BMW

Gribu 7 BEMBI

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007

Eu veči, eu eu.Sakiet a kā ir , ja es nopērku 7 bumeri, man kāda būs juška?? Vai es jutīšos kā kings?Pēdējās nedēļas laikā redzēju 2 jaunos semjorus.melnu.skaistus.spīdīgus. Abi brauca kruta.Tik žēl ka musars viņus nocēla. Viens nenormāli mauca pa Jurmaleni man garām,otrs te centrā krutojās pa pretējo joslu. Es ar tā gribētu.tas būtu kruta. Vajag izbīdīt kādu štelli, lai varētu tādu nopirkt.Lielu , skaistu, melnu , spīdīgu!! Oh kā pie Larocas tad visi siekaloties.jeeeeeeeeeeeeeeeeee, lai piepildās man sapnīts!!!!!!

 
1 2
edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

trešais ko redzēsi pārbrauks tev pāri

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Vēl viens, kuram jāārstējas.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

vot demokrātija,...

12 naktī, bet sīkaļas vēl neguļ...

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Guess, who's back, back again...Shady's bakc, call some men

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Laikam mēness ne tajā fāzē iegājis...

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Tad jau labāk meklē un nopēºc e-23 modeli - būs stilīgāk. Kāds vismaz pie tās larokas bordeļiem uzmetīs aci : KAS PAR AUTO ? Ar e-65 jau pilla Rīga, katrs piektais urlas mazdēls ar tādu jau brauc.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Tad jau labāk meklē un nopēºc e-23 modeli - būs stilīgāk. Kāds vismaz pie tās larokas bordeļiem uzmetīs aci : KAS PAR AUTO ? Ar e-65 jau pilla Rīga, katrs piektais urlas mazdēls ar tādu jau brauc.

pļe viens lohs te fleimu kurina,... viņam pat 1:43 mērogā nekāds bembis nesanāktu!

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

nedēļas topiks, es teiktu.....

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

pavisam vienkāºsi - bembju kaitinātājs uzradies, 100punkti, ka kāds ikdienas lietotājs ar kārtējo niku..

Joekid Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Kas tad nu TVNET forumu slēguši, nav kur tagad jēlības liet???

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kruts vaģis ja kas

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

labs

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

Vot rekur ir bembju kaitinātājs www.fotoblog.lv/...

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Mani darba pienākumi saistīti ar cilvēkiem, kuri pērk visādus auto. Patesībā no malas tas izskatās diezgan smieklīgi, kad cilvēciņš no ādas lien ārā, lai iegādātos krutos autiņus - pemberi, keksusus, meršus, cruīzerus, cayennes... Nemaz tik kruti viņi nav - tādi plānā galda urbēji vien ir (ar tiešām retiem izņēmumiem). Galvenokārt kompleksaini cilvēki ar visādām dzīves problēmām.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Mani darba pienākumi saistīti ar cilvēkiem, kuri pērk visādus auto. Patesībā no malas tas izskatās diezgan smieklīgi, kad cilvēciņš no ādas lien ārā, lai iegādātos krutos autiņus - pemberi, keksusus, meršus, cruīzerus, cayennes... Nemaz tik kruti viņi nav - tādi plānā galda urbēji vien ir (ar tiešām retiem izņēmumiem). Galvenokārt kompleksaini cilvēki ar visādām dzīves problēmām.

man paziņa gribēja sākuma bembuku pirkt.... pietruka naudas.... tad Audi A6 komplektācijā "plika baznīcas žurka".... arī pietrūka kredītam..... tagad pirks Subaru....

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

modena - nu un kur ir problēma paņemt vidējas klases citas markas pilnīgi jaunu auto... Tas sanāk izdevīgāk - gan nervus ietaupa, gan naudiņu uz remontiem.

Jāatzīst, ka bembjiem dīleri dod labus atlikumus operatīvajam līzingam. tas gan ir ok priekš cilvēciņa, kurš spējīgs maksāt par jaunu bēmbi.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Tur jau ta lieta,jo krutaks autiņš jo krutak japelna.Latvija to daudzi nesaprot un pelna tikai mašinai

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Pavizinat tachu kads delu kada semjorka,lai izbauda dzeks adas divanu,tikai neaprokat pectam riekstu dzivu Jurmalas kapas!!!!!!!!

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: modena - nu un kur ir problēma paņemt vidējas klases citas markas pilnīgi jaunu auto... Tas sanāk izdevīgāk - gan nervus ietaupa, gan naudiņu uz remontiem.

Jāatzīst, ka bembjiem dīleri dod labus atlikumus operatīvajam līzingam. tas gan ir ok priekš cilvēciņa, kurš spējīgs maksāt par jaunu bēmbi.

Ir kantorīši, kas apzināti dod labus atlikumus operatīvajam līzingam, bet nereklamē, ka ja līguma beigās auto tirgus cena būs zemāka klientam būs jāsedz starpība.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Sunis - nu bet dīleris ir noslēdzis līgumu par atpakaļpirkumu pēc, piemēram, diviem gadiem ar 30-40 Tkm nobraukumu. Ja izpildu līguma nosacījumus, līguma nosacījumi paliek spēkā un dīlerim jāatpērk auto.

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Sunis - nu bet dīleris ir noslēdzis līgumu par atpakaļpirkumu pēc, piemēram, diviem gadiem ar 30-40 Tkm nobraukumu. Ja izpildu līguma nosacījumus, līguma nosacījumi paliek spēkā un dīlerim jāatpērk auto.

Līgumā neuzkrītoši ieraksta atrunu. Auto atlikušo vērtību apzināti norāda lielāku, piemēram, 50% lai gan zināms, ka reāli būs kādi 35%. Līgumu var sastādīt tā, ka klients to pavirši lasot saskata tikai sev vēlamo.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Priekš tam ir sertificēti vērtētāji, kas nosaka cenu (arī vēlamajā virzienā).

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Ksneps rakstīja: Mani darba pienākumi saistīti ar cilvēkiem, kuri pērk visādus auto. Patesībā no malas tas izskatās diezgan smieklīgi, kad cilvēciņš no ādas lien ārā, lai iegādātos krutos autiņus - pemberi, keksusus, meršus, cruīzerus, cayennes... Nemaz tik kruti viņi nav - tādi plānā galda urbēji vien ir (ar tiešām retiem izņēmumiem). Galvenokārt kompleksaini cilvēki ar visādām dzīves problēmām.

man paziņa gribēja sākuma bembuku pirkt.... pietruka naudas.... tad Audi A6 komplektācijā "plika baznīcas žurka".... arī pietrūka kredītam..... tagad pirks Subaru....

legacy pietiks naudiņas

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

huiņa

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: a kas ir 7 BEMBI

Multenes tēls - skaitā septiņi gabali.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti