Palīdziet-kūp!!

chihuahua Reģ.: 10.11.2007

Autiņš nostāvēja sezonu bez lietošanas.Nopirku REDEX(attira karbiķi,uzlabo jaudu utt.).Bet tagat pa izpūtēju gāžās tādi dūmi,ka bail paliek,liekas ka dūmu svece būtu iebāzta.Vai tā ir jābūt?Tas ir normāli?

 
1 2 3 4
schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Tipa autiņš joprojām stāv, tikai gāžās dūmi? Moš šis nodeg pamazām?

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Izklausās, ka TU būsi aizsvilinājis to auto. OMFG?!?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Rīga,Tvaika iela. Tur palīdzēs.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Ar šitiem tīrītājiem labāk jau neaizraujies, zinu 2 gadījumus, kad experimenti beidzās ar sprauslu maiņu (benzīnniekiem)...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Ar šitiem tīrītājiem labāk jau neaizraujies, zinu 2 gadījumus, kad experimenti beidzās ar sprauslu maiņu (benzīnniekiem)...

Uzlec brilles un palasi vēlreiz.. Tur ir runa par KAR-BU-RA-TO-RU.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

krishus rakstīja: Ar šitiem tīrītājiem labāk jau neaizraujies, zinu 2 gadījumus, kad experimenti beidzās ar sprauslu maiņu (benzīnniekiem)...

Uzlec brilles un palasi vēlreiz.. Tur ir runa par KAR-BU-RA-TO-RU.

A kāda kuj razņica? Vai labumus no bākas sadzen špricē, vai karburatorā???? Efekts tas pats.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

A kāda kuj razņica? Vai labumus no bākas sadzen špricē, vai karburatorā???? Efekts tas pats.

varena izpratne tev par tehniku. Protams,karburators tas pats kas šprices sprausla

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

krishus rakstīja:

A kāda kuj razņica? Vai labumus no bākas sadzen špricē, vai karburatorā???? Efekts tas pats.

varena izpratne tev par tehniku. Protams,karburators tas pats kas šprices sprausla

, Varbūt būsi dzirdējis par dīzītēm karburatorā??? Nez, tām. laikam, ir pavisam cits uzdevums, kā sprauslām špricē????

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Jā,esmu gan dzirdējiz un jaucis un tīrījis karburatorus. Tad zini,ka diametrs karburatora dīzēm un iesmidzes sprauslām diezgan atšķiras

Un mazs gruzītis izies caur karbuli, bet paliks sprauslā.

P.S. Pats esmu mēģinājis tos tīrītājus,nekas nekur nav sprūdis. Vajag lietot,kā norādīts pamācībā, nevis uz 10 litriem piegāzt 3 porcijas,lai ātrāk iztīra. Tad nesprūdīs biezumi

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Man šķiet, ka REDEX budelē bija iemeties džins!!! Tu viņu tagad ielēji bākā un tagad viņš netiek laukā. Padarbini vēl to savu lūzni, moš viņš izbursies no tava auto dūmiem!!!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

nekaa iipasha,baakaa jau ir bijis liels daudzums kondensaata-uudens. tagad tas ir sajaucies ar tiiriitaaju un tiek izvadiits laukaa-caur visaam sisteemaam un sadedzinaats. uudens ir uudens un nekur vinsh nepaliek-tikai tagad tvaika veidaa nonaak aaraa.

+ viss mitrums kas ir sastaajies visos iedomaajamos kanaalos.

izbrauc baaku,izgaazee. un gan jau buus labi.

chihuahua Reģ.: 10.11.2007
0 0 Atbildēt

Laikam jau tā arī būs pareizi,ka jaizbrauc bāka tukša un tad redz,kas notiek.

chihuahua Reģ.: 10.11.2007
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Man šķiet, ka REDEX budelē bija iemeties džins!!! Tu viņu tagad ielēji bākā un tagad viņš netiek laukā. Padarbini vēl to savu lūzni, moš viņš izbursies no tava auto dūmiem!!!

Starpcitu, mans "lūznis" 100% iet labāk par tavējo, lai vai kāds tev būtu, kapēc?;braukšanas meistarība iedzimta+esmu labs saimnieks. Agresīvos braucējus neciešu, bet ja nokaitina, sāncensis ātri tiek pārmācīts.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

chihuahua rakstīja:

Starpcitu, mans "lūznis" 100% iet labāk par tavējo, lai vai kāds tev būtu, kapēc?;braukšanas meistarība iedzimta+esmu labs saimnieks. Agresīvos braucējus neciešu, bet ja nokaitina, sāncensis ātri tiek pārmācīts.

nu lūk te tu parādīji,ka esi dornis

labs teksts no cilvēciņa 'man ir iedzimta braukšanas meistarība' Un ātrais sāncenša pārmācītājs

Džekiņ,labi pasmējos , paldies

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Klausies,tu,ar iedzimto braukšanas meistarību,tiekamies ziemas trasē? Parādīsi,kāda tev tā meistarība ir. Ja ir,visu cieņu. Ko saki? Mēs šad tad rīkojam tādu kā pasākumu,satiekamies un pabraucam.

chihuahua Reģ.: 10.11.2007
0 0 Atbildēt

Nu humora izjūtas nekādas. Vai tad neredzi, ka """"""-lieku. Starpcitu, kurā vietā tos rallijus rīko?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

chihuahua rakstīja: Nu humora izjūtas nekādas. Vai tad neredzi, ka """"""-lieku. Starpcitu, kurā vietā tos rallijus rīko?

Kā nu sanāk- Ādiņu trase,Brīvkalni. Labi palīdz satrenēties ikdienai.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Pareizi laikam būtu 'ciahuahua'

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Jā,esmu gan dzirdējiz un jaucis un tīrījis karburatorus. Tad zini,ka diametrs karburatora dīzēm un iesmidzes sprauslām diezgan atšķiras

Un mazs gruzītis izies caur karbuli, bet paliks sprauslā.

P.S. Pats esmu mēģinājis tos tīrītājus,nekas nekur nav sprūdis. Vajag lietot,kā norādīts pamācībā, nevis uz 10 litriem piegāzt 3 porcijas,lai ātrāk iztīra. Tad nesprūdīs biezumi

nu protams, ka diametri atšķiras, bet nez kāpēc nepiemini vēl vienu faktoru- caur karburatora dīzi iziet degv daudzums, kas ir proporcionāli saistīts ar iesūkto gaisu motorā (tīri mehāniski- ja motors gaisu nesūc, arī caur dīzi nekas neiet), bet šprices sprauslām gedviela tiek padota zem kaut kāda spiediena...

Pie kam špricēm visām(cik zinu) ir degvielas filtri, bet karburatoriem parasti nav...

Nju, EMULATOR, kurš tad no šiem, pa tavam, ātrāk aiztirsīsies???

Mainiet laicīgi filtrus, ja nu esat karburatora īpašnieks, ielieciet pienākošajā trubā parasto degv filtriņu (statoilā 0,80Ls) un aizmirstiet par visādiem tīrošajiem brīnumlīdzekļiem!

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

nav visiem iešprices auto filtri

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: nav visiem iešprices auto filtri

Es jau arī neapgalvoju, ka visiem

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Aizkakāsies ātrāk,protams,sprausla,kurai pietiek ar krietni mazāku gruzīti.

Caur dīzi krikums izies cauri un sadegs cilindrā,sprauslā tāds pat aizķersies.

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Piegāžot tīrītāju, pirmos 100.km aptuveni kūpēja. Kamēr viss tvaiks un pārējie sūdi izgāja laukā. Pēc tam viss bija O.K. Bet varbūt man netici. Tici dižrakstītājiem, pļūtītājiem. Kuri visu zin. Kuri jūtās speci šajā forumā.

Nesen tāds joks gadijās, pečkas ventilators nosprāga. Izjaucu. Konstatēju ka oglītes kirdik. Nopirku drusku pa lielu, pa 1,28 ls, santīmu mīlētājs tātad. Pievīlēju, nomainiju. Nu jau divas nedēļas iet.

Amerikasauto, pērkot eļļas filtru sanāca noklausīties tel. sarunu. Pēčkas ventilators jāmaina. 250.ls darbs 2.stundas 50.ls, tā tas elektriķis prasa. Nu klausi profus...

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Aizkakāsies ātrāk,protams,sprausla,kurai pietiek ar krietni mazāku gruzīti.

Caur dīzi krikums izies cauri un sadegs cilindrā,sprauslā tāds pat aizķersies.

Un kāpēc tad tu jauci un tīrīji tos karburatorus???

Tur takš viss iziet cauri un sadeg???

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Nu tas tā. Ir zināšanas par elektroniku. Varu saremontēt neejošu elektronisku agregātu nenomainot viņu. Maiņa var maksāt vairākus simtus. Tā arī servisos stāsta. Bet parasti pie neiešanas ir vainīgs kāds vads, gultnis, oglītes, tranzistors, nekontakts. Kurš maksā tik pāris latus.

Tas ir mans hobijs. Moš uzraksti par defektu. uge112@gmail.com ja varēšu, mēģināšu palīdzēt.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti