es nopirku vw corrado bet nomudiju

ADWhite Reģ.: 08.11.2007

tas bija ta sagribeju es (((((((st.)))))) nopirkt masinu piezvaniju cilvekam. satikos vela vakara ar diviem cilvekiem. paskatijos masinu, man loti iepatikas un cena bija laba 680 Ls tad pateicu ka gribu pirkt. Vini saka runat ar gudriem vardiem ka var parrakstit masinu bez vina klatbutnes. (man tas bija loti interesanti jo es stradaju lidz 7 vakara un ne ka nevareju tikt uz csdd man vini iedeva man transportlidzekla registracijas apliecibu(un pateica ka masina ir nonemta no uzskaites, tapec tev pietiks tikai mana pases kopija un csdd vajadzes samaksat 20 Ls. Aizbraucu uz csdd. Tur mani psauti dirst. Ko es varetu darit? Vai mashinu iedzit kada cita vai pardot uz detalam, vai tomer ir kautkada iepeja dabut masinu jo loti man vina patik. Ja kas masinas numurs ir DG 977 veca lietotaja vards Jaanis Briediitis vel man ir veca vina sticaoap (zala lapa) un pases NR 0535679 personas kods 211282-12559 varetu but ka viltoti nezinu kas ar manim toreiz bija agrak mani tik viegli ne viens nevareja apmelot, citadies pasakot nereizi nesanaca-smadzenes situ lauka atrastu vinu to pasu izdaritu.

 
1 2 3
KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

veiksmīgi izīrēta mašīna. vismaz esi g60 motoru dabūjis?

ADWhite Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

a ko man rumbula jasaka, tas ir kur pardot masinas

ADWhite Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

marciks ja sanaks es tev gatavs iedot 20 Ls =) liels paldies es jau gribeju sauties nost

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

.. tas corrado gadījumā nav mazliet nozagts?

ADWhite Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

zvaniju uz to telefonu csdd tur pateica vis normali, un numuru parbaudi jau gaju cauri

ADWhite Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

sodien var brakt jo itka jau nestrada.

ADWhite Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

plz atbildisodien var braukt rakstit vai ne loti svarigi =) tomer ir labi cilveki uz sis pasaules

ADWhite Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

marchiks ludzu pasaki jo es baidos braukt 30 dienas pagaja =) no norakstisanas laika

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Var braukt autoplača darba laikaa

pirmais varbuut neparakstiisies, bet ar nelielu neatlaidiibu....

ADWhite Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Var braukt autoplača darba laikaa

pirmais varbuut neparakstiisies, bet ar nelielu neatlaidiibu....

ir vel iespeja ka nevaresu parrakstit?

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

domāju, ka csdd nebūs vienīgie, kas tevi pasūtīja

viņa vispār ir noņemta no uzskaites, paprasīji?

īpašnieka dati ir, brauc ciemos un pārraksti, āksts

ADWhite Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

ir nonemta zinu ka es esmu aksts , bet kur braukt ciemos? =/ kapec jaruna ar jautajumiem

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

Paskaties draugiem.lv. tur ir 2 Breidīši kas varētu būt īstie. ja atradīsi tad sāc tik meklēt rokās.

ADWhite Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Da neklausies muļķības. Var tur visu sarunāt. Pirms vairākiem gadiem pats tam gāju cauri. Ja nokavētas ir tās 30 dienas, tad var tajā rēķinā ielikt vajadzīgo datumu. Ja ir numuru salīdzināšanas papīrs, tad pašu auto nevajag, var braukt ar sabiedrisko. Vienīgais tas numuru salīdzināšanas papīrs, ja nemaldos, bija derīgs 10 dienas.

nu plz pasaki sodien var braukt =)

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

brauc shodien uz kadu placi un dabu reekjinu uzzinju. izstasti ka tev vajag uzlikt auto uzskatee, tas ir pilnigi pofig cik dienas ir pagajushas, kaut vesels gads, tam neviens nepieveersh uzmaniibu. talak mauc ar visiem papiriem uz csdd, izej numuru salidzinasanu un pieregjistree auto uz savu vaardu. tas arii viss kas tev jaadara.

aa pirms tam iesaku aizsutit SMS uz csdd talruni, kur var uzzinat vai uz to auto nav sodi, jo preteja gadijuma tos bus jaapmaksaa. to numuru uz kuru sutit sms var uzzinat www.csdd.lv

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

biku neibraucu vai pašu auto dabūji?

ADWhite Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

auto dabuju bet pats saimieks samainija numuru mobila un es nevaru sazvanit vinu, parasti es kamer mani nesadusmo esmu loti laipns, vairs nebusu =))))

arheos Reģ.: 02.04.2007
0 0 Atbildēt

Ja uzdod jautājumu un vēlies, ka kāds tērē laiku atbildēm, tad būtu labi, ka Tu rakstītu ja ne ar latviešu diaktriskajām zīmēm, tad vismaz ar visām pieturzīmēm. Citādi brīžiem nevar saprast, ko Tu tur domā..

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Brauc ar visiem papīriem uz Rumbulas plačiem, tur tev par kādiem 20 Ls uztaisīs rēķinu-uzziņu vai kā viņu tur, un ar to pēc tam uz CSDD.

Bet kamēr auto vēl nav uz tava vārda, izbaudi stāvēšanu neatļautā vietā un citas ekstras.

Principā šī shēma ar Rēķins/Uzziņa vairāk nedarbojās, jau ir pārbaudīts, laikam plačiem ir bijušas problēmas, tapēc viņi Rēķins/uzziņa bez pilnvaras izsniedz tikai uzticamiem un zināmiem cilvēkiem.

Ja izdodas sarunāt ar kādu placi, tad skaiti ka ir ļoti paveicies, vienīgais neaizmirsti īpašnieka pases kopiju.

sciroco Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

traki traki, cik atceros likumu uzlikt uzskaite bez saimnieka klatbutnes nevar. Bet tiešam, ja ir pazistamais placi, iespejams vares sarunāt. Kaut arī tas otrs variants ir bezcerigs, tur jabūt brālim,. lai tas plača cilvēks uzņemtos kriminalu atbildibu nezinot kas ir ar to auto.

ADWhite Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

uzzinaju ka vairs ne viens neuznemas tadu risku paturet uz sevim =( vienigais veids atrast cilveku. Policista kungi un citi varetu ludzu paskaidrot ka var atrast cilveku pec passes, ja domajat nozagu, kapec tad es vinu mekleju =/ ceru ka kads policists lasa so zinu!

ropsis Reģ.: 19.05.2006
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Brauc ar visiem papīriem uz Rumbulas plačiem, tur tev par kādiem 20 Ls uztaisīs rēķinu-uzziņu vai kā viņu tur, un ar to pēc tam uz CSDD.

Bet kamēr auto vēl nav uz tava vārda, izbaudi stāvēšanu neatļautā vietā un citas ekstras.

Principā šī shēma ar Rēķins/Uzziņa vairāk nedarbojās, jau ir pārbaudīts, laikam plačiem ir bijušas problēmas, tapēc viņi Rēķins/uzziņa bez pilnvaras izsniedz tikai uzticamiem un zināmiem cilvēkiem.

Ja izdodas sarunāt ar kādu placi, tad skaiti ka ir ļoti paveicies, vienīgais neaizmirsti īpašnieka pases kopiju.

Pie CSDD stāv busiņš kuram ir nummurs 8888 tirgo apdrošināšanas un tās pašas uzziņas.

Plači uz tādām avantūrām neparaxtās pac maijā meklēju kur lai to dabon.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

ropsis rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Brauc ar visiem papīriem uz Rumbulas plačiem, tur tev par kādiem 20 Ls uztaisīs rēķinu-uzziņu vai kā viņu tur, un ar to pēc tam uz CSDD.

Bet kamēr auto vēl nav uz tava vārda, izbaudi stāvēšanu neatļautā vietā un citas ekstras.

Principā šī shēma ar Rēķins/Uzziņa vairāk nedarbojās, jau ir pārbaudīts, laikam plačiem ir bijušas problēmas, tapēc viņi Rēķins/uzziņa bez pilnvaras izsniedz tikai uzticamiem un zināmiem cilvēkiem.

Ja izdodas sarunāt ar kādu placi, tad skaiti ka ir ļoti paveicies, vienīgais neaizmirsti īpašnieka pases kopiju.

Pie CSDD stāv busiņš kuram ir nummurs 8888 tirgo apdrošināšanas un tās pašas uzziņas.

Plači uz tādām avantūrām neparaxtās pac maijā meklēju kur lai to dabon.

Atbalstīts, brauc uz CSDD, tur ir busiņš kurš tev izrakstīs. Saucās Rēķins Uzziņa. Busiņa nr. gan nezinu. Pagrozies pa CSDD tur ir rumbulas tipa cilvi ej droši klāt un prasi, lai gan draudīgi pēc skata bet pa 25 LVL ir ar mieru pārrunāt tavu sāpi. Atpazīt viņus vari: ādas jakas, zelta ķēdas, lielākai daļai skūtas galvas, runā matom un rokā vairāki komplekti a/m numur zīmes

Bet tev vajag oblīgāti iepriekšējā saimnieka pases kopiju. Un a/m reģistrācijas apliecībā ir ierakstīta dzīves, ja nav pases kopija sāc meklēt no tās adrese

M1A1 Reģ.: 01.09.2003
0 0 Atbildēt

Pirms kaada laika, vīrīņi pie CSDD atteicās noformēt rēķinu-uzziņu un gredzenoto B4, neba neizskatījos pēc labdabīga a/m ieguvēja, neba sievasmāte (uz kuru gribēju noformēt mašīnu) izskatījās pārāk raganīga, bet visi mani sūtīja pameklēt tālāk. Beigās noformēju autoplacī uz 'Mūkusalas ielas pie Mūkusalas apļa. Paldies šiem par to.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti