AutomehāniķE

sinchaaa Reģ.: 26.08.2017

Sveiki visiem!

Tak, es nesen reģistrējos šeit, jo nav īsti ar ko parunāt par šo tematu.

Cik liela iespēja ir man, daiļā dzimuma pārstāvei, izmācīties kaut ko saistībā ar mehāniku, elektroniku un tikt strādāt 4x4 servisā? Esmu beigusi videni. 12 klases. Ko jūs ieteiktu vispār man izmācīties, ja es gribu krāmēties gar tādām mašīnām kā toyota hilux, ford f150 ? (dievinu viņas).

Piebildīšu, ka pieredze ir krāmēties tikai ar golfa motoru, salona jaukšanu pa nullēm un metināšanu...

Aij, nesakarīgi uzrakstīju, bet ceru sapratāt

 
ezis71 Reģ.: 25.02.2009
3 0 Atbildēt

Tur kaut kas kas no daiļuma ir palicis?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
6 1 Atbildēt

Ja galva strādā, tad uz RTU Autotransporta institūtu. Ja ne visai, tad RVT vai kāds tehnikums. Konkrētus modeļus skrūvēt neiemācīs, jo diezinvai bāzē būs Hilux vai F150. Bet vispārēju piriekšstatu iedos labu.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
6 5 Atbildēt

Pats galvenais, ka ir kur augt un attīstīties.

Var sarīkot servisu bikini ( kā automazgātājas), var iegādāties interesantu kostīmu... un klienti brauks.

650 Reģ.: 25.01.2017
4 0 Atbildēt

Es neticu, ka vispār tikko iestartējušam mehāniķim teorētiski iespējams "krāmēties" gar hiluxu un f150, tapc ka tie auto tomēr te ir uz pirkstiem skaitāmi un nezin vai tādā gluži kaktu servisā remontējas.Drīzāk var mācīties un paralēli startēt kādā (normālā) servisā par klientu konsultantu vai pie detaļu pasūtījumiem- jo tādos posteņos mums ne visiem "vīriešu" kārtas darboņiem ir priekš tam intelektuālas dotības un normāla uzvedība.

murx Reģ.: 15.04.2016
0 0 Atbildēt

Bakalaura līmenī jāmācās 4,5 gadi RTU vai LLU, jāpiezīmē, ka maz prakses. Tehnikumos RVT, Priekuļi u.t.t. var iegūt 1,5 gados tikai profesionālo izglītību. Ir koledžas, kur 2,5 gados var iegūt augstāko profesionālo izglītību, RTK ar filiālēm Kandavā un Liepājā, kā arī Malnavas koledža (ja gadījumā esi no Latgales). Ieteicamais variants pēc vidusskolas ir koledža, jo lētāk un tuvāk dzīvei kā bakalauros, un nopietnāk nekā tehnikumos.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
10 0 Atbildēt

lol naw verc)) studiju grupā būsi vienīgā sieviete. liels risks tapt par sievu un apbērnoties, tādejādi nogremdējot šo jauko sapni kļūt par Laru Kroftu kapeņu izlaupītāju

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
5 0 Atbildēt

Pats esmu pabeidzis tehnikumu kurā 99% bija puiši. Šo tehnikumu pabeidz labi ja 1 no 10 meitenēm, galvenokārt tikai tikai tāpēc, ka bija īpaši neglītas

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Izklausās pēc feika jautājuma. Tās kas grib, sameklē kur un aiziet pašas - čoms jau kādus gadus mācās par automehāniķi, teica ka viens sievišķis kursā esot, ar pārdesmit gadus vecu civiku, kam nemotora vietā iestutēts kaut kāds tur 2.2 vai kas tamlīdzīgs...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Jāstājas kādā Trofi reida komandā. Un vispār - www.4x4forums.lv/

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

lienītes un zanītes labāk lai nodarbojas ar sieviešu lietām, mēs veči, arī nelienam iznēsāt bērnus utt. nekā personīga, tikai labu vēlot

AnK Reģ.: 06.10.2014
6 0 Atbildēt

Nesaredzu kāpēc lai meitene, kurai tas interesē un patīk, nevarētu skrūvēt mašīnas. Nav jau tā, ka lai remontētu auto, nepieciešams pa priekšu iebāzt pimpi izpūtējā.

Dieselfan Reģ.: 02.11.2016
0 0 Atbildēt

Ļoti labs varuants ir LLU programma lauksaimniecības inženierzienātne -auto transports. Parktiskā daļa ir ļoti spēcīga, jo ir nodarbības darbnīcās (metālapstrādes un cnc iekārtām). Ļoti pretīmnākoši pasniedzēji un diezgan pozitīva atmosfēra. Kopā jāmācās četru gadi. Un meitenēm, manuprāt, pat būtu ieteicams mācīties šo sfēru, protams, ja tas interesē.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
3 0 Atbildēt

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti