Kondicioniera uzpildiishana...

Raichuuu Reģ.: 20.03.2007

Padalaties luudzu pieredzee, kur labaka vareetu uzpildiit Kondicionieri.... (leetaak~=labaak)...

Un ja tas ir svariigi, tad Auto SAAB 9000 CSE

 
1 2 3
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Use search

Atvars Reģ.: 05.07.2001
0 0 Atbildēt

Klikšķini un sameklēsi servi, kuš pilda kodišku. www.autonews.lv/...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Sibirija pie čukčas.

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Raichuuu rakstīja:

Un ja tas ir svariigi, tad Auto SAAB 9000 CSE

Jā, tas ir ļoti pat svarīgi! Vismaz viss par tevi skaidrs

Raichuuu Reģ.: 20.03.2007
0 0 Atbildēt

2 Deksters: nu paldies! Bet arii man par tevi viss ir skaidrs... jau sen...

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

jelgavas 24, 24 ar PVN laikam. 6mēn garantija utt. AleksPrim kaut kā tā.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

tepat Maarupee-Marinjas -VILNIS. diagnostik a10ls,tikai uzpilde 15ls.

Lindstrom Reģ.: 29.07.2005
0 0 Atbildēt

Raichuuu rakstīja: Padalaties luudzu pieredzee, kur labaka vareetu uzpildiit Kondicionieri.... (leetaak~=labaak)...

Un ja tas ir svariigi, tad Auto SAAB 9000 CSE

Pēdējos divus gadus esmu uzpildījis "Autoplaza" Skaistkalnes ielā.

15 ls tel: 7621139

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Lindstrom rakstīja:

Raichuuu rakstīja: Padalaties luudzu pieredzee, kur labaka vareetu uzpildiit Kondicionieri.... (leetaak~=labaak)...

Un ja tas ir svariigi, tad Auto SAAB 9000 CSE

Pēdējos divus gadus esmu uzpildījis "Autoplaza" Skaistkalnes ielā.

15 ls tel: 7621139

shogad ir daargaak,kaut kur bija jau rakstiits. bet tas netraucee shamiem uzzvaniit.

Raichuuu Reģ.: 20.03.2007
0 0 Atbildēt

Atkal pacelju sho jautaajumu virspusee...

Gribeetu dzirdeet kaadas jaunas atsauksmes no cilveekiem, kas ir pildiijushies shogad, kur, pa cik... un ko var ieteikt...

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: tepat Maarupee-Marinjas -VILNIS. diagnostik a10ls,tikai uzpilde 15ls.

Šitais kantoris rullē. Esu tur gan kondišku remontējis gan uz diagnostiku/uzpildīšanu bijis. Attieksme OK, cenas pieņemamas, kvalitāte OK.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Cik noproti gribi lētāk , nu tad paskaties vēl pie leduskapju remontētājiem (piem Jelgavā ),vēl pie lielajām fuurēm ar saldējamām kamerām

Raichuuu Reģ.: 20.03.2007
0 0 Atbildēt

Storm. Vari uzrakstiit konkreetaakas koordinaates tam kantorim... iisti neorjenteejos maarupee... un kad zvaniju Tam Vilnim, vinsh kaut kaa teica, ka nepildot kondicionierus.. nez, mozhiit tas nr nebija iistais...

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

Vilnis

2 9574312 kas tev pirksti kluini ,neesmu es nekaads stjorms !

no Rigas laizjam ieksja Maaru upee. pret elvi hrjaks pa labi. liidz atdurei,atkal pa labi ! nu tad pa hreisi ieraudziisi.

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Vasara beigsies kāmēr meklēsi kur ieekonomēt piecīti kondicioniera uzpildei.Ja šežot korķī sviedri līst tad vai nav vienalga 15,25,vai35.Kāda tad nozīme tam krutajam aprīkojumam,ja žēl pāris desmitu latu lai savestu kārtībā.Piektdienas pēcpusdienas tusam skajā atstājam latus 50 tā ka nemetas .Un nemaz nav žēl.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

sābistiem nav tik vienkārši.

visu laiku jāatlicina naudiņa kārtējām remontam.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

eu, a kondiška katru gadu ir japilda????????

vai tas tikai sābiem tā ir

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Katru gadu der pārbaudīt! bet ja rūpn razotājs ir paredzējis R134a, tad 99%, ka nebūs iekšā tas pats daudzums, kas pagājušo gadu. savadāk ir ar amerikāņu auto (no ASV atdzītie), tie izmanto sintetisko, videi nedraudzīgo gāzi, kura turas ilgāk.

Tiem, kam te patīk karkaķ- kondicionieru sistemas parasti neražo konkrēta auto rūpnīca, bet gan cits piegādātajs, tā kā Pirmais- iespejams tavā mašīnā ir tā pati kondiška, kas SAABam

p.s. protams ja tev vispār ir mašīna, un ja vien tajā kondiška neslēdzas ar airi durvīs

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: eu, a kondiška katru gadu ir japilda????????

vai tas tikai sābiem tā ir

'eu' dzīvo mežā....

Raichuuu Reģ.: 20.03.2007
0 0 Atbildēt

Paldies, Sviestdienis! Nu ja neesi Stjorms, tad neesi...

Nu nav jau taa, ka zheel man taas kapeikas... bet ja vaaru ieekanomeet, tad labaak to daru... patiesiibaa jau vakar biju aizbraucis uz to Kantori, kas pretii Krusta bazniicas ielai... un biju jau gatavs pildiities, bet iznaaca taa, ka pirms manis veel rindaa bija kaadas mashiinas 5as, bet man laiks bija tikai kaada pus stunda... tad nu noleemu negaidiit, un braucu taalaak... bet varbuut arii labi, ka taa, jo tagad vismaz Vilnim vareeshu uzzvaniit...

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

ursis ir nepelniiti izbanots to tu nevareeji zinaat

P.S. Itaalju kondicionieri ir-jaapilda katru gadu. tas attiecinaams arii uz h reno un citiem modeljiem.

Raichuuu Reģ.: 20.03.2007
0 0 Atbildēt

Sviestdieni: tas nr, ko tu te ieliki kas itkaa ir Vilnis, nemaz nav Vilnis, un nemaz nav maarupes kantoris... sazvaniijos, tas ie kaut kaads kantoris pie Arena Riiga, kaut kur tajaa apkaimee... bet nu arii liakam ka buus OK, jau pierakstiijos uz 16:00 un itkaa pa 35 Ls izdariis visu... tas ir veiks diagonostiku, uzpildiis freonu... un ellju kopmresoram... kaut kaa taa...

Cerams, ka buus OK...

Bet Vilnja Nr laikam dabuut ir nereaali...

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

Raichuuu rakstīja: Sviestdieni: tas nr, ko tu te ieliki kas itkaa ir Vilnis, nemaz nav Vilnis, un nemaz nav maarupes kantoris... sazvaniijos, tas ie kaut kaads kantoris pie Arena Riiga, kaut kur tajaa apkaimee... bet nu arii liakam ka buus OK, jau pierakstiijos uz 16:00 un itkaa pa 35 Ls izdariis visu... tas ir veiks diagonostiku, uzpildiis freonu... un ellju kopmresoram... kaut kaa taa...

Cerams, ka buus OK...

Bet Vilnja Nr laikam dabuut ir nereaali...

STOP !

Raichuuu Reģ.: 20.03.2007
0 0 Atbildēt

Kas tas veel par STOP! ???

Neapstaajoties taalaak braukt aizliegts???

a kas man tagad jaagaida???

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

Raichuuu rakstīja: Kas tas veel par STOP! ???

Neapstaajoties taalaak braukt aizliegts???

a kas man tagad jaagaida???

shitais es te tagad netaisnosjos,bet man bija divi kondishkas remonta tel. noleemis biju atstaat pareizo,izdzeesu nepareizo

nu ko es taisnosjos. sho pirmo vari atstaat kaa rezerves,arii kaut kad ieteikto.

a VILNIS 29672830 !

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti