Lietots Volvo XC60

Silva Reģ.: 25.09.2017

Jūsu domas par konkrēto piedāvājumu drīkst lūgt?

www.ss.com/msg/lv/transport/cars/volvo/xc60/bdnhho.html

 
1 2 3 4 5 6 7 8
VWfans Reģ.: 21.02.2004
8 5 Atbildēt

Mans uzskats: daudzi cilvēki brīvajos kapitālisma laikos ir paguvuši tapt izlepuši, izlutināti. Un tamdēļ vēlas lielus, jaudīgus auto ar daudz ekstrām. Šī izlutinātība vēršas pret viņiem pašiem: viņiem, redziet, nepietiek ar normāli aprīkotu Fabiju, kam komfortam ir kondicionieris un plaši sēdekļa un stūres regulēšanas diapazoni. Viņiem vajag dikti lielu auto ar daudz vairāk aprīkojuma, bet tādu auto 15-18 tūkst.EUR diapazonā var dabūt tikai pajātu un palietotu. Savukārt veselīgi pieticīgs cilvēks nopērk JAUNU Fabiju universāla versijā un izbauda ilgus 7-8 gadus.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
4 1 Atbildēt

Gluži manas domas, tik izmērs nedaudz lielāks.

Dzīvoklis hipotēkā lietuvenē un lietots premium līzingā, tas ir mūsdienu latvietis "kapitālists".

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Aveņkrāsas deguns izpalika aprakstā!

iciks Reģ.: 29.05.2013
3 0 Atbildēt

Tā kā diži nefanoju par to premiumu, Tev varu piekrist, Fanam daļēji. Kāpēc daļēji? Tāpēc, ka tādā Fabijā man vienkārši nav vietas. Jā, gan Fans, gan Msh ir skaidrojuši, cik tur daudz pilsoņu un bagāžas var sakraut, bet faktiski mirklī, kad parādās bērnu krēsli, tas viss izčākst. Nav tās vietas un nav. Ieregulējot Fabijas beņķi man normālā pozīcijā, aizmugurē vietas naff...un tas, ka bagāžniekā vietas daudz, nemazina aizmugurējā pasažiera ciešanas (manas arī, kad ceļgali mugurā dursies).

Oktāvija ir iz sērijas "iztikt var", gribētos kādus cm vairāk, bet nu ceru, ka mazā bērna krēslu drīz griezīsim otrādi, tad varbūt būs labāk

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

osscar Reģ.: 27.08.2002
0 2 Atbildēt

Man fabija neder dēļ hobijiem - viņai ne klīrensa , ne pilnpiedziņas ne ietilpības + švaks dzinējs.

Es nekad kā priv. persona neesmu pircis un nepirkšu auto līzingā un nepirkšu kasko. Es labāk to naudu citur iztērēju.

Ja var nomuhļīt uz firmu un optimizēt nodokļus - tad var ņemt. Lietojot 7iņus gadus šo auto 130K nobraukti - man viss apmierina joprojām - vienkārša uzbūve,prasts, ilgmūžīgs 180zs benzīna dzinējs bez egr, valvetronic uc. krāmiem + zagļiem neinteresē(var atstāt mežā etc - atšķirībā no volvo xc kuriem zog lampas, haldex vadības blokus) , ādas salons, 4x4 all time (kurš strādā uzticami atšķirībā no puses vecu volvo ar haldex), klīrens var nebremzēt pirms sliedēm, guļošajiem etc). 7 gados lielākās izmaksas degviela, jo v6 ēd bet tas mani neuztrauc. Bet tehniski tikai apkopes (1x siksna) , un pāris sīkumi ritošajā + kondicioniera un kārbas eļļas radiatori samainīti - tas imho nav daudz 7 gados.Vēl viens all terrain riepu komplekts nodeldēts šajos gados. šogad biku rūsiņa novērsta uz bagāžnieka. Papildus nopirku vēl vienu vecu auto ar 4x4, bet šo neceļas roka pārdot par 2,5K tāpēc braukšu vēl pāris gadus 3- līdz šrotam ... Liela daļa pērk auto dēļ "statusa" nevis praktiskuma. Esmu braucis arī ar jaunu auto ilgu laiku, un nav tur nekāda mega atšķirība ikdienas lietošanā ( jā ok elektronisko palīg ierīču vairāk ut.t + man besīja, ka viņš tik zems , kā jau visi jaunie auto ) , bet apkope tāpat sanāk gadā stipri daudz, es jau rakstīju - 2 gados pie dīlera darba auto tika samaksāts gandrīz 1000 eur pie 60k nobraukuma. Tas protams bija biku lielāks auto par fabiju - bet tāpat dārgi...

un tā ir ka kapitālisma ietekmē daudzi dzīvo pāri savām iespējams - psc cik biežu redzu tankos kad jaunos auto pilda degvielu par 6-7 - 10 eur....

Silva Reģ.: 25.09.2017
1 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Ja meiča vēl domā, varu reāli ieteikt izdevušos krosoverus, kurus vērts ievērtēt arī lietotus:

HONDA Cr-V

KIA Sportage (būs lielākoties ar garantiju vēl)

Protams, VOLVO Xc-60

Neviens no tiem nesaskaras ar izteiktiem defektiem globāli. Labi aprīkotās versijas būs 100% labākas par plikiem jaunauto

KIA Sportage izskatās normāls. Kā "valkājas"? Redzu, ka diezgan daudzi braukā. Arī cena normāla. Kam jāpievērš uzmanība pērkot 2013.gada?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Atbilde - tiem ir vēl rūpnīcas garantija Līdz ar to nekādu ielaistu tipisku defektu nav. Es nedēļu pabraucu, man tiešām viss patika. 185zs dīzelis ar automātu un aprīkojuma pilnu farsu.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

KIA jau kādus gadus 5 sniedz lielisku perfomanci. Pēc vāču izsaukumu datiem, šiem (un mammai Hunday protams) ir vismazāk izsaukumu uz ceļiem. Pat leģendārā Toyota reliability piekāpjas šiem.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Tieshi taa. KIA-Sportage un KIA-Stonic: lieliski modelji:

www.kia.lv/models/show/stonic/

650 Reģ.: 25.01.2017
0 2 Atbildēt

Būtu pavisam Skaisti, ja kādam būtu izdevies piegudrot Stonic modelim "automātisko ātrumkārbu" (runā, ka izlepušajām un Nekaunīgajām sievietēm tas esmot diezgan svarīgi).Laikam ātrumā aizmirsās, bet cerams ka Kosmosa iekarošanas speciālisti pašlaik pie tā strādā.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 5 Atbildēt

KIA-Sportage ir daudz labāks variants par nepamatoti sadārdzināto Volvo-XC60.

650 Reģ.: 25.01.2017
5 0 Atbildēt

Par tiem "sākumscenas/no" 18k tu vari nopirkt nevis Kia Sportagi, bet gan PLIKU TUKŠU PRIEKŠPIEDZIŅAS DRAŅĶI- bez motora, bez salona, bez aprīkojuma un vispār ne bez kā. Mazohista un demagoga un kapeikjājēja komplektācijā.Pat bez salona paklājiem- jo šādiem lietotājiem tie nav paredzēti principā.Un tu vari nepljūutīit par Awd bezjēdzību kādam tādam interesentam, kam tas tiešām interesē vai kurš pieradis to lietot.

Lai nopirktu 15k/eur vērtam lietotam xc60 aprīkojumā un būtībā un sūtībā līdzvērtīgu jaunu AWD Kiju, ir vispirms jāsamaksā šī 15k/eur volvo cena UN JĀTURPINA MAKSĀT 5 GADUS pa kādi 400eur mēnesī.Vai vismaz 300eur par kādu apdalītāku awd starpvariantu.Jāpārdod savs esošais 5k kaškajs, jāsameklē vēl 10k eur un PLUS PIE TĀ ir jāturpina MAKSĀT turpmākos 5 gadus- katru dienu un katru mēnesi ir nemitīgi jāmaksā.Ja cilvēkam ir vel citi kādi izdevumi/intereses/vajadzības- NO KURIENES ņemt šādus līdzekļus?

Plus, jāpērk KASKO, jāveic apkopes un jāmaina (jāpērk!!!!) šķidrumi,izejmateriāli,bremzes un riepas.Turklāt,vel arī jālej degviela. Kāpēc obligāti ir jāizdod 35k par tādām pat "ērtībām", kuras var nopirkt teju 3x lētāk ? Kādi tur "plānotie remonti" un kāda vēl demagoģijas un iebiedēšanas tehnoloģija paredz lietotam xc kko tur remontēt 5 gadus ik menesi par 300-400 eur ?? Tups bazārs un absolūta nepatiesība.Fufelis visīstākais. Ir nauda, gribi ērtības, vari atļauties- lūdzu, pērc jaunu. Tu pats pērc ko pats gribi.Bet nejāj smadzenes citiem cilvēkiem, ka tas ir lētāks un pareizāks uz ļoti izdevīgāks variants.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 2 Atbildēt

Kiju jāpielīdzina no secondhand veikaliņa, tad bšu godīgi. Un rezultātam vajadzētu (nepārbaudīju) būt stipri kijas pusē. T.i. par vienādu naudu var dabūt identiski aprīkotu kiju, tikai kija būs kādi 5 gadi jaunāka. Un tas jau ir svarīgi

feciic Reģ.: 09.05.2008
2 0 Atbildēt

Uz papīra vienāds aprīkojums nenozīmē ka dzīvē tās būs vienādas.

Piemēram jaunajam sportage keyless entry ir tikai priekšējām durvīm, xc60 gadījumā arī 5 un septiņus gadus vecam tas būs visām durvim.

Tā var par visādiem sīkumiem turpināt un turpināt-man piemēram kaitina ka Kia ir tāda lieta ka braucot pa taisnu ceļu tiek atslēgts stūres pastiprinātāja sūknis, attiecīgi jūtama aizture tam ieslēdzoties.

Ja cilvēkam ir brīva nauda 1-2k ko ielikt neparedzēta premium remontā tad kapēc nebraukt ar premium? tie kam sanāk 500eur katru mēnesi brauc ar jaunu KIA

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Izskatās, ka Vw fans Tevi ir davedis

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
4 4 Atbildēt

Manās acīs ir jābūt pilnīgam idiotam, pirkt KIA par 40K!

Heiteris Reģ.: 21.01.2017
6 0 Atbildēt

Lohiem ir lohu problēmas...

Fabia foršs auto, bet būsim reāli - mazs, neejošs, nebaudāms un piekam skaļš (tāds 3cyl dzinējs tur rēc kā veca palaistuve)

Nortel Reģ.: 16.03.2007
1 4 Atbildēt

Par XC90, bet der arī par XC60:

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Nu nevajag veco XC90 salīdzināt ar XC60!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 2 Atbildēt

Ja vecais, ir tik slikts, ta jaunais nebūs labāks, ņemot vērā tendences ražošanā.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

www.carsontheweb.com/ru/car/info?auctionId=2438363

Šādu Volvo izsolē var nopirkt - cena 23000Eur, plus atve\sana reģistrēšana vēl 2K būs klāt, kāds nafig KIA!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
4 1 Atbildēt

Ar šādu budžetu, ja nauda kabatā, ar uzreiz nopirkt labu jaunu vidējās klases auto šeit pat Latvijā. Vai arī veikt lielisku pirmo iemaksu, ja tomēr kautkas ir par īsu. Pats vari izvēlēties sev vēlamo krāsu, aprīkojumu u.t.t. Nevis pirkt kautko, ko kāds nezināmu iemeslu dēļ ir izbrāķējis un atzinis sev par sliktu esam.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Topika autore vai tad prasīja par JAUNU auto? Tam domāta cita tēma (-> KIA nīdējiem adresēts). Kā sakarīgi lietots KIA nudien nav sikta izvēle. Nepazīstu nevienu, kam būtu bijis jāsūdzas.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Volvo Xc-60 es noteikti arī izskatītu iegādei. Vien maz vietas salonā, citādi - sievietei - tāds auto ir konča

Silva Reģ.: 25.09.2017
1 0 Atbildēt

Nē, jaunu nepacelšu. Ir, kā ir! Atradu vienu KIA www.ss.com/msg/lv/transport/cars/kia/sportage/aablo.html

un vienu QASHQAi www.ss.com/msg/lv/transport/cars/nissan/qashqai/bipjpp.html

Abi liekas jēdzīgi. Jābrauc, jāskatās. vai ne.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Man Pofigu, BET- tas Kia tur "tirgojas VISMAZ PUSGADU (!)- jo personīgi es viņu esmu tur redzējis jau š.g. pavasarī, risinot līdzīgu dilemmu kā Tev.Tas ir priekšpiedziņas auto- un te "parādās" iepriekš teiktais- ka viņš šitāds nafig nevienam nav vajadzīgs pat ar tiem te saviem suuda jaunajiem/mazlietotajiem 50kkm un vnk guļ un gaida "savu lohu"- gluži tāpat kā visādas līdzīgas Skodas un tml utjp.Kā arī- aizbrauc iekāp šāda Kia tajā speķaini plastmasīgajā širpatreba tupi melnajā salonā un pec tam iekāp kādā labā xc60...

Silva Reģ.: 25.09.2017
2 0 Atbildēt

Ne, nu normāli. Nosauc mani par gandrīz "lohu". (joks) Tu jau kā mans vīrs - netiek no tā xc60 nost. Es vienā iekāpu. Nu, pasēdēt jau labi. Neizbraucu. Bet taisnība Tev noteikti, ja tirgojas ilgāku laiku, jāpadomā, kāpēc. Tad nu turpināšu izskatīt variantus. Kas zina, kādreiz savējo atradīšu. Bet Jūs te visi tādi gudri, nu sameklējiet tak "meitenei" auto. Piedāvājiet. Ar noteikumu - nav man Rokfelleri rados. Diemžēl.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Citāc: "Ar noteikumu - nav man Rokfelleri rados...".

Tad pirmais priekšnoteikums ir pāriet uz parastu sedanu/ hečbeku/vagonu. Tiks samazināta iegādes, apkopes, remonta un patēriņa izmaksas (pie noteikuma, ka vienāda tilpuma auto)...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Es Kia Sportage izskatītu arī lietotu, bet max TX komplektācijā. Nesalīdzināmi labāk nostrādāts panelis un aprīkojums arī 4x4 arī

ledzep Reģ.: 16.03.2017
2 0 Atbildēt

Par Qashqai- Es nedaudz nesaprotu šo loģiku.

Ja jums jau lietošanā jau ir tāda pati mašīna, tikai pāris gadus vecāka un ar lielāku nobraukumu, tad kāda jēga pirkt tādu pašu mašīnu?

Piemēram, esošo Qashqai sliktākajā gadījumā varēsiet pārdot par 5500-6000 EUR, bet mašīna sludinājumā maksā divreiz dārgāk. Tātad, samaksājot divas reizes vairāk, iegūsiet četrus gadus jaunāku mašīnu, kuru lietojot, visticamāk, nāksies saskāries ar tieši to pašu eļļas patēriņa defektu kas ir esošajai mašīnai. Un vēl pietam- par esošo mašīnu vismaz ir viss ir skaidrs, jo esat pati to lietojusi. Tas gan vairāk tādām filozofiskām pārdomām..

Par KIA man nav viedokļa, bet man šķiet budžeta brenda mašīna nav tās naudas vērta, lai kā KIA/Hyundai mēģinātu sevi pasniegt kā augstākas klases brendu.

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 0 Atbildēt

Tu sievietē loģiku meklē? (joks, protams!) Tad Tu iesaki labāk tās blīves nomainīt un skatīties tālāk? Nu tik traki jau nav, ka uz 1tūkstoti litrs, bet ir brīži starp apskatēm, ka jāuzlej ir gan.

ledzep Reģ.: 16.03.2017
0 0 Atbildēt

Saprotu, ka ir arī citi, neloģiskāki iemesli mašīnas maiņai.

Lai gan neesmu redzējis jūsu mašīnu, ņemot vērā nobraukumu, es pieļauju ka pāris gadus ar to mašīnu vēl varēs braukt.

PS. Kāda eļļa šobrīd tiek lietota?

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 0 Atbildēt
Silva Reģ.: 25.09.2017
0 0 Atbildēt

Ceru, ka bilde pareizā. SHELL ir riktīgi un galā 30 arī ir pareizais cipars.

ledzep Reģ.: 16.03.2017
1 0 Atbildēt

Iesaku pie nākamās eļļas maiņas pāriet uz 5W40 un paskatīties kā izmainās eļļas patēriņš.

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 0 Atbildēt

Ko tas maina (iespējams)?

ledzep Reģ.: 16.03.2017
0 0 Atbildēt

Biezāka eļļa, līdz ar to mazāka iespēja, ka tā nokļūs degkamerā. Pats savulaik esmu atrisinājis eļļas patēriņa problēmu šādā veidā.

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 0 Atbildēt

Mums ar meitu absolūti vienādi auto. Tā nu sagadījās, ka nopirkām ar nedēļas starpību. Viņa patiešām lej to 40. Gudra, izrādās. Vēl jautājums - un ja tā eļļa pa druskai zūd, cik ilgi tā var? Tas nebojā dzinēju, jeb pēc iespējas ātrāk jāmaina blīves, vai trakākajā gadījumā - jāplēš motors.

ledzep Reģ.: 16.03.2017
1 0 Atbildēt

Eļļas patēriņš ir diezgan vēsturiska šo Nissan motoru problēma. Bet ja godīgi, no tā cieš ļoti daudzi benzīna motori. Vaina visticamāk nav blīvēs, bet virzuļu gredzenos.

Tā kā mašīna ir lietota, tad tā var braukt līdz eļļa jāpielej pārāk bieži/apnīk. Lietotāja grāmatā jābūt rakstītam, kāds ir pieļaujamais eļļas patēriņš, kurš parasti ir diezgan liels.

Es šajā gadījumā pārietu uz 5W40 eļļu un pavērotu patēriņa izmaiņas. Ja tas īpaši nepalīdz, tad var noskaidrot kādas ir gredzenu maiņas izmaksas un nolemt tālāko rīcību.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 1 Atbildēt

Var braukt kamēr TA laiž cauri. Bet ar to 5W40 uz ziemu dīzelim nevajag aizrauties. Manam bēdu dīzelim ar 5W30 helix nezūd nekas. Un nebrauc jau saudzīgi.

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 0 Atbildēt

Apskatēs problēmu nav bijis. Nekad. Jo es jau arī dikten loloju savu Kašķīti.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Tā attēlā redzamā nav gluži parasta eļļa.Vai tas Tavs esošias Kaškajs ir dīzelis??

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Kārtējais pierādījums, ka jālasa divreiz.

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 0 Atbildēt

Nee, benzīnnieks.

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 0 Atbildēt

Kāpēc nav parasta eļļa? Teica, ka laba.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Tipiska dīzeļa eļļa. Izlasi uz kannas kādiem dzinējiem domāta.

ledzep Reģ.: 16.03.2017
0 0 Atbildēt

Eļļai nav ne vainas, der arī benzīna dzinējam.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Izlasi vispirms ko nozīmē "ECT C3" specifikācija. Šī ir visaugstākajiem motora tīrības standartiem atbilstoša laba eļļa, kura izmantojama gan benz gan diesel.Pieļauj longlife maiņas intervālu un dīzeļiem nodrošina kvēpufiltra aizsardzību.Pielaide MB 229.51 ,BMW LL-04 un VW 504/507 ir ļoti labs rādītājs, bat parasti tas neko neizsaka dažādiem garāžas Profesoriem un Kapeikjājējiem- kuri lej to, kas pa tuvāk rokai gadās un pēc tam mēdz sūdzēties.Kā arī,dedzīgi iesaka katru to savu atjautību citiem, paši īsti nezinot ko un kāpēc.

www.shell.com/motorist/oils-lubricants/helix-for-cars/helix-fully-synthetic/shell-helix-ultra-ect-c3-5w-30.html

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Ja tu izbrauktu ar veco QQ un pēc tam ar feisliftēto, tā neteiktu. Lai arī dizainiski, īpaši salonā, visai līdzīgi, abi auto atšķiras diezgan būtiski... gan vadāmības, gan skaņas izolācijas un sajūtu ziņā.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Par Kaskaiš ir krietni, KRIETNI!!!! varāk sūdzību kā par KIA!!!!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Es šo pirmo no redzamajiem auto nemūžam tik jaunu nepārdotu: brauktu ar to ilgāk, ,,izspiežot sulu,, no tā. Man atkristu problēma, ka gribas pārdot pasvaigu auto, bet bet neviens to nevēlas pirkt.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

www.carsontheweb.com/ru/car/info?auctionId=2432143

Šādu var iegādāties par 15K, nezinu tas ir dārgi vai nē, bet tad labāk šo nekā KIA...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
1 1 Atbildēt

Vienam šādam, pāris kadus jaunākam, patreiz mēģina atrisināt problēmu kādēļ kārbas eļļa jaucās kopā ar dzesēšanas šķidrumu.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Un?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
2 1 Atbildēt

Mašīna nav braucama un kārtējie neparedzētie izdevumi, max jaunas/citas kārbas un +++ cenā.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Un gribi teikt ka lietots kia nelūzīs nekad?

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 1 Atbildēt

KIA tiešām lūzt reti. Tiešām!

Atšķirībā no rAudi, un citiem VAG brīnumiem

ledzep Reģ.: 16.03.2017
1 4 Atbildēt

Varbūt pie mazākiem nobraukumiem KIA tiešām lūzt mazāk, bet VAG ražojuma resurss ir krietni lielāks.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 1 Atbildēt

Tā ir. Jo VAG izstrādājumiem resursu atjauno regulāri mainot visu. Varētu pat teikt - bezgalīgs auto. Tas KIA gan ir mēsls - to lampiņas izdeg, to riepas nodilst, to bremžu kolodkas jāmaina..... Nu cik var

ledzep Reģ.: 16.03.2017
4 0 Atbildēt

Visiem Volvo heiteriem.

Mašīna taču arī ir gaumes lieta. Ir cilvēki, kam uz to ir vienalga un tie lai pērk Dacia, korejiešu bezpersoniskās kastes utt. Es pilnībā saprotu šos cilvēkus un vajadzības, kad brends, vēsture un dizains nav prioritātes.

Bet ir cilvēku daļa, kas novērtē askētismu un zviedru dizainu/pieeju automašīnās, kas tupina savu specifisko virzienu vēl mūsdienās. Jā, Volvo XC būs dārgāks uzturēšanā (kā jebkurš džipveidīgais) un cena arī ir salīdzinoša augsta, bet ne vienmēr šie kritēriji ir svarīgi.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
1 3 Atbildēt

Kad man veikalā SAABam piedāvāja Opel detaļas, Volvo no Forda un VW, es sapratu, ka tur nav nekā specifiska. Un tas bija gadus padsmit atpakaļ. Vienīgais, kas ir palicis Volvo, ir cena, nemainīgi augsta.

ledzep Reģ.: 16.03.2017
1 0 Atbildēt

Nu un, ka SAAB izmantoja Opel platformas un Volvo - Ford, Mitsubishi. Tikpat labi var teikt, kāpēc pārmaksāt par Audi, ja VW vai Škoda ir tā pati mašīna.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

...turklāt VAG gadījumā šis ir daudz tuvāk patiesībai (saderīgu mezglu skaits ir būtiski augstāks) nekā SAAB un Volvo gadījumos

ledzep Reģ.: 16.03.2017
0 0 Atbildēt

Nu un, ka SAAB izmantoja Opel platformas un Volvo - Ford, Mitsubishi. Tikpat labi var teikt, kāpēc pārmaksāt par Audi, ja VW vai Škoda ir tā pati mašīna.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 1 Atbildēt

Es jau par to pašu. Kāpēc pārmaksāt?

ledzep Reģ.: 16.03.2017
3 2 Atbildēt

Tad jau to Audi kantori var slēgt ciet. Pie reizes arī Bentley, jo tas jau arī tas pats VW vien ir. Vispār arī VW nafig nav vajadzīgs, visi brauksim ar Škoda Fabia un gūsim atsaucīgu baudu.

Tas kurš var atļauties pārmaksāt, tas arī pārmaksā.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Nez. Es tkai atbalstītu šādu brendu attīrīšanos no marketinga murgiem. Ka nu nav, tad nav

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 5 Atbildēt

Tie cilvēki, kuri nespēj pieņemt kā baudāmu KIA-Sportage, kurš ir sākuma komplektācijā, patiesībā cieš no savas izlutinātības. Viņiem par jauno auto jāizdod 38 K, ja ,,pa lielam,, to pašu labumu iespējams iegādāties par 19 K.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 2 Atbildēt

Tās klases auto vispār ir nebaudāmi. Ja nu vienīgi Forester, bet vai to var pieskaitīt pie SUV/parketniekiem?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 1 Atbildēt

KIA-Sportage ir baudāms! Par to es pārliecinājos Gada Auto Rudens Mediju testa braucienā 2016.gadā.

core Reģ.: 03.01.2017
8 1 Atbildēt

Savukārt fabia ar 1.2 ir draņķis, par to es pārliecinājos 2015.gadā

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 1 Atbildēt

Tak vajag pirkt jaunu mazo KIA miniSUV Stonic modeli par 15-16 K un baudīt to nākamos 10 gadus!

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

-kā arī pilnam komplektam "citādu" priekšmetu veikalā iepirkt kādu Kloķi - ar kuru vakaros varētu imitēt/trenēt Manuālās ātrumkārbas pārslēgšanas kustības.Un tā turpmākos 8 gadus.

Silva Reģ.: 25.09.2017
3 0 Atbildēt

Laikam pirkšu Trabantu!

iuziite Reģ.: 04.12.2002
0 0 Atbildēt

Šitas jau eksluzīvs auto Neatteiktos no tāda, ja būtu auto kolekcija

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

Trabants ir kaut kas šausmīgs, tas ir traģikomisks. Tādu ņemt kolekcijā, tad tikai kā piemēru, ka uzlaboti invalīdu ratiņi ir tikai auto atdarinājums

iuziite Reģ.: 04.12.2002
0 0 Atbildēt

Nu bet tak vēsture

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Zapis jau arī vēsture, bet vai tāpēc pie pilna prāta esošs cilvēks tādu gribētu (atskaitot kolekcionārus)?

Par trabantu bija joks. Kāpēc tas ir klusākais auto, kāds jelkad bijis? Tāpēc, ka ar ceļgaliem sanāk ausis aizspiest.

iuziite Reģ.: 04.12.2002
0 0 Atbildēt

Tā kā man balts zapiņš ir atmiņas no bērnības , es gribētu, bet ne jau ikdienas braukšanai )

Kādi tik piedzīvojumi nav bijuši ar to auto... taču, lai arī es biju pavisam sīka tai laikā, es ļoti labi atceros šo tantes auto.

Tāpat arī koši zaļo žiguli Pārējie auto kaut kā atmiņā nav palikuši ).

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Man arī bērnībā bija. Ļoti liels sūds tas auto.

iuziite Reģ.: 04.12.2002
0 0 Atbildēt

Jā, sliktākais, kas tobrīd bija pieejams. Taču, kā jau teicu - vēsture ;))) Un ar smaidu uzlūkoju Motormuzeja rižo zapiņu

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Es vienu brīdi apsvēru šitāda te iegādi -

maziņš sarkans Ferrari ar motoru aizmugurē en.wikipedia.org/wiki/Fiat_126

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 0 Atbildēt

Jā, nu nemaz nav QASHQAIs!

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
1 0 Atbildēt

Šitais viss sāk nedaudz atgādināt Kasiņa cacošanos tad,kad viņš meklēja jauno dienesta auto.

Anyhow. Piedāvāšu vēl variantus

KIA Sorento

Hyunday Santa Fe

Cadillac SRX (ja jau gribas premium )

BMW X3

Bet vispār, vai tiešām ir vajadzīgs SUV jeb "nabagdžips"? Ja reiz nespēj atrast sev vēlamo starp šiem.

Principā viss kas tiem piemīt ir it kā augstāka sedpozicija. Un viss.

Jo, sedans būs stabilāks uz ceļa, universālī vairāk vietas.

Pie tam, piekares tādas pašas kā vieglajiem,klīrens arī. Tātad, kratīties sanāks tāpat +līkumos vai asā virziena maiņā domāsi, ka tik neapveļas uz sāniem.

Pa grants /zemes ceļu var izbraukt ar vieglo.

Un to visu es saku kā bijušais Mitsubishi Pajero īpašnieks.

Agrāk arī domāju, ka pēc Pajero nākamais būs vēl kāds rāminieks vai vismaz Jeep GC bet pārsēdos uz sedanu un zini, savā rančo varēju iebraukt ne sliktāk kā iepriekš.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 1 Atbildēt

Sedanam nav būtiska aprīkojuma - PONTU! SUV ir ponti!

Savukārt meklēt SUV par saprātīgu cenu ir ideōtiski, jo pontu pirmais priekšnoteikums - nesaprātīga izvēle.

Tādejādi racionāli spriedelējumi par pontu izvēli nav iespējami!

Basta!

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

Nu jā, te jau pa vīlēm plūst vēlme pēc pontiem,ne vienmēr tas nāk no dāmu puses. Autore izpļāpājās,ka VĪRS grib XC60. Tad lai pērk un brauc lidz pirmajam servisam.

Ir man viens zināms pāris kurā vecis siekalojās ap XC90 vai ML/GL. Dāma nogrieza tos spārnus un nopirka XC70.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Centrā pilnas ielas ar SUV, kas apauti galīgi nolietotās Saava un citu brīnumu riepās. Stāsti identiski: pontus pirkt vienmēr gatavi, bet kad ierauga riepu cenu, degvielas patēriņu, remonta izmaksas un kautvai mazgāšanas izmaksas, tā beigas klāt. Bēdīgs skats uz ļautiņiem. Mierina tik tas, ka jaunā paaudze nav tik ļoti krievu ietekmēta un ponti tur vairs nav tik svarīgi (kgan uz tām figūrām skatoties, gribētos gan)

Damn Reģ.: 07.12.2003
0 0 Atbildēt

Manuprāt, sedans ir viens no nepraktiskākajiem auto.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Sedans no braukšanas un arī ekonomijas skatu punka ir pats komfortablākais virsbūves tips.

XC60 būs nepraktiskāks par, piemēram, Superb sedanu. Jo pie 4 cilvēkiem salonā, Škodai būs daudz lielāks bagāžas nodalījums.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

No ekonomijas viedokļa vislabākiem rādītājiem vajadzētu būt hečbekiem.

SUV visi ir nesamērīgi neietilpīgi. Resp ārējais veidols ir stipri mānīgs attiecībā uz ietilpību. Bet dāmai jau ietilpību nevajag.... Bet tad mēs nonākam pie dibena pārvadāšanas un lieliskiem pārvadātājiem Civic Type-R, Opel GTC, Focus GT utt. Tā pati nauda, fana milzumdaudz vairāk

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

Man ir jau otrais sedans. Pagaidām neesmu izjutis, ka būtu nepraktisks. Ja kaut kas manā dzīvē kardināli mainīsies, tad universāliem ir liels piedāvājums.

Katram savs.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Galvenais ir rezultāts Diskusijās rodas patiesība.

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

Varbūt arī kaut kas tāds ir izskatīšanas vērts?

www.ss.com/msg/lv/transport/cars/mercedes/glk-220/bxgpnf.html

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt
Agaga Reģ.: 25.07.2007
1 1 Atbildēt

Nē viss nav pareizi, varu pavisam sarkankaklainu paņēmienu ieteikt eļļas gredzenu tīrīšanai- rupji ar hidrotriecienu, smalkāk pūšot ūdens miglu filtrā un gāzējot uz max.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Te palasot "jaunāko"- nu tak nevajag pārvērst apspriešanu par lētu balagānu. Tas tur kritizētais "xc-gribošais-vīrs" acīmredzot ir vnk cilvēks ar normālu telp-orientāciju.Izskatās ka viņam rūp, kur un kā tā viņa draudzene brauks.Varbūt viņš ir vnk tupi sliknks, jo nevēlas tumsā kkur nesties viņu vilkt ārā no kupenas vai no dubļiem, ja nu viņa personīgajā vasarnīcā nejauši pa slapju zāli iebrauc vienu kritisku metru tālāk nekā vajadzētu.Apspriest awd bezjēdzību un piemērotību sievietei var tikai īpaši izcili demagogi.Vai nu viņi īsti nefiltrē to jomu,par ko viņi spriež.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Volvo "awd" ir vienīgais auto kuru es jebkad esmu racis ārā. Tā automātika ir ar putniem, kas izlien visnepiemērotakajā brīdī.

Ja ilgas pēc awd, tad īstu - Foresteris.

Damn Reģ.: 07.12.2003
0 0 Atbildēt

Esmu racis arī subaru, tiesa tas bija legacy ar samērā zemu klīrensu

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Tas ir LABI, ka tu neesi racis ne ārā ne iekšā piem NE-awd volvoXC vai kādu tamlīdzīgu fwd suuudu 2-tonnu pašmasas kategorijā.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Fwd prasmes un limitus ES ZINU! Tam Vulvam man bija pārliecība, ka ir awd. Izrādijās, ka ir.... cenu lapā ... un smiltīs kad nevajag

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
2 0 Atbildēt

Te jau vairāk ir diskusija par to vai esošo pilnpiedziņas auto mainīt pret citu pilnpiedziņas auto (arī lietotu ).

Es,tāpat kā daudzi citi šeit saka-nemaini,salabo,kas labojams un brauc. Vai pērc jaunu.

Autorei nav pārliecības,ko viņa pati grib, vai viņa grib. Ir ašā ideja ar kuru nezin ko darit. Un tad nu prasa viedokli no malas,lai notušētu savu nepārliecibu.

Ja reiz viņa būtu pārliecinata par savu vēlmi, tad šādas diskusijas nebūtu. Sameklētu Volvo XC60 un nopirktu.

Kad es pirku savu tagadējo Passat 1.8 ar automātisko pārnesumkārbu, tad daudzir teica,ka lohs esmu. Automāts...trakā piekare utt. Ne apturēja mani tie argumenti. Paņēmu un nopirku.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 1 Atbildēt

Normāls vecis uztaisītu esošajam auto dzinēja kapitālo remontu un nobrauktu vēl 10 gadus. Un to naudu, ko būtu izdevis par XC60 un plānotās ikmēneša izmaksas ieliktu krājkontā. Pēc 10 gadi sanāktu atkal jauns kaškajs.

Vēl varētu nomainīt sievu.

Silva Reģ.: 25.09.2017
1 0 Atbildēt

Mani nemainīs! Pavisam droši. Tāds lēmums jau , šķiet, ir pieņemts. Bet šī diskusija ir gan interesanta, gan noderīga. Gandrīz kā otra ģimene.

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 0 Atbildēt

Tas lēmums - par mašīnu.

eidis Reģ.: 07.11.2001
4 0 Atbildēt

Kā jau teicu augstāk, nevajag pontos meklēt praktiskus apsvērumus un par tiem konsultēties. Jo ponti jau tāpēc ir ponti, ka nav praktiski.

Ja esi izlēmusi ka vajag xc 60, pērc nost un nemeklē praktiskus apsvērumus - SUV tādu nav, bulku vāģī ir. Un uiss

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

Cepums.

Mani ponti būtu nopirkt Ford Mustang. Nepraktisks, rijīgs, liels auto. Kad zvaigzne sastāsies, tad arī nopirkšu. Un šeit aprakstīšu pieredzi.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Vajag turpināt vēl dažus gadus braukt ar Qashqai un tad pirkt jaunu Škoda-Karoq vai Volkswagen T-Roc!!!

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Vajag Neēst (necept/nevārīt) un katru dienu apgriezt Nagus- tas samazinās nagulakas patēriņu par 32 c.. sorrii 32%

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Tikko stāvvietā redzēju blakus palietotu Volvo-XC60 (uz skaitītāja ap 210 tūkst.km) un jaunā modeļa KIA-Sportage. Ziniet, tas KIA taču nav nemaz mazāks. Tādā gadījumā, ja jāizvēlas starp abiem, tad es katrā ziņā pirktu jaunu KIA-Sportage par nieka 22 tūkst.EUR.

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti