Visatļautība

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Uz šosejām valda visatļautība. Vakar ap plkst.17 braucu pa Ventspils šoseju uz Rīgas pusi, sākot no Talsu pagrieziena stipri palielinājās satiksmes intensitāte. Kā vēlāk sapratu, tas bija dulno rallija apmeklētāju dēļ - uz Rīgas pusi praktiski mašīnas gāja vienā kolonnā. Lielais vairums (ap 80% vadītāju) turēja ap 95 km/h (protams, arī tas ir pārkāpums, tomēr tas ir neliels) tomēr no Talsu pagrieziena līdz Tukuma pagriezienam pusstundas laikā atradās vairāk kā desmit kretīnu un deģenerātu, kuri plūsmu, kas jau gāja uz 95 km/h, ņēmās apdzīt. Piemēram, tādi kretīni brauca ar jauno Toyota-Landcruiser, iepriekšējās paaudzes Honda-CR-V, 90.gadu beigu Audi-A4, ceturto Golfu, Audi-100 cigāru, iepriekšējās paaudzes Mercedes S klasi, Subaru-Impreza, trešo Golfu, BMW 3.sēriju.

Un lai tie skrējēji tagad nepārmet, ka vainīgi ,,sēnes,, , kas lēni brauc un viņiem traucē. Braucot ar 95 km/h, vakar nepanācu nevienu lēnāk braucošu. Manā skatījumā tā šķendēšanās par ,,sēnēm,, ir stipri pārspīlēta.

 
1 2 3 4 5 6 ..43
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

drosme ir laba lieta......bet muļķīga pārgalvība ne visai.....

Nu visvairāk vakar izcēlās sudrabkrāsas Honda-CR-V, kas apdzina kalnā pirms Pūres, kā arī Subaru-Impreza, kas apdzina kalnā aiz Pūres, pretī Pūres skolai. Vispār uz ralliju bija saradušies nejēgā daudz skatītāju ar Imprezām.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Ideots rakstīja:

drosme ir laba lieta......bet muļķīga pārgalvība ne visai.....

Nu visvairāk vakar izcēlās sudrabkrāsas Honda-CR-V, kas apdzina kalnā pirms Pūres, kā arī Subaru-Impreza, kas apdzina kalnā aiz Pūres, pretī Pūres skolai. Vispār uz ralliju bija saradušies nejēgā daudz skatītāju ar Imprezām.

aha.. ar imprezaam tak ar kaukaadi mazie drugdiileriishi braukaa

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Uz šosejām valda visatļautība. Vakar ap plkst.17 braucu pa Ventspils šoseju uz Rīgas pusi, sākot no Talsu pagrieziena stipri palielinājās satiksmes intensitāte. Kā vēlāk sapratu, tas bija dulno rallija apmeklētāju dēļ - uz Rīgas pusi praktiski mašīnas gāja vienā kolonnā. Lielais vairums (ap 80% vadītāju) turēja ap 95 km/h (protams, arī tas ir pārkāpums, tomēr tas ir neliels) tomēr no Talsu pagrieziena līdz Tukuma pagriezienam pusstundas laikā atradās vairāk kā desmit kretīnu un deģenerātu, kuri plūsmu, kas jau gāja uz 95 km/h, ņēmās apdzīt. Piemēram, tādi kretīni brauca ar jauno Toyota-Landcruiser, iepriekšējās paaudzes Honda-CR-V, 90.gadu beigu Audi-A4, ceturto Golfu, Audi-100 cigāru, iepriekšējās paaudzes Mercedes S klasi, Subaru-Impreza, trešo Golfu, BMW 3.sēriju.

Un lai tie skrējēji tagad nepārmet, ka vainīgi ,,sēnes,, , kas lēni brauc un viņiem traucē. Braucot ar 95 km/h, vakar nepanācu nevienu lēnāk braucošu. Manā skatījumā tā šķendēšanās par ,,sēnēm,, ir stipri pārspīlēta.

šādi braucēji bieži ir arī novērojami arī posmā Saulkrasti - Baltezers svētdienas vakaros...Parasti gan viņus var manīt pāris auto priekšā Juglā stāvot rindā tāpat kā pārējie....

Droši vien tādus izmācīt nespēj nekas, izņemot pretimbraucošs KAMAZ.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

laikam visi trakie bija uz Talsu pusi devušies, jo piektdien/sestdien uz Vidzemes šosejas viss bija ļoti mierīgi - vidējais ātrums ap 105 (neskaitot apdzīvotās vietas), apdzīt nācās tikai pāris fūres un mani arī apdzina tikai pāris ātrāk braucošie, bet ne pārgalvīgi.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Es pēdējā laikā esmu novērojis, ka braucēji ir kļuvuši piesardzīgāki. Kad pēdējāš reizes braucu uz Kuldīgu, Ludzu, Madonu un Jūrkalni, tad gandrīz visi tā arī braucām ap 95-100 km/h. reti gadījās kāds ātrāks braucējs, bet arī ne īpaši pārgalvīgs. Vairāk gadījās tieši tādi, kā aprakstīja Ideots - baidās apdzīt lēnāk braucošas fūras vai arī vieglos auto, tad absolūti bezjēdzīgi izveidojas sēņotāju rinda, pie tam, kā likums - distanci ietur tādu, ka nemaz nav iespējams tam priekšā ielīst rindā. Līdz ar to tiešām nākas vienā apdzīšanas manevrā apdzīt 3-5 auto. Stulbākais ir tas, ka tie sēņotāji paši baidās apdzīt, bet, kad jau uzsāku apdzīšanas manevru (protams, ar savlaicīgi ieslēgtu kreiso pagreizienu), tad arī šie izdomā tomēr apdzīt, tādējādi radot avārijas situācijas.

Tomēr domāju, ka vislielākā visatļautība ir novērojama galvaspilētas ielās, sevišķi sastrēgumstundās, nevis uz šosejām.

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Ja šose pilna, tad tiešām nav vērts apdzīt uz 95km/h braucošu pilnu šoseju... Ja tās ir 3-4 mašīnas, kuras mierīgi ripina, tad gan eju garām un vēsā mierā kurinu uz saviem 110.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Tomēr domāju, ka vislielākā visatļautība ir novērojama galvaspilētas ielās, sevišķi sastrēgumstundās, nevis uz šosejām.

Jā, bet sastrēgumstundās, ja nu kas notiks, tad sekas nebūs smagas. Savukārt uz šosejas viena kļūda var maksāt ļoti dārgi.

Stulbums tas, ka vakar uz Ventspils šosejas nācās visu laiku uzmanīt, kādus brīnumus izstrādās aizmugurē braucošie un rūpēties, lai apdzenošie, kaut arī plūsma brauca uz 95 km/h, tiktu normāli atpakaļ savā joslā. Kad mani apdzina, es tanī brīdī nometu uz 85-90 km/h, bet tad, kad apdzinējs garām, īslaicīgi ieskrējos līdz 100-110 km/h, lai atjaunotu distanci. Kāpēc mēs nevaram braukt mierīgi tā kā igauņi?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Brīnums, ka fans nav V/N sarakstu publicējis...

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

VWfan (apseedies tagad labaak), es nesen atvilku Liepaaja - Riiga 1h 18min. es arii esmu drugdealer? )

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

mx_black rakstīja: VWfan (apseedies tagad labaak), es nesen atvilku Liepaaja - Riiga 1h 18min. es arii esmu drugdealer? )

nu ko lai saka- akujennijs varonis tu esi.....

kur lai shim medaali piekar?

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

neprasu ne medaali, ne ko citu, arii netaisos nekaadus rekordus staadiit, 1k bija situaacija, kad tieshaam vajadzeeja..

es runaaju par shitiem topikiem, kuros paustas shausmas par to, ka kaads brauc aatraak par 95 km/h utt... ok, es arii neatbalstu apdziishanas kalnos, liikumos utt, tomeer VWfanam ir tieksme krist panikaa pat tad, ja kaads atvelk 160 uz pilniigi tuksha celja...

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Ganjau savureizi uz kameras durvīm piekārsi..

Bet vispār - visvairāk tracina tie kas brauc "raustīgi" turklāt pa tukšu ceļu. Nu kāda jēga raustītie 80-110km /h ja priekšā neviens nebrauc un ceļš taisns un pārredzams?

ursis rakstīja:

Ideots rakstīja:

mx_black rakstīja: VWfan (apseedies tagad labaak), es nesen atvilku Liepaaja - Riiga 1h 18min. es arii esmu drugdealer? )

nu ko lai saka- akujennijs varonis tu esi.....

kur lai shim medaali piekar?

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

meedz atkaartoties?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

nu ko lai saka- akujennijs varonis tu esi.....

Edzjuss Reģ.: 02.04.2004
0 0 Atbildēt

Pie mums tak katrs brauc kā grib, jo no policijas nav manāma nekāda aktivitāte, a mož šamējo nemaz vairs nav, iznīkusi kā suga un tas ko mēs tagad redzam uz ceļiem ir vienkāršas bezdarbības rezultāts.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Edzjuss rakstīja: Pie mums tak katrs brauc kā grib, jo no policijas nav manāma nekāda aktivitāte, a mož šamējo nemaz vairs nav, iznīkusi kā suga un tas ko mēs tagad redzam uz ceļiem ir vienkāršas bezdarbības rezultāts.

tas, ko mees redzam uz celjiem, ir RX65-sindroms

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

mx_black rakstīja: meedz atkaartoties?

mēdz jūzot sasodīto IE 6.0 ...

aa, skaidrs

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: VWfan (apseedies tagad labaak), es nesen atvilku Liepaaja - Riiga 1h 18min. es arii esmu drugdealer? )

Vai tas no zīmes Rīga līdz zimei Liepāja ???

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Edzjuss rakstīja: Pie mums tak katrs brauc kā grib, jo no policijas nav manāma nekāda aktivitāte, a mož šamējo nemaz vairs nav, iznīkusi kā suga un tas ko mēs tagad redzam uz ceļiem ir vienkāršas bezdarbības rezultāts.

Protams. Vakar Talsos redzēju ceļu policijas jauno Hyundai-Sonata. Noturēja šie vienu vecu Ford-Sierra. Būtu labāk izbraukuši 15 km laukā uz Ventspils šosejas drāzt ātruma pārkāpējus!

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

mx_black rakstīja: VWfan (apseedies tagad labaak), es nesen atvilku Liepaaja - Riiga 1h 18min. es arii esmu drugdealer? )

Vai tas no zīmes Rīga līdz zimei Liepāja ???

jap. nepretendeeju uz rekordiem, jo mans radagabals sho pashu veica mazaak kaa stundaa.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja:

rudens68 rakstīja:

mx_black rakstīja: VWfan (apseedies tagad labaak), es nesen atvilku Liepaaja - Riiga 1h 18min. es arii esmu drugdealer? )

Vai tas no zīmes Rīga līdz zimei Liepāja ???

jap. nepretendeeju uz rekordiem, jo mans radagabals sho pashu veica mazaak kaa stundaa.

Pasaki savam radagabalam, ka viņš ir kretīns!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

mx_black rakstīja:

rudens68 rakstīja:

mx_black rakstīja: VWfan (apseedies tagad labaak), es nesen atvilku Liepaaja - Riiga 1h 18min. es arii esmu drugdealer? )

Vai tas no zīmes Rīga līdz zimei Liepāja ???

jap. nepretendeeju uz rekordiem, jo mans radagabals sho pashu veica mazaak kaa stundaa.

Pasaki savam radagabalam, ka viņš ir kretīns!

nu jau ir divi m u d a k i

Jordis Reģ.: 02.03.2004
0 0 Atbildēt

Toties Talsi - Jūrmala ceļš bij ideāls 120-130 km/h varēja mierīgi turēt, jo par laimi klaunu bars viss bija uz Ventspis šosejas!!

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

man gan sanaak triis,jo treshai mu da ks ir fans

casuss Reģ.: 16.05.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

mx_black rakstīja:

rudens68 rakstīja:

mx_black rakstīja: VWfan (apseedies tagad labaak), es nesen atvilku Liepaaja - Riiga 1h 18min. es arii esmu drugdealer? )

Vai tas no zīmes Rīga līdz zimei Liepāja ???

jap. nepretendeeju uz rekordiem, jo mans radagabals sho pashu veica mazaak kaa stundaa.

Pasaki savam radagabalam, ka viņš ir kretīns!

"Radagabals" varētu izdarīt vienu nenoliedzami labu darbu - būt donoram - novēlēt savus orgānus.. Nebeidzu brīnīties, kapēc dažiem tā jāsteidzas uz kapiņiem ?!

1 2 3 4 5 6 ..43
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti