Ieteikumi

unica Reģ.: 26.06.2017

Sveiki auto pazinēji!

Esmu apmulsusi lielajā piedāvājumā un savās vēlmēs, ehh.

Vajadzīgs padoms par auto iegādi.

Vēlos iegādāties automašīnu cenā līdz 8000 Eur, laikam ne vecāku kā 2007.g. Automātu. Dzinējs no 1.9 - 3.0.

Ekonomisku, jo galvenokārt paredzēts braukāt ārpus pilsētas, nobraukums mēnesī vidēji 1000 km (kā arī tālāki izbraucieni ne tik bieži).

Kādu mašīnu, marku un modeli, jūs ieteiktu pēc šādiem punktiem?

Paldies jau iepriekš!

juriz Reģ.: 09.06.2001
2 1 Atbildēt

Ekonomiska un ar 3.0 motoru ?!

Ja ekonomisku, tad līdz tiem 2.0, kādiem 16" ripuļiem, ne lielākiem, kādu kompaktnieku.

Braucieniem ārpus pilsētas var arī tīri benzīnu.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 1 Atbildēt

Bet vai tu zini vēlamo mašīnas lielumu un pielietojumu? Lai 2.0 būtu ekonomisks, tam jāatrodas fabijā, vai arī jābūt aprīkotam ar kosmosa tehnoloģijām/jābūt dīzelim, bet šajos abos gadījumos ar to iešanu būs tā pašvakāk. Bet tā, kamēr runa ir par atmosfērisku benzīnnieku, šitentā vecmammas loģika "trīs nulle? Liels motors! Daudz degvielas patērēs!" spēj kaut cik strādāt kamēr ir runa par kādu golfa klases mašīnu - piemēram, ja manā golfā 2.0 vietā būtu 2.8, tā mašīna tiešām, iespējams, patērētu kādu litru uz simtu vairāk...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
2 0 Atbildēt

ņem to, kas dzeltenā krāsā

AnK Reģ.: 06.10.2014
2 0 Atbildēt

Tik mazam nobraukumam labāk ņemt benzīnu (manuprāt). Teiksim tā - ja dīzelis vidēji patērēs 7, bet benzīns 8.5, tad mēnesī tie ir 15 litri jeb kādi 16-17 EUR. Bet toties mazāks čakars, ziemā ātrāk sils u.t.t.

Iemetu kritērijus SS meklētājā, šie varianti šķiet simpātiski:

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/mazda/mazda6/bdkclb.html

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/volvo/s40/dpfgn.html

Protams, pētījis sludinājumus neesmu, bet tā uz sitiena iekrita šīs acīs. Ar S40 esmu braucis (gan vecāku un ar mazāku tilpuma dzinēju), auto patīkams.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
3 0 Atbildēt

Tik mazam nobraukumam benzīns ir labāks variants. Es pats esmu izvelējies 1.8 benzīnu. Mans gada nobraukums irvidēji 12-15 kkm.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Labāk ie ņemt to, kura ir meitenes saprašanai atbilstošā tehniskā kārtībā.Paņemot tāda veida nočakarētu 2-3l benzīnmotoru, atsevišķiem populāru marku "pazinējiem" ir iespēja uzrauties arī uz visa motora maiņu komplektā.Turklāt sačakarētam benzīnmotoram daži komponenti var izmaksāt dārgāk, nekā daudzmaz labā kārtībā esošam dīzelim.Protams, es nerunāju par tādiem ūberkruti/uzticamiem auto kā fabija- tikai lielai daļai sieviešu tie nezkāpēc sajūsmu neizraisa. Viņām parasti ir "citas" markas topā- kuras pa 10k var paņemt "seedi i važoji" stāvoklī bez kompromitējošiem papīriem un ar "godīgiem" 380kkm;D

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt
650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Bet tam tak Turbīna ir.... Interesanti, ka lielu daļu ss reklamētās Skodas tirgo tieši autorizētā dīlera paspārnē..

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Pat, ja nav nekā nekādas saprašanas par auto, vismaz patikšanas līmenī kaut kas patīk vairāk vai mazāk. Ar to arī būtu jāsāk - uzskaiti dažus modeļus, kas pašai patīk, tad jau no tiem var kaut ko ieteikt, ar kādiem motoriem utt

0 0 Atbildēt

Tas, kas patīk ir viens.. No pieredzes favorīts vēljoprojām ir Chrysler 200. Taču, ņemot vērā apstākļus, lietošanas biežumu Latvijā un nepieciešamības ne tikai man personiski, vairāk velk uz kaut ko ietilpīgu, universālo, piem., kā ieteikto Ford Mondeo.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

3.paaudzes Ford Mondeo - to, ko ražoja no 2007. līdz 2014.gadam - pietiekami liels un praktisks, ērts un ekonomisks, izturīgs un salīdzinoši nedārgs uzturēšanā.

1 0 Atbildēt

Paldies, vīri, par viedokļiem un ieteikumiem! Ir par ko padomāt un ņemt vērā.

Bet tajā pašā laikā - jo dziļāk mežā, jo vairāk koku, ahh

MJanis Reģ.: 16.07.2004
1 0 Atbildēt

Bet tajā pašā laikā - jo dziļāk mežā, jo vairāk koku, ahh

...

Bez diviem kokiem pat tramvajs nekustās

(2x)Kusties tu, kustos es

Kustās visās papardēs

Tik tramvaji pēc pusnakts nekustās

www.youtube.com/watch?v=liFMsXy-Sd0

Lasītākie raksti

Jaunie raksti