Videoreģistrātori

Lauris9112 Reģ.: 05.10.2014

Sveiki, 3 gadus atpakaļ pirku videoreģistrātoru pa palielu summu, sanāca mainīt mašīnas un tā nu viņš stūrī mētājas.. šodien izraku ārā, un varbūt kāds var kautko pastāstīt par konkrētu - DOD V680L modeli.

vai vispār par reģistrātoriem kopumā.

kas intresē:

Cik ilgi jums tur baterija? Man atvienojoties no ligzdas 5 min laikā nomira (tagad mēģinu mājās pilnībā uzlādēt)

vai jūs caur reģistrātoru varat izdzēst video? Man tādas opcijas laikam nav (32GB karte iekšā) bet piedāvā loop opciju max 5 min. ( Ja gribi dzēst tad jāliek atmiņas karte datorā...čakars....)

Ko nozīmē loop 5 min? Ik pēc 5 min dzēšas viss ārā un ,ja nu es saskrienos man 5 min laikā jāatceras viņu izslēgt lai neizdzēš ierakstu?

Vai arī jūs zinat vietu kur jauki varētu aiziet aprunāties par konkrēto modeli? Interneta veikalot neatrodu, un pirku Elkorā pie Alfas 3 gadus atpakaļ. tākā garantiju vairs nav.

 
iciks Reģ.: 29.05.2013
6 0 Atbildēt

Loop 5 min būs mazliet savādāk, nekā Tu iztēlojies. Reģistrators taisa 5 min fragmentus un saglabā tik, cik nu kartē vietas. Kad vietas vairs nav, šis dzēš vecāko u.t.t.

Manā 32 GB kartē saglabāt varēja kādas ~3h, ja atmiņa neviļ (augstākajā kvalitātē).

Lauris9112 Reģ.: 05.10.2014
0 0 Atbildēt

Paldies, ļoti noderīgi. man vismaz tagad rāda 6h ar 32GB karti uz max 1080p kvalitāti.

Tavs reģistrātors arī tikai uz vada strādā? savu pēc 1h lādēšanas 10 min izturēju...

Reģistrātoru gribu likt aiz spoguļa ,lai nerēgojas, bet tad vads lejā karājas..... vienīgais variants ir pirk 2m vadu un gar apmali caur salonam vilkt , lai nekarātos?

iciks Reģ.: 29.05.2013
4 0 Atbildēt

Cik ilgi strādā bez vada, nezinu. Izmantoju tikai autiņā.

Man arī vads karājas, jo, kā allaž, vēl nav sanācis izveidot ko pastāvīgāku, taču var pieštellēt pie salona apgaismojuma.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Uzliec bezvadu lādētāju.

Lauris9112 Reģ.: 05.10.2014
6 0 Atbildēt

cik es zinu bezvadu lādētājs neķer bezgalīgi tālu, un šaubos ka strādā uz videoreģistrātora. kur atradīsies bezvadu lādētājs? ok uz paneļa. reģistrātors ir augšā aiz spoguļa pie stikla. = neķers.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
5 0 Atbildēt

Vai tad lampiņas nekādas pie spoguļa nav, kur var strāvu dabūt? Tas iebūvētais akumulators ir pa 3 gadiem nosprādzis.

Lauris9112 Reģ.: 05.10.2014
0 0 Atbildēt

Domā salona apgaismojumu? Ir. Bet neesmu tik gudrs lai atrautu vaļā un kautkā ar tiem vadiem savienotu.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

elektriķis smuki izvilka to garo usb vadu zem apšuvuma un pie spoguļa laukā. un pašu adapteri pieslēdza pie elektrības un paslēpa aiz paneļa.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

man vēl labāk, ģēniji ielīmējot jaunu logu ielīmēja nejauši arī vadu un tagad tas tur ir uz palikšanu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Akumulators ilgāk par 5min nevelk, jo ir izbeidzies. Litija akumulatoriem nepatīk pilnīga izlāde un tā kā tas ir nostāvējis gadu nelietots ar neizņemtu akumulatoru tad visticamāk ir pašizlādējies par daudz līdz ar to degradējies. Naiva cerība, ka pēc pāris pilnām uzlādēm ietilpība atjaunosies, bet maz ticams.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti