kartera aisargs tērauda tikai 20 Eur

durvistev Reģ.: 24.01.2018

Pierakstieties rindā uz kartera aizsargiem tikai 20 eur

skaties mājas lapa durvistev.lv citas preces vai katalogā, vai kurpirkt.lv

 
ezis71 Reģ.: 25.02.2009
3 0 Atbildēt

Kartera aizsargs durvīm?

grs Reģ.: 02.04.2004
0 0 Atbildēt

Kas pa tēraudu?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
4 0 Atbildēt

Kam tāds sūds vajadzīgs?

Piedāvā kādā BMW powerklubā. Tie tur brauc ar sēdinātiem lūžņiem. Bet 20 eiro būs priekš viņiem pārāk dārgi.

Krokodils Reģ.: 29.06.2017
0 2 Atbildēt

Pēcāk vasarā visi ''tēraudnieki'' ceļa malā stāvēs ar pārkarsušiem dzinējiem....

Ja ikdienas maršruts neietver mežu stigu pārvarēsanu, tad neredzu jēgu no tērauda kartera aizsargiem! Turklāt kaut kādu plānu ķīnieti uzlikt, pa lēto... kuram pats ar skrūvgriezni vari izsist caurumu.. JĒGA?!??

msh Reģ.: 16.04.2007
6 0 Atbildēt

Kādā [bez]sakarā pannai būtu jāizraisa motora pārkaršana?

Par bleķa pannām neko nezinu, bet plastmasas panna ir pašsaprotama lieta - nu ja tev piedirsta motortelpa liekas normāla, jūtu līdzi tai miskastei, ar kuru tu brauc.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
14 2 Atbildēt

Aisargs...., bļe

"Visu ko esmu redzējis - gan “toleti”, gan “viss vairāk es vēlos”, gan “orģinālu” un citus jaunvalodniecības brīnumus, bet tikko internets mani pārsteidza ar “gaņau”. “Gaņau būs labi”. “GAŅAU”!!!," spūldze, Kūldīga, Ajrobika. Trenners. Nummurs. Gūlta. Stūlbenis. Avstiņas. Ščīvji. Vejkals. Fudbols. Varcargs. Sareščīts. Kaukas. utt. Preškam visstas mums?, Atveļinājums un manderīni, pagāžgad, vaiga/nevaiga, vinegreds, biezspiens.

torkjis Reģ.: 05.10.2013
4 0 Atbildēt

Conqueror rakstīja: Aisargs...., bļe

"Visu ko esmu redzējis - gan “toleti”, gan “viss vairāk es vēlos”, gan “orģinālu” un citus jaunvalodniecības brīnumus, bet tikko internets mani pārsteidza ar “gaņau”. “Gaņau būs labi”. “GAŅAU”!!!," spūldze, Kūldīga, Ajrobika. Trenners. Nummurs. Gūlta. Stūlbenis. Avstiņas. Ščīvji. Vejkals. Fudbols. Varcargs. Sareščīts. Kaukas. utt. Preškam visstas mums?, Atveļinājums un manderīni, pagāžgad, vaiga/nevaiga, vinegreds, biezspiens.

Aizmirsi bendzīnu

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

vaiga/nevaiga/aizvaiga

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

ezis71 rakstīja: Kartera aizsargs durvīm?

ir tak mūsu kedās spēks

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 1 Atbildēt

Conqueror rakstīja: Aisargs...., bļe

"Visu ko esmu redzējis - gan “toleti”, gan “viss vairāk es vēlos”, gan “orģinālu” un citus jaunvalodniecības brīnumus, bet tikko internets mani pārsteidza ar “gaņau”. “Gaņau būs labi”. “GAŅAU”!!!," spūldze, Kūldīga, Ajrobika. Trenners. Nummurs. Gūlta. Stūlbenis. Avstiņas. Ščīvji. Vejkals. Fudbols. Varcargs. Sareščīts. Kaukas. utt. Preškam visstas mums?, Atveļinājums un manderīni, pagāžgad, vaiga/nevaiga, vinegreds, biezspiens.

Kurš tev 2 mīnusus iebāza? Laikam tas, kurš nesaprata, kāpēc tie vārdi ir uzskaitīti.

Krokodils Reģ.: 29.06.2017
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kādā [bez]sakarā pannai būtu jāizraisa motora pārkaršana?

Par bleķa pannām neko nezinu, bet plastmasas panna ir pašsaprotama lieta - nu ja tev piedirsta motortelpa liekas normāla, jūtu līdzi tai miskastei, ar kuru tu brauc.

Es runāju par TĒRAUDA aizsargiem kurus visādi i.iņi saskrūvē apakšā un ta vasarā mokās. Pārkāršana jo kā jau metāls - uzkarst, vasaras viducī, ka Rīgas centrā tā jau +40'C svelme, metāls labi uzkarst no karstā asfalta + gaisa un atdod dod siltumu dzinēja telpā, nerunājot par motora karstuma atdevi un atstarošanu, finālā motors smok un pārkarst. Jā.. kaut kādi 'gaisa caurumi' protams ka ir, bet vasaras svelmē stāvot pilsētā tie gaisa caurumi ir pie kājas.

Plastmasas pannas ir cita opera, plastmasam nav tādas siltuma atdeves un ir domāta tieši ierindas iedzīvotājiem lai nešķiestu dubļus iekšā un saglabātu tīrāku dzinēja telpu, nevis to aizsargātu.

Par plastmasniekiem nedz es nedz, tofika autors nerunā!

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Kaut kā neticu tevis nosauktajai dabas parādībai - pēc tavas loģikas temperatūrai ir jāiet abos virzienos un motortelpā ir karstāks nekā ārā, līdz ar to kā reiz plastmasniekam ar savu izolāciju būtu vairāk jāveicina uzkaršanu.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
1 0 Atbildēt

Rīgas centrā jāņem nost motora pārsegu. Tas atstaro siltumu un motors smok.

Vai arī jāliek plastmasas haubi.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti