Labas lietas, kas labi strādā

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014

Varam šeit padalīties ar saviem atklājumiem auto lietās, varbūt arī ar citās sfērās, kas labi darbojās un sevi ir pierādījušas praksē

Ko es ieteiktu pamēģināt no savas puses...DUS Astarte nopirku 3,75eur vējstiklam 250ml paredzētu, ūdeni atgrūdošu līdzekli..Polijas ražojuma, bet strādā labi. Īpaši auto, kuram garās slotiņas, stikls tīrās labāk. Patreizējos braukšanas apstākļos, kad pretim braucošā fūre kārtīgi aizlej stiklu, pietiek vienreiz notraukt ar slotiņām bez mazgāšanas šķīduma palīdzības. Līdzeklis uz stikla turās diezgan ilgu laiku, un uzklāju vienkārši tikai uzsmidzinot, bez jebkādas attaukošanas un pēcapstrādes

Flakoninš 250ml caurspīdīgs ar smidzinātāju, virsū rakstīts Blu line niewidzialna wycieraczka. Kaut kas tāds ir arī K2 produksijas klāstā.

 
iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Skan labi. Man bija tāds nano, kas bija jārīvē un bez maz vai jāspodrina, lai uzklātu.

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
2 0 Atbildēt

Ieteiktu visiem iegādāties silikona flakoniņu, priekš auto durvju gumijām un nopūst ar to visas durvju gumijas. Ļoti atvieglo iekļūšanu auto, ja tiek mazgāts auto ziemā. Nopērkams pat Rimi veikalos.

Veiksmīgu visiem ceļu!

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
1 0 Atbildēt

ReinisPaberzis rakstīja: Ieteiktu visiem iegādāties silikona flakoniņu, priekš auto durvju gumijām un nopūst ar to visas durvju gumijas. Ļoti atvieglo iekļūšanu auto, ja tiek mazgāts auto ziemā. Nopērkams pat Rimi veikalos.

Veiksmīgu visiem ceļu!

es ieteiktu nevis aerosolu, bet gan ar švammes uzgali.

process varbūt nedaudz ilgāks, bet aerosolu grūtāk nodozēt un tas trāpa tur, kur nav paredzēts, turklāt, iztērējas ātrāk.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Es gumijām pūšu salona plastikas atjaunotāju-tīrītāju .Pie viena arī durvju plastiku un sliekšņu virsmas. Ir labi, tur ari kaut kāda silikona daļa iekšā...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti