Veidi, kā vw fans var ieekonomēt.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017

Mēs visi zinam, ka daži foruma lietotāji, piemēram, vw fans ir ļoti taupīgi un ekonomiski.

Aicinu jūs piedāvāt dažādus variantus. Vēlams, ar cipariem.

Piemēram, es aicinu vw fanam izņemt no sava džaza aizmugures beņķi. Tas ir smags un tāpēc automobilim ir liels degvielas patēriņš. Katru dienu to lielo govi vadāt nav vajadzība. Bet kad vajag, var izklāt sedziņu.

 
1 2
viencexperc Reģ.: 13.02.2017
5 10 Atbildēt

Braukšanas laikā vajag nolocīt sānu spoguļus. Tos atlocīt tikai tad, kad ir nepieciešams tajos skatīties. Tas uzlabos aerodinamiku, tāpēc samazināsies degvielas patēriņš.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
6 6 Atbildēt

Vēl riepās var iepūst 3,5 atmosfēras.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 6 Atbildēt

Bet ja vēl braukt ar plikām riepām, ar minimālu protektora dziļumu, es zinu; kapalielinās berze ar ceļu. Tāpēc f1 ir plikas riepas. Bet kā ir ar patēriņu?

650 Reģ.: 25.01.2017
4 8 Atbildēt

Plec, lai vinjs visas 4 dokatkas uzliek- tās tak vel tievākas un pa virsu kurpjusmeeri vai prodīesel saļjarku uzsmērē, lai mazāk berzējas ;P

MJanis Reģ.: 16.07.2004
29 3 Atbildēt

Biedri ! No kurienes Jūsos Tāds ļaunums ?

Lai tak cilvis fis savu kapeiku - jums ta no tā kas?! Viņš no Jūsu kabatas to grābj ? Ar varu atņem, kā Valdība nodokļu jaunajos likumos ? Lukstiņkantora un ČupiņMāra rijība Jūs galīgi nesatrauc - pie visām nelaimēm vainīgs viens TautasVāģa fans ?

Man arī excel failos stāv uzskaite par visu manu auto nobraukumiem, remontiem, izmaksām u.t.t.

Labi - es tos nepubliskoju forumā, bet, vai tāpēc viņš sliktāks, ka to dara ?

Cilvēkam tā varbūt ir aizraušanās, dzīves sapnis - stāstīt citiem par savu auto pieredzi . .... labi, varbūt pat fobija . Kādas Jums tiesības apdir$t citu cilvēku, ja viņš vienkārši neatbilst jūsu iedomātam stereotipam ?

... kļūšu rupjš ( lai piedod Admini) .... brauciet jūs naxuy ar savām krutajām tačkām - VW Fans savu pieredzi te forumā stāsta ....

Ja jums tā neinteresē - nelasiet ! Es lasīšu. Forums publisks (pagaidām) ....

( Zem rakstītā pievienota " Vidējā Pirksta" animācija, tikai lapas uzstādījumi neļauj to attēlot )

650 Reģ.: 25.01.2017
8 11 Atbildēt

Ej tak labāk dguleet ;D

Vinjš nevis vnk savu piredzi publisko, bet gan nemitīgi uzbāzīgi kā dīcoša muša visur pie katras mazākās iespējas atgādina- cik viņš Gudrs un kādi te citi tie apkārtējie ir nelabojamie Lohi.Tā iniciatīva nāk no viņa paša, neba kāds cits te pirmais no nulles ienāca un pilnīgi neparko uzpljuutija viņam uz galvas.

MJanis Reģ.: 16.07.2004
10 0 Atbildēt

Es tak gan gadus 13 atpakaļ kā Lohs te ienācu. Nu nez, man te neviens neuzbāžas ne kā muša, ne varavīksnes karogotais. /Ej tak labāk dguleet ;D/

Ko ta Jūs, cienītais Kolēģi, te 01:46 darāt ? Laikam tak atkal ienācāt kādam " uzpljuutija viņam uz galvas" ....

650 Reģ.: 25.01.2017
4 0 Atbildēt

Tas ir briesmīgi. Te pat diez vai pats 1-Experts varēs ko līdzēt...;P

MJanis Reģ.: 16.07.2004
7 0 Atbildēt

Ja nu Jums ļoti vajag - centīšos sniegt kādu mierinājumu.

Ir pieejams Svētais Ūdens no Daugavas, Gaujas, Ventas. Ja 20 litru traukā iemērc galvu uz pāris minūtēm, tad mierinājums var iestāties. Ja ir vēlme procedūru atkārtot, vai arī citu sateces baseinu preperāti vēlami , - to visu var pasūtīt ....

Pirmkārt, jāizmēģina ūdens ārstnieciskās īpašības pašu mājās - Jums taču ir centralizētā ūdens apgāde?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
27 0 Atbildēt

Visvairāk VWfans varētu ieekonomēt, ja viņam piešķirtu dienesta auto, tai skaitā ar apmaksātu degvielu ceļam uz no darba.

Piekrītu MJanim. Topik gav.n.o., avtor mudak!

VWfana aprēķini ir viņa paša lieta un ir ļoti interesanti lasīt viņa pieredzi. Turpretī atsevišķu expercu viedokli vienkārši nav iespējams lasīt, jo viedokļa tur parasti nav, tikai buļļa kakas.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
6 7 Atbildēt

Cilvēkiem te nav humora izjūtas.

Žēl.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 5 Atbildēt

Labāk būtu tos spoguļus vispār demontēt bet ja ko grib redzēt pa sāniem tad ņem talkā sefijkoku, tikai telefona vietā ieliek spogulīti.

sirga Reģ.: 29.10.2002
7 0 Atbildēt

Pašam Tev nekas smieklīgs nesanāca.....

P.S

paskaties kurā žurkā vadā līdzi rezerves riteni,

tas sen ir parbaudīts -lieks svars zudums uzraviena,degvielā utt

P.S

Paklājiņus ar jāizņem-un degvielu bākā no tanka līdz tankam

sirga Reģ.: 29.10.2002
2 2 Atbildēt

ā un vel pie stūres ar tukšu kunģi un pēc wc apmeklējuma

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
2 2 Atbildēt

Plastmasas kanniņu salonā lai var sekot degvielas patēriņam.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
4 3 Atbildēt

Filtri maksā baigo naudu. To vietā var izmantot lupatas vai porolonu.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 5 Atbildēt

Sievas vecās zeķubikses.

Vernons Reģ.: 18.02.2014
9 1 Atbildēt

Degvielas patēriņi šodienas auto ir salīdzinoši zemi. VW Passat ar 5. pārnesumu, 6. neslēdzot, ir 3,6 - 3,8 litri uz 100 km! Ja ieslēdz 6., jo tāds taču arī ir, tad virs 4,2 un 100.

Autobuss Setra reisā Daugavpils - Rīga, braucot plūsmā 15 litri uz 100 km! Neviļus rodas jautājums, no kurienes izzīda izmešu falsifikācijas programmas, ja tas motors strādā efektīvi un ekonomiski.

Lidmašīna Boing 737 stundā tērē 2700 litrus degvielu, bet Bombardier C300 2200 litrus stundā, pasažieru skaits 150, ātrums ap 850 km/h. Katrs pats var izrēķināt, cik kas un ko tērē.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
22 0 Atbildēt

Lai arī es ne tuvu tik skurpulozi visas izmaksas nerēķinu, man VW Fans rīcība nesagādā problēmu. Vēl vairāk, viņa esamība ir kā iauto zīmogs (labā nozīmē). Kaut vai tāpēc, ka cilvēks nekad (!) te nav nevienu cita uzskata paudēju apvainojis vai kādu smagāku vārdu uzrakstījis. Jā, citāda uzskata paudējs, bet vai tāpēc jāsmejas par viņu? Es palieku neitrāls

Damn Reģ.: 07.12.2003
7 4 Atbildēt

Viņš apvaino XC90 īpašniekus/ braucējus

Konuss Reģ.: 10.02.2015
12 1 Atbildēt

Pievienojos viedoklim, ka ir interesanti uzzināt un sekot līdzi VWfana interesantajai un kolorītajai pieejai attiecībā uz automobiļiem, kas atšķiras no citu autovadītāju paradumiem. Un VWfans tiešām dalās savā pieredzē, nevis to uzspiež kā vienīgo patiesību, kā daži citi foruma dalībnieki.

Protams, ir jautājumi, kur mūsu viedokļi nesakrīt - katram ir savas metodes, kas strādā un kas nestrādā un savs pamatojums rīcībai. Ir interesanti lasīt citu pieredzi, kas atšķiras no paša piedzīvotā. Visvairāk patīk VWfana nelokāmība, kad lielākā daļa foruma biedru cenšas viņu pārliecināt par pretējo.

650 Reģ.: 25.01.2017
5 3 Atbildēt

Visi tik visu rauj no konteksta.Te reku tiek pazemoti lietoto auto lietotāji, nolikti gar zemi visi kaut cik jaudīgi motari un tiek zaimotas citu lietotāju izvēlētās ērtības, izmeeri un kuzovu apjomi.Viņš jau neraksta tā nu gluži "neitrālu" uzskaites info.Reku Vernonam passāts, tas tērē 3,8l, a šitais katru dienu te lielās ar saviem 5.7. Expercam pats motora tilpums ir 5.7l, abet viņš nemaz nestaāsta nevienam, kas tas vispār par auto.Aizvakar pat- pa nakti pa pilsētu 65kmh mēli iz-baazis maucu,man finālā 5,8 uzrādīja.Vai es šeit par kliedzu? Tas tur ar otrs labais- vinjš, kad pašam nav ko, ta izcep topiku "ko pa nakti parunāt". Es ap 3:am arī kko tur parunāju- bet šis man paprasa kāda fuja pēc es šeit nakts laikā atrodos un ko vispār te daru.Nē, ple,man pofig, es trijos naktī atbraucu/paēdu un, kamēr gremoju, vnk iegāju paskatīt kas jums te jauns, sorriii na... ;DD

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
9 1 Atbildēt

Var piekrist, ka VWfans nekādi nav tik tīrs un balts, kā daži te viņu attēlo - citādi domājošie viņa tekstos visu laiku tiek uzskatīti par muļķiem. Starpība tik tā, ka viņš neizmanto personiskus aizskārumus, saucot kādu vārdā, un izvairās no cenzējamu vārdu lietošanas. Bet tas būtību nemaina.

Vienlaikus nekādi nepiekrītu, ka tas ir iemesls šāda personīgi apsmejoša topika veidošanai. Tas nav ne gudri, ne smieklīgi.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 3 Atbildēt

Pagaid, bet tak pats VWF apspriešanas Galv.Topicks ir izveidots par godu Valsts Svētkiem akkurāt vēl 2016.gada 18.neovembrī. Šis te ir tikai tāda kā "filiāle", kurš atšķiras ka te netiek konkrēti XC zaimots ;P

alfaromeo Reģ.: 19.06.2017
1 14 Atbildēt

Nesen saskāros ar internetveikalu Carlat.com. Pasūtīju dažas detaļas. Nu tiiik lētas cenas detaļām vēl nebiju redzējis. Motoreļļas gan tur maksā kā citur, bet detaļas šeit iesaku apskatīties.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
10 3 Atbildēt

Iebāz sev dirsā tās detaļas.

Danimars Reģ.: 19.08.2002
7 0 Atbildēt

Pievienošos. Arī patīk palasīt vwfana "atskaites". Vairākas reizes, ar nākamā auto iegādi, esmu uzsācis uzskaitīt izmaksas, bet manis pietiek uz pusgadu (labākajā gadījumā), īpaši ar degvielas uzskaiti (((. Papildus, iesaku vwfanam nomainīt nicku uz atbilstošāku - skodafan vai toyofan, jo nevienu atsauksmi par vw neesmu redzējis

Danimars Reģ.: 19.08.2002
6 0 Atbildēt

Ops kļūda - hondafan

nomiks Reģ.: 30.10.2002
11 0 Atbildēt

TouotaFans neder, jo viņam ir Škoda Fabia un Honda Jazz. Tātad - Škondafans

GB12 Reģ.: 29.03.2011
6 0 Atbildēt

Tas ir no laikiem, kad fans rullēja ar VW Vento.... VR6, starp citu!

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
4 0 Atbildēt

Interesanti, kas notika?

Savā ziņā es arī esmu VW fans, jo jau otrais auto ir VW Passat. Vispirms B3, tagad jau divus gadus-B5. Īsti citas alternatīvas es neredzu nākotnē. Jaunāks Passat vai Superb.

Nē,nu labi. Ir man sapņu auto...Mustang. Bet cik tas saprātīgi ar mūsu augošajām uzturēšanas izmaizmaksām....

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

" Interesanti, kas notika?"

Nekas. Vienkārši iesēžoties automašīnā pēc vag grupas mēsliem, uzreiz redzama atšķirība. Vw fans jau uz hondu pārsēdās. Drīz arī škodu iemetīs mēslainē un brauks tikai ar nevācu auto.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
2 0 Atbildēt

Es domāju par to, ka no VR 6 pārsēdās uz Opeli vai Škodu.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 2 Atbildēt

Šokolādes ceha cienītāji dzīvo vienos laikos.

Agaga Reģ.: 25.07.2007
0 0 Atbildēt

Kamēr vienam jātaisnojas par 3,5 A riepās tikmēr ir arī lielas garāžas ar lux klases KOLEKCIJĀM Mersedesiem 500 utt. apputējušiem mīkstām riepām un ne Anglijā

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
6 0 Atbildēt

Vislabāk var ietaupīt neēdot katru dienu, bet tikai pārdienas. Gan nauda ietaupās, gan svars mazāks ko līdzi vadāt. Vēl vienmēr pirms brauciena oblogāti uz WC jāaiziet, tā ietaupīs liekus 211, 57 gramus un 0.0001% degvielas.

Bet ja nopietni tad fana apsēstība ar patēriņu atgādina dažu kaprīzu dāmu svēršanos uz svariem kad katrs grams, kas nācis nost ir svētki, bet ja nosvārstās uz augšu, tad puņķi un asaras jeb tiek izdarīti nepareizi secinājumi.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 5 Atbildēt

Gaidīju kādu Fana komentāru bet nekā,nožēlojams tips.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 1 Atbildēt

Uz WC jāiet tikai un vienīgi tirdzniecības centros, benzīntankos vai mežā ar lāpstu. Jo par ūdeni taču jāmaksā.

650 Reģ.: 25.01.2017
3 2 Atbildēt

Es brīvdienās saules radiāciju biju sarijies- vakar neko dižu pat neēdu i nafig nekur nebraucu.Pat uz havaju īsti nevilka k. Bet toties paskat kas par brangu ietaupiijumu ! Ā, vel es tā piemetu, ka vakar no visu kopējo kādu 90gab viedokļu skaita iAuto portālā apm kādi 2/3 bija tieši Fana sakarā.Tā kā šodien te Runātāji ir kkur izbraukuši un Fan-saruna vairs nevedas, tad attiecīgi arī cita praktiski nav kur iepljuutiit;)

sirga Reģ.: 29.10.2002
1 0 Atbildēt

sēdēt klusu un elpot caur reizi

autodopings Reģ.: 23.06.2017
0 1 Atbildēt

Logiem jābūt ciet ,AC izsl'ēgtam..ja vēl varētu brukt bez gaismām...vēl kas --ir dabūjami mazi adapteri uz OBD2 bāzes,kuršmēģina saprast tavu braukšanas veidu un pēc kādiem 200 km to apguvis pats regulē jaudu un patēriņu--tipa tāds ""ekonomists ""

Vēl var izmainīt PCM versiju--un uztaisīt

opelis Reģ.: 03.10.2005
2 0 Atbildēt

Ne par fanu, bet par taupīgumu gan _ personīgi pazīstu kundzīti gados, kas pēc tam, kad namu pārvalde viņas dzīvoklī uzstādīja ūdens skaitītāju, aizstiepa uz tirgu un mēģināja notirgot savas visas trīs puķes, kas stāvēja uz palodzes puķu podos. Tas tāpēc, lai netērētos ūdens laistīšanai. Piebildīšu, ka divos no trim podiem auga kaktusi....

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Tas saucas nevis "taupība", bet - veceņu marasms.

opelis Reģ.: 03.10.2005
3 0 Atbildēt

Un vēl - kad saaukstējās tantes vīrs, viņa to ārstēja ar tām tabletēm, kurām beidzies uzglabāšanas termiņš. Konkrētā gadījumā angina tika ārstēta ar nošpu, kas , laikam ir zāles gremošanas traktam. Onka gandrīz nolika ķelli no tādas ārstēšanas.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 1 Atbildēt

4600 eiro - indieši izgatavo pasaulē lētāko minivenu

atrabotka

17.jūlijs 2017 12:42

Šis kā reiz Vwfanam radīts! Vēl vairāk baudas nekā ar Fabiju - un par daudz pievilcīgāku cenu!

VWFan!Nebremzē un pasūti to minivenu,varbūt kā pirmais pircējs tiksi pie lielas atlaides.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti