6.ātrums dīzelim

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

Kad to slēgt? Manuālī pārāk vispārīgi. Problēma - ziemā sāk mest EGR kļūdu. Pirms pāris dienām pat ieslēdzās avārijas režīmā dzinējs. Apturēju, pārstartēju un gāja kā vajag, bet kļūda bija un check engine.

Tad nu izkurināju visu gabalu no pāķiem līdz Rīgai (60km) ar max 5. ātrumu, paturēju augstākus apgriezienus un check engine pazuda.

Cik noprotams, aizaudzis tas EGR no ekobraukšanas. Liku visu laiku sestajā ap 90 km/h jau. Bet varbūt nevajag? Ja iet uz 110, tad 6. ir ap 2000 apgriezienu.

 
1 2 3
ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Opeļa kungs! Kur tu tur lasījis bet māte Google man rāda ko citu!Ir v70 tas bundulītis šķidrumam.Tanī forumā arī bija cilvēki kas gatavi liet iekšā Adblue un tad nav jābrīnās kāpēc tiek amputēti kvēpu filtru.Adblue paradzēts smagai tehnikai,tas tiek iesmidzināts izplūdes kolektorā bet mūsu šķidrums tiek automātiski pievienots degvielai!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

AdBlue ir paredzēts lai sadalītu slāpekļa oksīdus, tas NAV paredzēts tieši smagajai tehnikai [maldīgs iespaids kas radies jo viņiem pirmajiem SCR parādījās - vai arī vismaz tādas mašīnas ātrāk kļuva redzamas uz ielām, un tieši priekš viņiem uzlika AdBlue sūkņus tankos], bet gan visiem ķīseļiem kuri grib ierakstīties slāpekļa oksīdu normās, to NEiesmidzina izplūdniekā, bet gan to aprēķinātos daudzumos pumpē iekšā SCR katalizatorā. Nejauc SCR ar DPF. Un ja tavam pieminētajam volgo nav adblue, tas vai nu ir pietiekami vecs lai izmuktu no prasības pēc tā eksistences, vai arī tālāk būs volvo ķīseļgeita Šaubos ka šajā desmitgadē vispār ES ir pārdots kāds vieglās mašīnas ķīselis bez adblue sistēmas.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Tavas šaubas ir stipri nepamatotas. Tai pašai škodai, ja nekļūdos, mīzalus iekšā sāka likt vien 3. paaudzei un to sāka ražot 2013. gadā. Pie tam, cik ir dzirdēts, visām arī nav. Acīmredzot, tur ir normas, ka ja izdalās tas oksīds tik un šitik, var iztikt bez mīzaliem. Ja vairāk - tātad vajag.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Mīzalas ir tikai ja redzi burtus ''Blue'' mašīnas aizmugurē.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Cik nu spēju sameklēt googlē tad Adblue tie izmantots vieglajās automašīnās euro 6.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Kas ta te pa desām- nu NAV visiem vieglajiem tas AdBlue.Es nezinu šogad, bet 14-15g vairāk nav nekā ir. Katram ražotājam ir modeļi kam ir un kam nav.Piem,MB tas saucas BlueTec,VW BlueMotion, Audi CleanDiesel, Bmw arī kkāds Blu-p... arī bija.

Volvo un Psa es nezinu, bet tur pēc viņu personīgās tehnoloģijas jau nezcik gadus eksistē kaut kādiem atsevišķiem modeļiem citi draņķi vel bez tā AB, ko viņi tur kkur bezjēgā pa visiem galiem lej klāt un iesmidzina- vnk lai sajātu lietotājam smadzenes.Tur tak galvā iespiestam jābūt, lai lietotu to auto un nezinātu vai tur tas ir/nav/kāpēc utt

msh Reģ.: 16.04.2007
0 2 Atbildēt

Var jau bū ka nav. Fofāgena ķīseļgeita panesās dēļ tā ka motora vadība neizmantoja adblue un EGR vajadzīgajos daudzumos, respektīvi, tiem motoriem, ar kuriem krāpās, SCR ir.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 0 Atbildēt

Izņem pi..i no mutes un runā sakarīgi,zb biku

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Nu nav tā.

Manam 2,0 TDI arī it kā ir laime būt vienam no tiem, kam neesot viss labi (speciāli vēl dīlera lapā nočekoju). Manam auto šo zilo mīzalu sistēmas NAV. Teorētiski varbūt būtu bijis jāparedz, jo atgāzes bez šmugulēšanās sasniegtu kādu tur robežu, bet nav.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 4 Atbildēt

Nu tad varbūt vecākiem tikai krāpās ar EGR. Man gadījās redzēt netā viģiku kur viens hakeris izpētīja kā tā krāpniecība īsti notika, un pētīja viņš savu personīgo šarānu, un viņam tur bija adblue, tikai, kā viņš pats minēja, to šķidrumu patērēja stipri mazāk nekā vajadzētu - kādu puslitru uz tūkstots kilometriem, divarpus vietā.

core Reģ.: 03.01.2017
4 2 Atbildēt

Tad visi tie tavi spriedelējumi ir balstīti uz netā redzētiem viģikiem?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 2 Atbildēt

Šajā situācijā, runājot par man neaktuālu tēmu, kas principā skar mašīnas, ar kurām brauc burbulī dzīvojošie - jā. Viģikus īpaši neskatos, bet šitā viģika linku viens bija vienā forumā iemetis, gan cita iemesla dēļ - vai pēc tā var vadīties, izlem pats

youtu.be/d9HJw3AUvGk?t=2400

opelis Reģ.: 03.10.2005
1 0 Atbildēt

ezis71 rakstīja: Opeļa kungs! Kur tu tur lasījis bet māte Google man rāda ko citu!Ir v70 tas bundulītis šķidrumam.Tanī forumā arī bija cilvēki kas gatavi liet iekšā Adblue un tad nav jābrīnās kāpēc tiek amputēti kvēpu filtru.Adblue paradzēts smagai tehnikai,tas tiek iesmidzināts izplūdes kolektorā bet mūsu šķidrums tiek automātiski pievienots degvielai!

Ir tāda lieta, kā ražotāja dota automašīnas lietošanas instrukcija (users manual) un tajā ir aprakstītas visas ar konkrēto auto modeli veicamās manipulācijas, kas nodrošina pareizu automašīnas ekspluatāciju. Un konkrēti mana V70 manuālī nav neviena vārda par kaut kādu mīzalu liešanu kaut kur. Arī Volvo dīleris par to nav informēts, laikam neskatās Googli.

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Iegāju zviedru volvokluba forumā un tur bija tieši šis jautājums par D4 dzinēju. Mīzalu liešana nav paredzēta.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Manā grāmatiņā arī nekas nav rakstīts par to bundulīti,vakar pacēlām autiņu uz pacēlāja un blakus bākai mazs bundulītis,vadiņi pienāk un maza trubiņa uz bāku aiziet.Tas bundulītis nav priekš mīzalām(AdBlue) bet priekš Eolys 176.Rīt braukšu pie dīlera.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Kura gada tavs Volvo un cik litru motors?

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Pēc dokumentiem 2012.gads, 2,0 litri 120kW 163 zirgi. Pārejas modelis, dzinējs esot tads, kā 2013.gadam. Uz pakaļas rakstīts D3, bet reāli filtri utt. katalogos iet kā D3/D4, jo no 2013.gada tas dzinējs skaitās D4.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 1 Atbildēt

V50 2008 D4204T MMT6

Ещё совет:изначальный запас жидкости в машине расчитан примерно на 150 тыс.км (зависит от стиля езды,условий:город/трасса,качества топлива).когда жидкость заканчивается,комп в машине вам не укажет об этом конкретно,а покажет,что необходимо обслуживание двигателя.и вы в панике поедите на диагностику (5-15Ls)/после заправки ошибка сама не уйдёт.опять диагностика и сброс ошибки (5-15LS).Если заранее заправится,можно избежать лишних трат. выбор за вами.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

1,6l un 2,0l motori ir franču bet 2,4l ir pašu dzinējs un tas vienīgai izdedzina kvēpu filtru ar dīzeļdegvielu.

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Nu jā, un manējais 2 litrinieks ir tas pats 2,4 litru dzinēja atvasinājums - 5.cilindru dzinējs.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Patiesībā iAtuto par to vajadzēja uztaisīt rakstu bet viņš ir par slinku pameklēt informāciju.Cik es spēju kaut ko uzzināt tik arī uzrakstīju.

iuziite Reģ.: 04.12.2002
0 0 Atbildēt

viencexperc rakstīja: tad kad kārba slēdz sesto, tad lai slēdz.

Manuālā kārba + dīzelis + seši ātrumi... Tev ir MAZ, vai KAMAZ?

Vai tad viņim ir "check engine" lampiņa?

Nesaprotu. žigulim - četri ātrumi un it kā dīzeļu nebija....

..

Ak jā, mūsdienās nabagu automobīļiem arī vēl saglabājies rudiments - manuālā kārba...

Opel Astra H, 2008 gads, 6 pak manuālis, 1.7TDI. Maz vai Kamaz? Neko jaunāku par 1990 neesi redzējis?

iuziite Reģ.: 04.12.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Es sestajā slēdzu pie apm. 100 km/h. Uz šosejas skatos, lai apgriezieni nebūtu zemāki par apm. 1800-2000.

Piekrītu! Tiesa pēc apgriezieniem neskatos, klausos ko motors saka. Pilsētā vispār 3/4 robs.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

1.6 hdi,5 robs 105 km/h-2400 apgr.,6 robs 105 km/h-2000 apgr..

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti