Hyundai Getz

Danimars Reģ.: 19.08.2002

Ir doma iegaadaaties jaunu autinju, kaut kam daargaakam naudas nepietiks bet shaadu vareetu pavilkt. Vai kaads nevareetu padaliities pieredzee par plusiem, miinusiem, apkopes izmaksaam utt. Tiesa, labaak iipashnieki, nekaa "viens choms teica" "kaut kur dzirdeeju" liimenii. Paldies!

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

UL rakstīja:Tāx, pirmais 1100 norullēts. Pabiju pirmajā apskatē, neko lsiktu neatrada, teica, ka varot tagad rullēt līdz 15K Km. Pirmā apskate - BEZ MAKSAS. Sīkums, bet patīkami. Bagāžnieka vāks ar vēl negrab

UL

Un kādas atsauksmes tagad pēc pusotra gada ekspluatācijas?

chevrolet Reģ.: 13.08.2004
0 0 Atbildēt

nekas slikts peec divu gadu lietoshanas ar nevienam nenotiek

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

chevrolet rakstīja:nekas slikts peec divu gadu lietoshanas ar nevienam nenotiek

Lietošanu jau labāk mērīt kilonetros, ne gados. Man pazīstamas divas kundzītes, kas ar auto (jaunu) gadā nobrauc 4...7k km.

Danimars Reģ.: 19.08.2002
0 0 Atbildēt

Nu, man jau ir nobraukti 25 000tk., bagāžnieka vāks sāka grabēt, bet tur ir gumijas, kuras vajag pagriezt uz āru un graboņa pazūd. Vairāk iebildumu nav, sēdekļi varēja būt ērtāki - garie gabali nu tā, braukt var, bet bija arī ērtāki varianti. Patēriņš vidēji

5l/100km dīzelis. Bija otrā apskate - 58ls, nu tā lūk.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Ērtāki sēdekļi nekā Getzam ir Škodai-Fabia. Pie tam tā pašlaik tiek piedāvāta ar 600 eiro atlaidi... Gards kumosiņš...

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

Nu man ar tādu brīnumu būtu bail braukt!Pie pirmā crach motors klēpī!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

jaspers

Ja grib ko nelielu, bet drošu, tad jāņem jauno Renault-Clio. Piektdien biju prezentācijā, izbraucu ar 1,4 litru benzīnnieku un paliku sajūsmā.

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

Kā to saprast?Nedomāju,ka šīs mazās "vardes" ir drošības iemiesojums!Varbūt arī maldos,bet ar tādām negribētu braukt!

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

VWfanE rakstīja:jaspers

Ja grib ko nelielu, bet drošu, tad jāņem jauno Renault-Clio. Piektdien biju prezentācijā, izbraucu ar 1,4 litru benzīnnieku un paliku stāvoklī.

Nu... Dažreiz arī tā gadās...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

jaspers

Grozies kā gribi, bet jaunais Renault-Clio ir Eiropas gada auto, un tas ir saņēmis 5 zvaigznes EuroNcap pārbaudēs. Pēc salona ietilpības jaunais Renault-Clio ir praktiski trešā Golfa līmenī.

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Droši vien tagad VWfans grib pirkt Renault Clio. Tikai nopērc beidzot ēzeļu pārvadāšanas piekabi arī sev.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Deksters

Nē, šobrīd gribētos pirkt Škoda-Octavia 1,9 TDI...

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Tik pērc ar āķi. Lai vari savu piekabi pieāķēt.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Nē, āķi man nevajadzēs, jo Octavia tāpat ir ahūni ietilpīga. Un bez tam tas āķis maksā 377 eiro jeb 264 latus...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:Nē, āķi man nevajadzēs, jo Octavia tāpat ir ahūni ietilpīga. Un bez tam tas āķis maksā 377 eiro jeb 264 latus...

Piebrauc mārupē pie kāda angāra - tur veči par dvacāru tev tādu āķi piemetinās, varēsi fūres staipīt ar veselu ēzeļu brigādi

endr4 Reģ.: 31.05.2004
0 0 Atbildēt

nu par clio es vispaar neko labu nevaru teikt. ir taada kompaanija transporent, vinjiem jau divus clio klienti uz vaaka ir nolikushi, pilniiga nestabila miskaste.

getz- ieskreeja pakaljaa audi v8, getzs tur manliekas uz pilno norakstiishanu aizgaaja, bampers, lampa, haube, radiaators, veel tur k.kaadi pribambasi... audi- saskraapeets bamperis un pielociits izpuuteejs un salauzta bampera dekoratiivaa liiste... tas viss pie aatruma ~20km/h

es viennoziimiigi izveeleetos kaut vai to pashu audi a6 99+ gads no Vaacijas par ~11-13 eur, nevis jaunu getzu..

vieniigaa extra vinjam- garantija, kuru iisteniibaa skandi pilda labi..

plamamba Reģ.: 28.02.2003
0 0 Atbildēt

Audi A6 tik vien kā 3 zvaigznes

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

endr4 rakstīja:nu par clio es vispaar neko labu nevaru teikt. ir taada kompaanija transporent, vinjiem jau divus clio klienti uz vaaka ir nolikushi, pilniiga nestabila miskaste.

getz- ieskreeja pakaljaa audi v8, getzs tur manliekas uz pilno norakstiishanu aizgaaja, bampers, lampa, haube, radiaators, veel tur k.kaadi pribambasi... audi- saskraapeets bamperis un pielociits izpuuteejs un salauzta bampera dekoratiivaa liiste... tas viss pie aatruma ~20km/h

es viennoziimiigi izveeleetos kaut vai to pashu audi a6 99+ gads no Vaacijas par ~11-13 eur, nevis jaunu getzu..

vieniigaa extra vinjam- garantija, kuru iisteniibaa skandi pilda labi..

Jaunais Getz nav tik dārgs! Cenas sākas no 9600 EUR, un kondicionieris tagad ir standartaprīkojumā. Mašīnai ir arī uzlabots, dzīvespriecīgs dizains...

hack11 Reģ.: 01.04.2006
0 0 Atbildēt

labākais risinājums: ņem audi A6 vai BMW 5. sērijas. labāk 7 bembi un 8. audi.

ideja, kā māja!

un cik izmaksā KASKO tādam bembim vai audi? ~Getz pusgada līzinga maksājumi? ja kāds bļaus nafig tā kaska, tad lai sākumā uzzina cik izmaksās viņam jauns ksenona lukturis ar visu lampu, ja nejauši kaut kur nošķils.

es neapšaubu, ka vācu autobūve ir soli priekšā (vai pat vairākus) korejiešiem, bet neaizmirstam par netiešām un iespējamām zmaksām.

Pirms dažām dienām Jūs manāmi pacēlāt lapas reitingu, tāpēc rakstu jauno adresi

www.getzclub.lv

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

VW fan tu jau Merivu nopirki un ...ar to jau esi iekritis taa ka citiem padomus dot ...nu naf eetiski vismaz

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Ja Getzam uzliek āķi tad pakaļa pie zemes. Liec priekšā!

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Visi tik priecājas par lēto līzinga maksājumu Getz. Bet tur taču jābūt noskrējiena ierobežojumam. Vismaz fordam fokus, kas tiek piedāvāts par 135Ls bez pirmās iemaksas, gada nobraukuma ierobežojums ir 10k km. Doma tāda, ka pēc 7 gadiem noskrējiens būs 70k nu un tad tipa vērtība tam būs lielāka.

Man domāt, ka fabia ar 1.9TDI bīdeli ir labāka par getz, bet nu tas mans viedoklis. Lai jau cilvēki priecājas par Getz. Es to redzu tikai kā pilsētas mašīnu un kaut kā tā vairāk piestāv sievietēm.

Jā, vēl tāda piebilde. Vienam čomam darba autīnš pija opel astra G. Nomainīja pret Getz. Džeks spļaudās par to Getz. Astra G labāka.

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: kasinsh79, apskaties hjundaju cenu ieksh mobile.de, tur pabraukti hjundaji Getz maksaa vairaak nekaa pie mums jauni!!! katraa gadiijienaa ja tu shobriid nopeerc Getz, tad peec tam nevajadzeetu buut diez ko lieliem $$ zudumiem peec 5 gadiem ... taapataas arii ir ar kaadu Kia Rio ... 2000 gada kias TUR ir normaalaa cenaa, kas nemaz tik ljoti neatshkjiraas no jaunas Kia Rio cenas te [addsig]

Jaa, jaa, saakot no 3000 eur par 3 gadus vecu

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Ble kaut kaadu vecu topiku te izrakushi

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

vilko rakstīja: Visi tik priecājas par lēto līzinga maksājumu Getz. Bet tur taču jābūt noskrējiena ierobežojumam. Vismaz fordam fokus, kas tiek piedāvāts par 135Ls bez pirmās iemaksas, gada nobraukuma ierobežojums ir 10k km. Doma tāda, ka pēc 7 gadiem noskrējiens būs 70k nu un tad tipa vērtība tam būs lielāka.

Tolks 135 latus katru mēnesi atlikt par auto, ja ar to nebrauc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti