Hyundai Getz 1.1 gsi 2004 (motora dzesēšanas šķidruma maiņa)

MaDDeX93 Reģ.: 16.12.2015

Vajadzīga palīdzība no kāda zinoša cilveka. Interesē pilna šķidruma maiņa, tai skaitā vecā šķidruma izlikšana, uzturēšana un piepildīšanās pa jaunam.?

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

šitiem tikai kopā ar motoru.

MaDDeX93 Reģ.: 16.12.2015
0 0 Atbildēt

Nepamanīju kā dēļ stulba automatiska labotaja viss ir atcgani uzrakstijies, tapec mazliet parlabosu, jo pasu postu nezinu ka izlabot. Ta tad es gribeju jautat par dzesesans skidruma mainu, ka izliet veco skidrumu, ka pareizi iztirit un piepildit pa jaunam ar svaigu skidrumu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Atbilstoši tā kā rakstīts rokasgrāmatā.

Pa lielam visiem auto ir diezgan vienkārši.

1. Uzliek salona apsildi uz karstāko. Atver radiatora vāciņu(ja tāds ir). Atskrūvē radiatora apakšējo drenāžas skrūvi un nolej saturu kādā traukā.

2. Aizskrūvē skrūvi un pielej radiatorā jauno šķidrumu.

3. Padarbina motoru līdz ieslēdzas ventilators un papildina līmeni radiatorā, ja nepieciešams.

4. Aizskrūvē radiatoru vāciņu un pielej līmeni izplešanās traukā līdz MAX.

Ja vien iepriekš nav braukt ar ūdeni dzesēšanas šķidruma vietā, tad nekas tur nav jātīra, vecā šķidruma paliekas netraucē tos drīkst jaukt kopā.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
3 1 Atbildēt

Iebrauc servisā, pasaki ka tev vajag šitam lūznim nomainīt dzesēšanas un bremžu škidrumus. Atstāj auto šiem un atslēgas, atnāc pēc pāris stundām, samaksā un brauc tālāk laimīgs.

MaDDeX93 Reģ.: 16.12.2015
1 1 Atbildēt

man nevajag bremzes skidrumu mainit. Es neprasiju viedokli kadam, kurs pats nezina ka to izdarit.

iuziite Reģ.: 04.12.2002
0 0 Atbildēt

Service manual būs ātrākais veids kā noskaidrot, šeit diezvai Tev kāds pateiks, kas tieši un kur.

Opelim mums skrūve ir, zemākajā punktā, Subāram nav nācies liet laukā, drīzāk jālej klāt

Nortel Reģ.: 16.03.2007
5 0 Atbildēt

Nevienam motoram nevar pilnībā izliet dzesēšanas šķidrumu, tāpat kā eļļu. Ja negribi braukt uz speciālu servisu skalot sistēmu, vienkārši nomaini dzesēšanas šķidrumu reizes divas pēc kārtas. Nolej veco, ielej jauno, padarbini dzinēju un atkal nolej un ielej svaigu. Es kautkad ļoti sen atpakaļ audi mainīju atstājot auto slīpumā ar priekšu uz leju, norāvu radiatoram apakšējo cauruli un uz īsu brīdi pielaidu dzinēju, lai sūknis "izspļauj" to, kas palicis iekšā. Pēc tam ielēju svaigu un pie iedarbināta dzinēja ar roku spaidot šļaukas atgaisoju.

msh Reģ.: 16.04.2007
3 0 Atbildēt

Piešķilšana bija kļūda no tavas puses - sūknis šķidrumu sūc iekšā nevis pumpē ārā.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Skalošanai var izmantot arī destilētu ūdeni, lai nav tosols jāķēza.

Guzis Reģ.: 23.08.2006
2 0 Atbildēt

Kādu destilēto, skalot der arī parastais ūdens mierīgi! Nav nekādas jēgas un vajadzības skalot ar dzesēšanas šķidrumu.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
5 0 Atbildēt

Destilētais jātaupa izpūtēja mazgāšanai dīzeļiem pirms skates.

Klasika tā teikt

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Lūžņiem tā ir klasika.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti