Vārdadienas svin:
Rūta, Ruta, Angelika, Sigita

Privātās galerijas

Lasītāju atsauksmes

Noderīga informācija

Lasītāju pieredze

TV&Video zona

Testu zona

Autosporta zona

Latvijas trases

Policijas zona

Absurdi un nejēdzības

Izklaides zona

Satiksmes drošība

Lasītāju zona

Komerctransporta ziņas

:: Sludinājumi

Auto tirdzniecība
Auto noma

:: Citas lietas

Notikumu kalendārs
Latvijas auto klubi
Līzings un kredīti

:: 

Par iAuto
Ziņu meklētājs
Iesūti savu ziņu
Iesūti CP pārkāpumu

:: Populārākie raksti

:: iAuto draugi

Izcelt šo topiku pirmajā lapā!

iAuto.lv auto ziņas, auto forums, jaunumi, autonoma, auto sludinājumi, izklaide foruma indekss
      es nopirku vw corrado bet nomudiju

1 2 3
es nopirku vw corrado bet nomudiju
Pirmais šī topika teksts bija:
tas bija ta sagribeju es (((((((st.)))))) nopirkt masinu piezvaniju cilvekam. satikos vela vakara ar diviem cilvekiem. paskatijos masinu, man loti iepatikas un cena bija laba 680 Ls tad pateicu ka gribu pirkt. Vini saka runat ar gudriem vardiem ka var parrakstit masinu bez vina klatbutnes. (man tas bija loti interesanti jo es stradaju lidz 7 vakara un ne ka nevareju tikt uz csdd man vini iedeva man transportlidzekla registracijas apliecibu(un pateica ka masina ir nonemta no uzskaites, tapec tev pietiks tikai mana pases kopija un csdd vajadzes samaksat 20 Ls. Aizbraucu uz csdd. Tur mani psauti dirst. Ko es varetu darit? Vai mashinu iedzit kada cita vai pardot uz detalam, vai tomer ir kautkada iepeja dabut masinu jo loti man vina patik. Ja kas masinas numurs ir DG 977 veca lietotaja vards Jaanis Briediitis vel man ir veca vina sticaoap (zala lapa) un pases NR 0535679 personas kods 211282-12559 varetu but ka viltoti nezinu kas ar manim toreiz bija agrak mani tik viegli ne viens nevareja apmelot, citadies pasakot nereizi nesanaca-smadzenes situ lauka atrastu vinu to pasu izdaritu.

M1A1
Galerija

pirms 7 gadiem

Reitings: 19
Pirms kaada laika, vīrīņi pie CSDD atteicās noformēt rēķinu-uzziņu un gredzenoto B4, neba neizskatījos pēc labdabīga a/m ieguvēja, neba sievasmāte (uz kuru gribēju noformēt mašīnu) izskatījās pārāk raganīga, bet visi mani sūtīja pameklēt tālāk. Beigās noformēju autoplacī uz 'Mūkusalas ielas pie Mūkusalas apļa. Paldies šiem par to.

CKY
pirms 7 gadiem

Reitings: 0
Aizbrauc uz kādu autoplaci, iedosi teh pasi, vecā saimnieka pasi, un 25ls, (esmu dzirdējis, ka Rumbulā prasa pat 50ls, jo jāvilto vecā saimnieka paraksts), viņš tev 10 minušu laika uzrakstis reķins-uzziņa.
Tad aizbrauc uz CSDD, uztaisi numuru salīdzināšanu KAS IR BEZ MAKSAS, un derīga ir 30 dienas!!!!

un ej reģistrē savu coradoooo

p.s. tam ierakstam teh. pasē, par noņemšanu no uzskaites nav nekādas nozīmes reģistrējot, vienīgi tu vari braukt 30 dienas no noņemšanas brīža.

phenom
Galerija

pirms 7 gadiem

Reitings: 5
Beidziet čakarēt cilvēkam smadzenes. VAR UZLIKT UZKAITĒ BEZ ĪPAŠNIEKA KLĀTBUTNES. Jābūt teh. pases kopijai līdzi ar īpašnieka parakstu(uzzimē pats kaut-ko tur virsū) - un tad kā jau Tev teica - mauc uz placi un Tev izrakstīs rēķins izziņu pa 15-30Ls, paņem katram gadijumam kādu čomu, lai viņš ir kā pārdevejs, bet Tu kā pircējs. Un nav pilnīgi nekādu problēmu.

_marihuans_
pirms 7 gadiem

chali,autinsh jaamet tev aaraa..

peerku pa 300ls

Baisulis
Galerija

pirms 7 gadiem

phenom rakstīja: Beidziet čakarēt cilvēkam smadzenes. VAR UZLIKT UZKAITĒ BEZ ĪPAŠNIEKA KLĀTBUTNES.

Tu arī saēdies sēnes esi?? Nemels niekus,ja nezini...uzlikt uzskaitē,zin....

Baisulis
Galerija

pirms 7 gadiem

Bet nu,cik tupam jābūt,lai pirktu šitā mašīnu

phenom
Galerija

pirms 7 gadiem

Baisulis rakstīja:
phenom rakstīja: Beidziet čakarēt cilvēkam smadzenes. VAR UZLIKT UZKAITĒ BEZ ĪPAŠNIEKA KLĀTBUTNES.

nu ple, ko Tu piesienes pie vārdiem, es domāju, vairākums saprata ko es gribēju teikt. Esi brīvs.

phenom
Galerija

pirms 7 gadiem

Baisulis rakstīja: Bet nu,cik tupam jābūt,lai pirktu šitā mašīnu

A kādas tur problēmas? Es šaubos ka kāds saks najo**vatj 600Ls dēļ. Ja mašina ir nonemta no uzskaites, tā faktiski pieder un tai pati laikā nepieder īpašniekam.

sciroco
pirms 7 gadiem

Pēc laimigam beigam esi laipni gadīts www.corrado.lv

Baisulis
Galerija

pirms 7 gadiem

phenom rakstīja:
Baisulis rakstīja:

nu ple, ko Tu piesienes pie vārdiem, es domāju, vairākums saprata ko es gribēju teikt. Esi brīvs.

vienmēr brīvs esmu bijis.

Baisulis
Galerija

pirms 7 gadiem

sciroco rakstīja: Pēc laimigam beigam esi laipni gadīts www.corrado.lv

Tajā klubiņā pieņem arī tos,kuriem ir tikai no uzskaites noņemta sveša mašīna?

shmurger
pirms 7 gadiem

Reitings: 32
Baisulis rakstīja:
sciroco rakstīja: Pēc laimigam beigam esi laipni gadīts www.corrado.lv

Tajā klubiņā pieņem arī tos,kuriem ir tikai no uzskaites noņemta sveša mašīna?

kaa ari tos , kuriem garsho baisulja iecieniitaas SEENES

Baisulis
Galerija

pirms 7 gadiem

Tās sēnes pēdējā laikā daudziem varen labi garšo

sciroco
pirms 7 gadiem

www.corrado.lv/parklubu

...Latvijas Scirocco klubs sastāv no :
>> kluba dalībniekiem ar VW Scirocco;
>> kluba dalībniekiem ar VW Corrado;
>> kluba draugiem (citu marku automašīnu īpašnieki, [b]kuriem patīk un interesē VW Scirocco/VW Corrado[/b] un kuri grib piedalīties Scirocco un Corrado kluba pasākumos).
...

droom
pirms 7 gadiem

kuru Corrado tu nopirki? Vai to kas violetā krāsā SS.lv tirgojas?

Ja tev ir pases dati, tad caur policijas galiem dabūsi zināt arī adresi. Nekur tas čalītis neliksies.

droom
pirms 7 gadiem

Bet varbūt lietas nav tik trakas. Dabūsi rēķinu uzziņu un uzliksi uzskaitē. Mēnesi vari braukt kopš tas dienas, kad noņemts no uzskaites.

Atceries, ka ceļu satiksmē vari piedalīties tieši 30 dienas kopš autiņš noņemts no uzskaites. Tehniskajai pasei ir jābūt pārgriestai uz pusēm un tur tas ir rakstīts.

Rashns
Galerija

pirms 7 gadiem

Reitings: 3
Es ieskatījos "telefona grāmatā" un atradu adresi kur viņš dzīvo,tev vajag adresi?

ADWhite
pirms 7 gadiem

loti vajag ar chiganiem iesim sist lauka zobus plz pasaki =) ta gribas zinat kur vins ndzivo

ADWhite
pirms 7 gadiem

droom rakstīja: kuru Corrado tu nopirki? Vai to kas violetā krāsā SS.lv tirgojas?

Ja tev ir pases dati, tad caur policijas galiem dabūsi zināt arī adresi. Nekur tas čalītis neliksies.

ne vins jau izdzesa savejo

batka
pirms 7 gadiem

Ja auto ir nonemts no uzskaites,ir pases kopija un reķins uzziņa tad var uzlikt bez saimnieka.Ja nav noņemts no uzskaites tad gan neka

droom
pirms 7 gadiem

batka rakstīja: Ja auto ir nonemts no uzskaites,ir pases kopija un reķins uzziņa tad var uzlikt bez saimnieka.Ja nav noņemts no uzskaites tad gan neka

tieši tā.

phenom
Galerija

pirms 7 gadiem

Baisulis rakstīja:
phenom rakstīja:
Baisulis rakstīja:

vienmēr brīvs esmu bijis.

phenom
Galerija

pirms 7 gadiem

Čalim kaut-kas nav riktīgi ar saprašanu

sciroco
pirms 7 gadiem

Nu ka labi iet, izdevas uzlikt uzskaite ?

Un kas vispār var būt par lietu, ka pardevejs šita rikojas, lieli sodi uz auto

Baisulis
Galerija

pirms 7 gadiem

ADWhite rakstīja: loti vajag ar chiganiem iesim sist lauka zobus plz pasaki =) ta gribas zinat kur vins ndzivo

Par ko? Par to,ka pats stulbs esi?? Divi tādi satikušies,nu tagad sitīs zobus. Pedāļi....

Meklēt  Meklēt visos topikos
1 2 3
Jauna tēma   Atbildēt/papildināt

Administrācijas tools
-------------------------
Lock this Topic Move this Topic Delete this Topic