2golf!

rokijs1 Reģ.: 02.11.2017

Sveiki!2golf pazuda tālās gaismas!gribās zināt kurš ir gaismu relejs?varbūt kāds ir ar ko tàdu saskāries!

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 1 Atbildēt

Tu mūs par bomāriem uzskati?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Un tu mani?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nav tāda "gaismu releja", ja vien kāds nav ielicis lukturiem relejus. Ja nav, un tuvie ir, tad tas slēdzis, kas pie stūres, ir ar apdegušiem vai pakusušiem kontaktiem...

rokijs1 Reģ.: 02.11.2017
0 0 Atbildēt

To pie stūres nomainiju,bet nekas nemainās!nomainiju slēdzi tad gloku kurā atrodas visi drošinātāji bet bez izmaiņām!pieturot slēdzi kas pārslèdz tuvās tālās tajā brīdī tālās deg kad palaiź vàļā deg gabarīti!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Joprojām ož pēc slēdža, piedevām spēcīgi... Piedevām līmējas kopā ar tipisku gļuku, ko esmu novērojis fofāgeniem ap deviņdesmito sākumu, kur pārslēdzot uz tālajiem un pieturot, tālie deg stiprāk un palaižot vaļā, vājāk - tev vienkārši nedeg.

Maini slēdzi atkal vai izjauc un notīri tā kontaktus.

rokijs1 Reģ.: 02.11.2017
0 0 Atbildēt

Paldies!!brīvdienās paskatīšos!

murx Reģ.: 15.04.2016
0 0 Atbildēt

Tipiskais "gļuks" radās no tā, ka parastais starmešiem paredzētais strāvas ceļš bija: akumulatoru baterija-aizdedzes slēdzis-gaismu ieslēdzējs-gaismu pārslēdzējs-drošinātāji-lukturi, taču pievelkot pārslēgšanas nolūkā pārslēdzēju pie sevis saslēdzās mirkšķināšanas kontakti, kur strāvas ceļš bija īsāks, izlaižot aizdedzes slēdzi un gaismu ieslēdzēju. Līdz ar to mirkšķināšanai bija mazāks sprieguma kritums, līdz ar to, gaišāki uguņi. Atlaižot pārslēdzēju, strāvas ceļš atkal palika garš.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tev laikam būs taisnība - simtiem reižu esmu skatījies tajā shēmā bet nebiju šito aizdomājies... Jā, tas strāvas ceļš tur ir sviestains; fofāgena inženieriem projektējot to B3 passāta drošinātāju kasti acīmredzami galvenais bija modularitāte, un pārējais pie kājas.

rokijs1 Reģ.: 02.11.2017
0 0 Atbildēt

Kāds ko tādu minējā?

rokijs1 Reģ.: 02.11.2017
0 0 Atbildēt

Kāds ko tādu minējā?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
9 1 Atbildēt

Nu ja nezin msh, tad nezin neviens.

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

tam jau var mēģināt vēsturiskā spēkrata statusu dabūt?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti