Lietots Volvo XC60

Silva Reģ.: 25.09.2017

Jūsu domas par konkrēto piedāvājumu drīkst lūgt?

www.ss.com/msg/lv/transport/cars/volvo/xc60/bdnhho.html

 
1 2 3 4 5 6 ..8
Nortel Reģ.: 16.03.2007
3 1 Atbildēt

Pirmā doma. Uz sitiena pirktu jaunu Duster. Bet tikai gadījumā, ja ir vajadzīgs pārvietošanās līdzeklis un pontošana neinteresē. Price/performance būs daudz labāks kā nobrauktam dīzelim.

Otrā doma. Ja nu ļoti vajag to nobraukto dīzeli, kas sasniedzis nopietno apkopju un remontu robežu, tad apbruņojamies ar visādām palīgierīcēm (vai palīgpersonālu) un dodamies meklēt laimi tajā volvo.

p.s. esmu volvo ēru pārdzīvojis uz savas ādas, vairs nav aktuāli. Nu vismaz līdz pensijas vecumam.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 3 Atbildēt

Es domāju, ka tas Volvo ir BEZ sēdekļu apsildes.Punkts.

Reālākā vietne cerošajiem nopirkt līdzīgu auto ir autoplius.lt

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
1 0 Atbildēt

vai tad ja nemaldos nemeklējāt tiguan, šis taču pavisam cits klases auto t;ads klaucinieciskāks, vairāk tāds kas paredzēts ārpus pilsētas izbraukt,jeb varbūt ka esat pa šo laiku lauku fazendu iegādājusies. Par auto drusku ir braukts noteikti vājā vieta ar dīzeļdzinēju sliktā skaņas izolācija un n\diezgan paskaļšsalonā ,bet tā jau visu Volvo problēma. Salīdzinot ar iepriekšējo modeļu Volvo diezgan neizturīgs un dārgs ekspluatācijā, bet vizuāli jau smuki izskatās

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 3 Atbildēt

Ir negatīva pieredze ar konkrēto autoplaci. Precīzāk, personāla attieksmi pret potenciālo pircēju... vairs nesperšu tur savu kāju nekad.

Silva Reģ.: 25.09.2017
2 0 Atbildēt

Esmu lasījusi atsauksmes. Nu, diemžēl, negatīvas.

MelnaPiektdiena Reģ.: 20.12.2016
3 1 Atbildēt

Lietoti XC 60 iet jebkādā stāvoklī.

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 1 Atbildēt

Saki, ka ir vērts padomāt?

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Ja par konkrēto tad 2,4D nav D5, tam ir pieci cilindri bet zirgspēki mazāk(vai pārdevējs neslēpj vēl kautko?)

Papliks aprīkojuma ziņā- automātam, sēdekļu apsildei, parkingiem priekšā un ksenonam jau nu būtu jābūt iekš XC60.

Āķis plus manuālā kārba vedina uz domām ka regulāri staipītas piekabes, kas var saīsināt spararata mūžu(dārgi).

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 1 Atbildēt

Man paziņai ir tāds ar mehānisko, tiesa gan, ar D5. Īstenībā, man pat labāk patīk kā ar automātu.

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 1 Atbildēt

Nu, feini gan Jūs, zēni, te esat. Rakstīju jau gan par Tiguan, gan par Touran. Joprojām braucu ar QASHQAI un joprojām kaut ko jaunāku meklēju. GTD2 - nu nav man tās fazendas, diemžēl. Bet, rīdzinieki jau tāpat mazpilsētas par laukiem sauc, tā kā esmu laukos. Un ko Jūs te sakāt par Passātu? Tāds variants ar ir pagriezies. Gads ap 2012.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Paņem to passātu ar ad-blue, būs Jauna tēma ko apspriest ;D

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 0 Atbildēt

Vai varētu tulkojumu, lūdzu?

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Speciāls šķidrums dīzeļmotoru izplūdes gāzu attīrīšanai, jāpērk benzīntankā un jālej tam atbilstošā caurumā.Daļai VW modeļu tajos gados tāds jau ir.Tulkot rupji sanāks un sievietei nu toč tādu mašhīnu Nevajag.

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 0 Atbildēt

Jau izpētīju info un zinu par to šķīdumu. Atkal kko jaunu apguvu! Un no Passāta domas jau atteicos. Vēl viens variants. Ja ir brīdis - apskatiet. Ko par šo teiksiet?

www.ss.com/msg/lv/transport/cars/volvo/xc60/bnblfg.html

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Šis jau ir pavisam cits auto,12.g modelis.Tikai motors ir D4, kas ir nu tāds vidējais spriganuma ziņā.OceanRace salona apdare ir ļoti labi, sēd.apsilde ir,vadītāja sēdeklis elektro, tas ok. Bamperi un izpūtēja gals gan prastais, nu tas tā;).Diski labi un auto ir no DE.Visumā izskatās apskatīšanas vērts.Ja kas,brauc uz Mūsamotoru lai pārbauda vai vismaz Vin-kodu nočeko.Pārdevēja tel numurs piederīgs kādam sia "BN Motors".

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 0 Atbildēt

Paldies, man vizuāli arī patīk. Būs jāsazinās. tad ziņošu.

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 0 Atbildēt

Un kā ar zobsiksnu? Sazvanīju. Neesot pierādījumu, ka mainīta - tātad nebūs mainīta. Teica, ka maksā maiņa ap 300 EURO. Tā ir? Un vai nebija ap 15 000 jāmaina?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Zobsiksnas maiņas intervāls šiem manuprāt variējās no 120tūkst līdz 180tūkst km.Cits jautājums- par ko ir un par ko nav to "pierādījumu".Ja pārdevējs tev saka, ka viņam tie "ir"- tad jautājums kas tad viņaprāt "ir" uzskatāms par pierādījumiem.Servisa grāmatiņas ieraksts un vāciešu autoservisa zīmogs nav principā nekāds pierādījums.Ticams ir, ja auto ir apmeklējis dīlera servisu un ja volvo sistēmā ir tādi ieraksti.Parasti jau ir tā, ka kkāds laika fragments ir bijis bez šādas vēstures un tas auto nav bijis volvo oficiālajā redzeslokā.Tev tad atliek vien uzzināt kurā gadā un ar kādu kilometrāžu bijusi beidzamā apkope pie volvo un tālāk vien pašai "uzminēt", cik patiesībā kkm tas auto ir pa to laiku noskrējis, kamēr viņš iot kā nekur nefigurē.Tur bez diagnostikas iekārtas neviens nepateiks patieso noskrējienu.Tāds auto var labi izskatīties arī ar 350kkm.Jautājums tikai, vai kāds entuziasts to patiesību spēj noskaidrot un tad pie tālākpārdošanas Tev lepni pavēstīt, ka tu viņam gribi kko iesmērēt.Ja tu tagd nobrauksi 3gados 40kkm un 2020.gadā gribēsi pārdot savu uzticamo un labi kopto auto ar 245kkm uz odometra un tev tad kkāds gudrinieks parādīs kaut kādu mistisku izdruku, kurā tie 240kkm būs figurējuši jau kkādā 2014 gadā 3g vel pirms Tevis- nu tad drusku būs sirdēsti.Bez volvo dīlera datubāzes jau teorētiski pastāv arī dažādi apdrošināšanas gadījumu un izsoļu reģistri ar visiem foto un vel sazin kas.Par Vācijas auto ej nu tagad to visu atrodi- manuprāt tas ir maz iespējams.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

nu par zobasiksnas maiņas cenu nu galīgi laikam lieki satraukties uz parejam iespejamām izmaksām 300 eiriki tads nieks vien bija , pazistamam tads bija pirka jaunu, daudz ko par garantiju sataisija , pec garantijas nobira reduktors untas jau maksaja nevis ar divam nulleem bet ar trijaam, ,durvu enges vinam pat izdila ka nacas mainiit , ar elektroniku bij problemas, loti dargs ekspluatacijaa, , laikam kopš ķīnieši Volvo pārņēmuši kvalitāte arī palikusi ķiniskāka

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
1 0 Atbildēt

nu par zobasiksnas maiņas cenu nu galīgi laikam lieki satraukties uz parejam iespejamām izmaksām 300 eiriki tads nieks vien bija , pazistamam tads bija pirka jaunu, daudz ko par garantiju sataisija , pec garantijas nobira reduktors untas jau maksaja nevis ar divam nulleem bet ar trijaam, ,durvu enges vinam pat izdila ka nacas mainiit , ar elektroniku bij problemas, loti dargs ekspluatacijaa, , laikam kopš ķīnieši Volvo pārņēmuši kvalitāte arī palikusi ķiniskāka

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Aizmugurējais buferis krāsots, iespējams nekas traks, katrā ziņā jāpārbauda servisā, kur saprot šos auto.

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 0 Atbildēt

Jā, man teica, ka aizmugurē esot skrāpējums. Vismaz virziens pareizs.

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 1 Atbildēt

Un kas tēmai vainas? Es patiešām visu izlasu un rezultātā laikam neko nenopirkšu.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Ne visiem dīzeļ'pasātiemtāda sistēma ir tajos gados tik dažiem izrezēdzētajiem, Passātam ir alternatīvs man pat liekās drusku konfortablāks un lētāks eksluatācijā passāta brālis skoda Superb , nu tas ja obligāti nevajag vw bļembu,par šo Volvo runājot tas vai tik nav par gandrīz par 3tukst dārgāks, bet vai par 3tukst labāks tas ar jautājums, man personiski nepatīk kā strādā automāts, ar mehānisko kārbu biki foršāka braukšana bet tas tāds subjektīvs viedoklis. passats varētu būt konfortablāks braukšanai pa šoseju jo zemāks, nu tas ja nebija doma par Altrack passatu

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Superb nav lētāks par Passat, tehniski tas pats, lielākā atšķirība salona plašums aizmugurē.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

superbam letaka piekare ,kaa golfam , parejais pa lielam tas pats

feciic Reģ.: 09.05.2008
1 0 Atbildēt

Piekare jau sen vairs netiek uzskatīta par problēmu vismaz gadījumos bez regulējamiem/pneimatiskajiem amortizatoriem.

Viena jauna dīzeļa sprausla maksā tikpar cik pārlasīt visu hadeni ne premium klases auto.

krown2008 Reģ.: 11.10.2017
1 9 Atbildēt

Sveiki!

Pirms kāda laika es biju apņēmības pilns pirkt auto, kas man būtu jauns, bet dzīvē - lietots.

Lasīju forumos, konsultējos, bet izlēmu par labu vienam solim, kuru nemaz nenožēloju - aizvedu auto uz pirmspārdošanas pārbaudi autocentrā Oranž Garaž. Puiši stundas laikā izdefektēja visu nepieciešamo, sniedza pilnvērtīgas un izsmeļošas atbildes. Vienu auto tamdēļ atsijāju, bet otru nopirku, jo bija tik pat labā stāvoklī kā pārdevējs aprakstīja.

Šis ir lielisks pakalpojums, lai pārliecinātos uz visiem 100%, ka Tava izvēle būs pareiza, tāpēc iesaku vērsties tieši pie viņiem

AnK Reģ.: 06.10.2014
2 0 Atbildēt

Ja Tev ir tie 11 tūkstoši skaidrā naudā, tad pērc droši lietotu, bet rēķinies ar remontiem. Ja auto domāts pirkt līzingā, es teiktu, labāk ņem jaunu oplīzī - mēneša maksājums būs stipri līdzīgs, arī ja auto cena krietni lielāka, apkopju izmaksas + KASKO tomēr ir daudz prognozējamākas, nekā veca auto remontiem un nebūs ne par ko īpaši jāuztraucās.

AnK Reģ.: 06.10.2014
2 0 Atbildēt

Ja nevajag kaut ko baigi lielu, tad ir visādi mazi krosoveri, kas braukšanai pamatā pa pilsētu lieliski der. Ja grib kaut ko lielāku, vari kaut vai to pašu Kaškaju ņemt jaunu, vai ko līdzīgu (man labāk patīk Renault Kadjar, kas ir uz tā paša auto platformas).

Piecu gadu oplīzī būs ap 250 mēnesī ar labu aprīkojumu, vai kas tāds, kas nav diži daudz vairāk, kā maksāsi par to veco Volvo.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

op lizings nav nekas cits kas auto noma, piecus gadus nomāsi un auto atņems, nu protams ir uz viņu izpirkuma tiesības, tad tik pat labi var nomāt arī citur auto ar nosacījumiem ,ka auto tiks apkopts , iespējams tas variants pat ir lētāks

torkjis Reģ.: 05.10.2013
1 2 Atbildēt

Kāpēc uzsvars tiek likts uz dīzeli? Ar benzīna motoru būs mazāki nobraukumi, tie būs ticamāki. Arī remonti būs krietni lētāki.

Ja brauc ap 40 k gadā un ārpilsētas variantā, tad var skatītiesdīzeli. Citādi, manuprāt, dīzeļa iegāde neatmaksājas.

iciks Reģ.: 29.05.2013
4 0 Atbildēt

Varbūt tāpēc, ka ir piedāvājuma nav? Paskatījos SS tieši šos XC60 vairāk nefiltrējot neko. Dīzelim 4 lapas, benzīnam 3 piedāvājumi...tā nu ir, ka pie mums to dīzeļu ir padaudz, ka viens otrs benzīna gribētājs beigās nospļaujas un paņem dīzeli.

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 1 Atbildēt

Es arī skatījos un padomāju to pašu. Grūti, grūti pieņemt kādu lēmumu. Eh, būtu es Rokfelleriem kaut attālos rados... Taču, man, kā visiem, ko sauc par vidējo matemātisko, stipri jāpiedomā. Operatīvais līzings ir nejauks ar to nobraukuma ierobežojumu un tam sekojošām soda sankcijām, ja esi "pārbraucis". Mašīna jau nu nav domāta, lai no tās putekļus slaucītu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Ja tu, tuvojoties beigām, mašīnu pārdod, izpērc vai pārformē uz finanšu līzingu, tad tas nobraukums ir pie kājas... nekādu sankciju nebūs, jo dīlerim gar tavu auto tad nav nekādas daļas.

Konuss Reģ.: 10.02.2015
2 0 Atbildēt

Jap. Pie operatīvā līzinga krietni optimistiski sarakstīju plānoto nobraukumu - katru gadu pārbraucu. Bet ja rēķina līzinga atlikušo vērtību, un automobiļa tirgus vērtību pēc līzinga beigām, vāģi pārdodot, pat sanāk iegūt.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Tāpēc jau arī tās mašīnas praktiski neviens neatdod dīleriem.

Silva Reģ.: 25.09.2017
1 0 Atbildēt

Tikko padomāju - kāda es neizlēmīga. Jau mēnesi "peros", rezultāta nav.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Jau teicu - ņem manu 2011.gada kaškaju. Ja patika tavējais, patiks arī šis - tas pats modelis, tikai feisliftētais, ar daudz labāku skaņas izolāciju, apdari un tehnisko uzticamību. Nobraukums - 27 tūkstoši, praktiski jauns auto, vēl ilgi problēmas nezināsi. Pagājušajā piektdiena izieta skate pa nullēm. Bet, nu, jā - 1.6 benzīns un vidējā Acenta komplektācija... un nebūs pa lēto...

Silva Reģ.: 25.09.2017
1 0 Atbildēt

Labs piedāvājums, bet ir arī jautājumi. Kāpēc tik maz braukts? Kur "āķis"? Es jau te visu cītīgi lasot, esmu ļo-o-oti neticīga kļuvusi. Bet, vispār tā nav publiska saruna. ir e-pasts silva613@inbox.lv . Tas būtu korektāk.

ledzep Reģ.: 16.03.2017
1 0 Atbildēt

Vai ir jēga pirkt gandrīz tādu pašu mašīnu kā jums jau ir? Četrus gadus jaunāka, mazāka mašīnu ar to pašu motoru. No manas puses tas nešķiet efektīvi. Tad jau var atgriezties pie iepriekš runātā par jūsu qashqai motora remontu un droši nobraukt esošo mašīnu līdz 260 000 km.

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 0 Atbildēt

Un kas būs pie 260 000?

ledzep Reģ.: 16.03.2017
0 0 Atbildēt

Pārdosi mašīnu tālāk. Tā vēl ir nobraukuma robeža ar kuru mašīnu vēl var pārdot par kaut cik normālu cenu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Āķa nav Nosūtīju e-pastu.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

To 2000padsmito gadu piedāvājumā esošie xc60/70 benzīnnieki 99% ka būs no Usa.Cimperlīgs motors ar lielu degvielas patēriņu un praktiski mazām cerībām kādreiz tikt no tāda vaļā.Pilna Lietuva ar tādiem.Jo tak Klaipēdas osta nekad neaizsalst.Visi,protams, būs ar mazu nobraukumu.Tur tak nav kur braukt- visi stāv uz vietas.Tikai te drusku jāieslēdz fantāzija- kāpēc tā;).Var viņus papētīt- ko tur "dāsnie" pārdevēji filmē zem leņķa un spidometrus fočē no pieklājīga attāluma uttt.Amērika jau zin kā, mums visu par velti dod un pakaļ met, viss sterils,frakts,sertifikācija un muita arī pa velti nāk,pat Muša never nav sēdējusi ne uz viena kuzova fragmenta.Kur nu vēl kaut kas var būt tādam iespiests vai noskrāpēts vai, pasarg,krāsots, nu kur ta tā uttt. Eiropas būs visdrīzāk ar T6, varbūt ka viens tāds būs iemaldījies starp 300 teorētiski atrodamajiem dīzeļiem.Turklāt viņš maksās dārgi un šeit praktiski maz kam interesēs tos padsmit litrus bencīna uz kkur vantinieka katru rītu korķī kurināt.

Silva Reģ.: 25.09.2017
1 0 Atbildēt

Tu mani vienkārši galini nost. Un, trakākais, ka Tev var būt taisnība. Izeja? Jauns? Nu, diez vai...

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
2 0 Atbildēt

Es teiktu, ka vidēji aprīkots Volvo. Vidējais reālais degvielas patēriņš noteikti nebūs 7,5 l/100km, kā norādīts sludinājumā (tas ņemts no volvo rokasgrāmatas). Jārēķinās vismaz ap 8l/100km. Ja plāns ar auto vairāk braukt pa Rīgu - tad šo auto neiesaku. Lieli gabarīti un neveselīgi ekspluatācijas apstākļi kvēpu filtram. Man arī lietošanā ir šāds auto. Nevarētu teikt, ka lieli ekspluatācijas izdevumi, ja vien neved remontēties uz Mūsa motors. Jā, iegādājoties šādu auto ar šādu nobraukumu ir jābūt gataviem drīzumā mainīt divmasu spararatu. Auto ir augsta riska zonā, tāpēc KASKO no 200-250 EUR gadā. Auto iekšpusē nav tik liels, kāds tas izskatās no ārpuses, bet vietas pietiek. Spriežot pēc sēdekļiem, auto nobraukums iespējams ir tuvu patiesajam, bet auto noteikti ir bijis uzsists, jo cena ir salīdzinoši zema, turklāt vairumā gadījumu tādus auto tikai arī plačos tirgo.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Nē, man var nebūt taisnība, tikai es te jau stāstīju, kā ir ka tuvs cilvēks palūdz izlīdzēt ar padomu un tieši šovasar līdzīgu jautājumu risināju.Tas jau nav viena diena ko meklēt, tur visa ziema var paiet.Jauns ir ok.Ja vien Tu vari atļauties to x60 pa 45k un pēc 5g kādam dāsni viņu atdot pa 15k, kā tev tur tas ss pašlaik tādu 5gadīgu piedāvā;).Tas nav tā, ka reku jaunu skodu ar 1 durīm un pusotru koka sēdekli pa 12k izpārdošanā ieņemt un tad plātīties pa visu pasauli cik labi esot 7 nākamos gadus pa garantiju zobus drebināt ;D

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Ja jau skaties uz kaut ko ap 15k, tad par to cenu jau var sākt domāt par jaunu Suzuki Vitara. Jā, būs paplika, bet jauna, biku lielāks pačots kā Dacītē.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

nu ja vitara jau kaut kastuvaaks dzipam, ieprieksh apskatiitie auto gandriiz ka ja var salidzinot ar visezonas riepaam, ne isti piemerots sosejam,ne apvidum. Drosi vien vajadzetu izdomaat kadam merkim auto tiks paredzeets un tad izveleties auto klai un marku pieskamot kas pasai patiik un kuraa labaak jutaas

ledzep Reģ.: 16.03.2017
0 0 Atbildēt

Volvo XC60 varbūt nav tas sliktākais variants, bet šīs paaudzes Volvo jau ir būvēti uz Ford platformas, līdz ar to, viss nav vairs tik labi kā agrāk. Lielākais pluss ir Volvo dīzeļdzinējs. 2.4D no D5 atšķiras tikai ar citu motora programmatūru- mazāka jauda.

Pirmais XC60 nācis no Beļģijas, var redzēt, ka martā beigusies tehniskā apskate. Visticamāk ievests apskādēts, ļoti iespējams nācis caur Lietuvu.

Par otro gan jau stāsts līdzīgs. Abi pārdevēji nav īpašnieki.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Nu ja Kuļene Pieci ar to foršo uzbūves īpatnību, ka aizlidojot celiņsiksnai, to ierauj zobenē, ir tās mašīnas lielākais pluss, tad es bail iedomāties cik liels sūds ir viss pārējais tajā mašīnā... Man vispār būtu interesanti uzzināt, cik tajos jaunajos lolvo ir tādu tehnisko risinājumu, kas domāti lai laimīgais 5-10 gadus vecas mašīnas īpašnieks pamētātos ar tūkstošiem remontos, līdz atmestu ar roku un zvanītu uz tolmetu - pagaidām zinu tikai divus - šito iepriekšējo joku ar zobeni, un tādu foršu uzparikti stūres pastiprinātāja sūknim - pretvārsts, kas uz visiem laikiem noslēdzas ja pazūd eļļa, sūces vai remonta rezultātā - lai laimīgais īpašnieks varētu pirkt JAUNU sūkni [jo šrotiniekam arī tas vārsts jau ciet].

Uz šitā fona šī gadsimta fofāgena grupas motoru problēmas izskatās vienkārši pēc lažošanās ar ražošanas ekonomiju, nevis speciāla kaitniecība no ražotāja puses...

ledzep Reģ.: 16.03.2017
2 0 Atbildēt

Dēļ viena defekta nevar to motoru tā nobrāķēt. Mūsdienās vairs nekas nav ideāls.

Ņemot vērā kā cik daudz tie motori ir saražoti un cik gigantiski nobraukumi tiem ir, tas defekts ir nav tik nopietns- atliek tikai laicīgi mainīt siksnu. Paskaties uz visiem tiem Volvo, kas nāk no Holandes ar 500-700k nobraukumiem. Ja jau problēma būtu tik aktuāla, tad jau sen viņiem visiem būtu vairākas reizes nokauti motori tā nobraukuma laikā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Ir gan. Otrais trusis.

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Ar papildniekiem, recaro un mega jaudīgo 2.0i

feciic Reģ.: 09.05.2008
2 0 Atbildēt

Kad Tev ir pēdējoreizi trūkusi zobsiksna vai agregātu siksna?

Ja siksnu un ruļļus maina pēc reglamenta, nevis tad kad uz aci ir nodilusi tad iespēja tai siksnai pārtrūkt būtu jāpaliek teorijas līmenī.

Tas ka braucot ar bojātu CR sprauslu var izkust virzulis jau arī laikam būs ražotāja kļūda konstrukcijā?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tieši tā, "būtu". Gābešņiks te vienreiz atstāstīja šādu gadījumu - aizlidoja 30 štukas nogājusi siksna, parāva līdzi zobeni, speciālists nosecināja ka spriegotājrullim ir pārāk asas kantes, bet kaut kā visi nopērkamie ruļļi, oriģināldetaļu ieskaitot bet to, kas nāk no rūpnīcas, izņemot, bija tādi, asi. Tātad, ja spriegotājs veicina siksnas izjukšanu, un zobenes aizsarga konstrukcija veicina pārtrūkušas siksnas nokļūšanu zobenē, kas tas ir?

Man pašam personīgi nekad nekas nav trūcis - nobraukumi man ir tādi, ka zobenes esmu mainījis tikai profilaktiskos nolūkos pēc motora maiņas - bet neviena mašīna ar puņķainajām celiņsiksnām nav bijusi - ķīļsiksnas parasti iet gandrīz mūžīgi, ja baigi nepārspriego.

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Nu redz, kapēc ražotājam būtu jāparedz ka analogo detaļu ražotaji nespēj kvalitatīvu kopiju uztaisīt?

Tas auto ir pārāk sarežģīts lai paredzētu visus iespējamos "ja nu" komplektā ar "iespējams ka". Protams var konstruēšu pacelt līdz aviācijas līmenim bet tad diezvai kāds saprātīgs cilvēks to ļerkatu pirks.

Tas ka 8 vārstu motoram trūsktot zobsiksnai netiek locīti vārsti ir tikai konstruktīva īpatnība nevis ražotāja aprēķins, tas pats uz visām citām lietām.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Stāsts bija par to ka nekvalitatīva detaļa tika izņemta arī no oriģināldetaļas kastītes, nopirktas pie dīlera

Sarežģīts ne sarežģīts, bet KĀDA VELNA PĒC celiņsiksnu var ieraut zobenē? Ja inženieri nespēj paredzēt ka tā siksna var arī pārtrūkt, tad tādus vajag padzīt, bet ražotājam - uztaisīt atsaukumu un izveikt vajadzīgos labojumus [niknāks zobenes aizsargs utt] lai tas vairs nebūtu iespējams.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Tas nebiju es. Tas bija aansis, ja tādu atceries (diez kur pazudis). Un viņā klausīties un ņemt nopietni, ja atceries, īsti jēgas nav - tāds konspirāciju teoriju bīdītājs požizņi.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jā, man bija tāda aizdoma, ka varbūt tas bija viņš, ne tu. Diemžēl, ja uz vienu no jums obligāti būtu jāattiecina tavs pēdējais teikums, to vajadzētu uz tevi - viņš vienkārši ir cilvēks ar spēju neatkarīgi domāt, nevis tikai piebalsot batonu bāzējiem.

ledzep Reģ.: 16.03.2017
0 0 Atbildēt

Varbūt der šādi varianti? Uz ātro sameklēju

www.ss.com/msg/lv/transport/cars/opel/astra/bfffn.html

www.ss.com/msg/lv/transport/cars/mitsubishi/asx/bokxig.htm

www.ss.com/msg/lv/transport/cars/suzuki/sx4/jehnf.html

Opel kā jau Opel- kvalitātes un cenas kompromiss. Mitsubishi būs vislīdzīgākais qashqai, vienīgi benzīna motoram pietrūkst elastības.

Suzuki ļoti izturīgs dzinējs, bet salona apdare nebūs tā labākā.

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 0 Atbildēt

No skata normālas mašīnas. bet, es sliecos uz automātu. Esmu pieradusi, man patīk.

ledzep Reģ.: 16.03.2017
0 0 Atbildēt
Nortel Reģ.: 16.03.2007
2 0 Atbildēt

Ja ir nosliece uz automātu, tad kādēļ pirmais variants bija ar mehāniku?

No sākuma vajag nofiksēt savas vajadzības. Uzraksti uz baltas lapas vēlamos auto parametrus. Pēc tam, pēc šiem parametriem virtuāli piemeklē iespējamos kandidātus. Tad bez palīgu un forumu padomiem apskati dabā katru no kandidātiem, izbrauc un novērtē tikai pēc savām sajūtām. Nu un kad ir izdarīta galīgā modeļa izvēle, tad ņem palīgus, lasi forumus un meklē to zelta adatu sienu kaudzē.

Tā prosta mētēties ar sludinājumu linkiem, neredzot auto dabā, neaptaustot, neizbraucot, klausoties tantiņu padomus nav jēgas. Jo vienam vajag māti, vienam meitu, citam auto zem kura gulēt un skrūvēt u.t.t.

No savas pieredzes ar auto vari teikt, ka tagad prioritāte ir uz pilnīgi jaunu auto. Jā, izmēros mazāku, sliktāk aprīkotu, bet jaunu. Jo man vajag tikai pārvietošanās līdzekli. Auto nedzīvoju un vairs sevi nepieskaitu pie autopidarasiem. Prioritāte ir nokļūt galamērķī un izslēgt neplānotus izdevumus. Tāpēc labāk pirktu jaunu Duster lietota XC60 vietā.

boliks Reģ.: 22.03.2004
1 1 Atbildēt

Tikai ne šādu eksemplāru. Borta dators melo par reālo patēriņu, kad apniks pārdot nevarēs. Pēc 5 gadus vecam auto kondicioniera radiators sabira.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 1 Atbildēt

Iesaku apskatīties Škoda Rapid:

greenmotors.lv/lv/modeli-1/rapid

Spaceback salonā vietas nebūs mazāk kā Qashqai vai XC60. Toties pilnīgi jauns auto. Ar labu automātu.

1 2 3 4 5 6 ..8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti