Audi a4 b6 benzins/gaze

Audia4b6 Reģ.: 24.05.2018

Nesen uzstādīju 4,paaudzes gazes iekārtu,problema sekojoša, iedarbinu no rīta mašīnu, uz benzina viss ok,tad parsledzas uz gazi, un tad sakas problemas, masinai rucot, straujāk uzsitu pa gazes pedali, un mašīna pilnigi taka rijas ciet, apgriezieni no 800 nokritās uz 600,un tad atpakal uz 800,braucot ari tas pats, kad sledzu atrumus un nedaudz straujak sāku dot gāzi tad taka aizrijas, pilnigi liekas ka izsitisu zobus pret sturi, del ta ka masina noraustas, pabraucu kadas 10 min un tad viss strada ideali, šī problema tieshi ir kad parsledzas uz gāzi.

Vietā kur uzstādīja gazes iekartu pateica ka vaine nav gazes iekartai, bet gan mashinai, teica lai mainu sveces un tad skatos talak,. Nomainīju sveces, nekas nemainījās. Kas varetu but par vaini? Negribas vienkārši visu pec kartas mainit, varbut kadam lidziga problēma ir bijusi?

 
ezis71 Reģ.: 25.02.2009
2 1 Atbildēt

Mjā,vot tā ir riktīga kapeiku drāšana+izcils serviss.

murx Reģ.: 15.04.2016
1 0 Atbildēt

Kurš no 10 iespējamajiem benzīnmotoriem tur ir uzlikts?

Audia4b6 Reģ.: 24.05.2018
1 0 Atbildēt

2.0 96 kw

Audia4b6 Reģ.: 24.05.2018
0 0 Atbildēt

2.0 96 kw

murx Reģ.: 15.04.2016
1 0 Atbildēt

Versija Nr.1

Gāzes degmaisījuma aizdedzināšanai ir nepieciešams nedaudz lielāks dzirksteles spriegums, nekā benzīna degmaisījumam. Tieši tādēļ bieži ir tā, ka ar benzīnu iet, gāzi - nē. Samainot sveces aiziet uz abiem. Bet, lai dabūtu pietiekamu spriegumu, to ir nepieciešams iegūt no spoles un pārvadīt līdz svecei. Tajā vietā šim motoram bieži ir problēmas - eļļā izmirkuši "pīpīši", dzirksteles sišana uz sānu spolē. Nebūtu slikti to pārbaudīt uzliekot citas detaļas. Eļļa sveces kanālos nav pieļaujama.

Versija Nr.2

No motora izdiluma rodas pastiprināts tvaiks no motora kartera, kas satur eļļu, kas tiek novadīta ieplūdes kolektorā. Komplektā ar sliktu gaisa filtru, piemēram nepareizi lietotu KN vai vienkārši Filtron, putekļi samaisās ar eļļu un liels daudzums nosēžas ap droseļvārstu. Straujāk taisot to vaļā rodas nesakritība starp izmērīto un aprēķināto motora slodzi, īpaši, ja gaisa masas mērītājs melo. Tas noved pie raustīšanās slodzes pārejas momentos.

Versija Nr3.

Zinot gāzes uzstādītāju vidējo "līmeni", iespējams, ka vienkārši nepareizi ierakstīta degvielas karte. Tas, iespējams, ir novedis pie nepareizi noregulētas gāzes sistēmai raksturīgā blīkšķa ieplūdes kolektorā, kā rezultātā ir pārplīsis vai nokritis kāds gaisa cauruļvads un motors mēra nepareizu slodzi. Tādu vietu šim motoram ir vairāk, nekā vajag.

Versija Nr.4

Viss vai lielākā daļa no iepriekšminētā kopā.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
3 1 Atbildēt

Nu ko es teicu,kapeikdrāzējs,2l motoram gāzi.Kas tu invalīds vai pensionārs?Labi,fig staboj bet viss djošāko iekārtu un serviss izcils,uzstāda iekārtu un tālāk pisies pats.Umora,vieni klauni

Audia4b6 Reģ.: 24.05.2018
0 0 Atbildēt

Kada tev starpiba cik lielam motoram lieku gāzi? Ja

Nezini ko uzraxtit

tad pakluse,, tadi gudrinieki pilna dirsa????

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 1 Atbildēt

Skatos jau pipelā esi,nevar saprast kur teikums sākas un kur beidzās,dzer par ietaupītiem līdzekļiem?

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Nee, pletj, tas vnk profesionĀla kaite- iedomājies kā ir, ka katru dienu tas suuds jāelpo.Jo īpaši tagad +25cos ja kkur tilta slīpumā sastrēgums- es varu iedomāties, kā ir ka kalnā nevelk un kā tur visi apkārtnē spiesti ostīt un sūkāt to smārdu, kas tur no tās "pasaulē tīrākās" degvielas pa visiem galiem nāk ārā.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 0 Atbildēt

Tas tiesa 650,šodien vedu meitu no bērnudārza,apstājos pie luksafora un smaķelis parādās salonā.Sakumā padomāju ka meitiņa suņa sūdā iekāpusi bet labi paostot to smaku sapratu kad kāds ar gāzi brauc,man priekšā stāvošais bija vw tdi.Tagad rodas jautājums,kur tad bija smirdētājs?

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Tu jau pats esi pipelē jo uzrakstīji pipelā,beidz dzert un citus mācīt!

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Labi,es vairs tā nedarīšu,piedodiet.

Audia4b6 Reģ.: 24.05.2018
0 0 Atbildēt

Klauns, aizej pieaudz, un nomaini pie reizes pamperus

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Vari teikt par mani ko gribi bet tu izgāzies kā veca sēta.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Moš par ātru pāslēdzas. Uzsildi kārtīgi ar benzīnu līdz darba temperatūrai un tad pārslēdzies un pavēro vai tas pats. Vārstu "eļļošanas" sistēmu arī uzstādīja?

Audia4b6 Reģ.: 24.05.2018
0 0 Atbildēt

Eļļošanas sistēmas nav,

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Gribēju piebilst,ja es apsvētru uzstādīt gāzes iekārtu savam auto tad izvēlētos zelta vidusceļu,pašlaik ir pieejamas trīs paaudzes,4.,5.un 6.,tātad 5.paaudzi.Autonamu noteikti neizvēlētos,jo tur ļoti brutāli uzstāda iekārtu,tieši pašu balonu,varbūt tur kaut kas pamainījies pa 5.gadiem bet vienalga NĒ.Atkal meklētu vidusceļu,protams kur varētu arī veikt pēcgarantijas apkopes.Tāds bija mans domu grauds.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti