Airbaga problēma Intrepidam

maris158 Reģ.: 23.02.2007

Pēdējās dienās uz paneļa bieži indicējas airbags,stipri haotiski- biežāk braucot nekā stāvot/ar darbojošos dzinēju/.Arī indicēšanās laiks nekonkrēts no2..3 lidz30..40sekundēm.Varbūt kāds zina iemeslu. Dodge Intrepid 2000.g.

 
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Man Galantam arī ir gadījies, ka lampiņa sāk degt/mirgot, pārsvarā braucot ar nelielu ātrumu vai stāvot korķī. Manuālī izlasīju, ka šim pie autorizētā dīlera sagribējies (no vecuma), tā kā pagaidām braucu un nestresoju

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

pacients -Dakter...dakter...man ar kaaju ir slikti...

ārsts -Nee.. ar kaaju ir labi.. bet bez kaajas ir slikti...

bet ja nopietni.. njemot veeraa ka indiceeshanaas biezjums palielinaas: klausi ieprieksheejos padomus par kjiveri... Tev veciit ir SRS ar laika degli

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Tagad ziemas inventāram atlaides, ķiveres pa lēto var dabūt

Mums te vienam darba auto tā bija (nav amerikānis), sāka iedegties airbaga lampiņa, vēlāk radio apklusa, un tad nobira ģenerators. Izrādījās, ka lampiņa ieslēdzās, jo ģenerators neražoja pietiekami daudz strāvas, un airbegam tas nepatika. Varbūt pārbaudi vai ar akumulatoru un ģenģeri viss kārtībā. Varbūt arī amerikāņiem kāds cits knifiņš

Atvars Reģ.: 05.07.2001
0 0 Atbildēt

Izskataas, ka AIR BAG bante iet uz beigaam, bet var jau pats nolasiit kljuudas infu. Jakas uzprasi Yugo- vinsh rubii tajos Intrapidos. Arii man reiz bija 98 un 99 gada , bet nu vairs nav. Tas dzeks tusee pa autonews.lv lapu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti