Ķīmiskā tīrīšana

R112 Reģ.: 12.09.2018

Vajadzētu masīnai uztaisīt kārtīgu tīrīšanu - uz auduma salona ir pāris traipi - pārsvarā no izkusušas šokolādes un dzēriniem, kā aŗī gribētos iztīrīt spraugas, kur parastam mirstīgajam grūti tikt klāt. Ir kādi ietiekumi kur vislabāk vest un ar kādām cenām aptuveni rēķināties?

 
eidis Reģ.: 07.11.2001
2 2 Atbildēt

Nemainot paradumus kāda jēga tīrīt? Pēc nedēļas viss būs atpakaļ. Turpini ēst šokolādi un baudi rudeni.

R112 Reģ.: 12.09.2018
4 0 Atbildēt

Ja nevarēji atbildēt uz jautājumu, kāda jēga atbildēt? ;) Šokolāde un dzērieni ir no bērniem, kuri vairs netiek vesti attiecīgajā masīnā, tāpēc laiks to iztīrīt.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 1 Atbildēt

Jēgas nebija, atvaino!

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 1 Atbildēt

Kkad sen tīriju gaišu salonu. Pleķi (putekļi + mitrums) palika, nekas lielisks no tās ķīmenes nebija. Salons slapjš uz nedēļu - paralons žūst ļoti slikti. Teiktu ka siltākā laikā tas pasākums būs mazāk nepatīkams.

Principā manā skatījumā vienīgais vērtīgais pasākums būtu ja to salonu izjauktu un pārvalkus iztīrītu. Visi pārējie tādi sevis mierināšanas pasākumi

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Ķīmisko tīrīšanu esmu veicis vienu reizi un skaidrs, ka nekad vairs to neatkārtošu. Ķīmisko veicu, jo bija vairāki pleķi kurus parastās mazgātavās neiztīrīja, tāpēc nolēmu aizvest uz ķīmisko. Bet arī pēc ķīmiskās pleķi nebija pazuduši. Jautrākais bija tas, ka vēlāk garāžā atradu vecu Turtle wax auduma tīrāmo ar kuru pats bez problēmām tos pleķus iztīrīju!

Ļoti sen atpakaļ te iAuto jau dalījos ar savu viedokli par ķīmisko tīrīšanu:

"Neliels salīdzinājums starp ķīmisko tīrīšanu un parasto salona tīrīšanu auto mazgātavā:

1. pēc parastās tīrīšanas salons nepaliek slapjš, pēc ķīmiskās salons vēl nedēļu bija slapjš;

2. parasto tīrīšanu veic 30min., ķīmiskā veselu dienu;

3. parastajā tīrīšanā notīra arī paneli un logus, pēc ķīmiskās logi bija tā nod**rsti, ka bija jābrauc uz parasto tīrīšanu;'

4. pārējā salona tīrīšanas kvalitātē nejutu atšķirību starp parasto un ķīmisko tīrīšanu;

5. par parasto jāmaksā 15Ls, par ķīmisko 80Ls.

Ieteikums citiem: ja tomēr izvēlaties taisīt ķīmisko tad pēc mašīnas brauciet kad ārā ir gaišs, lai uzreiz varētu saskatīt padarītā darba kvalitāti"

feciic Reģ.: 09.05.2008
2 0 Atbildēt

Mana pieredze pilnīgi pretēja, divas reizes esmu tīrījis un abas auto salons bija kā jauns pēc tīrīšanas, jā ziemā ir grūtāk ar to žāvēšanu, bet daudz maz sakarīgs kantoris saliks salonā pūtējus un daudz maz apžāvēs vai vismaz atstās siltā, sausā garāžā uz nakti. Skaidrs ka tas viss prasa laiku, auto krāsošana taču arī nav express serviss?

R112 Reģ.: 12.09.2018
0 0 Atbildēt

Varbū vari padalīties, kur veici ķīmisko? Negriba snomest 150eur par neko

feciic Reģ.: 09.05.2008
1 0 Atbildēt

Viens bija privāts darbonis privātmājas pagrabā, otrs kautkur rumbulā, abi savu rūpalu metuši pie malas.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 0 Atbildēt

Man arī vislabākā iespējamā pieredze ar vairākiem ķīmiskās tīrīšanas kantoriem. Pat ar kuponu "pa lēto" nevarēju sūdzēties. Ja būtiski nevis "pa lēto", bet LABI - iesaku Enri mazgātavas. Rezultāts ļoti priecēs

R112 Reģ.: 12.09.2018
0 0 Atbildēt

Es skatīos uz viņiem, bet pēc mājaslapas spriežot viņi tādu kārtīgu ķimisko nepiedāvā? Man jau visvairāk interesētu tiesi tos traipus no auduma dabūt ārā

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Es esmu aizbraucis un parādījis auto salonu maiņas vecākajam. Tad Enri ātrs lēmums un cena par konkrēti darbu. Jo, arī netīrības pakāpes var būt atšķirīgas. Rezultāts bija wow!

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

R112 rakstīja: Es skatīos uz viņiem, bet pēc mājaslapas spriežot viņi tādu kārtīgu ķimisko nepiedāvā? Man jau visvairāk interesētu tiesi tos traipus no auduma dabūt ārā

Iesaku pamēģināt manis pieminēto Turtle Wax. Labu laiku atpakaļ, kad manām automašīnām bija auduma beņķi, lietoju kautko līdzīgu šim, perfekti iztīrija visus traipus.

www.automotoshop.lv/index.php?route=product/product&product_id=27699

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Man gan gaišam salonam šis neko īsti nepalīdzēja...

Pēc tam apnika eksperimentēt.

Principā jātaisa serviss, kurš nomontē to audumu, izgriež veļenē un uzliek atpakaļ. Vajadzētu būt grandiozam rezultātam

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Grandiozs nav, bet ir normāls. Golfa iepriekšējajam salonam, pielāgojot likšanai iekš mk2 [dzelžus bik vajadzēja pagraizīt un pametināt] visu sadalīju reizinātājos un sabāzu veļasmašīnā - trīs mazgāšanas reizes pa visām detaļām kopā sanāca - nu normālas, tīras lupatas, manuprāt nekas sevišķs.

Ar esošajiem ķebļiem gan tā nedarīju, ādu nav vērts bāzt veļasmašīnā Ja ir nosliece sasmērēt salonu [man tāda ir], tad jāiet uz ādas ķebļiem.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Šis ir mēģināts, labs. Gaišie griesti tīrīti, bez lielas piepūles un rezultāts ļoti labs.

Laaciz Reģ.: 01.04.2016
0 0 Atbildēt

Man bija pleķis no ūdens (viens ar slapjiem šortiem apsēdās ) . Nebija baisi liels, bet tomēr krita acīs. Aizvedu Rīgā Dārzaugļu ielā bija. Vieta saucās Rīgas pulēšanas centrs, bet šķiet firma bija, kas nosūtīja tur, bija "Greenline auto". Beņķis kā jauns bija.

boldcarworks Reģ.: 26.11.2018
0 0 Atbildēt

Labdien!

Bold Car Works - auto ar raksturu!

Esam atvēruši uz maksimālu kvalitāti orientētu auto detailinga darbnīcu Rīgā, visiem jautājumiem par un ap auto vizuālo.



Piedāvājam:


Virsbūves pulēšanu;

Keramiskos pārklājumus;

Iespiedumu izlīdzināšanu;


Salona ķīmisko tīrīšanu/ atjaunošanu;

Papildus:

Krāsošana;

Tehniskie jautājumi;

Auto/detaļu aplīmēšana;

Dzinējs/elektronika;

Katrs auto un tā mērķis ir atšķirīgs! Sazinies:

INFO@BOLDCARWORKS.COM

+371 26076767

boldcarworks Reģ.: 26.11.2018
1 0 Atbildēt

Informatīvi. Tikko saņēmām pirmo lielkravu ar industriālo vējstikla pārklājumu, kas īpaši palīdzēs nodrošināt skaidru redzamību gada tumšajā un slapjajā laikā - hidrofobs efekts, atgrūž ūdeni un netīrumus. Pārklājuma princips ir līdzīgs benzīntankos nopērkamajiem, bet atšķiras ar noturību - savu efektu saglabā vismaz 6-12 mēnešus. (Pēc ražotāja info - 12 mēneši, bet pirmais, ko uzklājām, bija pirms vairāk kā sešiem mēnešiem un vēl darbojas tāpat kā sākumā, tādēļ sešus mēnešus varam garantēt).

Cena apstrādei 30 EUR, process apmēram 30 minūtes, pa to laiku uzcienāsim ar tēju vai kafiju + kādu interesantu lasāmvielu tepat pie mums - Bold Car works Rīga.

Pierakstam +371 26076767 vai arī DM Instagram @boldcarworksriga

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti