Anarhija uz A7

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013

Vakar devos no Ogres uz Bausku. Ceļš līdz Rīgas Hes bija bez stresa un raits līdz vietai, kur sākas ceļa remonts. Kad aiz Ķekavas apļa nogriezos uz Bausku uzreiz sākas piedzīvojumi. Es no apļa nogriežos uzreiz uz otras joslas, bet tur pēkšņi viens Sharan no ieskrējiena joslas izlien man priekšā.

Pie topošās noliktavas stāv policijas postenis ar vairākiem busiem. Sver smagās mašīnas. Nu ok. Jau aiz Dominantes pamostas visi ģeloviji un sāk veidoties trīs joslas vienā virzienā. Vienu dzinēju rAudi apdzen vēl Tuareg. Skatos spogulī skrien pakaļ policijas buss no svaru posteņa pakaļ tiem diviem. Vismaz sākumā, tā likās. Noliek mierā Audi un vēl kādu dzeltenu busu, kas pirms brīža ar mums reizē izbrauca no svariem. Izlec šerifs kā filmās. māj Audi, lai brauc prom(!?) Un ņem priekšā. Un ziniet, kas bija pats smieklīgākais. Audi pēc tam turpināja tāda paša stilā. Kaut pēc 500m stāvēja melnie bruņinieki,kuri stāstīja lietu kārtību igauņiem. . Šādos brīžos nožēloju, ka nav reģistratora.

Tālāk Dimzukalnā viens X5 pieci pretī skrēja uz nepārtauktās un vēl kalnā.

Iecavā kaut kāds dīvains sastregums bija. Tālāk it kā mierīgi, nekas man nepierasts. Par cik agrāk A7 bija mana "mājas šoseja".

Atpakaļ ceļa viens pretim braucošais ar sūda žurku Codē gribēja apdzīt pāri drošības salai un vēl zem radara, bet kad es viņam ar uguņiem un tauri uzdevu, uzreiz aizlīda no kurienes nācis.

Tā, viss. Tagad mierīgs.

 
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nāvīgi laba šoseja. Bet uz tā Ķekavas apļa CP bieži ķer uz muļki, tos kas nogriežas uzreiz uz otrās, tipa it kā esi no otrās uz otro trāpijis. Vispār nav skaidrs kam tā josla domāta , ja ne vien konfliktsituācijas radīšanai.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
3 0 Atbildēt

Praktiski vienmēr esmu tā darījis, lai uzreiz smuki aizbrauktu, par cik esmu "vietejais" uz tā ceļa. netuļājos pa malējo netīšām neuzskrienot virsū citam. Nekad neesmu tur par šo ķerts.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
9 2 Atbildēt

Ko tu gribi?

Stepēs aziāti joņoja ar kamieļiem. Ne viņiem policijas, ne likumu... pēc 40,ā gada nonāca Latvijā. Ko tādi varēja iemācīt saviem bērniem?

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
1 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Nāvīgi laba šoseja. Bet uz tā Ķekavas apļa CP bieži ķer uz muļki, tos kas nogriežas uzreiz uz otrās, tipa it kā esi no otrās uz otro trāpijis. Vispār nav skaidrs kam tā josla domāta , ja ne vien konfliktsituācijas radīšanai.

Tos kas nogriežas uzreiz otrajā joslā, iespējams, ņem priekšā par CSN 85.punktu (kreisās joslas braucējus).

85. Ārpus apdzīvotām vietām jābrauc iespējami tuvāk brauktuves labajai malai.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Nākamreiz ierosinu maršrutu Ogre - Ķegums - Vecumnieki - Bauska.

Grants ceļi būs kāda daļa. Mazāk stresa.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

Mazāk stresa jau būtu Ķekavas aplis -Baldones/Vecumnieku krusts - Iecava. Tukšs, līkumots ceļš.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
6 0 Atbildēt

Izbraucu Rīga - Ventspils - Rīga. Ceļš, protams, traks remontdarbu dēļ. Bet, satiksme principā priecēja Bez lieliem ātrākiem izlēcējiem (ok, ar pāris izņēmumiem gan), tikai ar vienu bīstamu "purns purnā" situāciju vēl pirms Spuņciema Ne baigā noguruma, ne stresa. Nav viss slikti pie mums, nav.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
1 0 Atbildēt

Protams, ka nav. Bet kad ir , tad ļoti duras acīs.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Nav, nav tik traki. Latvijā var braukt tīri ērti. Par Krieviju gan stāsta briesmu lietas. Uz Maskavu vai Pēterburgu braukt man būtu izaicinājums. Bet tas nav mans virziens... Mani pievelk Rietumeiropa, īpaši Anglija, kur man ir radi un kur ar auto esmu bijis trīs reizes.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Kad iebrauc Francijas galējā ziemeļaustrumu stūrī un izlasi uzrakstu ,,France Departement du Nord,, , tad sirds iesilst un saproti, ka drīz būs sasniegts prāmis uz Doveru Anglijā...

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 1 Atbildēt

Vairs nebrīnos, kapes Ecolines autobusi avarē. Šodien uz A7 mani un vairākas fūres dzina divstāvu busi. Veseli divi gabali, viens pēc otra

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 1 Atbildēt

VWfans rakstīja: Kad iebrauc Francijas galējā ziemeļaustrumu stūrī un izlasi uzrakstu ,,France Departement du Nord,, , tad sirds iesilst un saproti, ka drīz būs sasniegts prāmis uz Doveru Anglijā...

???

Kāpēc iesilst sirds? Par to, ka no nēģeru-varžēdāju zemes aizbraukt uz okupantu-šļupstētāju?

Kāds prieks? Vistas dīrāt vai plantācijās vergot?

Es saprast, ja aizbrauktu uz Dienvidu pusi. Vidusjūra..

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

Kanibaals rakstīja: Nāvīgi laba šoseja. Bet uz tā Ķekavas apļa CP bieži ķer uz muļki, tos kas nogriežas uzreiz uz otrās, tipa it kā esi no otrās uz otro trāpijis. Vispār nav skaidrs kam tā josla domāta , ja ne vien konfliktsituācijas radīšanai.

Tos kas nogriežas uzreiz otrajā joslā, iespējams, ņem priekšā par CSN 85.punktu (kreisās joslas braucējus).

85. Ārpus apdzīvotām vietām jābrauc iespējami tuvāk brauktuves labajai malai.

nop. par to, ka no vienvirziena jānogriežas no labās joslas, ja nav zīmēs citādi norādīts.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tā arī ir tā ķeršana uz muļķi. Esmu arī maksājis sodu par it kā nogriešanos krustojumā(Rīgā) no otrās uz otro, lai gan reāli korekti nogriezos no labās joslas un uzreiz ieņemot kreiso, jo redzot, ka labo tālāk aizņem stāvoši auto. Pat tiesa tur neko nelīdzēja, jo CP esot redzējis un basta, ej nu pierādi, ka neesi ēzelis. Tā kā uz šī apļa ir līdzīgi, iegriezies otrajā un apgalvos, ka griezies no otrās joslas, jo kā gan citādi nonāci kreisajā joslā

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

Paziņa pastāstīja par savu rada gabalu,kurš braucis pa A7. Viņu apdzen LT mašīna ar piekabi, kur virsū vēl viens auto. Mēs jau zinām, ka ar piekabēm ir 80km/h. Pārkāpums nr.1.

LT mašīna nespēja pabeigt manevru, jo pretī braucošie bija pārāk tuvu. Nospieda malā LV mašīnu, aizķerot ar piekabi auto sānu. Neaptajas,protams,ka dzinās pakaļ. Panāca, leitis apgalvo, ka ne pie kā nav vainīgs un ka zirga galva pats nepalaida. Atmeta 30€ un teica, lai liek mieru.

Tika izsaukta policija. Šamejie uzreiz par vainīgo atzina "brālīgās tautas" pilsoni. Par to,ka pirms apdzīšanas ne pārliecinājās par to, vai paspēs pabeigt manevru.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

VArbūt tas bībis jau no rīta bija pamodies ar pārliecību ka spēs pabeigt.Paziņa tas drošvien makteni pārsniedza ātrumu, tāpēc tas piekabes vadītājs izmisumā nolēma viņu pārmācīt.

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Pagājušo piektdien tur spietoja pāris CP moču un viens auto. Atkal cita nelaime - ir braucēji kam, ieraugot CP, šķiet ka, kilometriem jāvelkas un 80mit, lai tik kaut ko nepārkāpj. Tā ka uz lielajām šosejām regulāri cenšos lietos kruīzu, tādi raustīgi braucēji uzreiz ir pamanāmi.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
1 0 Atbildēt

Šorīt tajā virzienā aizbrauca viena trafarētā ekipāža un divi moči. Vispār man A7 galīgi nepatīk. Sliktākais ceļš Latvijā. Ja braucu uz Iecavu, tad izvēlos braukt gar Baldoni. Ceļš tukšāks, atsaldeņu gandrīz nav un tīri labi līkumi posmā Baldone-Iecava.

Guzis Reģ.: 23.08.2006
2 1 Atbildēt

Jā, es ar konstatēju ka A7 man šķiet sliktākā šoseja Latvijā. Par šauru tādai satiksmes intensitātei, lēzenie līkumi un kalniņi tikai pasliktina situāciju. Nav man itkā vārgākais auto uz ceļa, bet arī tad apdzīt fūru rindas nav patīkami. Cenšos apdzīt tīri, lai nav jācer ka pretimbraucēji kaut kur rausies malā. Diemžēl, tās paplašinātās malas dažiem ir signāls ka var dzīt jebkur, cerot ka pretimbraucošie parausies, kas realitātē ne vienmēr ir iespējams.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti