Iekļaušanās ātrumā

Freijers Reģ.: 06.09.2018

Pēdējās dienas (faktiski ne tikai) ievēroju tendenci - beidzas baltā zīme, bet priekšā braucošie nespēj/negrib paātrināties līdz pat atļautajiem 90, kāds vēl gabalu uz 60 velkas, citam bail vairāk par 75 braukt. Konkrēti par vietu aiz Sauriešiem un Vālodzēm, bet manīts arī citur... Kas tas ir - necieņa pret citu laiku, neprasme vadīt auto vai vienkāršs stulbums, jeb arī zombijtelefonists ?

Būtu tā kā laiks arī šādiem pievērst uzmanību, kas nespēj laicīgi iekļauties plūsmā, ja reiz savulaik braukšanas eksāmenos par to laukā meta.

 
1 2 3 4 5
msh Reģ.: 16.04.2007
11 3 Atbildēt

Es domāju ka pirmie divi + pilnas bikses. Vakardienas novērojums purnagrāmatā; viens posts, ar kuru cilvēki padalījušies, un viens komentārs uz to:

"Godātais autobraucēj! Ja tev ir bail braukt tumsā, miglā, pa potenciāli apledojušu ceļu, tad nedari to! Paliec mājās! Tu brauc ar 50 km/h pa šoseju, aiz tevis sastājusies gara rinda citu automobiļu, kuriem pa mūsu līkumainajiem ceļiem ir jāveic riskanti manevri, lai tevi apdzītu. Paliec mājās, nemoki sevi un neapraudi citus!"

"Nesaprotu,kāpēc man būtu jāriskē ar savu dzīvību uz apledojuša ceļa braucot ar 90 km/h ? Mājās jāpaliek drīzāk lidotājiem jo var arī nepārbraukt mājās "

Uggga Reģ.: 04.01.2006
7 1 Atbildēt

Aiz baltajām zīmēm tik daudz neesmu piefiksējis, bet kaut kādu ātruma ierobežojumu beigas ļoti daudzi nav spējīgi saprast. Piemēram, pirms Siguldas, kur beidzas sadalošā josla, ātruma ierobežojums 70 beidzas aiz pagrieziena uz Aerodimumu un TA, bet tikai labi ja katrā 10. braukšanas reizē tur izdodas paātrināties līdz 90, jo pa priekšu kāds turpina ievērot 70...

msh Reģ.: 16.04.2007
2 1 Atbildēt

Jautājums vai tā ierobežojuma beigas ir saprotamas... Man, piemēram, liepājas - rīgas šosejas otrā galā, netālu no apvedceļa, ir diezgan jāiedziļinās, kurš no abiem ierobežojumiem ir ar beigu zīmi, un kurš - ar grūti saprotamu krustu beigās. Tepat otrpus robežai, netālu no palangas, vietā kur ir jaunie vidējā ātruma mērītāji, es vispār nevaru saprast uz cik drīkst braukt - it kā varbūt drīkst uz 90, bet neviens tik ātri nebrauc...

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
3 1 Atbildēt

Ir lieliski saprotamas,JO TUR IR KRUSTOJUMS!!!!

P.s. Biku uzcepos,jo tie idioti kas pirms zīmes 70 man palido garām ar 110-120,aiz krusta brauc uz 80.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
4 3 Atbildēt

Nabadziņš... Veselu km līdz Siguldai spiests pazemojoši vilkties uz 80... Jūtu līdzi.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
3 2 Atbildēt

Tu jau sevi pazemo vilkdamies kā veca plauša.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
1 1 Atbildēt

Piedzīvosi manus gadus, brauksi kā vecs urīnpūslis. Atradušies baigie speci...

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Davaj, klāj vaļā, cik tev, 80 jau ir?

ps- tur tos p/darus kas tajā suuda kalnā tur nespēj pat uz 70 uzbraukt, vajadzētu tajā brīdī sakontaktēt viedokļu apmaiņai ar kādu smagā transporta vadītāju.Lai pletj pie tā airōdiuma noparkojas un kājām aiziet izpētīt- kas tur aiz tā Līkuma ir.Varbūt ka nuinahfig, labāk ir pieņemt pPareizo lēmumu un "apgriezties braukšanai pretējā virzienā"

650 Reģ.: 25.01.2017
6 1 Atbildēt

Jautājums ir kādus uzskatus diendienā ikdienā reklamēt un popularizēt. Tirgusbābu, bikseesmiizeeju un pusaizmigušu p/daru viedokļi dominē it visur, kur lai mēs nepaskatītos. Viens pusaizmigušais parasti sataisa aiz sevis riskantu darbību jūru, bet pajoliņi tik turpina attaisnot un katram idiotam pieskaņot pārējo normālo braucēju intereses. Jebkurš mudinājums raitāk kustēties izpelnās kritiku. Nav kur pi... Mobilo tel sērga nezcik gadus iet, abet luuk Tikai Tagad sākam runāt, laikam gada beigās līdzekļi jāapgūst. Būtu interesant uzzināt honorārus un utt..

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
2 0 Atbildēt

Lai man nokalst pirksts ar kuru es te klabinu, ja Tu ne reizi neesi runājis pa telefonu braucot.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 3 Atbildēt

Nē ,vecīt, es praktiski NE reizi neesmu braucot runājis pa telefonu tādā līmenī, lai tas traucētu man apkārt esošos.

ak Reģ.: 13.01.2003
3 0 Atbildēt

Es te 100 % piekrītu, 650 . Gandrīz to pašu gribēju rakstīt

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
5 4 Atbildēt

Neprasme vadīt auto, ko pats nepratējs uzskata par prasmi. No tā izriet arī viss pārējais - uzskatīt, ka ātrāk braucošie ir atsaldeņi, kas nebrauc droši, jo lēnbraucēja prātā nav pieļauts variants, ka ātrāka braukšana ir atbilstoša prasmei, kas lielāka par paša. Un ja jau kāds prātā ir nodefinēts kā atsaldenis, tad pašsaprotami pret viņu un viņa laiku nekādas cieņas nav.

jjjj Reģ.: 13.04.2018
5 0 Atbildēt

Ārzemēs ir redzēti dažādi neloģiskumi zīmju izvietojumā. Varbūt arī Latvijā jāiet tas pats ceļš? Varbūt arī mums vajag pēc baltās zīmes, kas norāda,ka apdzīvotā vieta ir beigusies un var sākt braukt uz 90km/h, vēl pēc kādiem 300 m uzlikt zīmi, ka maksimālais ātruma ierobežojums ir 90km/st. Tas - kā papildus atgādinājums priekš tiem, kas lēnāk domā. Analogi ārzemēs ir. Piemēram, te pat Igaunijā - ja izbrauc ārā no apļa ārpus apdzīvotas vietas, kas pats par sevi norāda, ka ātruma ierobežjuma vairs nav, vēl pēc 300m ir zīme, kas norāda, ka ātruma ierobežojuma vairs nav (Ir kā pasakot - "Neguli, beidz taču vilkties!!!").

Vai Austrijā - baltā zīme par to, ka sākas apdzīvotā vieta un uz tā paša staba, ka ātruma ierobežojums 100km/h ir atcelts. Iespējams, austriešiem arī vēl papildus jāpasaka.

Vēl lielāki brīnumi Grieķijā. Ārpus apdzīvotas vietas aplis. Izbraucot no tā ārā, pēc 200-300metriem zīme, ka visi ierobežojumi atcelti. Uzreiz 2 jautājumi: 1) kas tieši atcelts, 2) un kā braukt tālāk? Bet vēl pēc 200-300 metriem zīme "ātruma ierobežojums 90 km/h"!!!! Viņiem, ko, bija grūti uzreiz pateikt, ka ātrums ir 90 ?!!!

Bet ceļa zīmju ziņā man patīk franči ar savām norādes plāksnītēm zem zīmes "RAPPEL" (atgādinājums). Vai mums Latvijā būtu grūti šur-tur uzlikt "Atgādinājums - ne ir 90", vai "Atgādinājums - te ir 50". Bet tā nedara, jo tad būtu mazāka peļna par iekasētajiem sodiem, jo tas ir svarīgāk par labi organizētu satiksmi!!!

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
2 0 Atbildēt

Pilnībā piekrītu. Ir vairākas vietas, kur regulāri kāds pārkāp noteikumu un ir skidri redzmas, ka tā ir neuzmanība nevis apzināta rīcība. Bet atbildīgie dienesti, tā vietā, lai saprotamāk izvietotu zīmes, gadiem turpina sodīt pārkāpējus (pildīt budžetu). Piemērs: www.google.lv/maps/@56.9567609,24.0982408,3a,75y,4.35h,74.54t/data=!3m6!1e1!3m4!1ssgu8uXkfljy16gTVVEfaeg!2e0!7i13312!8i6656?hl=lv

ak Reģ.: 13.01.2003
2 0 Atbildēt

Igaunijā ir vēl viena laba lieta, atšķirībā no LV-gāzes uzpildes stacijās nav jātur poga ar roku, kamēr pildās

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Tas ir diezgan loģiski ka pie mums ir jātur - agrāk pie mums nebija jātur, jo to lietu bija jādara kvalificētam personālam - tagad, kad to drīkst darīt katrs pats, ir poga, lai situācijā, kur cilvēks varbūt apjūk, vai tiek novērsta uzmanība, būtu vieglāk pārtraukt nekā turpināt.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 1 Atbildēt

Jau ceturto gadu Fabijai pildu autogāzi, un nekad pogas pieturēšana nav likusies apgrūtinoša.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 2 Atbildēt

Es brīnos, ko tik maz mīnusu salikts.Ja šī tēma būtu Titullapā un pieejama garāmgājējiem,vo ta jūs vellu redzēetu par savu brīvmuldēšanu ;P

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
1 1 Atbildēt

Es toč saliktu, bet man tas prieks liegts. Droši vien nav tā Jūsu braukšanas prasme.

RR95 Reģ.: 06.01.2017
4 4 Atbildēt

Ieteiktu te dažam labam, kurš nespēj uztvert ceļazīmes, nu nevajag tādiem uz ceļa rādīties. Jūs esat bīstami pārējiem.

ursis Reģ.: 11.07.2002
5 2 Atbildēt

No aireodiuma,jap ir 90km/h. Neatceros ka kāds brauktu ātŗāk par 80km/h,jēga ??? ja tūlīt Sigulda ??? Pēc 300 metriem ar ierobežojumu 50 ? kam seko debīls 70 ? pēc benzīntanka.

P.S. un ZIEMĀ var būt apledojis Lorupes viadukts.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 2 Atbildēt

Mjā,300 metri,tev ar ačiem nav labi.

ursis Reģ.: 11.07.2002
2 0 Atbildēt

D umsh pirms runā,nedirs ja nezini situāciju.

ursis Reģ.: 11.07.2002
2 0 Atbildēt

dU msh ,piedodiet

imzz Reģ.: 27.02.2015
6 1 Atbildēt

Zīme 90 starp citu, ir maksimālā nevis minimālā ātruma, kā te daudziem šķiet, ierobežojums. Pie tam ar to 90 var braukt ja nav slidens segums un ir laba redzamība. Ja nav ideāli ceļa un redzamības apstākļi, tad lēnāk par 90 var braukt, vajag braukt un tas ir pilnīgā saskaņā ar Ceļu Satiksmes noteikumiem un drošības prasībām ;)

RR95 Reģ.: 06.01.2017
6 1 Atbildēt

Sūds un pieci ar to 90. Kāpēc piemēram ļoti daudzi izbraucot no mazāk svarīga ceļa kādam priekšā, nespēj iespiest pedāli un iekļauties plūsmā. Kāpēc citiem tādu mūdžu dēļ ir jasabremzējas, tikpat labi, ja jau viņam nekur nav jasteidzas, var pagaidīt kamēr visi aizbrauc, bet nē, šitie parasti izlien un tad nu ņemas rubināt degunu

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 6 Atbildēt

Tāpēc, ka tu esi radījis šo šķirbu un par to tev pienākas atmaksa. Ja brauktu kā nākas ievērojot distanci (t.i neveidojot to kvartāla garumā), neviens priekšā nelektu.

A t;a šādi mūdži izretinās pa ielu un izbraukt vispār nav iespējams. Tad es arī mierīgi mēdzu izbraukt priekšā. Ja jau nekur nav jāsteidzas (pēc distances spriežot), vari arī piebremzēt.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 1 Atbildēt

Nē, tāpēc ka pie mums daudz fofāgenu braucēju, kam nav pieredze braukšanā ar hondām - un tāpēc neprot uzgriezt augstus apgriezienus

iciks Reģ.: 29.05.2013
14 0 Atbildēt

Un ko teikt par šitādiem uz maznoslogotiem ceļiem? Tu viens lepni brauc, aiz tevis 5 min neviens nebrauks, to pat redz, bet nu vajag kādam lepni izgriezt priekšā un sākt ar sprāguša klepera ātrumu paātrināties. Nu pagaidi 5 sekundes, aizbrauks tas vienīgais braucējs pa galveno, tad arī ļurini.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Minēšu - tie parasti ir Audi 80. Ir tāds fenomens. Domāju, ka tie veči nav skaidrā.

RR95 Reģ.: 06.01.2017
4 0 Atbildēt

Es nerunāju par pārpildītu Varoņpilsētas centru, ja nezināji tad daļa iedzīvotāju dzīvo arī ārpus, kā dažs labs saka "dižās pilsētas". Un ārpus dižās pilsētas mēdz gadīties arī tā, ka visus trīs kvartālus neviens nebrauc pa priekšu. Vēl jau, ja gadījumā nezini ir ceļi, kas ved ārpus pilsētas un galīgi nav forši, kad uz tāda priekšā izjājas deguna urbinātājs

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
5 2 Atbildēt

Nesapratu kur topika autoram problēma? Viņš nespēj iekļauties plūsmā, ja tā brauc uz 75? Un grib lai viņam noņem par to tiesības?

Kurā CSN punktā ir definēts minimālais atļautais ātrums?

RR95 Reģ.: 06.01.2017
2 4 Atbildēt

Pēc jautājuma par definēto minimālo ir skaidrs, kas tu pa putnu. Labāk aizej uz CSDD un nodod savu autovadītāja apliecību

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
3 0 Atbildēt

Visiem kas te tā cepās - nervu šūnas neatjaunojas. Ceļi mums ir tādi kā ir, tik plati cik ir un neviens jau pa velti nevizinās (degvielas cenas). Profiņi, nu pieciešat lūdzu, arī amatieriem ir darīšanas.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 2 Atbildēt

Zinātne tev oponē - atjaunojas gan. Vecās gan nenotīrās un tāpēc iemetas vecuma plānprātība. Tāpēc smadzenes ir jātrennē un kognitīvi vingrinājumi ir svarīgi.

iciks Reģ.: 29.05.2013
8 0 Atbildēt

Interesanta ātruma izmaiņa vērojama arī pie fotoradariem. Teiksim, mani kāds apdzen, pēc kāda laika satiekamies pie radara, kur šī persona no 90 km/h (atļautie) drošības pēc piebremzējusi līdz 70 km/h (bieža tendence). Radars garām, apdzīt nevar (pretī brauc), tad nu vēro. Brauc, brauc, citreiz veselu kilometru, dažreiz pat vairāk un tad pēkšņi pamostas un uzgāzē un atkal atraujas. Un tādi ir redzēti ne viens vien.

Vai tiešām liekas, ka tas radars ķer visus kaut kādā mistiskā lokā ap sevi (krietni ārpus zīmju brīdinājuma robežām)?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
6 0 Atbildēt

Vēl interesantāk paliek, kad tas agrākais skrējējs pie tā radara šādi velkas otrajā joslā un neprotas pavākties uz labo.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

Da labi, man liekas ka tu pārspīlē. Jā, šāda dabas parādība pastāv, bet neesmu nekad redzējis to izpaužamies tā, kā tu to apraksti - parasti šādi subjekti sadzēšas līdz 85-90 [vietā kur atļautais 90], par ko es smejos ka sirdsapziņa netīra - un pēc fočētāja diezgan veikli paātrinās - citreiz ir vēl foršāks variants, kā manā dzimtajā ciemā, kur tipiska dabas parādība - priekšā braucošā laķētā kaste uz kādiem 50 pabrauc gar fočētāju, un tad urīngalva sāk žmiegt grīdā, tas nekas ka nostrīpotā zīme ir puskilometru tālāk, aiz līkuma.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
2 1 Atbildēt

msn, tavā dzimtajā ciemā, acīmredzot, nebaidās no fotoradariem, "Dižajā pilsētā", un ne tikai, regulāri un ļoti daudzi pirms fotoradara BŪTISKI samazina ātrumu. Pat vakar uz Dienvidu tilta pie atļautajiem 70, priekšā baucošais, pa kreiso malējo joslu, sabremzējās līdz 45 km/h !!!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Es tevi apbēdināšu - jā, mans golfs kādu pusi, vai 2/3 no sava noskrējiena uzgriež uz A11 un ar to saistītiem ceļiem, bet nē - man diezgan regulāri sanāk braukt gan uz dižo pilsētu, gan aizkraukli, un procesā paskatīties kā citi brauc tur - kā jau teicu, šitādus sviestus neesmu redzējis. Jā, man uz salu tilta mierīgi braucot uz 70-75, blakus esošais var izdomāt braukt 10 kmph lēnāk par mani, bet to ka kāds sāktu uz 50 - to neesmu redzējis.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Ja nemaldos no vakardienas tur ir atkal zīme 50km/h

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Jā, pat es kaut ko ar vienu ausi pa radio dzirdēju. Iespējams ka sašutušais jānis par šo gājienu saņems bildi, par braukšanu uz 70 atļauto 50 vietā...

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Es tak saku, ka šīs republikas lielākā problēma ir izglītība. Pēc autovadītāju uzvedības spriežot, lielākajai daļai nav nekādas nojausmas par dabaszinātnēm.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
3 0 Atbildēt

laikam nemāku braukt un laiks pienācis nodot vadītāja apliecību - šorīt, vēl pa tumsu braucot, pretimbraucējs tā nožilbināja ka sadzēsos līdz pat nekrietniem 45kmh - labi ka nevajadzēja nevienam aizmugurē neko garantēt, tā toč būtu tiesības uz vietas nost... Nu nemāku es vienmēr un visur ievērot "max atļautais = minimālais ieturamais", nu nemāku. Vecums nenāk viens.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
3 0 Atbildēt

Nekrenķējies, Tu tāds neesi vienīgais, arī man tā gadās.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 1 Atbildēt

Mašīnas vecums droši vien, ja jau pretī braucošais spēja apžilbināt, un tu pat nevarēji pretī ieslēgt pietiekami spožus lukturus, lai ar apžilbinātajām acīm saskatītu ceļu... Jeb kas tad tev tur bija - pretī braucošais uzspridzināja atombumbu, un no tās zibšņa apžilbi? Nav man kaut kā vēl gadījies tapt tā apžilbinātam ka vajadzētu izmisīgi nomest pa nažiem - jāatzīstas, vēl nekad man nav sanācis tapt apžilbinātam no papildniekiem nokarinātas fūres - varbūt tāda tā spēj?

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
2 0 Atbildēt

nu nezinu. braucām abi ar tālajiem, pieklājīgā un normālā attālumā abi pārslēdzāmies - bet viņa tuvie mani reāli žilbināja. Zinot nobraukto neredzamo gājēju statistiku, samazināju savu ātrumu līdz atbilstošam REĀLAJAI redzamībai - atgadījums notika vasarnīcu zonā, kur samērā bieži pieslēdzās ieliņas, ir netālu veikals, un gana daudz cilvēku ar kājām iet uz/no vilciena. Negribēju riskēt, maucot uz aklo.

Varēju iepist viņam purnā 2xH4+2xH1, vai tas būtu ko uzlabojis? Viņš taču arī būtu ieslēdzis atpakaļ savus tālos, sakot "ko tu dirsies, es taču pārslēdzos". Rezultātā būtu arī viņam redzamība dirsā, ja es ar saviem lukturiem sāktu viņam acis metināt, un tad nu vēl uzmini, izdosies izmainīties, vai kādam finišs būtu grāvī vai abiem purns purnā. Neuzskatu ka tas būtu uzlabojis situāciju.

Daudzi protams teiks ka es piederu lohu kārtai, vai jānodod tiesības, vai tas ko es stāstu ir meli, jo pašiem tā nesanāk/nav piedzīvojuši, bet nu mani reāli besī, kad mani žilbina. Visu pārējo es varu pieciest, lai tikai tas cits šoferis ir redzams un paredzams, man pilnīgi pajāt, bet gaismas, kas kož, mani reāli besī. Besī indivīdi, kam priekšējās miglas slēdzās kopā ar pakaļējām, besī braucēji, kas vienkārši ar nenoregulētiem brauc, besī, kad nevīžo normāli cilvēcīgi pārslēgties. Laikam "mašīnas vecums" un jāiet nervus paārstēt...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kopš rudens, kad sākušies tumšie rīti ik pa laikam trāpos aiz VW Passat ar V/nr JC 177.

Vai nu tas onka slēdzot gaismas savā pasātā ieslēdz visu ķegumu aizmugurējo miglinieku ieskaitot, vai nu tam ir nepareizi ievietota vai ievietota nepareiza spuldzīte, bet kreisajā pakaļējā gabarītā apakšējā aplī apakšējā lampa deg kā miglinieks - reāli ŽILBINA! Skati izgājis tikai ar atkārtoto septembrī un pamatpārbaudē viens no daudziem punktiem bija kā reizi minēts pakaļējā kreisā gabarīta bojājums, bet ar atkārtoto ir izgājis - vai nu nav pamanījuši vai atkal sabojājies...

Neviens no variantiem - visu gaismu ieslēgšana, vai auto neesība tehniskā kārtībā nav attaisnojums visu laiku braukt ar iedegtu pakaļējo miglinieku...

Pie stūres vecāks kungs. Varianti braukt pakaļā ar tālajām - nepieklājīgi un žilbinās citus braucējus, apdzīt intensīvā satiksmē, lai ieslēgtu pakaļējo miglinieku - agresīvi un bez garantijas ka sapratīs, līdz vietai kur ceļi šķiras nekad nav izdevies nostāties blakus pie vienīgā teorētiski derošā krustojuma lai to cilvēkam pateiktu.

Ieteikumi?

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Man personīgi ir tava problēma - nevēlēšanās pretī braucējam iedot sejā savus 230w tālos - bet es centīšos ar laiku laboties... Kāpēc vajag spīdināt pretī? Lai šķībajiem lukturiem dotu motivāciju saregulēt savus lukturus, un hrenonistiem motivāciju izņemt tos sūdus laukā - a to forumos var lasīt "ko tu man te piepisies, pretī braucošie man nespīdina" "neskaties man lukturos" utt. Protams, vēl ir trešais variants - mašīna pilna, pakaļa gar zemi - bet nu cik tad daudz palikušas tādas mašīnas, kam nav lukturu korektoru - man pat ir

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Nodot tiešām derētu - ja reiz nespēj epizodisku, pamatotu lēnāku braukšanu atšķirt no sistemātiskas un neattaisnotas vilkšanās.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

enciklopēdijā apskaties, ko nozīmē "sarkasms"...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Piekrītu. Tu nodod tiesības, es eju sarkasma atpazīšanas kursos - par enciklopēdijas lasīšanu nebūs pareizais aizrādījums.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
2 0 Atbildēt

Freijers pirmajā postā jautā "kāds vēl gabalu uz 60 velkas, citam bail vairāk par 75 braukt... Kas tas ir?..."

Tad nu es pastāstu, kā ES biju "kāds, kas velkas", un KĀDI bija mani iemesli. Un varu saderēt, ka man 200m aiz muguras, ja kāds būtu braucis, varētu tajā brīdī mierīgi plēst ar max atļauto un vēl, jo viņu vēl nežilbinātu pretimbraucējs un viņš redz arī visu manās gaismās. Un domātu, huļi tas lohs tā velkas? Kas tas ir? Necieņa pret citiem braucējiem?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

lynx85 - pretimbraucējs tā nožilbināja ka sadzēsos līdz pat nekrietniem 45kmh - labi ka nevajadzēja nevienam aizmugurē neko garantēt

Varēja jau sanākt vēl labāk - nevis viens pretī, bet kādi 6-7 un vismaz 2 kaut kas tajās gaismās nepareizi saregulēts. Un sākot bremzēt sajustu, ka abas puses nebremzējas vienādi.

Tad nu, ja reiz tumsā to asfalta malu neredz, nebūs tie 90km/h. Būs mazāk. Ja tur vēl kādi dārziņi un ieliņas un nekas nav skaidri redzams, tad vispār nekādi 90km/h.

P.S. Viens izgudrotājs bija izdomājis speciālu lampu, kas apgaismo to ceļa malu šādiem gadījumiem. Laikam ieviešanai ir kādi traucēkļi.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
1 0 Atbildēt

konkrētajā vietā ir zona "70". Bet tas būtību nemaina, gadās ka to 70 nemaz nevar uzspiest, lai nebūtu risks noķert kādu neredzamo gājēju vai uz brauktuves gulētāju. Tāpēc jau saku ka man personīgi ir gana biežas situācijas kad nevaru ievērot daudzas reizes postulēto "max atļautais = minimālais ieturamais, ja to nespēj, esi lohs un ej nodod tiesības". Better safe than sorry.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 3 Atbildēt

Tā Briesmīgā Radara darbības rangs ir aptuveni 60-70 metri.Atkarībā no tā, cik slīpi pret brauktuvi tas ir notēmēts.

Vēl par ko varētu parunāt, ka savstarpēji visagresīvākās un cilvēciski viskaitinošākās braukšanas izpausmes notiek tieši naktī un tukšā pilsētā, un tas ir simtprocentīgs novērojums.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Lielākoties piekrītu tavam viedoklim, bet šoreiz galīgi garām. Sēņotāji ir kārtīgi mietpilsoņi un vakaru pavada skatoties Panorāmu, nevis ielās. Tas, ko būsi novērojis, ir dažu agresīvo braucēju izpaušanās atbrīvotās ielās, kas gluži vienkārši ir pamanāmāka, kad ir noņemts masveida idiotisma "fons".

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Kā gan Tu domā- es būt shitādu Necieņu šai sarunai izrādījis, ka apzināti ievietotu te nepatiesu ziņu? Šis ir principā gadiem ilgs novērojums.Netici, aizbrauc kādos 2-3jos naktī no salutilta teiksim lidz jūrmalai.Vai naktī izbrauc cauri tai.Pie kam, tas ir arī acīmredzami atkarīgs no auto, ar kuru tu brauc.Nav jau runa ka tur kāds kko spiež nost vai sit vai kāpj virsū.Vienkārši izaicinoša un atklāti bravūrīga uzvedība.Es pats šādā stundā braucu diezgan bieži, bet 90% gadījumu tikai ar vienu to domu- ka "lieciet man mieru,es Jūs neaiztieku".Bet izbrīnu rada tas,cik daudz indivīdu domā citādāk.Agresijas izpausme ir noteikti arī tāda prasti uzbāzīga līšana otra braucēja "personīgajā" telpā.Neskaitot simts citas banālas lietas un veidus.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Vispār jau es nesaku, ka tu ievieto nepatiesu ziņu, bet gan to, ka, manuprāt, tu maldies. Man arī sanāk braukt naktī un es neuzskatu, ka tad aktīvi-agresīvo skaits palielinās. Toties acīmredzmi samazinās pasīvi-agresīvo skaits, kas dod iespēju pirmajiem būt pamanāmiem.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Nuja, man jau galvenais ir pašam ar sevi parunāties.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
3 0 Atbildēt

Darbības rangs?

ak Reģ.: 13.01.2003
1 0 Atbildēt

Un pie tam, radars vērsts tikai vienā virzienā. Ja tas ir vērsts Tev pretī, tad, pabraucot garām, uzreiz var viņu neņemt vērā. Daži domā, ka radars viņiem brauc līdzi, un vēl kilometru aiz tā raustās.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Es ietektu katram pārliecināties, cik to radaru (vismaz viņu ikdienas ceļā) ir, un kā tie izvietoti.Jo, kā jau te minēju, pats vasarā uzrāvos uz tiktikko jaunas 2radaru kombinācijas, kad tavā pusē esošais vērsts mugurā, bet no pretējās puses tev iešauj ģīmī.Tas bija pirmais tāds piemērs, bet droši vien tagad tādi ir/būs vēl. Tos 70 metrus ne es izdomāju, tas bija melns pa baltu teikts tā suuda teh specenē, ko reiz pat te kkur biju ievietojis un kas neizsauca nekādu dižu interesi.Un tur tas t.s."Rangs" būtu jāsaprot tā, ka radariem, līdzīgi kā cilvēkiem, mēdz būt ļoti dažāda garuma krāni un atšķirīgi smadzeņu darbības algoritmi.

braucu Reģ.: 27.08.2018
4 1 Atbildēt

Parastā problēma - gribās normāli braukt, bet ceļš nav tukšs Dzīve ir grūta, samierinieties Un iemācieties distanci, lai citi tiek garām..

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti