Pilsblīdenē aizvadīts pirmspēdējais Latvijas kausa posms motokrosā

LaMSF | 19.septembris 2016 14:37

Svētdien, 18.septembrī Pilsblīdenē norisinājās šīs sezonas pirmspēdējais jeb 5.Latvijas kausa posms motokrosā solo klasēm.

Kopskaitā trasē devās 111 sportisti, pārstāvot desmit dažādas klases. Līdz ar to vietējo apkārti visas dienas garumā pieskandināja gan motokrosa jaunā paaudze, gan pieredzējušie braucēji, cīnoties par iespēju kāpt uz pjedestāla.

Tuvojoties sezonas noslēgumam, katrs sacīkstēs iegūtais punkts ir zelta vērtē – katra mazākā kļūda var izmainīt kausa ieguvēju sarakstu 2016.gadā. Tādēļ sīvas cīņas bija skatāmas katrā klasē. Sacensību dienu iesāka mazākās klasītes – MX50 klasē pirmo vietu izcīnīja Tomass Šaicāns (Bieriņi), otro vietu ieņēma Ričards Alens Gaļcins (CAMK Latgale), bet trešo Evgeny Mironov. MX65 klasē uzvaras laurus plūca Jānis Kubuliņš (MX Ādaži), otrais Roberts Lūsis (Motokurzeme), bet trešais Aleksis Araids (Elkšņi).

MX85 klasē uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Mairis Pumpus (MX4 Dobele), otrajā vietā ierindojās Patriks Uzuls (K.Serģa motoklubs), trešajā – Kristers Krists Sūna (K.Serģa motoklubs). MX125 klasē pirmo vietu izcīnīja Rainers Žuks (Kalsnava MB), otrajā vietā ierindojās Valters Logins (CAMK Latgale), bet trešajā – Ralfs Edgars Ozoliņš (MX Ādaži). Trasē devās arī divas daiļā dzimuma pārstāves, startējot Dāmu klasē – pirmā Anna Stecjuka (Bieriņi), otrā Anna Lankovska (Ramo Motorspors).

Daudzu iecienītajā MX Open klasē uzvaras laurus, izcīnot uzvaru abos braucienos, plūca Tomass Šileika (Motokurzeme). Otro vietu ieņēma Gints Filipsons (X99/Slīterāni), bet trešo Arnolds Sniķers (MX4 Dobele). A16+ konkurencē pirmo vietu ieņēma Ģirts Šampiņš (Saldus Motoklubs), otrajā vietā Kristers Millers (X99/Slīterāni), bet trešajā Kārlis Bitītis (Dako Ziemeļvidzeme). A25+ klasē pārāks bija Didzis Gorbenko, otro vietu izcīnīja Jurģis Žukas (Saldus motoklubs), bet trešo Edgars Rutkis (Moto Mafia). Tikmēr A35+ kasē pirmais Mareks Lavrovs (X99/Slīterāni), otrais Raivis Krastiņš (Rambas R), trešais – Intars Janbergs (Saldus motoklubs). Savukārt Iesācēju klasē Pilsblīdenes posmā pirmo vietu izcīnīja Emīls Brencis (CAMK Latgale), otro vietu ieņēma Ričards Bille (One Nine One Extreme Sport), bet trešo – Artūrs Treija (Moto Mafia).

Tagad, kad aizvadīti pieci Latvijas kausa posmi arī solo klasēm, priekšā vēl izšķirošās cīņas, kas jau šajā nedēļas nogalē, 24. un 25.septembrī norisināsies Saldus „Silavotiņu” mototrasē. Paralēli tiks noslēgts arī Latvijas čempionāta posms kvadracikliem un blakusvāģiem, kā arī klubu ieskaites motokrosā 2016.gada sezonā. Svētdien šajā posmā būs iespēja tiešraidē sekot līdzi arī pasaules Nāciju kausam motokrosā, kas nedēļas nogalē norisināsies Itālijā.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

"Zaļais" vēl negarantē, ka viss būs labi (+ VIDEO) 8

Video autors iebrauc krustojumā pie luksofora zaļā signāla un saduras ar Volvo, kura vadītājs aizšķērso ceļu, griežoties pa kreisi. Lasīt vairāk

Sestdien, 27.aprīlī, Rīgā ar motociklu parādi atklās motosezonu. 2

27.aprīlī pie t/c „Mols” Krasta iela 46. sākot no plkst. 10.00 pulcēsies ap Latvijas motobraucēji, lai kopīgi atklātu ikgadējo motosezonu. Pulcēšanās laiks no plkst. 10.00-12.59. Lasīt vairāk

Pa ceļam uz Marbelja 95 benzīns 1.799 un dīzelis 1.649 EUR. Paskaties iAuto iepriekšējo video no LV (+ VIDEO) 16

Attēlos un video var redzēt, kādas šobrīd ir degvielas cenas Spānijā, Latvijā un Lietuvā. Lasīt vairāk

X stundai nav gatavi: Aizsardzības industrijas pārstāvji pārmet valstij nepietiekamo finansējumu inovācijām un pasūtījumu trūkumu 3

Aizsardzības industrijas pārstāvji šodien Saeimas Inovācijas ekosistēmas attīstības apakškomisijas sēdē pauda kritisku nostāju par nepietiekamo valsts finansējumu jomas inovācijām, atbilstošu pasūtījumu trūkumu un birokrātiskiem novecojuša normatīvā regulējuma radītajiem šķēršļiem. Lasīt vairāk