Škoda Octavia II īpašniekiem!

Braen Reģ.: 11.12.2004

Labdien tauta, nesen iegādājos jauno Skoda Octavia Combi II un radās viens jautājiens par audio. Komplektācijā izvēlējos Stream atskaņotāju un izlasīju gudru lietu, ka iespējams pieslēgt kādu papildiekārtu (piem. mp3 playeri) arī maģītī ir iespēja ieslēgt AUX ieeju, bet nekādi nevaru atrast to štekerīti vai kāds nezin kur to meklēt???

Thanx!

 
1 2 3 4 5 6 ..8
asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

neturi sveci zem puura! ko uzzinaaji?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Es gribēju pirkt octaviu, bet šo to uzzināju Ņemšu Foresteru.

da ko tu tur uzzinaaji... kas par shausmu lietaam ?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

a, es sapratu viņš laikam uzzināja, ka Škoda ir čehu marka, nevis vācu

titaaniks Reģ.: 06.08.2003
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja: a, es sapratu viņš laikam uzzināja, ka Škoda ir čehu marka, nevis vācu

Bļe, kā puisim tagad visa dzīve sačakarējās

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Es uzzināju, ka škoda ir baigais mēsls.

Jā it īpaši favorit.

johansons Reģ.: 02.01.2004
0 0 Atbildēt

osiss rakstīja:

_PN_ rakstīja: Es uzzināju, ka škoda ir baigais mēsls.

Jā it īpaši favorit.

johansons Reģ.: 02.01.2004
0 0 Atbildēt

osiss rakstīja:

_PN_ rakstīja: Es uzzināju, ka škoda ir baigais mēsls.

Jā it īpaši favorit.

Chuguns Reģ.: 23.11.2004
0 0 Atbildēt

Škoda Octavia II - mesls, tad taads pats ka Golf, Jeta, A4, BMW 1, es pats pavizinajos ar ta saucamo sporta RS versiju, neko sliktu teikt nevar, klusa, erta, miksti ripo - vienigais nav tas sporta auto.

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Es uzzināju, ka škoda ir baigais mēsls.

Pamato. Nezinkāpēc Octavia I vācijā ir tādā pašā cenā kā audi a4, golf 4. tad jau vācieši tagad visi taisītos vaļā no škodām. Kaut kā to tur arvien vairāk paliek. Otrās octavias ir vēl lielākā cieņā. Foresters ir pavisam citā cenā un arī citā kategorijā. Diezin vai foresteri var dabūt par 17000 Eur jau daudz maz normālā komplektācijā.

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Neesmu neko sliktu dzirdējis par pašu auto , bet serviss LV ir pilnīgs zdec ! To esmu dzirdējis no vairākiem Škodas īpašniekiem.

Chuguns Reģ.: 23.11.2004
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja: Neesmu neko sliktu dzirdējis par pašu auto , bet serviss LV ir pilnīgs zdec ! To esmu dzirdējis no vairākiem Škodas īpašniekiem.

To pashu runa ko par Citroen, Subaru, BMW un Opel oficialajiem dileru servisiem.

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Chuguns rakstīja:

perkons rakstīja: Neesmu neko sliktu dzirdējis par pašu auto , bet serviss LV ir pilnīgs zdec ! To esmu dzirdējis no vairākiem Škodas īpašniekiem.

To pashu runa ko par Citroen, Subaru, BMW un Opel oficialajiem dileru servisiem.

Nu jā, arī divi mani kolēģi, kas jau 3 gadus brauc ar Octavia 1998.g. saka, ka autiņš ir OK, bet serviss pilnīgi garām. Skodu var saremontēt praktiski visur tur, kur remontē VW. Detaļas ir tādas pašas, bet ir tomēr atšķirība. Mainīju zobeni. Ruļļi un ūdenssūknis atšķīrās

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Subaru dīleris izceļās tikai ar augstajām cenām, tā strādā labi, maina visu ko vajag. Neizvairās no garantijas remontiem.

Muterei ir impreza. nenokaujams autiņš, bet, kad nācās mainīt vienu pusasi, tad pie dīlera tas prieks maksāja Ls 550.

bet garantijas laikā tiešām mainīja visu bez ierunām.

Puisitis Reģ.: 23.04.2004
0 0 Atbildēt

Var e-bay nopirkt tādu speciālu štekeri, kuru iesprauž CD changer portā. Tālāk ir vairāki varianti. Vienkāršākais - štekeris nobedzās ar ar diviem standrata štekeriem ( labais +/-, kreisais +/- ) Nezinu, kā to īsti sauc , bet pie tiem var pieslēgt da jebko. Pats paņēmu vēl šī štekera papildinājumu. Papildinājumu pievieno i-pod. Finālā visas i-pod atrodamās dziesmas attēlojās CD changer izvēlnē. Mapes - kā diski. Kastē starp sēdekļiem stāv i-pod(60gb mūzikas), kurš pieslēgts 12v + oriģinālajam CD . i-pod gadījumā jau visu var atrisināt nedaudz vienkāršāk - ar pievienoto raidītāju, tikai tādā gadījumā vadība notiek uz paša i-pod nevis ar auto radio ( vai multistūres) palīdzību. Īsumā tā.

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

Pašam man tagad darba autiņš ir OctaviaII, 2,0FSI/150HP. Tiešām, pagaidām NEKO sliktu nevaru pateikt! Kad bija jauna Peugeot307, tad jau pēc mēneša lādējos... Par tādu cenu, neko tik labu nedabūt, no jauniem auto! Salona apdare vnk forša. Gaita laba, padirseņi ērti, audio skan teicami. A ko vēl darba autiņam vajag?

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Mātei arī ir Oktāvija 2006.g. 2TDI ar 6pakāpju DSG automātu. Slēdzas ideāli, uzrāviens arī labs, viss skaisti, vienīgais, kas man nepatīk ir dzinēja skaņa, varēja būt klusāka, man pašam ir dīzelis ar 6 stobriem, bet skaņa krietni patīkamāka.

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

ja vieniigais kontakts ar servisu ir standarta apkopes ik pa 15k km, tad gruuti kaut ko labu vai sliktu par vinjiem teikt. apkopes cena mani gan patiikami paarsteidza. ~35ls bija

no otras puses, peerkot shkodu, nevajag cereet sanjemt Lexus vai MB iipashnieka cieniigu attieksmi. shitas ir leets masu produkts, leeta masu apkope, nevienu neuztrauc, ka tur kaut kas grab, shnjaac, raustaas vai chiikst. taa ir shkoda.

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Tieši tā - darba auto (zirdziņš)

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

II Combi ar 1.6 MPI lietoju jau 6 mēnešus. Drīz būs nogājis 15K un jādzen uz apkopi. Daži gļuki pa šo laiku ir izlīduši, bet kopumā autiņš ir ok. Vidējais patēriņš godīgi braucot sanāk ap 7-8 litri. Ārpus pilsētas prasītos 6. ātrums, jo ar piekto apgriezieni ir pa lielu - uz simta tieši 3000.

Puisitis Reģ.: 23.04.2004
0 0 Atbildēt

Nu, pastāsti, kas ta pa 15k notikās. Man pašlaik tikai 5k un viss OK , vēlos sagatavoties .......

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Puisitis rakstīja: Nu, pastāsti, kas ta pa 15k notikās. Man pašlaik tikai 5k un viss OK , vēlos sagatavoties .......

.. kaukur jau raxtīju, bet ok, atkārtošos:

1) neizbraucot no salona, jau nestrādāja pakaļējā loga apsilde (atrisināts)

2) ziemā atteica salona T regulētājs, atstājot divas opcijas - ļoti auksts/ļoti karsts un nekādas citas alternatīvas. Zaudēdams savu laiku, 3x apmeklēju dīleri, pasūtīja jaunu regulētāju, atnāca neīstais, a manējais pats atsāka strādāt. Šo vīkend 1x izpeldēja vecais gļuks (neatrisināts)

3) aukstam motoram dažas minūtes kaut kas klikšķ, tieši kā izdiluši eļļas kompensatori. Karlo teica, ka ir ok (neatrisināts)

4) auksts motors (tikai ziemā zem 0) uzsāk darbību (5 sek.) nevienmērīgi, it kā uz 3 cilindriem (neatrisināts)

5) no rīta pēc lietainas nakts, atverot vienu vai otru priekšējo durvi, izlīst apm. 100g ūdens no dures vidus. Neesmu pētījis no kurienes tieši, bet nedoddies šis uzkrājās kaut kur iekšpusē - ar visu cinku sapūs dif gados

6) kretīniskā paskata emblēma visu laiku durās acīs

Puisitis Reģ.: 23.04.2004
0 0 Atbildēt

Emblēmai nav ne vainas

Esmu nedaudz jau apradis un auto ir ok ! ( subjektīvi) Kaitina viena lieta, lasīju grāmatā, ka tā nevajadzētu būt, bet servisā saka, ka viss ir ok. Mazgājot vējstiklu, logu tīrītāji noslauka visu , kas viņiem jāslauka, bet pēc 5 sek nostrādā vēlreiz. Kā tavam auto", 911 ?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Puisitis rakstīja: Emblēmai nav ne vainas

Esmu nedaudz jau apradis un auto ir ok ! ( subjektīvi) Kaitina viena lieta, lasīju grāmatā, ka tā nevajadzētu būt, bet servisā saka, ka viss ir ok. Mazgājot vējstiklu, logu tīrītāji noslauka visu , kas viņiem jāslauka, bet pēc 5 sek nostrādā vēlreiz. Kā tavam auto", 911 ?

nu priecājies ka pēc 5 sek. noslauka vēlreiz ! kāmēr slotiņas jaunas tas varbūt ir PO, bet kad slotiņas palietosies, tad papildus "pietīrīšana" un "piesausināšana" pēc 5 sek. ir pat ļoti laba opcija.

Abuu Reģ.: 10.04.2004
0 0 Atbildēt

Chuguns rakstīja: Škoda Octavia II - mesls, tad taads pats ka Golf, Jeta, A4, BMW 1, es pats pavizinajos ar ta saucamo sporta RS versiju

kaa tu taa pavizianajies? Karlo motoraa? cik zinu uz testa braucienu zilo wagonu vinji nedeva...

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

Nu manam drapakam ar ir tā aftersusināšana. Man jau liekas, ka ir ok. Jo ja apķēza košmariki stiklu, un virs simta braucot paspricē, tad tieši forši, ka ar gaisu uzpūstos notekūdeņus pēc 5sek. notīra.

1 2 3 4 5 6 ..8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti