sods Maljorkā

perlita Reģ.: 10.10.2017

Jūnijā īrēju auto Maljorkā un neviļus logā tika uzlīmēta soda kvīts par stāvēšanu neatļautā vietā = 90 eur. Pēc 5 mēnešiem uz manu adresi ir atnākusi vēstule, ka šis sods jāapmaksā. Vai kādam ir pieredze, kādas ir sankcijas, ja šo vēstuli neņem vērā, izliekoties, ka tā nav saņemta?

 
viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

nomajot parasti ir "apdrošināšana". Vai tad no tās to sodu arī nesamaksā? Es esmu nomājis daudz, bet sodus neesmu dabūjis. Bet reiz nomājot, iznomātāji reiz teica, ka nepieciešams samaksāt drošības naudu sodiem. Bet vai tas tā vienmēr, vai atsevišķs gadījums, nezinu.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
3 0 Atbildēt

Man viens paziņas brauca uz BY un nopelnīja sodu. Nākošo reizi aizbraucot uz turieni, viņu savāca policija un piespieda maksāt sodu, kurš jau "izauga" divas reizes. Mašīnu arestēja, un pašam deva iespēju samaksāt dienas laikā. Pat aizveda uz banku ar policijas ( milicijas) auto.

Parāds nav brālis. Ja sods nav liels, samaksā un dzīvo mierīgi. Bet ja liels, tad dzīvosi vēl mierīgāk. Mans padoms. Nepaliksi nabagāks/a no tiem eirikiem. Naudu uz Maljorku tak savāci kaut kā. Tas sods salīdzinājumā ar to - ir tīrais nieks ( man tā liekas).

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

p.s.

Paziņu jau gaidīja uz robežas. Un miliči savāca tikko iebrauca BY.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
8 0 Atbildēt

Šitas labs - aizbrauc uz svešu zemi, "neviļus" pārkāpj likumu, savāra sūdus, bet, kolīdz jāatbild, tā - vai es varu izlikties, ka tā nav saņemta...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Joki mazi, esi savarījis ziepes - jāstrebj vien būs

P.S. Esmu vienmēr samaksājis (piem., Itālija, Igaunija), izvairīties vairs nav prātīgi - manuprāt, tādu sīkumu dēļ tas nav tā vērts.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
2 1 Atbildēt

Es domāju, ka atsaucoties uz šo jautājumu varētu sodu palielināt 2x profilakses pēc vien un vēl reizināt ar neapmaksāto dienu daudzumu sākot no šodienas.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Vai nav tā, ka sodu nomas kantoris iekasēs pa tiešo no tava norādītā bankas konta?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Man tā bija, AVIS tā elementāri pāris nedēļu vēlāk "paņēma" naudu no mana bankas konta par vienu pārkāpumu Milānā.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Pirms vairākiem gadiem arī man UK "neatceros kurš" nomas kantoris soda naudu 80 GBP par ātruma pārsniegšanu novilka no konta

sasha Reģ.: 17.12.2002
2 0 Atbildēt

ja nomājot izmanto normālu kredītkarttoi, tad visi sodi/sūdi ko būsi savārījis tev tiks noņemti no kredītkartes.

ja nomas kantoris pieņem arī citu maksāšanas līdzekļus (devetkartes, skaidruy naudu, jebko citu), tad tam īsti nav cita veida kā atgūt no piedzīstos CSN sodus, kā vien sūtīt klientam vēstules vai tiesu izpildītājus.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tiesu izpildītājus var nosūtīt tikai uz tiesas lēmuma pamata. Nezinu nevienu gadījumu, kad kāds nomas kantoris būtu vinnējis tiesā par soda piedziņu no klienta.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Pēc varbūtības teorijas, tas nozīmē, ka strauji tuvojas tas gadījums, kad kāds būs pirmais upuris.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 1 Atbildēt

Cilvēki mēdz izveidot kredītkartes uz braucienu. Ieskaiti naudu, iznomā auto, pēc tam nahrenizē. Tad droši vien atkrīt varianti, kā te vienam otram dzirdēts, ka pēc pusgada kaut ko mistiski noskaita no konta.

Bija reāls precedents. Pēc pusgada vienai beibei noskaitīja naudu par it kā kaut kādu maksas ceļu vai ko nu tur. Viņa gan dusmīga gāja uz banku un naudu dabūja atpakaļ.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Ne jau no visām kartēm tā var atskaitīt.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
5 0 Atbildēt

Pieļauju, ka autonomas kantoriem līdzīgi kā viesnīcām ir sava "melno klientu" datu bāze. Sataisīji sūdus, nākošreiz viesnīcu nenorezervēsi uz sava vārda.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti