt. Drusku radiātora restes formu, lukturus. būtu cits modelis. Bet tagad...

Saprotu BMW, kas ir komunistiskās Vācijas auto. Bet volvo taču sen jau pieder ķīniešiem. Bet tiem naudas pietiek.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Tieši tā - tas ir mazs VOLVO XC90. Visām normālām markām/ražotājiem mazie modeļi līdzinās flagmanim, un flagmanis ir tas, kurš nosaka pārējo modeļu jauno modi. Tā tikai dažai labai lētai amerikāņu markai zem viena zīmola sastumj dažādu ražotāju izstrādājumus, jo kāds virsvadonis izdomājis ka tai markai vajag arī tajos un tajos segmentos, kuros tam modeļu nav, un nebūs, kaut ko tirgot, un davai. Kamēr marka ir lēta un neinteresanta, tikmēr šitas variants iet cauri, bet līdz ko kaut kas dārgāks, tā ne - reku amerikāņi šito tevis apjūsmoto "caur dirsu" tipa pieeju savulaik uz sābu centās īstenot, un izlaida Saab 9-2x un Saab 9-7x, bet sābu pircēji gribēja pirkt īstus sābus, un subārs un oldsmobīlis ar sāba bļembu viņiem pie sirds negāja...

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

"normālajām markām" mja.. Mercedes ir skaidri pateikuši, ka viņu mašīnas nav matrjoškas (ar mājienu markas A virzienā), un tās ir tieši tik dažādas, lai pircējam būtu ko izvēlēties.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Nu jā - bet starp A klasi un S klasi viena laika perioda robežās pastāv nenoliedzama līdzība... Tikmēr ekspertaprāt vajadzētu būt kaut kā šitā - S-klase paliek esošā, E-klases vietā tiktu ielikts A6, A klases vietā golfs, C klases vietā trīssimtais BMW, ML klases vietā mitsu pajero; visiem salikt attiecīgus uzrakstus uz pakaļas un šternus priekšā pakaļā, kamēr patlaban "visi ir vienādi" un "mersis saka ka viņu mašīnas nav matrjoškas, bet es tak redzu ka visi ir vienādi un A klase izskatās pēc mazas S klases!"

Kaut kā tā...

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Mersedess nav tas labākais ar ko var salīdzināt. Tie kaut kā atšķiras ( reste). Turklāt ir arī g klase.

Audi, volvo, bmw ražo klonus.

Tikai nevajag teikt, ka asv autokompānijas sev iekļauj citus modeļus no citām markām. Tā dara, bet ne vienmēr. Pienēram dodge čērdžers un čelendžers. Divi muskuļauto ( kuri savā starpā konkurē) vienai firmai. Tiek ražoti jau 50 gadus, bet nekad nebija vienādi. Nekas tāds klonu ražotājiem pat prātā nenāktu. Jā, tas nav ekonomiski izdevīgi. Izdevīgi ir uzražot vienādus sūdus un tos tirgot lētticīgiem komunistiem un kļūt bagātiem. Tāpēc kraislers arī mokās ar finansu krīzēm ( dodž pieder kraislerim). Ja čerdžeri un čellendžeri ražotu piemēram bmw, tad nav grūti izdomāt kādi tie būtu. Viens ar divām durvīm, otrs ar četrām. Atšķirība beigtos. Tā ir arī attieksme pret klientiem.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Bet tādā veidā tiek nokauti flagmaņi.

Aplūko statistiku. Līdz ar x3 parādīšanos, x5 sāka pirkt mazāk.

Nevis tāpēc, ka potenciālais pircējs izdomāja ieekonomēt. Kāds prieks maksāt 100 000 ( netiešā nozīmē) un braukt ar tautas klases auto ( kā tautas klases)

Ražotājam ir izdevīgi uz flagmaņa rēķina noraut piķi, bet ar laiku nākas izveidot jaunu flagmani. Netici man, aplūko statistiku.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Un tā vienādība ir taisīta TIKAI tāpēc, lai ražotājs varētu nopelnīt.

Un komunistiem patīk vienādas mantas. Tikai buržujiem ir redzama materiālā hierarhija.

Eiropas komunistiem vajag lai bēglis - slaists, latviešu gasterbaiters un īsts ārietis brauktu ar vienādām mašīnām.

vieplis Reģ.: 09.02.2006
2 0 Atbildēt

Jā, iauto foruma ekspert, asiņainajam un ekonomiski kroplajam Padomju Savienības komunismam vajag noņemt to "komunisma" stigmu. Jo pribalķikas avju galvās kaut kā jāiedēsta atkarība no kroplā komunisma valsts turpinājuma, “neizbēgamā” atkarība no “neaizstājamās” Krievijas, un vēlme dzīvot pēc tās valsts procesu loģikas. Jo tur esot foršs cars un kārtība (tur neesot nēģeru, neesot geju, neesot bēgļu), un no turienes nākot pasakainas biznesa iespējas - ar mūžīgi garantētu lielu peļņu, viss nopietni un ar vērienu, bez riskiem, bez atkarības, bez pašam nāvējošām blaknēm un pretpakalpojumiem.

Bet ir tehniskas problēmiņas – daži pribalķikas muļķi viebjas par “komunismu”, daži citi šaubās par cara foršumu. Nu labi, to Krievijas caru tad vispār necilāsim. Toties cildināsim cara dvīņus Amerikā, Maģārijā un citur. Komunisma ka?u pārtaisīt par kūku ir sarežģītāk, tāpēc aiznesīsim to “komunismu” prom un piedēvēsim to Vācijai u.c. (divi vienā: komunisms=slikti, komunisms=Vācija, Vācija=slikti, kā jau Gejropa). Vienlaikus spiedīsim uz tieksmi pēc Krievijas parauga foršās “kārtības”, nepārtraukti gleznojot bezcerīgi sapuvušās Gejropas sabrukumu – visur esot nēģeri, bēgļi, sistēmas sabrukums un posts, balto cilvēku ciešanas un tā tālāk. Ierosinājums jūsu turpmākajam darbam – nepiemirstiet izmantot arī citus Krievijas parauga foršās “kārtības” pretmetus, piemēram, šariatu Parīzē un Eiropas Savienības balto iedzīvotāju ciešanas žīdu-lezbiešu-brīvmūrnieku jūgā.

Pats galvenais, maksimāli spiedīsim uz austrumu “unikālajām biznesa iespējām” komplektā ar tās austrumu svešvalodas obligātu ieviešanu savā virtuvē un sapņos.

Iauto foruma ekspert, es neapskaužu, tomēr apbrīnoju jūsu darbu. Nepārtraukts balets ar salto špagatā, un tas viss baleta biksēs. Nojaušu, ka tur sanāk pamatīgi svīst un tamlīdzīgi ciest. Pastāstiet, lūdzu, vai tie baleta bikšu pleķi ir izmazgājami? Jeb tur dod īpašas darba bikses?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Ja par "austrumu..." tu domā - Ķīnu, tad jā. Bet man liekas, ka tu te slavini tos neizglītotos stepju bandītus, kuri pirmie ieviesa komunismu savā impērijā. Bet tie bandīti ir tik stulbi, ka pat komunismu paši neizdomāja.

Bet pareizi pieminēji, ka komunisms ir pārvācies no bandītu zemēm uz Eiropu. Tikai tas izpaužas savādākā, maigākā formā. Līdz ASV tas nav ticis, un tas priecē.

Labi, ka ASV vismaz tos

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
5 0 Atbildēt

Nu drausmīgi garlaicīgi visi tie savārstījumi par un ap komunismu, principā baigais ķīselis te jums galvās. Jaucat cēloņus ar sekām un otrādi. Auto ir auto priekš kam te iepīt komunismu un komunistus, iesaku nomierināties un visus vārdus, kas sākas ar komun- šeit nelietot.šausmīgi bezgaumīgi un nestilīgi. Prasti.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Poka buģet onaņizm, ņe pastrojim kamuņizm

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Šādu Volvo-XC90 neuzskatu par labu izvēli...

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/volvo/xc90/eoppb.html

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Redzi, auto jau 12 gadi, bet cena tāda pati kā jaunai fabijai.

IViesis Reģ.: 22.06.2017
9 0 Atbildēt

Pārāk daudz filozofisku savārstījumu , kam nav kopsakarības ar auto kā tādu. Komūnisti līdz pat 2000 gadam atzina tikai VAZ,GAZ,AZLK, LAZ,PAZ

Labak jau kommūnistus, komunismu atstāsim vestures gramatās un šeit diskutesim par reālām autolietām.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
5 0 Atbildēt

Arī Preiļos brauc ar Volvo-XC90. Tikko pie tirdzniecības centra ,,Ūga,, piebrauca šāds džips ar KP sērijas numuru un šī gada februārī fiksētu odometra rādījumu 275 tūkst.km.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 1 Atbildēt

Kad Tev būs 275, varēsi lidz veikalam tikt? Vai Hondas odometrs vispār tik lielu ciparu ir spējīgs uzrādīt?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Hondas pie 300tk sāk eļļu ēst un dūmot bet citādi nekas.

650 Reģ.: 25.01.2017
5 0 Atbildēt

Pag, mums jāzin kas tur ir kas- tipa Hondai pie 300k būtu +/- nekas, bet lūk tas Volvo ar tiem 380k ir tipa taka ļotooti suudīgs,ja cilvēkam vajg priekš braukšanas pa tiem tur Preiļu apriņķa grāvjiem,mežiem un apstādījumiem? Kad tai JazzaHondai būs (ja būs..)tie 300k, tad drošivien viņa būs vismaz 4x labāka par to Volvo, kuram jau tagad tie ir.. Vajag viktorīnu izsludināt- diez cik % gribētu braukt ar 300k pārcietušu jazzu, un cik % labāk tomēr ar 350k vecu volvo.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
3 0 Atbildēt

Jazz pēc 300 000 būs kā jauns. Jo dzinējs jau būs pārlikts. Varēs pat odometru aiztīt uz nulli.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Jazz jau drošvien arī tiks pie izpūstas galvas blīves un būs pēc remonta kā jauns.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Kaut tur otru motoru tajā jazzā ielikt- vienalga ar viņu nevarēs pāri grāvim vai apmalei pārbraukt.Bet ar vovlo var mēģināt ;D

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Jazz tehniskie dati:

bagāžas nodalījuma tilpums (līdz logiem) - 354 l

max (bez aizmugurējā sēdekļa, līdz logam) - 884 l

max bagāžas nodalījuma tilpums (ar nolaistu aizmugures sēdekli) - 1314 l

Vai vari nosaukt vēl kādu šīs klases auto, kam ir līdzvērtīgs risinājums Magic Seats, kāds ir Jazz?

youtu.be/mtyEyV58DBM

Te vēl mazliet par aizmugurējiem krēsliem:

www.honda.co.nz/cars/jazz/view/magic/

Man patīk tas moments kad autoražotājiem jāsāk dot kaut kādam nelielam funkcionalitātes uzlabojumam kruti un skaļi vārdi - apliecinot ka reāli nekāda liela uzlabojuma nav.

Iemesli, kāpēc tādi īpatnēji ķebļi nav citiem, ir divi. Pirmais - kuram to reāli vajag? Reku tā funkcija ar pasažiernieka nolaišanu lai dabūtu lielāku garumu - es savam golfam to panāku atstājot mājās pasažiera ķebli un iegūstu stipri vairāk un bik garāku vietu nekā džezā - man to vajag pāris reizes gadā, ne vairāk. Otrais - tas principā zīmējas uz pakaļas ķebli - džezs ir tēmēts uz pensionāriem un mājsaimniecēm, cilvēkiem kam galvenā prasība pret mašīnu ir ka darbojas un kustas, un tāpēc var atļauties spēcīgus tehniskus kompromisus šādu vipendronu dēļ. Normālām mašīnām izniekota vieta zem pakaļas ķebļa nav iespējama, jo vai nu standartā, vai pieklājīgākā komplektācijā tā vieta ir vajadzīga pakaļas tiltam vai kādiem citiem agregātiem, un tāpēc mašīnas apakša sākas 5-10 cm zem pakaļas ķebļa. Tas pats attiecas uz tuneli, kura, kā noprotu, džezam aizmugurē nemaz nav.

IViesis Reģ.: 22.06.2017
1 0 Atbildēt

Jā, Honda Jazz no mazās klases ir neparasti izturīgs auto. Par to dzirdēts no daudziem. Man viens zināms Mākslas akademijas profesors 11 gadu laikā x reizes eiropu apbraukājis , pusmiljonu km bez kapitalkas nobraucis...bet ta jazz vel šodien ripo. Vienīgi ar to rūsu tā,tā....

ja

'

IViesis Reģ.: 22.06.2017
1 0 Atbildēt

Jā, Honda Jazz no mazās klases ir neparasti izturīgs auto. Par to dzirdēts no daudziem. Man viens zināms Mākslas akademijas profesors 11 gadu laikā x reizes eiropu apbraukājis , pusmiljonu km bez kapitalkas nobraucis...bet ta jazz vel šodien ripo. Vienīgi ar to rūsu tā,tā....

ja

'

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Arī Lietuvu sāk pārņemt Volvo-XC90 iegādes sērga... Vakar biju Šauļos un redzēja vairākus XC-90... Turklāt diviem no tiem numurzīmēs burti bija JTA, tātad ļoti svaiga sērija, tātad nesen pirkti šie lempīgie XC-90...

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti