Radardetektors

uculs Reģ.: 14.10.2002

Es te nekur neatradu, bet gribētu apjautāties par jūsu domām par šāda tipa ierīcēm, kā arī pieredze to lietošanā un vai atmaksājas. Ir doma vienu tādu paņemt[addsig]

 
1 2 3 4 5 6 ..26
user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

ir ir tolks !!!

ja brauc viens pa šoseju tad nav jēga, bet ja šoseja pilna ar mašīnām tad toč ir vērts!!! [addsig]

user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

es arī uz vasaru sev pirkšu[addsig]

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Jājautā snow, šimējam esot. Ja nemaldos kaut kad snow (vai kāds cits) jau bija rakstījis par šo tēmu.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Provokators!

Ja man arī būtu - ir tad es te nerakstītu! Vai tad visiem CP jāzina kuros SAABos ir vai nav tās ierīces?

Izsludinām labāk šo par tēmu metināšanas kursiem pirmdien.

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Principā vairāk interesē konkrēta pieredze ar modeļi un domas par tiem. Zinu, ka Valentine One ir laikam pats labākais, bet nedadz tā kā par sālītu, var būt kāds var pateikt, kā ār attiecību nostrādā/nenostrādā, cik viltus trauksmes, par konkrētiem modeļiem nevis vispārīgi.[addsig]

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Esmu inetaa redzejis kaa 9000ajam detektors tiek veixmiigi iebuveets Fastenbelta konsolee pie priekshejaa stikla augshejaas malas

ZigiZ Reģ.: 09.10.2002
0 0 Atbildēt

Ta meilojiet privati shitadas teemas

CP labraat paraknjasies pa auto, ja zinas 100%, ka tur ir taa lieta.[addsig]

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Nezinīt, būt jau tas detektors drīkst, lietot nedrīkst. Un vai tad visi CP zina tavu SAAB, tad jau tu liela noziedzniece.[addsig]

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Ja Nezinītes komentārs veltīts mant, tad es "atmazgājos"

Reku adrese, kur snow to raksta : http://www.iauto.lv/viewtopic.php?topic=1923&forum=37&start=0

12 komentārs

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Jaa, jaa tuuliit atnaaks CP pierakstiis juusu nummurus [addsig]

artislan Reģ.: 22.02.2002
0 0 Atbildēt

Vai tad kaads Latvijā Valentine One kaads tirgo[addsig]

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Tāpēc jau pajautāju, kur, kā, par cik, no kā, kam, kāpēc utt., utjpr., utml.[addsig]

Grecco Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Intetresanti. Bet tos atkāti reklamē avīzēs. Nez kā tiem ir ar likumu. Varbūt reklamēt var bet mašinās lietot nevar

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Kā jau teicu tas nav ierocis, tirgot un pirkt drīkst, lietot nedrīkst, cik saprotu tad arī tikai iekš auto, citādi drīkst arī lietot, bet varbūt es kļudos.[addsig]

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

ir pat firmas kas uzstaada un paardod, atceraties autoizstaadi? viena taada bija. bet lietot gan nevar.[addsig]

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Nu ja nevar lietot, bet jums ļoti gribās no naudas tikt vaļa, labāk uzreiz atdodiet man. 100$ no sejas un braucat bez bēdām

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

aktieris[addsig]

Darkman Reģ.: 10.04.2002
0 0 Atbildēt

Taa kaa man igaunu $%$^$ muitnieki atnema manu Whistleru, tad gaju intereseties par jaunu uz geospars. Tur labakais maksaja 188Ls. Joka pec ielidu interneta teh datus paluret a man izmeta cenu $138. Nu ja vel celsh 10-30$ finala tapat letak sanak.

Par noderibu - nu ja lido viens tad noteikti nepagusi. Ja tev shauj pretimbraucosha mashina, tad loti reali ir sabremzeties. Ir parbaudits gan uz Tukuma shos gan Rigas apvedc. Vienreiz pat nacas no kadiem 200 mest pa naziem un nekas. Ipashi noderigi tumsa kad neredzi kas tev preti brauc. Pilseta zb trokshno pie visam lielveikalu durvim un uz tiltiem. Paiet kads laiks kamer iegaume tas vietas kur visu laiku pikst. Vel minus ka trokshni no mob tel un Stalker radara ir viena frekvence un kad brauc kaut kur pa periferiju un telefonam pazud zona un shis sak mekleet, tad panesas Ka frekvences uzradishana.

Nu vel tada lieta ka tevi var apstadinat dokumentus parbaudit un konstatet to detektoru ja nav iebuvets.[addsig]

foobar Reģ.: 25.04.2002
0 0 Atbildēt

Tolka no radardetektora nav nekaada. Parasti tad kad vinjsh nopiikstas uz shosejas vari bremzeet un vilkt maku aaraa. Ar to pilnaa celja variantu ir taa, ka pa pilnu shoseju iipashi taapat nepaskriesi. Tolks ir vieniigi no radara jammera aka antiradara, kursh arii nav perfekts (liidz 50m laikam taapat nomeeriit var) bet uz shosejas tev reaali dod taas kritiskaas 3sec, kad var nomest aatrumu.

Paaris reizes man vinjsh ir paliidzeejis, bet nu zb braukt un raustiities no katra benziintanka, uz tilta ar kautkaadi deveeji salikti utt. Labaak braukt liidz +20 pa pilseetu un investeet 5Ls celju satiksmes droshiibaa ja nepaveicas.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Uculs, Hirsh,

Nth. personal

e.g. pusdienlaikā te klejo 161 nereģistrēts viesis

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

imho laba un noderiga lieta.

Ja man tads nebutu nebutu ari vairs tiesibu.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

To Darkman

Vajag iegadaties jaunakus detektorus tie vairak aizsargati no traucejumiem un pilseta lietot pilsetas rezh.

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Pec loti rupjiem aprekiniem, kops 2000gada novembri r/d man ekonomeja 300-400Ls, tatad domajiet pashi, vai ir verts. Loti noderiga lieta. Ja, vajag iegaumet, kur pilsetaa tas nostrada, teiksim mana 17km marshrutaa tas ir 2-4 reizes - esmu pieradijis. Lieta IR noderiga!

Vienreiz, tiesa, pamanija Cp, bet es teicu ka "nu nee, nav man nekada radardetektora, ko jus!"

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Ja, un manejais nereage uz mobilo, kaut gan nav ipashi dargs

Grecco Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Vai kāds var pateikt, kas draud ja CP tomēr mašīnā atrod to detektoru

1 2 3 4 5 6 ..26
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti