Mazda 626\'93 -> uz šrotu vai Tolmetu?

Veiga Reģ.: 25.09.2004

Tā, tā, mīlīši. Rādās, ka manai 1993.gada 626 Mazdiniekiam drīzumā gaidāmas bēres - gan aizmugurē pusgada laikā divi ūpji paspējuši iebraukt (un ģeometrija vairs neskaitās), gan pats motobloks sprāgst nost. It kā uz priekšu vēl ripo, bet plānoju autiņu likvidēt nost.

Tad nu jautājums tāds - vai kāds nezina, cik par tādu brīnumu man varētu dot šrotā un cik - Tolmetā? Droši vien, ka pašam izpārdot pa detaļām būtu visizdevīgāk, bet ne nu man briesmīgi patīk skrūvēties, nedz arī man vieta, kur to visu glabāt.

Idejas, viedokļi, priekšlikumi?

 
Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Būtu braucis ar salabotu dzinēj, nebūtu neviens pakaļā ietsis, kad sēņoji pa kreiso joslu.

Tagad dabūsi šrotā 110 latus un varēsi smaidit. Nu labi, 250 max.

Veiga Reģ.: 25.09.2004
0 0 Atbildēt

Nu un cik Tolmetā? Rādās, ka pašam noskrūvējot un pārdodot radiatoru un gaisa mērītāju, dabūšu vairāk kā šrotā

Pakaļa abas reizes sasista pavisam triviāli - vienreiz apstājoties pie krustojuma, otrreiz Rīgas korķī

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Ko tad no tām mazdām pērk? Lukturus,bamperu,kapotu varbūt,radiatoru... Pārējais ir ilgtermiņa 'prece', kura stāv plauktā un apput. Kāda jēga šrotam vairāk maksāt?

Sazinies ar tolmetu , noņem vērtīgāko pats un pārējo nodod lūžņos.

Man tik šķiet, ka tas tolmets tevi pasūtīs bietes kaplēt, šiem vajag izjauktu auto, tīru bleķi.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Man tik šķiet, ka tas tolmets tevi pasūtīs bietes kaplēt, šiem vajag izjauktu auto, tīru bleķi.

Viņiem pat ir izdevīgāk, ka nav izjaukts, jo uz vietas pienāks klāt "speciālists" (90% peregara dvinga) un novērtēs cik % no svara ir nemetāls

imits Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

Es domāju, ka lēto auto tirgoņi labprāt paņems...

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

kaadaa kraasaa? vareetu mosh kaut ko ievilkt naasiis

Veiga Reģ.: 25.09.2004
0 0 Atbildēt

Krāsa - melna.

Par bleķiem:

Derīgā daļa:

Kapots - nekrāsots (melna gruntene)

Priekšējais bampers - nekrāsota melna plastmasa

Priekšējie spārni - paši galiņi bijuši atlocīti (tā paša iemesla dēļ, kādēļ kapots mainīts)

Priekšējās durvis - OK

Aizmugurējās labās durvis - OK

Nederīgā daļa

Aizmugurējās kreisās durvis - deformētas

Aizmugurējais bampers - beikc

Aizmugurējie spārni - deformēti

Bagažnieka vāks - deformēts, bet it kā esot lietojams arī sīkākās daļās, moš kāda daļa noder

migano Reģ.: 03.06.2003
0 0 Atbildēt

karteris vien maksā 15 Ls šrotā.

Pats nesen pirku, bet pirms uzlikšanas tāpat jāpucē, jākrāso lai neizrūs 1 ziemas garumā

Kādā stāvoklī ritošā ? Nav, piemēram, nesen bremžu diski mainīti ...

Veiga Reģ.: 25.09.2004
0 0 Atbildēt

Ritošā:

~2 mēn veci "zaldātiņi"

diski nav mainīti, vidēja biezuma

samērā svaigas (~6mēn) rokasbremzes trosītes

priekšējie bremžu kluči - ~2 mēn veci

Suporti:

Priekšējais kreisais - laikam OK, bet kaut kas nelabi krakšķi, iesp. gultnis vai miroņgalva

Priekšējais labai - ok, arī gultnis liekas ļoti OK

Pakaļējie: vienā pusē rokasbremze darbojas, otrā - nē. Tikai neatceros , kurā pusē.

Zem motora "rallija panna"

Veiga Reģ.: 25.09.2004
0 0 Atbildēt

Nu vot, rādās, ka šrotā par 300 Ls paņems

Veiga Reģ.: 25.09.2004
0 0 Atbildēt

P.S. Tomets galīgi neizdevīgs - ~88 Ls/tonnā, bez tam fizskām personām no tās summas novēl arī 25% IIeN.

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

man vajag kreiso prieksheeo pagriezienu par alu

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

Šķiet, visi ir aizmirsuši vēl 1 faktoru: mašīnas tālākais juridiskais ceļš. Vajadzētu arī parēķināt gemoru ar mašīnas norakstīšanu, Tolmets, manuprāt, šo fīču piedāvāja, gan jau kāds normālāks šrots ar..

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Ko tad no tām mazdām pērk? Lukturus,bamperu,kapotu varbūt,radiatoru... Pārējais ir ilgtermiņa 'prece', kura stāv plauktā un apput. Kāda jēga šrotam vairāk maksāt?

Sazinies ar tolmetu , noņem vērtīgāko pats un pārējo nodod lūžņos.

Man tik šķiet, ka tas tolmets tevi pasūtīs bietes kaplēt, šiem vajag izjauktu auto, tīru bleķi.

atkal tu te smirdi bezteemaa. kadu kapotu un bamerpu... shitam mazdam regulari sadalitajs nospragst, kursh nav jaucams un ir viena blokaa. tad vel vinjam liela problema ir mironjgalvas. taka te ir ko iztirgot un visi tie mesli nemaz tik leeti nav.

Veiga Reģ.: 25.09.2004
0 0 Atbildēt

Nu, viss, fine. Pārdevu par 250 LVL bez PVN izjaukšanai.

Veiga Reģ.: 25.09.2004
0 0 Atbildēt

Rekur jau ir vietā:

www.transporent.lv/...

ferkel Reģ.: 17.06.2007
0 0 Atbildēt

Es savu 90. gada vāģi nodevu "Elkšņos". Viņiem tur ir gan pašiem savs serviss, gan vienlaicīgi arī šrots un autoplacis, kur sataisītās mašīnas nopārdot.

Saņēmu Ls 150 un noņēmu no reģistrācijas.

Cik sapratu manu mašīnu tomēr izjaukt negrasījās- motors labs, arī piekare bija sataisīta, vienīgi virsbūvei metināšanas vaina. Varbūt šobrīd kaut kur vēl braukā...

Ja kāds tur to melno Sierru nopircis, varu apstāstīt kas un kā ar signalizāciju, bijušajiem remontiem un citām lietām.

_marihuans_ Reģ.: 21.07.2006
0 0 Atbildēt

buutu pa 300ls to shrotu pagraabis

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

būtu tantei riteņi, ...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti