Renault Trafic

trafik Reģ.: 17.02.2018

Labdien, ir busiņš reno trafic 2008. g. 2.0 dīzels, nu jau otro mēnesi man marinē to un nevar sataisīt ..... .

Vispirms iedegās lampiņa, par degvielas sistēmas traucējumiem, atbraucu no Rīgas ar trīs strādājošiem cilindriem, servisā pateica, ka beigta otrā sprausla, nomainīja, bet auto vienalga neiet, tagad deg vēl sarkanā motora lampiņa un , kad piestartē, tad tūlīt noslāpst .... , vadības bloks tika noņemts un aizsūtīts uz Rīgu meistariem, bet tādu pašu atveda atpakaļ, it kā nomainījuši vienu plati ,atkal uzrāda, ka nestrādā otrā sprausla. Varbūt varētu ieteikt kādu zinošu meistaru?

 
trafik Reģ.: 17.02.2018
0 10 Atbildēt

kas ir?, te visi tuparillas , vai visu tur noslēpumā ............

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
4 1 Atbildēt

Tuparillas?Izklausās pēc zaļknābja.

trafik Reģ.: 17.02.2018
0 0 Atbildēt

zaļknābis vēlas iegūt kaut kādu info ....., bet ja nu seniori ir tik noslēpumaini, tad jau neko ........

MJanis Reģ.: 16.07.2004
0 1 Atbildēt

Labdien ! Man ir busiņš Opel Vivaro 2005.g 2.5 dīzelis.

Šogad buss gandrīz nodega, jo pečkas reostata štekerī bija $ūdīgs kontakts. Šodien noķīlējās kondiškas kompresors - siksna sāka svilt ....

Panelī ar visādas lampiņas - te deg, te nodziest ...

Šitie tuparillas tak nedos man padomu, ko man darīt - vest uz servisu vai uz Tolmetu !

Ja ieteiksiet Meistaru, tad Vernonu nevajag - viņš tikai bremzes māk modificēt un signālus atslēgt .....

atrabotka Reģ.: 24.05.2017
0 0 Atbildēt

Tie meistari maina visu pēc kārtas, vai tas tiek darīts balstoties uz kompja diagnostikas datiem? Nav bijusi tāda problēma un par reņiem vispār neko nezinu.

usaexperc Reģ.: 13.01.2018
0 0 Atbildēt

Ja tam autoram to busu vajadzētu, tad sen būtu sataisījis. Rumbulā tādus taisa max 2 dienas. Ja marinēs 2 mēn, tad nobankrotēsi.

wons Reģ.: 26.07.2017
0 0 Atbildēt

Kurā servisā ieteiktu mainīt ķēdi Renim?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti