Alauksta iela Rīgā

Conqueror Reģ.: 15.10.2002

Kāds ir Jūsu viedoklis par veidu kādā pašlaik var novietot stāvēšanā vieglos auto? Google Maps ielas skatā var redzēt šo auto novietošanas veidu. Man nepatīk ka vieglie auto tiek novietoti pārāk tuvu namu sienām, bet paši novietotāji nepārbauda, ka "aizbraukuši" ar savām mašīnām 2-3 metrus par tālu no ielas apmales. Otrs, vai šāds stāvēšanas variants būtu ieviešams, visur, kur tas iespējams, vai, gluži otrādi, Alauksta iela ir " jānormalizē" un jāatjauno zaļā zona un mašīnas jāliek paralēli brauktuvei?

 
1 2 3 4 5 6 7 8
Conqueror Reģ.: 15.10.2002
69 0 Atbildēt

tā, uzradusies viena nekaunīga Maša - nemotora Škoda Fabia ar Coca Cola Zero Sugar uztriepēm uz sāniem. Samazina stāvvietu skaitu ielā par vienu vietu...jautājums - vai CC vadība zina, ka autiņš tiek pamests žuļikiem pa nakti Alauksta ielā? Cik zinu, CC autiņi stāv desmitiem kārtīgās rindās Pļavnieku noliktavas teritorijā aiz sētas un ar sargu. Kāpēc Maša iedomājas, ka ir izņēmums?

Es tagad vairs nepirkšu CocaCola, principā.

core Reģ.: 03.01.2017
7 2 Atbildēt

Ārprāts, ārprāts... ka tik CocaCola nenobankrotē, labāk nedari tā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
40 0 Atbildēt

Tas ir jautājums pie VID vai tiek maksāts dienesta auto nodoklis par privāto lietošanu. Mums te pagalmā arī saradušies pilns ar aplīmētiem busiem, kas pagalmu izmanto kā uzņēmumu bezmaksas stāvvietu.

arba Reģ.: 16.12.2002
6 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: Interesanta statistika. Avots?

statistia ticama

dzīvoju un strādāju rīgas centrā

rīgas centrs izmirst !

ielas tukšas, veikali slēdzas, vakaros mājām logi tumši

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
69 0 Atbildēt

Redaktor, kā izlozējās 2 ielūgumi uz auto izstādi?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
39 1 Atbildēt
Conqueror Reģ.: 15.10.2002
68 0 Atbildēt

Ir problēma ar to braukšanu stāvēt pa nakti alauksta ielā. Ir jābūt meistarībai katru dienu uzbraukt un nobraukt uz ietves. Tiek svilināti sajūgi un bojātas atsperes. Ir 15 cm pakāpiens. 365 dienas gadā divreiz dienā atsperēm unpiekarei triecins ne pa jokam

rigged Reģ.: 08.04.2018
6 0 Atbildēt

Vai braucot uz darbu man jāpārbrauc 3 guļošiem policistiem, nekad nebiju apsvēris noslodzi uz ritošo. Tagad braukšu ar līkumu.

msh Reģ.: 16.04.2007
3 0 Atbildēt

Ko lai saka, traki. Gandrīz kā man mājās, kur garāžas 7 cm pakāpiens parasti tiek paņemts ar saviem 10-15 kmph...

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
68 0 Atbildēt

Starp 7 un 15 cm ir būtiska atšķirība. Kā zināms, riepai ir rādiuss, braucot uz dažāda augstuma šķēršļiem, spēks, kas jāpieliek, lai pārveltu riepu pāri pagrieziena punktam, ir atšķirīgi.

Guļošais policists nav kantains, viņš ir apaļš, tātad vieglāk riepai pārvelties pāri

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
8 0 Atbildēt

Kur tā Alauksta iela ir? Es ar gribu aizbraukt mašīnu noparkot tieši tur!

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
68 0 Atbildēt

Laipni lūdzu! Google Maps apskataties un pa dienu var nomest šeit auto un iet tālāk uz centru, uz Grīziņkalnu utt. Tikai nesakiet ka nebrīdināju ka ielas apmales ir traumatiskas jūsu auto spirālatsperēm un sajūgam

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
70 0 Atbildēt

Un visādi sēdinātie bmw šeit parasti atstāj atlūzas no bamperiem un nabaga sētniekiem jāvāc visa tā draza

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
4 0 Atbildēt

Conqueror rakstīja: tur jau tā lieta ka Alauksta iela ir park un ride stāvvieta visiem tiem kas nedzīvo šai ielā....

1. Jāizveido maksas stāvvietas jebkuram 8-20

2. Jāsadala stāvvietas vietējiem iedzīvotājiem, caurlaides mašīnu logos. Mēneša abonementi vai uz gadu.

3. Pašreizējā situācija ir bardaks.

Ja sadalīs caurlaides vietējiem iedzīvotājiem tas tavu sāpi par komerctransporta parkošanu pa nakti nekādi nemazinās, jo tie vietējie iedzīvotāji jau arī noparko tos komerctransportus un ne tikai.

Un kāpēc ir viedoklis, ka konkrētās ielas iedzīvotājiem ir kādas priekšrocības vai papildus tiesības uz konkrēto ielu? Vai viņi veic kādus papildus maksājumus par šo pašvaldībai piederošo zemi, ielu? Patiesībā pat nekustamā īpašuma nodokli nemaksā, bet uzskata par privātīpašumu!

Piekrītu, ka nedrīkst aizšķērsot trotuāru un vārtus, bet pārējās vaimanas, manuprāt, ir nepamatotas. Ja kāds ir izvēlējies Alauksta ielu izmantot par Park &Ride tad kāpēc ne? Kāpēc tur nevarētu novietot komerctransportu? Kaut kā neatceros, ka CSN ir kādi īpaši ierobežojumi.

dzanks Reģ.: 08.09.2004
5 0 Atbildēt

Conqueror vispār tāds īpašs putns, tuvumā nedzīvo, mašīnu liek drošā stāvvietā, bet Alauksta iela viņam sāp.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
68 0 Atbildēt

man nekas nesāp, vēroju tipiskas situācijas, kādas ir ne tikai alauksta ielā, bet arī citur. Aprakstu. Pafočēju. Un ar laiku uzkrājas daudzi viedokļi par šiem jautājumiem. Ir doma ievietot arī par citām ielām kādus foto ar komentāriem.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
69 0 Atbildēt

Alauksta ielas gaišā nākotne

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
69 2 Atbildēt

ir vēl viens nakšņotājs, kurš šo kravas mašīnu bezkaunīgi novieto Alauksta ielā regulāri, vai tad tas ir vieglais auto?

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
69 0 Atbildēt

Alauksta ielā tā kā neredzu kaut kādas graudu kaltes no ASV, vai tad tas Peķka no MEXA nav kaut ko sajaucis? Dienesta komerctransportam nav paredzētas vietas pašvaldības sarūpētajās vieglo auto stāvvietās vietējiem iedzīvotājiem

msh Reģ.: 16.04.2007
3 0 Atbildēt

Conqueror rakstīja: Alauksta ielas gaišā nākotne

Un kas tur gaišs? Iztulkošu tev zīmēs redzamo - "ja brauc ar mašīnu, mājās drīksti uzturēties 12 stundas dienā". Man šādas gaišas zīmes dēļ sanāk katrā dižās pilsētas apciemojumā pāris 3 km garuma pastaigas.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
68 0 Atbildēt

Ar ironiju, cien. Msh, tas viss ir domāts.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
67 0 Atbildēt

Šīs ielas piemēri rāda ka ir sīkāk un precīzāk jādefinē kas ir vieglais auto un kas ir visādi busi un bulku vāģi. Otrs moments, vai iedzīvotāju privātajiem auto domātās stāvvietās ir atlaujami visādi komerctransporti? Tas jau pārvēršas par tipisku ainu. Cik pabraucu apkārt, ļoti daudzos pagalmos stāv visādi it kā zem 3,5t busi, bet! Izmēri tiem ir tik lieli, ka par vieglo mašīnu tādunosaukt var tikai nu tā ļoti samierinoši. Iepriekš augstāk jau ir parādīti piemēri

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
68 0 Atbildēt

Paciemojos Jelgavā, nu tur gan traģiska situācija ar vieglo auto stāvvietām pie padomju laikos celtajām daudzstāvenēm. Mašīnas vienkārši liek , kur vien var, ar vienas puses riteņiem zālājos, gajēju ietvēs utt. Pilnīgs bardaks.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
6 1 Atbildēt

Conqueror rakstīja: Šīs ielas piemēri rāda ka ir sīkāk un precīzāk jādefinē kas ir vieglais auto un kas ir visādi busi un bulku vāģi. Otrs moments, vai iedzīvotāju privātajiem auto domātās stāvvietās ir atlaujami visādi komerctransporti? Tas jau pārvēršas par tipisku ainu. Cik pabraucu apkārt, ļoti daudzos pagalmos stāv visādi it kā zem 3,5t busi, bet! Izmēri tiem ir tik lieli, ka par vieglo mašīnu tādunosaukt var tikai nu tā ļoti samierinoši. Iepriekš augstāk jau ir parādīti piemēri

Kas tev liek domāt, ka tās ir tikai iedzīvotājiem domātas stāvvietas?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 1 Atbildēt

Conqueror rakstīja: Alauksta ielā tā kā neredzu kaut kādas graudu kaltes no ASV, vai tad tas Peķka no MEXA nav kaut ko sajaucis? Dienesta komerctransportam nav paredzētas vietas pašvaldības sarūpētajās vieglo auto stāvvietās vietējiem iedzīvotājiem

Saprātīgam cilvēkam nav obligāti nošķirts darba un privātais auto. Arī ar šādu busiņu var pēc darba braukt mājās gulēt. Vietu aizņem tikpat, cik vieglais.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
69 0 Atbildēt

Paskaties augstāk bildes. Tie garie un augstie busi reāli traucē gājējiem un arī garāmbraucējiem.

core Reģ.: 03.01.2017
4 2 Atbildēt

coca cola fabia arī ir gara un augsta?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 1 Atbildēt

Par garumu varētu diskutēt - busu "long" versijas parastās stāvvietās tiešām mēdz neiederēties, bet bildē redzamais nav garais - vieglie mēdz būt garāki, lai gan vizuāli tā neizskatās. Toties tavu izpratni ļoti labi paskaidro traucējošais augstums - tu ko, kāp tām mašīnām pāri?! Vai tomēr gluži vienkārši nepatīk, ka visi nerīkojas pēc tava prāta? Un ko teiksi, ja tev kaimiņu daudzbērnu ģimene iegādāsies L2H2 pasažieru busiņu?

msh Reģ.: 16.04.2007
6 0 Atbildēt

Tu laikam brauc ar pseidodžipu, busu, smago mašīnu vai autobusu , ja tu nevari saprast to domu par augstumu. Iedomājies ka tu esi nolicis tam busam blakus parastu sedanu, ar kuru tev ir atmuguriski jāizbrauc uz ielas - cik daudz tu redzēsi uz to pusi, kur ir buss? Laikam jau necik.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 2 Atbildēt

Es braucu ar īstu džipu Bet tas neko nemaina - gana esmu braucis un braucu arī ar citādiem auto - gan maziem, gan arī lielajiem busiem. Man nerāda vēlēšanās savā tizlumā vainot kādu, kam mašīna augstāku. Starp citu pāris gadus esmu savu parasto sedanu ikdienā licis tieši apspriestajā Alauksta ielā. Bet tu piedāvā tieši ko? Aizliegt busus?

msh Reģ.: 16.04.2007
3 0 Atbildēt

Es neko - tofika autors par to uztraucas, ne es. Es tikai norādu to, kāpēc viņš to dara. Bet nu runājot par tizlumu - ja tev, ar nulles redzamību kustības virzienā, stumjoties uz atpakaļ, kāds, kuru tu neredzēsi, ieliksies sānā - vai tas būs tavs tizlums?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 3 Atbildēt

Ir vērts padomāt kādēļ nu jau nobrauktajos 25 gados, kuros šādas situācijas ir bijušas regulāri, neviens nav ielicies sānā. Varbūt tādēļ, ka šāds manevrs ir normāls un paveicams, ja vien tizlums neuzvar?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
5 0 Atbildēt

Tad jau jāaizliedz visi, kam aimugurē nav logu vai arī tie ir tumši tonēti, tiem arī cauri neredz.

Man tādās situācijās lieliski noder atpakaļskata kamera, kam ir pietiekoši plats leņķis, lai redzētu pietiekamā attālumā.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

Jā, uz ceļa tādi traucē - kaut gan nu jau traucējošāki ir pseidodžipi; to vienkārši paliek vairāk par tonētām normālajām mašīnām.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 2 Atbildēt

Piedod, braucu ar tonētu (rūpnīcas) džipu. Ceru, ka spēsi to kaut kā pārdzīvot.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

Spēšu, jo tu vai nu brauc ātrāk par mani, vai lēnāk - problēma ir tad, ja tādam mērkaķim ir jāseko. Bet par tonējumu - man patika viens uzraksts uz viena traktora - "skaistiem vīriešiem tonējums nav vajadzīgs"...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 2 Atbildēt

Kaut kāds nepareizs uzraksts, ja vien nav domāts par tiem vīriešiem, kas izmanto šofera pakalpojumus. Bildē vari apskatīt džipa rūpnīcas tonējumu - tas nekādi nav domāts pie stūres sēdošā vīrieša slēpšanai

msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

Nē nu protams ka tas ir tāds, ja būtu kas vairāk, tas būtu pretlikumīgs un tu ar to apskati neizietu.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
68 0 Atbildēt

Un jautājums. Kāpēc cilvēks iegādājas sev auto, iepriekš skaidri zinot, ka nav kur likt? Cik stulbam ir jābūt?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 2 Atbildēt

Varbūt tādēļ, ka auto ir nepieciešams, bet "nav kur likt" patiesībā ir "apzinoties, ka būs grūtības ar novietošanu"? Šķiet, ka esi no tiem, kas uzskata, ka visu apkārtējo pienākums ir nepārtraukti rūpēties par tavām ērtībām.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
5 2 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Tas ir jautājums pie VID vai tiek maksāts dienesta auto nodoklis par privāto lietošanu. Mums te pagalmā arī saradušies pilns ar aplīmētiem busiem, kas pagalmu izmanto kā uzņēmumu bezmaksas stāvvietu.

Šajā gadījumā vati būt drošs, ka tiek - lielie starptautiskie ar tādiem sīkumiem neriskē. Vispār jau gan pats formulējums "dienesta" norāda, ka par šo vispār nevajadzetu maksāt - dienestu pilda tikai ierēdņi, kuru privātā vizināšanās par nodokļu maksātāju naudu tiešām ir jāierobežo. Visiem pārējiem ir darbs un darba auto. Bet protams - ideja atkal ir pārvērsta par naudas iekasēšanas sistēmu.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
3 0 Atbildēt

Vai tad var nesamaksāt, ja mašīna uz juridisku personu un nav GPS izsekošana? Ejot TA aprēķinās jebkurā gadījumā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 2 Atbildēt

GPS nav obligāta prasība. Bet tas jau ir kļuvis par sinonīmu, jo likumā prasītajām ceļazīmēm bez GPS VID ierēdņi piekasās tik ļoti, ka lētāk ir uzlikt GPS.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
68 0 Atbildēt

lai varētu normāli nolikt auto perpendikulāri stāvēšanai uz ietves, vajag likvidēt tās apmales, vai nu noslīpējot slīpas vai nomainot ar pazeminātām apmalēm

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
69 0 Atbildēt

ir jaunumi. šoreiz no blakus esošās Vārnu ielas

vai nu Lienīte vai Pēterītis. Bet pa smuko nolikts auto, Vārnu iela ir vienvirziena iela

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

A ja nu tie nākamie divi arī brauca pret spalvu, tik atmuguriski?

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti