Samsung Galaxy S7 pret iPhone 7. Kurš labāks?

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Nu jau gandrīz desmit gadus par līdera godu cīnās “Apple iPhone” un “Samsung”.

0 0 Atbildēt

iAuto izmēģina Samsung Galaxy S7 un iPhone 7. Kurš labāks? www.iauto.lv/tehnologijas/testi/25908-iauto-izmegina-samsung-galaxy-s7-un-iphone-7-kurs-labaks

nomiks Reģ.: 30.10.2002
3 0 Atbildēt

Balsoju par Samsung! Iphone pašam nekad nav bijis, bet ir viedoklis par to

2 0 Atbildēt

Man no Samsung ir bijuši Galaxy S2 , Galaxy S5 (laikam), Galaxy S6 edge, Galaxy S7 un tagad Galaxy S8+.

Pērku šos telefonus tikai kameras dēļ, jo kā saprotiet daudzi foti iAuto un video ir pateicoties tikai telefonam.

Optimums nauda pret kvalitāti šobrīd ir Samsung Galaxy S6, tagad ir lētāks un kamera ļoti laba, tikai Edge ar noapļotiem sāniem gan bija neērts. Tagad S8+ ir ok.

aigi Reģ.: 01.08.2005
4 1 Atbildēt

Es par Samsung. Pašam ir S8, ir labs, edge malas ļoti patīk vairāk kā dizaina elements nevis to funkcionalitāte. Par iPhone viedoklis ir vairāk negatīvs, jo tad ir jalieto viss no Apple, savadāk nekas tā īsti nestrādā. Ņemot vērā, ka viss Apple ir dārgs, tad neredzu iemesu par PC vai laptopu pārmaksāt un izvēle tur ir maza.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

S7 edge paņēmu, S8 neadekvāti dārgs šobrīd! S7 edge man sanāca 450Eur, tādu naudu esmu gatavs ziedot telefonam reizi divos gados, vairāk nē.

Iphone - arī neadekvāti dārgs, kā arī jāmaksā par katru sīkumu, paejot 3 gadiem tāpat metams, viss sāk bremzēt, bet to jau visas firmas tagad mākslīgi dara, lai tik pērk jaunus.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Es savu S8 par 570 eur nopirku. Tas ir krietni lētāk kā Iphone 7

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Mani pilnībā apmierina Huawei.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Man tagad samsungs, bet es uzskatu, ka nav starpības. Nākošo ņemšu pēc parametriem, nevis firmas.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

iFons7 ir tomēr izmērā mazāks par s7/8 un arī lētāks.Kā arī izturīgāks.Kas besī, piem ka pat vienkāršākie iOsa īsziņu smailiņi nekonvertējas ar citas sistēmas sarunu biedriem,īpaši ja vecāks tas cits tel.Nezinu gan tieši par s7, jo tur androīdam it kā kkādi risinājumi ir. Riebīga un noklusēta īpatnība,es pat teiktu ,ka rupji neķītrs apjājiens.

cl7lv Reģ.: 04.11.2016
0 0 Atbildēt

Pasūtīju LG V20, dēļ nepopularitātes Latvijās tam ir lieliska cena, par super iekšām.

820 snapdragon, 5,7" ekrāns, 64GB atmiņa, quad DAC - spēj skandināt profesionālās ausitņas lieliskā kvalitātē. Manuprāt labāka kamera par S7, viena 16MP, ļoti ass attēls, un otra 8MP 130 grādu leņķī rāda, un vēl priekšējā kamera ar ļoti platu skata leņķi. Interesanti, ka 2 ekrāni, stabila sistēma, metāla korpuss, maināma bača, triecienizturīgs.

Pie mīnusiem esot, mazs akumulators, itkā nav ērts rokā, bet man lielas rokas - būs ok!

Lasītākie raksti

Jaunie raksti