Vārdadienas svin:
Elīza, Lizete, Zete

Privātās galerijas

Lasītāju atsauksmes

Noderīga informācija

Lasītāju pieredze

TV&Video zona

Testu zona

Autosporta zona

Latvijas trases

Policijas zona

Absurdi un nejēdzības

Izklaides zona

Satiksmes drošība

Lasītāju zona

Komerctransporta ziņas

:: Sludinājumi

Auto tirdzniecība
Auto noma

:: Citas lietas

Notikumu kalendārs
Latvijas auto klubi
Līzings un kredīti

:: 

Par iAuto
Ziņu meklētājs
Iesūti savu ziņu
Iesūti CP pārkāpumu

:: Populārākie raksti

:: iAuto draugi

Izcelt šo topiku pirmajā lapā!

iAuto.lv auto ziņas, auto forums, jaunumi, autonoma, auto sludinājumi, izklaide foruma indekss

1 2 3 4 5 6
Pneimatiskie ieroči

Sandis_UR
Galerija

pirms 9 gadiem

Reitings: 83
Noleemu iegaadaties pneeimatisko sauteni (parasto nevaru jo no tvaika 2 nevar dabut izzinju ka esmu vesels)

Varbuut variet padalites informaacija, agraak neemsu saskaries, domaju sim pasakumam izteret ap 60ls, gribu nedaudz iesaut roku, kaadu ietieksiet.
Veikalaa piedaavaja Hassan kopaa ar optisko temekli un kastiiti ar lodeem pa 60 ls, tjipa kautkaadu turku, bet teica, ka esot labaaki nekaa parastie krievu Iž.

ursis
Galerija

pirms 9 gadiem

Reitings: 1942
nu jaapaskataas ko tauta teiks...

bet turku labaaki???? par krievu NETICU!

Ozz
Galerija

pirms 9 gadiem

Reitings: 1356
Normaala gaisene ar co baloninju saak maksaat no paari simtam..IŽ bij suudiigi moči un gaisenes arii...Nevienai nav taisns stobrs,un piešaut ar nevar...Plasaak aprakstiits bij vienaa no iepriekseejiem Patron nummuriem.

SteelRat
pirms 9 gadiem

Reitings: 22
pneimatikai arii vajag atljauju vis kaukada noteikt spiediena

Kaspersky
Galerija

pirms 9 gadiem

Reitings: 0
SteelRat rakstījaneimatikai arii vajag atljauju vis kaukada noteikt spiediena

Virs 7.5kJ, pa cik atceros - tik daudz tev nevajadzēs

Sandis_UR
Galerija

pirms 9 gadiem

Nu es domaaju pneimatisko bez baloninja, bet gan ar nolokaamo stobru.
Bija jau kjiiniesu pa 25 arii, bet nu tie toch laikam nekas labs nebuus, taadus tik Annels savaas atrakciju sautuvees var izmantot, kur tiek prasiita iipasa precizitaate.

Atljauju vaig ja kautkada tur jauda parsniedz virs 12 dzouliem.

Kaspersky
Galerija

pirms 9 gadiem

Kaspersky rakstīja:
SteelRat rakstījaneimatikai arii vajag atljauju vis kaukada noteikt spiediena

Virs 7.5kJ, pa cik atceros - tik daudz tev nevajadzēs

B*a, sapisos mervienībās

Sandis_UR
Galerija

pirms 9 gadiem

BTW ja peerk pie Čečeniem, tad pat kalashu var nopirkt bez visaam atljaujaam.

Kaspersky vari kautko pastaastiit vispar par pneimatiskajiem, varbut labak njemt pneimatisko pistoli, pie tam vai cilveekam iesaujot ar pneimatisko var nodarit kadus miesas bojaajumus?

SteelRat
pirms 9 gadiem

Sandis_UR rakstīja:Nu es domaaju pneimatisko bez baloninja, bet gan ar nolokaamo stobru.
Bija jau kjiiniesu pa 25 arii, bet nu tie toch laikam nekas labs nebuus, taadus tik Annels savaas atrakciju sautuvees var izmantot, kur tiek prasiita iipasa precizitaate.

Atljauju vaig ja kautkada tur jauda parsniedz virs 12 dzouliem.

sandi, uzzvani man ritdien, man vienam comam pieder ierochu veikals, sarunasu skidonu

Sandis_UR
Galerija

pirms 9 gadiem

Kaas tas ir par veikalu?
Vai kaads kautko var ieteikt?

djgaca
Galerija

pirms 9 gadiem

man personiigi ir krievijaa razotaa, kas iskataas kaa Makars, ierocim nav ne vainas. pirku jaunu pa 45ls no veciem kas ved no krievijas visaadas mantas

anonimikis
pirms 9 gadiem

Reitings: 2309
tikai neņem pašu lētāko optiku, viņa nekam neder
tas skatāmcaurums ir pa mazu
labas ir krievu MP512
man pašam ir 5,5mm
pirku uz Barona ielas ap 130 numuru
Sviestnesis rakstīja: Jāpnim bērnības vispār nebija.. šams kā piedzima, tā uzreiz bija jāiet šahtā ar urbi un kaskā iegūt ogles,Doņeckā, bet tā kā kaska bija pa lielu un nokrita, nu tad.. nu tad sekas ir tādās, kā ir..

SteelRat
pirms 9 gadiem

zommers ir laba vieta, man arii ir makaram lidzigs verkjis, nu pneimatiskais nava gan sandi, m,ans nr tev ira, uzzvani riit anoniimikji, davai uzsitam strelku, redzes kursh atrak stobru izvelk, kursh preciizaak utt

Ozz
Galerija

pirms 9 gadiem

Reitings: 1356
Makaram liidziigs verkjis..
Ka tik margoļins nebus?

anonimikis
pirms 9 gadiem

kuru stobru?
man to ir diezgan daudz
divstobreni izvilkt nebūs ātri', toties precizitāte tur maz svarīga ar renkuļiem
Sviestnesis rakstīja: Jāpnim bērnības vispār nebija.. šams kā piedzima, tā uzreiz bija jāiet šahtā ar urbi un kaskā iegūt ogles,Doņeckā, bet tā kā kaska bija pa lielu un nokrita, nu tad.. nu tad sekas ir tādās, kā ir..

anonimikis
pirms 9 gadiem

tikai nepērc ķīniešu sūdus
krievu gaisenēm vēl viens labums - tām dod līdzi remontkomplektus. rezerves atspere un vēl šis tas

ingus_v
pirms 9 gadiem

Nesen iegādāju to pašu MP512, kas ir agrākā Baikal. Tai lodes izejas ātrums 170 m/s Maksāja 50 Ls. Vēlāk nopirku GAMO atsperi, kas izejas ātrumu palielinot līdz 300m/s. Maksāja 12 Ls. No 10 m tukšai solidola bundžai skrien cauri... Pieliku bises optiku, precīzi šauj arī 40 m attālumā. Tikai nevaig pirkt krutkas lodītes, citādi piešaut riktīgi nevar

anonimikis
pirms 9 gadiem

eu, a kur dabūji Gamo atsperi?

Sandis_UR
Galerija

pirms 9 gadiem

A ko teiksiet par so - Pneimatiskā šautene COMETA-220
www.gards.lv/...
Varbut kads zin kadu adresi, ieroci vaig iegadaties tuvakajas dienas, tapec ta jautajums ir diezgan aktuals.

Sandis_UR
Galerija

pirms 9 gadiem

Gnoms

Pievienojies: May 11, 2005
Sūtījumi: 2915
No:
Iesūtīts: 2005-11-28 23:51 a kāda jēga no pneimopistoles?

A kaada jeega no kakjenes??? Zvirbulji kjirsus neediis un svesi runci manu izkastr kakkjeni nedr., tik atskjiriiba no kakjenes ar pneimatisko kraaninjs garaaks pagarinas, tomer iistai mantai liidzinaas, labpraat jau panjemtu AK-47, bet kaa jau teicu no Tvaika 2 nekaadiigi nevaru dabuut iziznju ka esmu gariigi vesels.

shearer
Galerija

pirms 9 gadiem

Sandriit nelielies ar to ka neesi gariigi vesels. un vispar kam tev tas strokjis, ja driikst zinaat?

Sandis_UR
Galerija

pirms 9 gadiem

shearer rakstīja:Sandriit nelielies ar to ka neesi gariigi vesels. un vispar kam tev tas strokjis, ja driikst zinaat?

Apnicis ka kaiminju runci dr. manu sterilo kakjeniiti.

Bet ja ta nopeitni, tad gribu nedaudz patreneeties sausanaa, vaig jau kaadu priecinju ari sev.

UN CIK VAR TEIKT NEESMU SANDRIITc!!!!! Bet gan Sandiitc

ezis666
pirms 9 gadiem

Pērc Cometa 400 5.5mm.~140Ls.Optikai pierēķini vēl ~35.Vajadzēs jaunu atsperi, tā kas ir iekša ir apzāģēta, lai nevajadzētu licenci.2atsperes~35EUR.Šauj precīzi, jauda~25J.No 20 m foto.inbox.lv/...

Rashns
Galerija

pirms 9 gadiem

Reitings: 3
Gnoms rakstīja: firma laba
www.gards.lv/...
ar tādu nosaukumu pončikus ne ieročus tirgot.... cukurgailīšus...
kārtējo reizi vārda guard/s kretīnisks "burtiskais" pielietojums... kā dzirdu tā rakstu....

To firmu jau laikam Garda atveeris

taa sakot brunjojumam

Sandis_UR
Galerija

pirms 9 gadiem

ezis666 rakstījaērc Cometa 400 5.5mm.~140Ls.Optikai pierēķini vēl ~35.Vajadzēs jaunu atsperi, tā kas ir iekša ir apzāģēta, lai nevajadzētu licenci.2atsperes~35EUR.Šauj precīzi, jauda~25J.No 20 m foto.inbox.lv/...

Nu to jau vareeja uz antikvariaatu aiznest.
Potenciaals miesas bojaajumu nodariitajs arii nav mans merkjis, bet nu par sautuvi netaisos maksaat, jo pietiekami liels daarzs un pietiekami daudz kakju.
Cometa 400 neatbilst iisti manai cenai, skatos viarak uz Cometa 200.

Meklēt  Meklēt visos topikos
1 2 3 4 5 6
Jauna tēma   Atbildēt/papildināt