Toyota Aygo tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Maris Reģ.: 06.06.2001

Jaunais Toyota Aygo 2018 / 2019, kāda pieredze?

 
GTD2 Reģ.: 18.10.2004
1 0 Atbildēt

ir pieredze ar 2016 un 2006 gada modeliem, pat nezinu ko lai labu pasaka par to auto, varbuut ka intresants arejais dzizains, masina kondzerbundza, 1.0 dzinejs svaks ,nestabila, pilsetaa nav erti jo loti slikta manervesana, degvielas paterinsh ,del svakaa triscilindru motora arii kadi 6-7 litri uz simts, tiesaam nezinu ko labu pateikt par to auto, vargaas vietas kas vairums toyotaam taa ir atrumkarba detalas visas jasuiuta, pat riepas

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Īsti nesaprotu pircējus tādam brīnumam. Ja vienīgi cilvēkam nav bijusi iespēja salīdzināt ar ko labāku (Premium-īgāku).

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 1 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Īsti nesaprotu pircējus tādam brīnumam. Ja vienīgi cilvēkam nav bijusi iespēja salīdzināt ar ko labāku (Premium-īgāku).

Man prātā nāk tikai picu piegāde, kam tādi bieži tiek arī izmantoti.

Maris Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

R- Eiropas pilsētās, kur maz vietas, šādi auto tiek pirkti dēļ izmēriem. Latvijā A un B klase aizņem tikai 8% jaunu auto tirgus

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Īsti nesaprotu pircējus tādam brīnumam. Ja vienīgi cilvēkam nav bijusi iespēja salīdzināt ar ko labāku (Premium-īgāku).

Es arī. Var nopirkt Yari. Iemetu aci Amserva lapā - tas ir jauns par 1k dārgāks, bet tajā vajadzības gadījumā var salīst 4 cilvēki (esmu braucis. Vismaz ne baisi tālos attālumos iztikt var). Tādā Aygo it kā ir 4 durvis, bet nu uz aci liekas, ka aizmugurē var ielīst vien punduris.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti