Laka lobās nost

SANJAGANJA Reģ.: 20.06.2018

Sveiki, vajadzīgs viedoklis.

Esmu noskatījis mašīnu kurai no haubes un mazliet no jumta nāk laka nost. Haubi ir jāpārkrāso visu pa jaunu bet jumtu vēl varot pielabot. Par izmaksām +/- zinu.

Jautājums sekojoš.. vai man ir jēga pārkrāsot haubi vai tomēr tā ir kā slimība un laka ik pa laikam sāks nākt nost arī no pārējām mašīnas daļām? Vai arī nokrāsošu haubi un braukāšu laimīgs? Un jūsu domas vai vispār pirkt vai labāk nepirkt auto kuram ir vietas kur laka lobās nost? Golf 4 97.gads

 
lynx85 Reģ.: 21.12.2005
1 0 Atbildēt

Ļauj minēt, tumši sarkans auto?

Nezinu vai tā ir sistēma, bet brālēnam diviem auto (abi sarkani) bija problēma ar lakas lobīšanos, viens no tiem kā reiz golps to pašu gadu. Līda defekti ārā visur, jumts. stoikas, kapots, visur. Nopirka skaistu, bet pēc gadiem 3 auto kā nodirsts. Paši dievojās ka auto atraduši nekruķītu un nesistu, un ka tas esot rūpnīcas brāķis konkrētai krāsai (sarkana) nevis Lietuvas meistaru uzfrišinājums nāk nost...

SANJAGANJA Reģ.: 20.06.2018
0 0 Atbildēt

precīzi.. tumši sarkans

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
1 0 Atbildēt

nu tad rēķinies ka lobīšanās turpināsies visur. štrunts jau par to ka lobās, bet tās vietas, kas lobījās pērnvasar, pa gadu izbalē un kad blakus nolobās jauns pleķis, toņi nesakrīt. Auto tiešām kā nodirsts izskatās. Ja domā pirkt, tad labāk izskati variantu vienkārši laku noslīpēt nost, nebūs lētāk nekā visu pārkrāsot?

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 0 Atbildēt

Varbūt labāk ar caurspīdīgo plēvi visu auto aplīmēt?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
5 6 Atbildēt

Pērc ciet. Tas taču VW. Vai tad kāds pērkot šo lauksaimniecības tehniku skatās uz vizuālām lietām?

Ja skatītos, tad VW neviens nepirktu.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 1 Atbildēt

nee perk tapeec ,ka perkot lietotos auto nav lielas altrenativas, lai auto remonts neizmaksaatu dargasalk par pashu auto

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
3 0 Atbildēt

Es neteiktu, ka VW reti lūzt, vai to remonti būtu lēti....

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

4 golps tocna nav dargs remontos un tas veel ir tas variants ,kuram nav daudz kam luuzt

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Man ir bijuši vairāki srakani auto.Visiem bija acīmredzamas grūtības ar krāsas svaiguma uzturēšanu ,bet vienam ar oem rūpnīcas laku ,tieši kā te saka. Sākās sīki fragmentāri ap 4to gadu un beidzās ar to, ka jumts un kapots pilnībā tika nodīrāts nost lieliem fragmentiem pa tīro matēts un vēlāk veiksmīgi nolīmēts melns.

usaexperc Reģ.: 13.01.2018
3 0 Atbildēt

Sarkanā krāsa ir visu krāsotāju ļaunākais murgs. Es ieteiktu vai nu visu pārkrāsot vai aplīmēt ar karbona imitāciju.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Vēl labāk ar rūsas imitāciju.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Tas, vispār, smuki izskatās:

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Saka jau, ka par gaumi nestrīdas, bet šitā izķēmot mašīnas...

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Te nesen bij disku$ija tieši par sarkana auto pirmspārdošanas uzkrāsošanu pļavā- gan jau tā pati "sarkanā" problēma arī tur būs bijusi.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Man liekas, ka Pārdaugavā nupat redzēju to Colt brīnumu, baigā sakritība, ja nē - identiska, perfekta krāsa, jauni LV numuri

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Sarkanais pigments ir visnenoturīgākais saulē. Tāpēc sarkani auto pastiprināti balē. Vaina ir tieši pigmentā.

Bet uz laku tas neattiecas. Visdrīzāk ka iepreikšējais saimnieks pļavā to pabalējušo drusku piekrāsojis, jo tā jau to superaprīkoto Golpu (bija pat aizmugurējie elektriskie logi un elektriskie spoguļu regulētāji) par godīgu (lasi: nenormālu) cenu pārdot nevarēja

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti