Audi līdz 3000E 2.5 vai 1.9 ?

Kaspars212 Reģ.: 14.01.2017

Sveiki visiem !

Nu ir pienācis laiks iegādāties citu lietotu auto.

Interesē tikai Audi un tikai A6 C5 modelis.

Ir bijus viens avant un viens sedans abi 1.9 dīzeļi.

Pašlaik meklēju tumšas krāsas A6 C5 sedanu, universāli vairs negribu, tikai saskaros ar sekojošu problēmu - 1.9 dīzeļi ir diezgan reti un vēl retāk ar pilnīgāku komplektāciju, kā ādas sēdekļi vai apsildāmie krēsli, vai kur nu vēl tumšas krāsas.

Savukārt ar 2.5 motoriem ir visdažādākās komplektācijas, arī krāsu var izvēlēties.

Tad nu jautājums - no 2.5 TDI ir tiešām jābaidās, vai ir konkrēti motora modeļi, kuri ir ar neveiksmīgu ģeometriju ? (esmu dzirdējis, ka neeļļojoties motorā kas pareizi).

 
Motorolers Reģ.: 19.07.2002
6 5 Atbildēt

Vai tiešām pirksti līki un nevari atrast info par 2.5tdi motoru? Jau kādus gadus 15 tiek muļļāts šis temats! Jau gadus padsmit viņš vairs netiek ražots!!! Ko Tu jaunu par šo tēmu gribi dzirdēt???

Kaspars212 Reģ.: 14.01.2017
4 12 Atbildēt

Tu muļķi ej feisbukā dir*ties ar sīkajiem tālāk. Te ir forums, šeit cilvēki raksta savus jautājumus un normāli cilvēki uz tiem atbild.

Ja tev nav ko atbildēt, tad nafig piemēslot tēmu.

Kaspars212 Reģ.: 14.01.2017
2 14 Atbildēt

Bļ@ģ uzvilka pajols, ej pasūc cici mammai, pēc tava avatara spriežot tu tikko no mammas krūts esi norāvies, tapēc arī dusmīgs. Salātiņš bļ@.

felix65 Reģ.: 13.01.2017
2 1 Atbildēt

Oi, ne nestreso Tu tā. Piens ledusskapī saskābs.

feciic Reģ.: 09.05.2008
8 1 Atbildēt

ar šādu attieksmi diezvai kādu prātīgu atbildi sagaidīsi.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
4 3 Atbildēt

Aizej pie ārsta debīlais! Ja nemāki pārlapot foruma vēsturi, vai google, tad sēdies - divi! Lapuhs!

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
4 4 Atbildēt

Šis tik liecina cik stulbs Tu esi, tavas dzīves sasniegums tā arī paliks auto 3000eur vērtībā - pirkts Mogo līzingā, protams, ka meklē to ar autentisku 200K noskrējienu un vienu bijušo saimnieku, kas braucis svētdienās pēc maizes.

Šaubos, vai acīs Tu man pateiktu šo pašu tekstu, ko te tikko saskricelēji.

Tavs intelekts ir tuvu nullei - džamšuts!

iuziite Reģ.: 04.12.2002
7 1 Atbildēt

Atvaino, bet Tu šeit nešķieti par kripatiņu labāks... ? Wtf? Kāda Tev daļa ar ko kurš brauc. Uzdeva jautājumu, ja i ko atbildēt - atbildi, ja nav, tad neko.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
1 3 Atbildēt

Man nav daļa! Varu jau paklusēt, bet Tev tas šķiet normàls teksts, ko tas idiņš uzrakstīja? Visi tik grib, lai pasniedz visu uz paplātes, pašam nedaudz pielikt piepūli...to nē...uzdirst - tas vieglāk!

iuziite Reģ.: 04.12.2002
1 0 Atbildēt

Nē man nešķiet, bet Tu te tomēr neesi nekāds jauns zaļš gurķis. Un mazliet to plānprātiņu ar savu pirmo ierakstu izaicināji )

Ar to gribēju aicināt, nenolaisties līdz tā tur, nezinu kā nosaukt, līmenim!

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 1 Atbildēt

Ir viņš zaļš gurķis.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 1 Atbildēt

Tieši tā.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
5 0 Atbildēt

Es tomēr būtu pacietīgs un pameklētu piemērotu 1,9 TDI, kurš ir ekspluatācijā lētāks un ar mazāku dīzeļdegvielas patēriņu.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
11 0 Atbildēt

Labs sākums, kad jauniņais uzreiz sāk citus audzināt! Te būs jāiet pēc čipšiem...

Scotinsh77 Reģ.: 14.05.2016
4 0 Atbildēt

Saderam, ka shie nesakausies...

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

tas būtu jauna topika vērts

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
6 2 Atbildēt

Pirmkārt, - ja patīk audi, tad noteikti patiks šis:

m.ss.lv/msg/lv/construction/garden-technics/mini-tractors/bxlehp.html

Otrkārt.

Pērc 2.5

Tas ir labs dzinējs. To mīl gan servisi, gan šroti, gan rezerves daļu tirgotāji. Bet tādiem dārgiem lūžņiem detaļas parasti pērkas tikai šrotos.

Pa trīs taukšķiem nopirksi labu sapistu savu sapni ar pārkrucītu odometru un piebāztu ar ķīniešu detaļām.

Noteikti pērc.

Tādiem stulbeņiem, kuri pat nevar internetā neko atrast, tā būs ideāla mašīna.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 1 Atbildēt

Viņš neredz kad tas ir lūznis jo ir sazombēts.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Ja Tu vēlētos iegādāties pārvietošanās līdzekli par to naudu, kaut ko jau noteikti atrastu. Ja vēlies TIEŠI audi, tieši A6 un par 3000 eur, visticamāk dabūsi nojātu lūzni pat bez leģendas par mācītāju. Dzīve ir skarba, audi tomēr pretendē uz premium un to par velti nedod.

Vai Tu nesen vēl forumā nerakstīji par audi, ko biji iegādājis? Nojuka?

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/a6/fbjhi.html - re kur ir - 1.9, aadas salons, zem 3000, sameeraa reaals noskreejiens, tumshaa kraasaa - skrien fiksi pakalj! Un ko noziimee nojaats luuznis? Viss ir taisaams, vieniigi galiigi izruuseejusi virsbuuve pieliek punktu autinja muuzham.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tiešām domā, ka tas ir reāls noskrējiens?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Kaspars212 rakstīja: Bļ@ģ uzvilka pajols, ej pasūc cici mammai, pēc tava avatara spriežot tu tikko no mammas krūts esi norāvies, tapēc arī dusmīgs. Salātiņš bļ@.

Švaka nervu sistēma cilvēkam, ja tāds sīkums var šitā uzvilkt...

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Tiešām domā, ka tas ir reāls noskrējiens?

Domaat var tad, kad redzeets un izbraukts, un servisaa apskatiits. Bet taa - ja man taadu vajadzeetu, shis buutu apskataamo sarakstaa.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Tiešām domā, ka tas ir reāls noskrējiens?

Domaat var tad, kad redzeets un izbraukts, un servisaa apskatiits. Bet taa - ja man taadu vajadzeetu, shis buutu apskataamo sarakstaa.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
4 0 Atbildēt

Piedošanu, bet jūs esat "izcili". Jums pašiem ir kādreiz uzradies kāds jautājums forumos? Nākošreiz, kad kaut ko pajautājiet, tad uzrakstiet arī P.S. atbildi sev, ka viss ir atrodams internetā, kas arī uz visiem 100% būs.

Jāsaprot, ka ir daļa cilvēku, kuri ar interesējušo tematu un ar datoru ir uz Jūs. Kuri ir dzirdējuši baumas, bet iet forumos uzzināt info no tiem, kas tēmas pārzina no A līdz Z. Tik pat jau skaidrs, ka tādam, kurš varēja divās atkāpēs pasūtīt, būs arī daudz laika, lai parādītu savu profesionalitāti tēmā jeb atliek vien secināt, ka grāmatu nav lasījis, bet viedoklis ir. Sliktākajā gadījumā precīzas saites uz info arī var iedot, nevis uz masveida pārrunām par tēmu.

Man ir paziņas, kuri strādā 10 gadus ar datorgrafiku, bet nejēdz atrast draiverus printerim.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti