Opel Vectra c 1.9 cdti

123456 Reģ.: 01.12.2018

Reizēm mirgo servisa ikoniņa, mašīnu nevar piedarbināt. Izņemot atslēgu no aizdedzes, un ieliekot atpakaļ(dažreiz vairākkārtīgi), ikoniņa vairs nemirgo, mašīnu var piedarbināt, ikoniņa deg, kad mašīna sāk darboties, ikoniņa nodziest. Servisa pateica, ka, nevar neko pateikt, kamēr šī ikoniņa nemirgo. Vajag pielikt pie kompja tieši tad, kad mašīnu nevar piedarbināt ... ta norāda uz vadibas bloku, bet kas tiesi, nevar pateikt. vai kāds ir saskāries ar šādu problēmu?

 
123456 Reģ.: 01.12.2018
0 0 Atbildēt

Guzis Reģ.: 23.08.2006
1 0 Atbildēt

Aizbrauc uz adekvātu Opel servisu, piemēram Amserv Krasta.

123456 Reģ.: 01.12.2018
0 0 Atbildēt

Un tur pateiks, kas pa lietu? uznak Opelim nikis un mirgo si ikona, paiet laiks viss ok, si ikona nodziest uzreiz, nemaz neiedarbinot auto.

Guzis Reģ.: 23.08.2006
2 0 Atbildēt

Ar adekvātu aparatūru var paskatīties ne tikai aktuālās, bet arī iepriekš fiksētās kļūdas.

123456 Reģ.: 01.12.2018
0 0 Atbildēt

Paldies. Varbūt tā arī jādara. Pati diemžēl neesmu no Rīgas, kad būs iespēja, aizbraukšu uz Opel centru, varbūt tur pateiks kaut ko vairāk, jo lauku servisā man pasaka, ka norāda uz vadības bloku, bet, kur tieši, nevar pateikt ... vajagot pielikt pie kompja tanī brīdi, kad šī ikoniņa mirgo ... man jau vajag zināt, kas tieši taisa ziepes, un tad jau to ķibeli sariktet man var ari lauku serviss.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti