''Nelec'' ar 1.reizi

superturbo2000 Reģ.: 09.11.2018

Sveiki!

Esmu saskāries ar tādu problēmu savam Opel Insignia Sports Tuarer 2009 2.0 CDTI

Auksts motors(nav darbināts kādas 7-12h), negrib ''lekt'' ar pirmo reizi un diezgan ilgi griež starteris. Ar siltu motoru nav nekādu problēmu. Panelī neviena kļūda nerādās, kā arī servisā diagnostikā, neviena problēma netika uzrādīta.

Tika pārbaudītas sprauslas - ok, tās nav pie vainas. Starteris, akumulators un kvēlsveces, cik saprotu, arī nav pie vainas.

Vai kādam ir bijusi līdzīga pieredze?

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

Starteris kā reiz var būt pie vainas.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
2 7 Atbildēt

Ufo (tas kurš Upacieris) pirms ļoti daudz gadiem teica:

Sale lec, varde lec, zivis lec, tikai Opel nelec

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
3 0 Atbildēt

Dizlaiku neliku bet muļķītis tu token esi,tev pat gramatika klibo.

Patisons Reģ.: 24.04.2017
0 0 Atbildēt

Akumulators, vai tiešām pārbaudīts, dīzelim kā reiz kritiski. Problēmas ar degvielas padevi? Nesen mainīta zobsiksna? Ir bijis ar citas markas dīzeli, kad bija problēmas ar degvielas padevi.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
2 0 Atbildēt

Sākumā pārbaudi aķi ar slodzes mērītāju un tad skaties tālāk.

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
0 0 Atbildēt

Vai jau tika pārbaudīta degvielas sistēma uz hermētiskumu? Gaisa burbuļi taču nav no rīta pēc vai pat pirms degvielas filtra?

Casio Reģ.: 24.12.2015
0 0 Atbildēt

Mans Opelis vecs kā pasaule, meklējot problēmu izjauca visu motoru līdz apakšai. Beigās izrādījās degvielas atplūdes trubiņas hermētiskums vai kā tamīdzīgi. Sīkums. Pirms tam 3x šlepēju mašīnu līdz pieleca, lai aizbrauktu uz servisu, samaksāju traku naudu par sūsa atplūdes trubiņu. Sāc ar to, ja nav - welcome to realm.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Man savulaik dīzeļVectra tāda kaite arī bija, pie vainas bija gaiss sistēmā. Kad auto pastāv, veidojas gaisa burbulis. Atrisināju laikam Dīzeļcentrā.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti